KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+30
HappyGirl
JocY
sneza-milan
Cupava
Anavi
Ma'at
heart84
catherine290505
bebko
lolipop
Shizika
Kamilica
Sneza
Mali Princ
djole42
Mirjana
Orline
bak
KoMetaK
ninica2
dr mali pariz
BiKsi :)
MAAKKI
Jelena*
cicsa80
buby
anna
caci
Milijana
Tinche
34 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od ninica2 6/9/2011, 22:27

Drage moje evo i sa vama da podelim svoju radost,danas sam postala strina jedne prelepe devojcice...:)))
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Mirjana 6/9/2011, 22:40

Ninica2, čestitam igra igra igra igra igra igra igra igra
Biksi...neš mi nije jasno..HALJINA SA SVADBE KASNIJE MOŽE BITI TUNIKA?! Majko mila, nemo da nas brukaš! Nije u redu da ti se vide gaćice na svadbi! Tamo snaša treba da je u prvom planu! Zrela si mi ti za more, odavno!
Bak, drš se ženskice. Znaš kako kažu s' lekom nedelju, bez leka 7 dana Wink! Još malo znači!
Sve vas usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 6/9/2011, 22:43

Buby,srećan rođus tvom mužu!
da nam je živ i zdrav,i uzbrdo brz i da u skorije vreme napravi još jednog takvog anđela, ma može i u muškom obliku lol!,da nam Voćka ima društvo. Septembarska jutra - Page 3 761258
Bixi,povuci ručnu! jesi li kupila dovoljno carnexovih pasulja?
Bixi,nemoj da te čujem da si haljinu nosila ko tuniku!! I sjaj na usne,maskaru na trepavice,pa zatrepći..ko naša Čupava što stalno trepće kad joj nešto zatreba Wink
stiskam sve! Septembarska jutra - Page 3 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 6/9/2011, 22:48

Ninice2,sve čestitke,draga!! Septembarska jutra - Page 3 729680
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od ninica2 7/9/2011, 00:07

Hvala vam drage pa da i nama cekalicama i ostalima uskoro doju roda bebe bebe beba beba ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 7/9/2011, 08:42

dobro jutro devojke..
Septembarska jutra - Page 3 1067002xty3fwbjgn
ninice,pa nek je sa srecom...lepih vesti nikad dosta...
ja odvela dete pa da posluzim kafu...uradim nesto po stanu...mada me mrzi jutros sve...procitam sta ima i u 10 idem po nju...elem pustila sam tini poruku..posto je skupo da mi odgovara mi se dogovorile da cimne bar...pitam je jutros jel uziva...ako je potvrdno da cimne....ako nije da cimne dva puta Laughing...i eto......uziva...cimnula samo jednom...tincheeeeee needostajeeeteee nammmmm...pozdrav cure odoh da vidim sta ima na kutku nasem lepom..nekih novih slika??? Septembarska jutra - Page 3 279933joooj sto ja volim da gledam slike...i valjda zato i ja puno stavljam...mislim ko ne voli???nego svi nesto skrtarite,necete te lepote da delite sa nama...cc.c.c..c.cccc
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od MAAKKI 7/9/2011, 08:50

Biby tm srecan rodjendan love

Ninice cestitke nije mala stvar postati strina radost radost radost

Bixi i mene ta haljina malo buni, haljina pa tunika Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Meni danas slobodan dan, pa cu da stavljam krastavce, sredim dvoriste jer sutra nose smece, a smeca ima za izvoz, nadam se da ce lepo vreme da posluzi jos jedno nedelju dana da stignem sve da pozavrsavam.

Sve vas zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od cicsa80 7/9/2011, 14:03

Dan Jutra!
Srecni rodjendani, rodjenja, godisnjice....
Biksi, ja razumem haljina-tunika. Imam jednu takvu Wink
E narode moj, bila sam za vikend kod mame i stavljali krastavcice. Trazili smo da nam donesu 30kg ali da su mali i donese nam tako da ni jedan nije veci od 7-8cm. Kako smo ih lepo poslagali sve me palac boli od toga, ne mogu ni da menjam programe na daljinskom. Sve za krastavce tj nase guze na zimu!
Procitala sam vas! Wink
d cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 7/9/2011, 15:29

Ih sta se sve ovde ispisalo Shocked
Bixi, ja razumem tu foru haljina-tunika Wink Sad je haljina, a kad stomacic naraste, postace tunika yes Ja tako par njih nosim evo vec druga godina lol!
Krastavcici???? Ja ih obozavam, ali samo da ih jedem, ostalo je poso moje sveki Laughing
Ninice, Snezo i Buby, cestitam svakoj svoje c
Ja sinoc gledam neku kosulju i prodavacica mi kaze da je duga koliko i ona na meni, ja reko: A onda mi ne odgovara, prosle godine kad sam bila trudna nisam mogla da je nosim, a posto sam i sad trudna, nese mi onda odgovarati ni ta. Prodavacica se zgranula: Cekajte, prosle godine ste bili trudni i sada opet Shocked Ja reko: Da, da... svake godine sam trudna po jednom, ja i nase kuce u selu lol!
Danas sam bila vredna, peglala, brisala prasinu... od sutra sam resila da sredjujem ormane yes
Sad cekam mm pa da pomayemo podvarak Laughing
ljubim

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 7/9/2011, 17:35

E ženice, ženice, nevaljalice! Našle mene da zekite, ha! Zaboravljate da sam ja visoka metar i pokušaj, tako da je meni lako da mi haljina bude tunika! :lol!:Slikaću ako stignem da vidite, kad se stavi pojas, onda je haljina, ako obučem ispod pantalone, onda je tunika, a dužina je, pa recimo 15 cm iznad kolena, ako ja uopšte to znam da procenim! Na pranju je haljina, pa ako stignem kačim, no ne zamerite ako ne stignem!

Za šta ste me još prozivali, ček, ček, ček, pročitam 5 poruka i ne mogu da zapamtim, ju, crna ja...

A da, carnex pasulj, ima toga kolko voiliš, i karneks sarma i karneks boranija sa mesom i karneks svinjski gulaš i karneks govedji gulaš, ma svašta smo kupili, račun je bio kilometarski! Very Happy Pa kad se ide autom, da iskoristimo!

Ninice, srećno ti strinovanje bilo, da je bebče zdravo i radosno sto godina!

Cure, stisak. Odoh da odmorim, večeras stižu gosti, da proćakulamo pre mora malo, i da vidimo kako je taj drugar zaprosio moju drugaricu na moru!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od KoMetaK 8/9/2011, 04:41

Dobro jutro cure sunny
Ja opet poranila, vredna zena lol!
Joooj Mili, slatko se nasmejah za tvoju trudnocu i kuce u selu  b  b  b
Bizi, vidim da si spremila i tunikicu i pasuljce za more, neka si u speedu, odmorices se posteno za koji dan! yes
Buby, srecan rodjendan tm i bravo za dusicu malenu i skolicu! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 8/9/2011, 09:11

Jutro cure !
Buby ,kasniš ,gde je kafaaaaaaaaaaa! Srećan rodjendan TM-u a Voćkicu samo gledam sa onim rančićem na ledjima i topim se . love

Biksi ,ja te razumem ,haljina ko haljina pa haljina ko tunika a kasnije je zaštepaš pa dobiješ torbu lol! Volim pakovanje !

Mili queen

A jesam li poželela srećan početak školske godine našim profankama ... zbunjen Nije na odmet još jednom....srećan početak! v Budite dobre i nemojte mnogo mučiti decu Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Mirjana 8/9/2011, 12:03

djole39 ::

A jesam li poželela srećan početak školske godine našim profankama ... zbunjen Nije na odmet još jednom....srećan početak! v Budite dobre i nemojte mnogo mučiti decu Very Happy
Kad' smo već kod toga. Prošle školske godine nije bilo jedinica za kraj kod mene! Sva deca su bila zbunjena! Na kraju sam im morala lepo objasniti da ću ove školske godine biti odsutna (jer sam lepo bila isplanirala da budem trudna u ovo vreme)!
I zamisli, pojavim se ja prvog, kad' oni skontali..pitaju zar nisam trudna! Shocked
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 19:42

Miro carice!

Mili, ne zahvalih ti se za one lepe želje za tuniku za kasnije! Very Happy

Djolence, nije loša ideja za torbu od tunike, samo prvo da malo izjandja! :)

Ja bila kod bratića na 2. rodjusu, i izgnjavila tetkinu trojku! Šećeri moji, mekani!

Dragi na poslu, ja sad krećem u akcijanje, zalivanje cveća, hranjenje kerova, pranje veša u nastavku, peglanje, ako stignem nešto i da spakujem, a treba i dlake da pokosim, da ne dangubim, odoh!

Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 21:59

Pauza u obavezama. Pa sledi nastavak. Da prijavim da me živac, onaj moj omiljeni, u lumbalnom delu, čisto onako opominje da je tu! Znam da nije lepo poželeti da živac mandrkne, ne bi valjalo, al da nije fer što mi pravi bol, stvarno nije fer.

Čula sam se danas na kratko sa tajom. Kuc, kuc, kuc, krenuo je sa fizioterapeutom da radi vežbice, da vrati snagu u mišiće, dosta je i smršao, ali svakim danom je bolje, što je najbitnije!

Cure, opet stisak, odo da nastavim!

P.S. Videh Bojanin novi avatar, napao je neki zmaj, valjda nije opasan! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Kamilica 8/9/2011, 22:04

Biksi, treba i ja da peglam, ali mi se neda, a imam baš malo, treba mi 20 min. A baš mi se neda...To je najdosadniji i najgori kućni posao.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 22:23

Ja moram zbog mora, ne nosi mi se baš pegla tamo, mada ako nastavim ovako, izgleda da ću je ipak poneti! Very Happy Sve mi nešto drugo preče, to ostavljam za kraj! Imam još sutra! :lol!:Videćemo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 8/9/2011, 22:34

Bixi, ne brukaj se, ja peglu nosim svuda sa sobom, cak i na vikend na Zlatibor Laughing Ali, kao sto je vec ovde dokazano, ja nisam kompetentna za savete u vezi pakovanja Rolling Eyes
Elem, kuc kuc za taju, a vidis i mene ukocilo veceras, najgore je sto imam utisak kao da ce noge da mi otkazu svakog trenutka, sto ne bi valjalo, jer mm sutra ne moze nikako da izadje sa posla, a ja sam sama sa Mrvom affraid
I tako... sad idem dalje po kutku...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 22:40

E sapatniče, da nas što pre prodje, generacijo, stigle nas godine! lol!

Ja na more nosim minimalno pomagala, doduše idem s mužekom, kud ćeš više! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Shizika 8/9/2011, 23:07

Hahaha, gledaj kako je Biksi isjeckala poruke, njene 4 jedna za drugom, samo da preshisha Pariz na poslanichkoj listi, tz tz tz tz! Laughing
Bash mi drago za tatin pomak nabolje, nek' se samo tako nastavi.
A za more sve da izguzhvash, narochito posteljinu! Manje shetnje a vishe jahanja, to i uklijeshtenom nervu prija. Divno se provedite tm i ti i ne zaboravi da ochekujemo slichice, ti negdje kad odesh, gledajuci fotke kao da i ja putujem!
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 9/9/2011, 00:54

Šizo, Šizo, nedostaješ sestro, ljubim te i vodim na putovanje, znaš i klinku tvoju ljubičanstvenu! Znam da se nećeš ljutiti ako vas malo malo pošaljem u šetnju! Laughing
S obzirom na obzir Laughing, nadam se tom jahanju, usled silnih obaveza u poslednje vreme na hipodromu mirno! Te se nadam promeni na bolje u ovom smislu! Laughing

Nema šanse Pariz da stignem, zeznuće me odmor! lol!

Drugari, ostalo mi peglanje i pakovanje, i možda sutra skupimo još jednu turu šljiva, mada nam dolazi jedan drugar iz Bg, spavaće kod nas, idemo zajedno na svadbu, pa će zavisiti i od toga kad on stigne! Mada, mogli bismo i njega zaposliti u šljivama ako dodje ranije! Very Happy

Eto, tako, sat ipo sam se depilirala, al bar je gotovo, hvaljen Isus! I ona što se prva izdepilirala, e tako bih je tresnula i izbatinala nečim, da nemate pojma, ćurka jedna šta nam napravi! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 9/9/2011, 08:28

evo me...valjda djole nisam opet okasnila sa kafom
Septembarska jutra - Page 3 2943828xp2008k1r6
...juce morala da poreske po neku potvrdu pricala sam vec da slucajno nemam na sebe mozda neku sumu...firmu pa da uzmu jos koji dinar za obdaniste...zato nije bilo kafe,pa svratila do drugarice po pozivnicu za svadbu...muv tamo...muv vamo i rucak i prosao dan...
...otisla duda jutros..nije plakala...srce moje pruzilo ruke vaspitacici i udje mirno u sobicu...znala sam da ce brzo ona to prihvatiti..juce sretnem zenu ciji mali ide(isao) sa dunjom...pitam jel bio ...poce da besni u sred parkica..kaze ispisala ga pa kad je oplela po drzavi...sistemu i nacinu na koji se ophode prema deci tamo... Septembarska jutra - Page 3 561840...i jeste sve je u pravu...svega sam i ja svesna ..ali ja nemam izbora...elem evo par sitnica ali opet moram shvatiti da prema njoj niko nece biti kao ja ili tata...pa cak ni tetke ni babe a ne neka vaspitacica..kaze nije jela,nije htela taj neki namaz(ne pitah je ja od cega je)..jela je malo smokija koji ja niti sam odnela...ali evo i jutros na stolu prosut smoki i to onaj oki boki...i tako se oni zanimaju da ne bi plakali...ja necu da mi dete jede smoki...tj dorucuje...verovatno je ponude jednom...dva puta i to je to...mi cim smo dosle kuci pojela punu ciniju palente...znaci gladna...stavili je da spava na suncu..njoj mokra glava...i to sve za par dana...sta ce biti kad pocne ceo dan da ostaje..ali zivot nije bajka i to mora da se zna od malih nogu No...dusa me boli ali sta da radim...znam da je njoj lepse sa decom nego bilo sta drugo...eto...
valjda nisam smorila...uzivajte u kafici Septembarska jutra - Page 3 561840
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 9/9/2011, 09:42

E to se zove zivot ...otvoris stranicu i dočeka te kafa.....mmmmmmmmmmm,hvala Buby!
E sad obdanište...lepo je što se srce malo medeno navikava i ne plače ....
Mogu samo da zamislim kako ti je kad vidiš kako ih čuvaju tamo ...ali sve ima i svoje dobre i loše strane ...misli samo na one dobre cvet

Biksi ,očerupana ,popeglana ......bićeš ti brzo hipodromska queen
as za tatu!

Sve vas d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bak 9/9/2011, 10:58

Eh, Buby, mogu da zamislim kako ti je, ali sta da se radi, kad se mora! Ima vrtic svojih lepih strana, ja zelim da verujem da ih je vise nego onih drugih Septembarska jutra - Page 3 561840

Djole, drago mi je da si dobro Septembarska jutra - Page 3 275568

Biksi, koko ocerupana, nemam pojma da li cemo se "videti" pa da ti pozelim srecan put i da nam napunis baterije, osolis guzu i uzivaaaaas Septembarska jutra - Page 3 275568 Vec jedva cekam da se vratis lol!


E da, za peglanje. Ja ne peglam nista. Mm ne nosi kosulje, pantalone na faltu... Ja ne kupujem ama bas nista sto se guzva... Godinama mi je stajala pegla na tavanu, skoro sam je skinula. Tako sam jednostavno naucila, moja mama je prestala da pegla pre ko zna koliko godina, pa sam i ja nasledila tu mudrost lol! I nisam izguzvana Septembarska jutra - Page 3 279933 Kad oparam ves dobro ga istresem, svaku stvar pojedinacno, rasirim na zice, kad skupljam odmah savijam ili kacim na vesalice i to je to. Nikad mi nije bilo jasno sta zene toliko peglaju, majke mi Septembarska jutra - Page 3 279933

Ja se raspricah... na poslu mi net malo proradio pa da iskoristim.

Mm dosao pa sam srecna, ovih par meseci do Nove Godine ce samo vikendom dolaziti kuci, bas mi nedostaje unapred, al sta da se radi...
Sutra najavljuju lepo vreme, pa idemo na camac na 2 dana, da se ispisemo za ovu sezonu, tesko da ce se vise spavati napolju.

Idem, posao zove, sve vas Septembarska jutra - Page 3 670661
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 9/9/2011, 12:49

O Bixi, sad si ćosava lol! Lepo se ti odmori i najaši, pa kad se vratiš, u nove pobede....
Bak, ženo, meni to nije jasno, ali i moja najbolja drugarica ima istu foru sa peglanjem kao i ti Shocked Ja, iskreno, sve peglam i slažem i sklapam... i to traje i traje i traje.... imam neki problem sa peškirima i posteljinom, moraju da budu složeni po veličini i boji u ormanu, a sklopljeni na način koji samo ja znam yes Mm kaže da sam malo ćaknuta i da je on jedini čovek koji ne sme da uzima sam peškire iz ormana, jer ja imam i foru koji sa kojim ide u kupatilu... pa šta da radim, tako je Rolling Eyes
Buby, ja nikad nisam išla u vrtić jer sam bila razmažena, a svoje dete planiram da smestim što pre, mada kad ovo čitam, sve mi neka tuga Crying or Very sad
Mene kičma ubi, ne mogu ni da idem normalno, mm kaže da idem kao da mi se kaki affraid Danas zovem fizioterapeuta, biće masaže...
Sve vas cmačem...
Hmmm nema nam je Pari zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu