KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+30
HappyGirl
JocY
sneza-milan
Cupava
Anavi
Ma'at
heart84
catherine290505
bebko
lolipop
Shizika
Kamilica
Sneza
Mali Princ
djole42
Mirjana
Orline
bak
KoMetaK
ninica2
dr mali pariz
BiKsi :)
MAAKKI
Jelena*
cicsa80
buby
anna
caci
Milijana
Tinche
34 posters

Strana 2 od 12 Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/9/2011, 21:14

Dobro veče Orli! Dobro nam došla nazad,u naše gnezdo! Septembarska jutra - Page 2 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 4/9/2011, 21:27

Pa ko bi prvi dobrodošlicu nego naša Pariz poljubac
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/9/2011, 21:45

Tu sam,jer je muž uzurpirao tv...sad mu se završila košarka,pa ću laganini u postelju da gledim nešto...naravno,ja sam tu uvek,stara usedelica lol!
neka si se ti nama odmorila.Piješ terapiju? Koliko još do kontrole?
Nov avatar,nove boje,zdravlje na prvom mestu Wink,humor za njim-u potpisu.
Ljubim te,curo draga!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 4/9/2011, 21:57

Pa jeste, zdravlje na prvom mestu Wink ali da znaš, ovo je znak merkura (simbola racija i intelekta) i alhemije, takodje...pošto će mi ona u ovim momentima više pomoći od erosa i eskulapa lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 5/9/2011, 11:23

Dobar dan,
Ori, dobrodosla nazad Very Happy
Bubisa, kako ste danas prosli u vrticu?
Mi bile na pijaci i prosetale, sad se kanim da pocnem da spremam rucak, a bas sam nesto smlacena...
Sve vas pozdravljam ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od MAAKKI 5/9/2011, 13:03

Dan jutra sunny

Ori dobro dosla nazad radost radost radost

Kod mene je opsta frka koju uglavnom sama pravim, kud zurim da sve pozavrsavam pre postupka, kud mi se cini sto ja vise radim, ono vise ostaje da se odradi, uz put sredila prst da su me odmah hteli na sivenje, ali ja sam kategoricki odbila, lecim se sama. Uglavnom gde god se okrenem neki problem iskrsne, imam neki blesav osecaj da mi sve nekako izmice kontroli. Sinoc pocela sa bocama, pa kud jos i to. affraid
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 13:26

O Makki, uspori malo ženice i sretan početak
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 5/9/2011, 16:10

Zaboravih da vam se pozalim Crying or Very sad Os kako sam trudna ovaj drugi put (hmmm cini mi se da sam trudna vec dve godine zbunjen ) postala sam jako smotana, sto ranije nikako nije bio slucaj v Ne bi to bilo toliko strasno da mi se ne desavaju neke stvari koje stvarno ne znam kako da kontrolisem fd MM samo ponavlja:Dobro je dok niko ne strada affraid Npr. nagazim na pun pampers (citaj Lenka je kakila), spotaknem se na ulici, na ravnom, udarim glavom u sank, kupim 10 jaja na pijaci koja je daleko 200 m od kuce, a kuci donesem 6 celih Shocked , kupim tri kukuruza i uz put izgubim jedan Rolling Eyes i na kraju, najgore sto mi se desilo u subotu, u kupatilu mi padne na plocice i razbije se bococa parfema od 100 ml (unutra bilo oko 80ml) i sad jos uvek stan mirise v CEO STAN, samo ja nemam cime da se namirisem c i tako... cekam da vidim sta je sledece.....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 18:06

Dan jutra sunny
Maaki, znas da kad sve krene naopacke, zavrsi se na najbolji moguci nacin? yes Srecan ti pocetak bockanja! Very Happy
Orli, dobro nam se vratila Very Happy
Milijana, uh, ne znam sta da ti kazem, a da bude korisno, mislim, to drugo stanje te je stvarno promenilo Rolling Eyes Jeste da deluje smesno sve to, i dobro je dok se na tome vrsi, ali... take care! zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 5/9/2011, 18:39

Dobro danče!

Da čestitam rodjuse ako sam nekome propustila ovih dana čestitati!

Da poželim srećno bockanje i plodonosne radove svima koji se trude!

Da vas izgrlim i izljubim skroz!

Tatko je mnogo bolje u odnosu na pre 15 dana kad sam ga videla, naravno, još on ima da se oporavlja iha ha, ali važno da teče uzlaznom linijom, kuc kuc, kuc!

Danas u šljivama bili, pade kiša taman kad smo završavali.

Juče sam uživala sa dvoje malih od brata, treće išlo u Bg kod tetke pa u zoološki! Sa najmanjom guzicom sam se mazila i mazila i mazila, i gnjavila i gnjavila i gnjavila, ma site smo se izmazile i izgnjavile!

Ne znam ni gde sam, ni ko sam, ni šta sam.

U četvrtak idemo na rodjus kod malca od brata, moram da preperem stvari za more, samo da ih iskupim, da skontam da li ovde kod mojih, ili u stanu, pojma nemam, treba da pokosim dlake za more, u subotu kod super druga na svadbu, u nedelju da se pakujemo i uveče pravac Grčka.

Vi ne zamerite što mnome vlada konfuzija, i na poslu hoću što više da završim, jer će me posle djuture posla sačekati.

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 5/9/2011, 19:30

Veče Jutra!!
kako ste mi cure?
Maakki,dušo,sa srećom postupak!!Da nam uskoro šetaš Septembarska jutra - Page 2 523476 Septembarska jutra - Page 2 490909
Mili, inače čujem da su trudnice trapave i nespretno-aljkave,pa kad se neko umaže,kaže:ko trudnica,tako da...što si bila spretna,bila si,od sad... lol!
Nije mi žao kukuruza ni ukakane pelene,ali parfema Septembarska jutra - Page 2 635297 Septembarska jutra - Page 2 109639to ti oprostiti neću lol!
Evo grmi,seva,u stanu sparno,napolju kiša...idila septembarska.
Danas se vraćam sa posla,a u zgradi...miris...neko peče paprike...i to me čeka,ali posle histero...
inače dok sam sad kucala,takva gromčina je odvalila u blizini da sam skočila sa stolice i vrisnula ko strina neka :affraid:nije skoro puklo ovako...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 5/9/2011, 21:48

Veče jutra !
Samo da vam mahnem iz postelje...stisli sinusi i ne puštaju...klima je kriva za sve.. ne mogu glavu da podignem već tri dana ....spavam sa peškirima oko sebe ......strašno......al i to će se jednom juče zvati Very Happy

Sve vas voleeeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 5/9/2011, 22:11

Uh draga...Đolesku moja...a ja se pitam di si.Može zagrljaj,da sve iz sinusa izađe Wink
Septembarska jutra - Page 2 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 5/9/2011, 22:25

dr mali pariz ::Uh draga...Đolesku moja...a ja se pitam di si.Može zagrljaj,da sve iz sinusa izađe Wink
Septembarska jutra - Page 2 670661
:lol!:I ja te stiskam da sve izadje, ako je nešto slučajno posle Pariz ostalo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 23:52

Djole, drž' se sestro slatka! Biksi, Pari, Meta, Mili, Makki i ostale curke srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 6/9/2011, 08:42

..dobro jutro...eto mene sad svako jutro da posluzim kafu Septembarska jutra - Page 2 2009251o2ayvigl26
...sad imam vremena da se vratim iz obdanista i da u miru popijem svoju dozu nesa..
grozno vreme pada kisa,ja odvela dunju u obdaniste,srce moje nisam mogla da je nosim pa smo ipak po kisi u kolica a ona drzi kisobran...ma strasna je...kezila se do ulaza...posle joj nista nije bilo smesno a suze krokodilske..
danas mm rodjendan "sasece" me jutros ja mu saljem poruku kako cu dunju da odnesem po kisi a on kaze meni SRECAN MI RODJENDAN...znam nisam luda nego mi nije tako rano palo na pamet lol!...
jos sat vremena pa idem po dunju,valjda nije sve vreme plakala Rolling Eyes..valjda mi teze zato sto ne radim...pa mi je zao...al opet taman dok se adaptira ja cu poceti,da ne davim vise..lep dan zelim svima Septembarska jutra - Page 2 558376rd44q06xag
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Mali Princ 6/9/2011, 09:54

mmmmm.... divna kafica Very Happy

srecan ti dragom rodjis ff , a mala dusica je preslatka!

Devojke d d
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 6/9/2011, 12:00

Uhh Đole, nema ništa gore nego biti bolestan leti No Al evo, stiskanje će valjda da pomogne Very Happy
Buby, ne daviš, baš ovih dana mislim na vas dve i stalno gvirkam u vaš dnevnik da vidim kako je koji dan prošo yes Dunda dobra jedna. Koliko će sati danas biti tamo?
Joooj Bixi, kako je koda tebe ludo Shocked
I gde to pada kiša? U stvari, čini mi se da svuda pada osim kod nas Shocked Ni kapi No
Ja sam od jutros bila u SUP-u da podignem ličnu kartu, a predala sam još pre dva meseca affraid Posle malko prošetale i uvek sretnem puno ljudi koje nisam godinama sretala. Dok sam radila, zabijem se u kancelariju od 8-16h, a saaaad... samo naviru Laughing
Odoh da čistim paprike, ostalo od sinoć još malo. Definitivno smo odustali od mora, dosta je bilo dva puta ove godine...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 6/9/2011, 14:32

Milijana ::Uhh Đole, nema ništa gore nego biti bolestan leti No Al evo, stiskanje će valjda da pomogne Very Happy
Buby, ne daviš, baš ovih dana mislim na vas dve i stalno gvirkam u vaš dnevnik da vidim kako je koji dan prošo Septembarska jutra - Page 2 561840 Dunda dobra jedna. Koliko će sati danas biti tamo?
Joooj Bixi, kako je koda tebe ludo Shocked
I gde to pada kiša? U stvari, čini mi se da svuda pada osim kod nas Shocked Ni kapi No
Ja sam od jutros bila u SUP-u da podignem ličnu kartu, a predala sam još pre dva meseca affraid Posle malko prošetale i uvek sretnem puno ljudi koje nisam godinama sretala. Dok sam radila, zabijem se u kancelariju od 8-16h, a saaaad... samo naviru Laughing
Odoh da čistim paprike, ostalo od sinoć još malo. Definitivno smo odustali od mora, dosta je bilo dva puta ove godine...
danas guzica bila 2 sata..kad sam je vodila tj uvodila plakala...nije htela da sidje sa mene...al kad sam dosla...usla ja u sobu a ona sedi na sred sobe sa nekim decakom i igra se...ja je zovem ona me pogleda..nasmeje se al ne krece ka meni...ja je zovem a ona podigla neku igracku i prica nesto...kao hvali mi se...e dusa moj...pitam je hocemo opet u skolicu..kaze "NECE"...I stegla me oko vrata...zna zaba sve Laughing
...a mili mislis da je dva puta dosta lol!... Laughing
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 6/9/2011, 15:41

Bubiću mili,kako ti to opisuješ...i duša je držala kišobran.Pa ona je skroz matorkica moja mila..sad ću i nju da stisnem Septembarska jutra - Page 2 670661
pa nisam znala da je počela da plače...pa nije prvi dan,kad si je ostavljala-nije znala šta je čeka? Very Happy
Duša...nece u skolicu...mangup moj mili.Hoće make? Very Happy
Milijana,pa Bokca ti,zar je i trći odlazak bio u opciji? lol!
Svaka vam čast! Ćuti tu i miruj malo,trudna ženo! lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 6/9/2011, 16:04

Hahahaaaa, Pari, ovaj mm se sad opustio (sećamo se svi kakav je bio na kraju prošle trudnoće v ) pa je sve izorganizovao, da nas odveze u petak popodne, da se u nedelju vrati busom, pa da u četvrtak uveče opet dođe busom i da se svi vratimo u nedelju Shocked Navalio čovek da ide, pa da ide... jedva sam ga nekako naterala da sedi malo na d... yes
Jooj Buby, kaže NEĆE Sad

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bak 6/9/2011, 20:32

Svasta sam propustila, i milu Vockicu sa rancicem i Djoleta sa peskirima, i polazak u skolu, i Milijnino skitanje ponovo umalo...
Vidim da je Biksin taja bolje, puj, puj, puj, ona kao po obicaju rasuta na sve strane i sprema se da osoli guzu.
Ja dolazim k sebi, ovako bolesna nisam bila ko zna od kada. Jos uvek kasljem i grlo me bolucka, ali mislim da ide kako treba, samo polakoooo
Na poslu ludnica, mnogo novih stvari, a stari ljudi, uh

I da posaljem specijalan poljubas Markicu i Caci, bice sve ok, ljubim vas Septembarska jutra - Page 2 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sneza 6/9/2011, 21:56

O Buby kada čitam o školici sva se nekako zabrinem, i mene to čeka. Danas mm kaže, neće one, ne da ih tajo, kao da ih šaljemo na robiju, srca mala, a ja radim tamo i znam da nakon što prođu adaptaciju, bude im super, kasnije neće kući ALI..... Crying or Very sad

Mili, trudna ženo, pa kud' bi ti? Na more ccccc pa da izgubiš kupaći u vodi lol! , čitam da gubiš stvari.

Biksi pu, pu, pu, samo toliko. Kad predviđaju da će tajo kući?

Bak evo Septembarska jutra - Page 2 191975, to se zove ljubim-prođe terapija.

Devojke moje, pročitala sam sve ali mi mozak radi na pola vijuge, crkoh danas i zato veliki Septembarska jutra - Page 2 692299

MM i meni sutra 3 godine braka, sva sam ulepljena od šećera, pravila tortu, k'o biva sa fondanom, hehehe, probe radi i zabave, opuštam se.
A ovo sa šećerom, hm, možda bi mogao pasti neki slatki poljubac, odoh da probam lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 6/9/2011, 22:13

Ode mi esej....
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 6/9/2011, 22:18

Buby, srećan rodjus tm! Ljubim ga! :lol!:A Dunja, ma ona je maca mačkica, s kišobranom u ruci, ima još malo da te pogleda u vrtiću i da ti kaže: Što si došla?! lol!

Snežo, nek vam svaka nova godina donese mnogo nezaboravnih, nasmejanih, ispunjenih momenata, ljubavi i zdravlja nek je napretek!

Mili, kod mene looodo, da loooodje ne može biti! I danas je bilo veselo! Sad ću na spavanjac! Danas smo nabavili hranu za more i još neke sitnice, i konačno smo doneli stvari iz stana, da mogu to lepo ovde, kod mojih, da preperem veš, popeglam, i da nas spakujem! Ostavila sam neku haljinu, verovatno ću je sutra kupiti, ne mogu da pravim kombinaciju za svadbu, a i haljina može da se nosi kao tunika kasnije! Nadam se da će biti ok!

Bak, ajde više da ozdraviš, osta dugo s tom prehladom!

Ljubim vas i stiskam jaaaaaaakooooooO!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 2 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 12 Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu