KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 1/8/2011, 09:22

Cao zene, sve vas pozdravljam i ljubim osmeh srce . Ja guram i dalje, mirujem, lezim, od 13.aprila... Prekjuce smo zagazile u 7. mjesec. U srijedu idem na UZ, da vidim ovo najsladje io najljepse cudoviste u stomaku, ubi me h
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/8/2011, 12:55

dan cure sunny
daccoo jos malo jos 90 days to go radost
jeloo neverovatne vesti obozavam takve preokrete, mali je bas pravi borac pravi mali jablan, draga sve najbolje srce love
aida draga valjda ce se spustiti pritisak, moj je za sad nizak 103/67
daxic cvet
super vam je onaj jastuk, a da li vodite neke vase intimne dnevnike trudnoce ja planiram da uzmem neku
teku ili neki albumcic, pa u njega sve sto se tice moje trudnoce zabelezim nesto poput radosnice, da lepim seckam itd

nego meni stigao jos jedan rezultat tromb. od maja jos.. i na gornjoj granici mi je APC-R 2,40 coag
i Miticka me poslala u Visegradsku bila u petak da dam krv za F5 i F2 (dva gena mutacije)
za sad nece da mi uvede ponovo fraxiparin cekamo rezultate za 10 dana,
ostali su i vise nego savrseni nema lupusni antikoagulans i oni vitamini su ok b, folna itd
a weekend smo proveli u sumi Very Happy
i da uzela sam i uput da vadim krv kks, mokracu celokupni pregled, i biohemijke analize glukoza u serumu to cu sutra da uradim ranom zorom sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 2/8/2011, 00:33

Noja zagrljaj
Drzim palcheve da svi rezultati budu u redu.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 2/8/2011, 01:03

Noja u kojoj si ti nedelji sada? Jel imas neke simptome trudnoce?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/8/2011, 14:00

trudnice kafica i sokicc sunny [img]Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Kafa498[/img]
mama shizz love
daxi draga sutra uz i virkanje radost
jelo sad sam 10 nedelja, sl. nedelja ako Bog da bude ok, idem na doubl-test i expertni,
inace sam na bolovanju trudnickom pa moram i komisiju da prodjem, yes
cekam rezultate krvi i mokrace posle 15 h. a ove tromb. se nadam da cu dobiti do petka,
ide mi se na moreeee uhvatilla me euforija i stalno gledam aaranzmane, mastam i menjam destinacije, gledam blize,
tako da cu docu i pitati da li nekim slucajem mogu malo da se osolim sunny
malo me stomak boli kao menstrualni bolovi, ali meni je tako od samog pocetka,
i dalje 56 kg Very Happy slabiji apetit i to sto jedem gledam da je kvalitetnije, jedem sad lesnike, banane, ubacim jogutr 1 solju 1 mleka i 1 vocni, pijem nandzaru, supice svaki dan,
ponekad mucnine bez bljuckanja, nizi pritisak, malo vise brinem i nemogu da se opustim nikako uvek u grcu a mislim da je to kod svakoga,
spava mi se jakoo, a posle 24h tesko zaspim zagledam se u one serije cny miami i te detektivske serije posle medicine upisacu kriminalistiku Very Happy
[img]Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 1bb2d56db921b17fb21b2c2[/img]
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 14:12

Noja, važi da ako noću dreždiš do neko doba u trudnoći, da će ti beba biti aktivna noću, zato, drvca od šibica danju na kapke da ne zaspiš, pa od 10 u krevet! Nemoj posle bude nisam kazo! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/8/2011, 14:19

ee bixi znam da beba hvata ritam Very Happy , hvalla draga sunny
ali samo pre podne odspavam onako posteno do 12h i to ustanem kad mm ide na posao doruckujem,
upalim tv gledam jutarnji i samo se comiram ponovo,
preko dana nespavam yes znam da cu imati muke sa tim,
a kad sam radila ja se budim u pola 6h jer mi je od 7h posao i malo dalje van grada
ne znam kako bi to sad ispratila da radim da nisam na bolovanju
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/8/2011, 14:31

Ćao trudnice moje, ja se nesto ne osecam danas dobro imam katastrofalnu mucninu, ne mogu da jedem ništa ne znam da li je to normalno u ovom periodu, dosad mučnina nikako nije bilo? Juče me je užasno bolela glava do ludila i prvi put mi je od kad sam trudna herpes iskočio, inače za one koji ne znaju ja se borim sa herpesom celih 6g, ali s obzirom da sam u 12 nedelji ne bi trebalo da nesto šteti bebama, nadam se... Zvala sam u VRT pital sam da li mora da se zakaže pitali su me zbog čega, rekla sam da imam visok pritisak i da su mi preporučene neke analize, ona je rekla da za to ne treba zakazivanje nego može svakim danom od pola 8 do 8. Pojma nemam da li smo se baš razumele al mislim da jesmo tako da ću videti sa mužem i najverovatnije sutra otići. Ljubim vas, pisem vam sa mob...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/8/2011, 14:40

aidice srecice ja mislim da su mucnine normalne pa sve do kraja trudnoce,
koliko sam ja iscitavalla o trudnoci, srecno sutra na ispitivanjima radost
taman vidi i za groznicu i ja sam sklona njima na usnici mi iskoci za sad jos nije otprilike na svaka 3 meseca je dobijem ,
uvek nam neki k... c falli Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 2/8/2011, 15:25

Aida normalno je,ja sam u tom periodu imala mucnine..danima sam jela przenice i kiselo mleko,samo sam to mogla..nemoj da brines osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 2/8/2011, 15:42

Trudnicice, samo da vas stisnem jako i da vam pozelim sto manje mucnina i sto vise lepe melodije srca1
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 2/8/2011, 16:15

I ja mislim da je muchnina normalna pojava u svakom tromjesechju trudnoce.
Groznica, to je herpes simplex? Ja sam ga imala par puta u trudnoci (u nosnici) i nanosila aromatichno ulje lavande shtapicem za ushi. Zovirax i sl. se ne savjetuju u trudnoci. Meni je kad sam bila mladja za taj oko usana pomagalo kad ga k'o malterom nalijepim pastom za zube pa ga ona isushi.
Taj herpes moze biti opasan samo ako ga po prvi put dobijete u trudnoci, a inache vec imate antitijela koja ce odbraniti i bebu.
Shaljem cmokove bez herpesa ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 2/8/2011, 16:29

Photobucket

Jelence citala sam u tvom dnevniku ali nisam razumela kako tebi sada racunaju trudnocu po velicini meska ili po velicini bebe ili po ciklusu ? Kako se ti inace osecas ? Imas li neke simptome ?
cveće

Noja
jos malo pa 2. trimestar
srcasti poljupci

Aida
moguce da ti nije prijalo nesto sto si pojela, moguce i da su ti pocele trudnicke mucnine a za herpes imaju oni flastercici koje kad zalepis ni ne vide se samo obavezno pitaj dr da li smes da ih koritis u trudnoci ...
poljubci
Pokusala sam danas da nadjem dr sumarac ali posto je na odmoru dr zoric je rekla da dodjem sutra kod nje ... da li je neka bila kod dr zoric u KCS-u i kakvi su utisci ? sutra idem kod nje meni deluje bas fino samo da li se razume u vto tsh promene ... videcu sutra sta kaze ...

Sutra 3. uz i virkanje ... jedva cekam ...

Meni je dr u Jevremovoj racunao trudnocu po ciklusu a i institutu za majku i dete su starost trudnoce racunali po velicini bebe sto je nedelju dana manje ... jasno mi je sve kako se racuna ali sam ipak totalno sludjena ... nadam se da ce ovaj 3. uz dati jasniju sliku ...

Bas kako i Noja kaze nikako ne mogu da se opustim i ne brinem ... v

Sto se mojih simptoma tice stomak malo napucen, grudi natecene ali ne bole vec par dana, mucnina nema, ne mogu bas dugo da sedim ne prija mi ako ne mogu da se zavalim jer ako sedim uspravno osecam pritisak/malo bolucka u donjem delu stomaka, duze setnje mi prijaju, pocnem da se uspavljujem posle 22h, ustajem nocu nekad i 2x a ujutru se budim oko 7h .... ishrana jedem raznovrsno i kaloricno mada iako nisam proveravala tezinu rekla bi da su mi se butkice ubucile Embarassed

Od terapija imam 3x200 utrogestan i na 6. dan progesteron ...

Ginekolog kod koga idem u domu zdravlja poslao me je na osnovu izvestaja dr iz Jevremove da vadim krv i to glukozu, ureu, kreatine, ukupni proteini, fe+2 pa sam danas isla ponovo jer je zaboravio bilirubin, holesterol i trigliceride... sutra podizem rezultate ...

Da li je potrebno jos neto od analiza krvi ovaj moj dr je mozda jos nesto zaboravio ?

15.08. imam zakazano genetsko savetovaliste

22.08. dabl tet

Oktobar amnio, nisu mi rekli tacan datum. Obzirom da imam 40 godina verujem da ce meni obavezno to raditi ...

Dali neka zna kad kazu tacan datum za amnio ?


Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 17:42

Zaboravila sam da napišem da je vašarkica neki dan pozdravila sve i da je čestitala novim trudnicama! osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 2/8/2011, 17:54

Biksi superiska, citala sam njen dnevnik i svaka joj cast kroz sta je sve prosla ... sada je vec prilicno pregurala i deluje da ce to sve biti dobro ... ocigledno je u dobrim rukama ... u kojoj je klinici i kod kog lekara ?
srcasti poljupci
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 2/8/2011, 19:18

Daxi meni su tad kad sam bila u gen savetovalistu odredili datum kad ce mi raditi, radi se izmedju 16-18 nedelje ja sam je radila kad sam bila 17+6
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 2/8/2011, 22:03

Pozdrav za sve nase lepe i drage trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 543728
A gde nam je to Seka???
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 3/8/2011, 01:15

Noja,
Bravo! bas ti lepo napreduje , vec 10 nedelja! Pisi sutra izvestaj sa uz...tako se radujem tim izvestajima o beba

Daxi, meni je sada poslednji put (u petak poslednji) izracunao trudnocu po velicini embriona tj. po dimenziji CRL da sam 6,1 nedelja (znaci sutra sam 6,5). To je ta gestacijska trudnoca, i to se zaista slaze sa vermenom koje je proslo (6 nedelja) od aspiracije, tj. od dana kada su spojili jc i sperm.
Ja inace nemam nikakve simptome trudnoce, jedan dug period su mi bile jako osetljive bradavice, onda je to proslo, pa su me par dana bolele grudi, a sada nista, osim sto su mi malo otecene grudi malo kao i stomak, al ja nisam sigurna da li mi je stomak otecen od trudnoce jer je vec dugo natecen. Nije mi muka, ne spava mi se...Ponekad prizeljkujem simtome jer prosto mi treba potvrda...:-) I ja dugo volim da setam...;-) i ujutru duze spavam jer kasno lezem...budenje
Pisi izvestaj sutra....!
I ja sam neprekidno zabrinuta i samo molim Boga da bude sve u redu ! smajli angel



Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 3/8/2011, 08:42

Photobucket

Danas virkanje ... jedva cekam ...
anđeo

Jelice i meni je 2. uz izracunao starost tako da se to poklapa sa brojem nedelja od aspiracije

Noja kako napreduje biranje destinacije za brckanje
srcasti poljupci

Aida da li si danas bolje ? kad ti ides ponovo kod Ljubica ?

Nale, Tico pa vas nema uopste ? kako ste vas dve ?

Nefertari usne
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 3/8/2011, 09:05

Daxi jedva cekamo izvestaj d d cmoka
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nale11 3/8/2011, 11:59

Daxi ja da se javnem.
Bila sam na UZ i bebci su super rastu.Jedan bebac 28.9mm a drugi 28.3mm,dr kaze da super napreduju vise od 1mm dnevno.Srca kucaju srce srce a moje kuca najace,od srece. srca
Moram da zovem na kliniku ,Jevremovu,da pitam za dabl test da li treba da radim jer ako treba to je sada u 12-toj nedelji.A da zaboravila sam mi smo u 10-toj nedelji
nale11
nale11

Broj poruka : 38
Godina : 45
Location : srbija
Datum upisa : 20.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tica 3/8/2011, 12:30

Daxi evo i mene ....tu sam ja samo malo vise lezim...boleo me stomak ovih dana i braon sekret ne prestaje,bila sam juce opet kod dr. kaze da je sve u redu i da treba da mirujem...zato i izbegavam da mnogo sedim za kompom.
Ajde cekam i ja da cujem utiske sa tvog uz.
Nale jesi li nasla odgovarajucu garderobu??? lol! Samo ti rasti i srca nek kucaju..odeca nece biti problem osmeh srce
tica
tica

Broj poruka : 18
Datum upisa : 30.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/8/2011, 12:38

nale bas su bebice velike masalla napreduju jako llepo, sl pregled moze da ti bude expertni uz i doubl test beba beba love
jelo jel si ustalla Very Happy ja tek sl nedelje imam virkanje expertni i doubl odma ako bude naravno sve ok , kad je tvoje,
imamo isti bioritam Very Happy i mene samo malo bole grudi trudnica cvet
tico i ja sam imalla to braon curkanje non stop i mali hematomcic koji se cedio odmaraj uzivaj sunny
e da nisam napisalla stigli mi rezulati kks i mokrace sve je ok
gvozdje mi je 14, 7 a glukoza 4,4 i malo poviseni leukociti wbc 9,
a rbc 4,7 i trombociti plt 231 i
hemoglobin hgb 144
stim da jos nepijem ni mamvitu ni prenetall uskoro cu poceti za sad osim folne nista radost

daxi sretno draga danas i cekamo te sa lepim vestima yes
radost b b b srce

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Bubamarajjzmaj
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 3/8/2011, 14:55

Nale bebci bas super napreduju
srcasti poljupci

Tico odmaraj i mazi tibu
poljubci

Noja jedva cekam da virnem, bas sam nestrpljiva ...
srca

Danas pre podne sam i ja bila do KCS i rekose mi da za stitnu ne brinem i da dodjem na kontrolu za 6 meseci a u domu zdravlja sam dobila upute za genetsko savetovaliste i dabl ...
navijači2

Dobila sam i rezultat krvne slike i sve je u granicama referentnih vrednosti osim ukupnih proteina koji su ispod minimalne vrednosti ...

ukupni proteini 59,85 a referentne vrednosti su 62 - 80

danas svakako idem na uz pa ce mi dr nadam se pojasniti rezultate ...

e da i danas u domu zdravlja dr ponovo racuna starost trudnoce i sad je racunao od prvog dana poslednjeg ciklusa ... sad na svakom izvestaju imam razlicite racunuce ... na kraju smo se smejali i rekla sam mu koligo god im treba samo da je sve u redu ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/8/2011, 15:17

ee daxi super rr za rezultateee a koliko ti je gvozdje i hemoglobin
jedva cekam da se vratis sa UZ radost
ja sam 11.08 zakazala doubl i expertni ako sve bude do tad OK
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu