KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/7/2011, 22:35

Super vam to ide zenske, mislim na nocno ustajanje, samo vezbajte, taman dok stigne bebce vi cete biti naviknute na ustajanje na 2 h lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sami 30/7/2011, 00:00

Samo jedna mala podrška ovim pišama, što često trče do Wc-a lol!
Kad bebac dođe tek će biti ustajanja pa sve negdje do godine dana možda i duže ali vjeruj te ništa neće biti teško budenje
Uživaj te u trudnoći stvarno je divno biti trudan trudnica
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 30/7/2011, 08:44

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 508738oual1z9stf

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Z4e33a81eb962f


Poslednji izmenio daxi011 dana 1/8/2011, 10:46, izmenjeno ukupno 1 puta
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cranberry 30/7/2011, 09:19

Joooj, Daxi, meni je muka od kafe!!! Prvi put sam u trudnoci povratila kad sam jedno jutro krenula da pijem kafu, od tad mi se smucila, zlo mi je i u prodavnici kad je vidim u kesici.
Ali jedva cekam da je ponovo pijem kad se porodim, bas sam volela da pijem kafu pre trudnoce Very Happy
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 30/7/2011, 09:30

He ... i ja sam pila sad vise ne ... mada ja sam pila u velikoj solji ali sipam pola kafe pola mleka i tako gustiram skoro ceo dan ... sad sam par puta skuvala i popila par gutljaja i uopste mi nije bila potrebna i sad kad ustanem vise se kafe ni ne setim ... mada i nisam imala mucnine ... od trudnickih simptoma stomak mi se malo napucio i grudi su mi otecene mada evo vec par dana ne bole (pitam se da li je sve u redu zato sto ne bole) ... u sredu idem na 3. uz pa cu da virnem da vidim da li je sve u redu ... uf jedva cekam ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 30/7/2011, 09:53

Bubili, pa ti jos malo i upoznavanje Laughing
Sami, nemoj da plasisi devojke, mozda im beba bude kao moja pa vec sa 3-4 meseca spava celu noc Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 30/7/2011, 11:03

Dobro jutro devojke! Kako smo danas? Kafica popijena i sad spremanje za setnju do Dunava i rostilj Very Happy (nadam se da ce nas vreme posluziti, dosadila mi kisa)

Ako moja beba bude na mog muza, bice super ali ako povuce na mene... Nece biti spavanja jos duuuuuugo!!! A o ljuljanju i nosenju na rukama da ne pricam. Stvarno sam bila prava mala vragolanka lol!


Poslednji izmenio gagax81 dana 30/7/2011, 11:04, izmenjeno ukupno 1 puta
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 30/7/2011, 11:04

Trudnjače, koje su u 8-9-10 nedelji trudnoče, jeste li već počele spavati na levom boku, ili i dalje spavate kako vam odgvoara dok stomačić ne bude izražajan da smeta. Ja spavam samo na stomkau, pa zbog toga pitam.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 30/7/2011, 11:50

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztrDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1455682apvfgvhztr

Nolnice spavam kao ventilator nocu stalno se prevrcem bok lednja drugi bok i tako stalno naizmenicno ... na stomaku mi nekako bilo frka da spavam mada sada ponekad se vise nakrenem tako da kad sam na boku ponekad izgleda skoro kao na stomaku ... mnogo mi pomaze jorgan na koga se naslonim i stavim izmedju kolena ... ima neki jastuk koji je kao urolana palacinka mada je meni udoban ovaj moj urolan jorgan ...

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1599772tdznowdr4oDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1541906oquib8r2hyDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1599772tdznowdr4oDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1541906oquib8r2hyDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1599772tdznowdr4oDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1541906oquib8r2hyDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1599772tdznowdr4oDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1541906oquib8r2hyDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1599772tdznowdr4oDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1541906oquib8r2hy
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cranberry 30/7/2011, 12:09

I ja spavam na boku, ali isto kao Daxi - nekad to vise lici kao da je na stomaku. Cula sam za taj jastuk, ali su misljenja podeljena: neke zene su odusevljene a neke misle da im bas i nije bio neophodan. Mislim da kosta oko pedesetak evra, ako se dobro secam.
Daxi, ne sekiraj se za grudi. I meni su u pocetku bile bas otecene i osetljive, posle se to samo od sebe smirilo. Sad su samo jako velike (sto me uopste ne raduje, jer su i pre bile pozamasne, pa se plasim na sta ce liciti do kraja trudnoce). Ja u stvari ni ne mogu da napravim razliku sta su kod mene bili rani simptomi trudnoce, a sta posledica stimulacije pred vto. Od svih onih silnih hormona, ko bi znao?
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 30/7/2011, 12:31

Cranberry

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 729343r2dpisfem9
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 30/7/2011, 12:43

Sto vam stomak bude veci to ce vam biti i veci problem sa spavnjem. Ja sad ne mogu da spavam na boku a da ispod stomaka ne podmetnem jastucic. Gledala sam i ja taj jastuk sa trudnice i porodilje (u obliku je potkovice), kosta oko 2500.oo-3000.oo din. i ima visestruku namenu. Trudnicama da spavaju na njemu a kad se porode moze se beba staviti na jednu stranu pa je tako dojiti ili se beba stavi u sredinu pa lezi na tome. Mada ja mislim da nije neophodan. Ja sve resavam sa mojim malim jastucicem koji prebacujem po kozna koliko puta u toku noci. Laughing
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 30/7/2011, 13:05

Joj kad se setim ni 5 jastuka mi nije pomoglo! Jedan za stomak jedan izmedju kolena, normalno jedan za glavu i jos neki za ruke, ujutru ne bi znala da se iskobeljam iz tolikih jastuka. Za sad mi nije potreban, spavam kako stignem
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od viktorija 30/7/2011, 13:16

Devojke nasla sam sve o tom jastuku.Zove se beluga jastuk i evo linkova o njima
http://www.beluga.rs/

Mislim da je ovde najjeftiniji i moze da se naruci preko neta.Ja svakako planram da ga kupim krajem meseca
http://shop.aksa.rs/katalog/beluga-jastuk-za-dojenje-bebe.html
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 30/7/2011, 13:19

Konkretno za taj jastuk imam i ga i ja samo drugog proizvodjaca, nisam ga koristila u trudnoci vec kad sam se porodila i dojila u sedecem polozaju.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/7/2011, 14:20

Ma dajte ljudi, ovo bi svako znao da sašije, zašto davati tolike pare!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 30/7/2011, 16:45

Viki super je ovaj jastuk ... videla sam na nekoj od tema i pocela da rolam jorgan i bas mi je super mekano ... koristim one mekane jorgane singl koji sa jedne strane imaju mikrofiber cebe a sa druge platno ...

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 597693ds1inl14oh

Nefertari i jastucice kombinujem samo da mogu lepo da se ugnjezdim i spavam ...

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 975754h9vux8klsj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 640470i71bz3lwav Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 975753o67habb8i4

Miro mislim da dok kupis materijal i vatelin i sasijes ova cena od 2500 din izadje na isto ... pod uslovom da sama sijes ne da placas sivenje ... cak i da odes u metrazu na kilo izadje na isto ... ali skuplje od 2500 din stvarno se ne isplati placati ...


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1823561m3cos8ucez
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/7/2011, 16:52

Ih, ja sam zaboravila!!! Mm se bavi metražom i pozamanterijom, tako da ja imam toga na pretek, a i znam da šijem i imam mašinu.
Opet, i da nemam, uradila isto što i ti sa jorganom Laughing ili bih sašila od nekog čaršava koji već imam, a napunila bih ga kao nekada naše bake-čistim perlon čarapama koje su popucale, starim pamučnim krpicama, itd. A za 'one' pare bih kupila jastuk sa memorijskom penom!
Inače, ja spavam na renew navlaci i jastuku, i mislim da mi neće trebati nikakvo pojačanje, ljudi to je zaista divno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 30/7/2011, 17:48

Ja jos uvek ne spavam sa jastukom, ali spavam na levom i desnom boku. nesto mi je tesko na ledjima.
Za taj jastuk sam cula reci hvale. moja kuma da sad koristi kao ogradicu za krevet dok beba spava, mada ce ona to jos malo da izgura iz kreveta. Ide mi rodjendan uskoro, nadam se da ce se neko setiti tog jastuka Wink
mada uz ove vrucine ne znam kako bi isao.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 31/7/2011, 19:15

Devojke, evo i mene posle raznih nedaca na trudnickom dnevniku...hvala Bogu! Neke od vas znaju, bila sam na VTO ( prva ), 14 dan posle et beta 239, sa 5 nedelja i 3 dana gestacioni mesak 7,9 mm....sa 7w1d, gestaccioni mesak 12mm, bez embrionalnih struktura...sa visokom sanskom za kiretazu, na kontroli 7w4d pojavljuje se moj embrioncic sa sve otkucajima srca...Zbog ovog neslaganja...Dr radi novu racunicu za trajanje trudnoce, po velicini embriona, ultra zvuk mu izbacuje da embrion odgovara trajanju trudnoce od 6w1d - koliko je skoro tacno proslo od dana moje aspiracije, tj dana kada su laboratoriji spojili spermatozioide i jajne celije, tjk od kada je poceo razvoj embriona...to me malo smirilo i utesilo...tako da sada i dalje zabrinuto cekam sledeci ultrazvuk...za 10 dana. Nadam se da ce biti ok i da cu ostati sa vama jos na ovim stranama....oko 7 meseci ako sam dobro izracunala... osmeh srce
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 31/7/2011, 19:19

Jelice, bice to sve kako treba! Bebironcic raste i voli da bude sa svojom mamicom, vec se pokazao kao borac!
Ne brini se f ff
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 31/7/2011, 19:34

Jelice dobrodosla ... drago mi je da cujem da je sve ok... citala sam u tvom dnevniku sta se sve izdesavalo ... svaka cast na pribranosti ... kod mene je bebac za nedelju dana manji ... imali do sada dva uz i sad cekamo treci u sredu ... na ovoj temi sam pisala sta se desava ... apsolutno razumem kako se osecas ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zaneta 31/7/2011, 20:07

Kockice, čestitam rođenje ćerke!

Ja se ne javljam, jer uglavnom ležim, otiču mi noge i pritisak skače i pored najače doze lekova...sledeće nedelje ću malo u bolnicu, da vide šta će sa mnom...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 31/7/2011, 21:43

Dobro veče moje trudnice nije me bilo par dana nisam zaista našla vremena da vam se javim....ali vidim Bogu hvala da ste sve dobro kao i vaše bebice.... d
Ja nisam bila u sredu u Jevremovu odložila sam put iz poznatih razloga ipak ću ići kad dođe dr. Ljubić sa odmora...
U međuvremenu sam bila kod mog gonekologa rekao je da su bebice Bogu hvala dobro čak je prokomentarisao i da su malo veće od onoga što se očekuje u ovom periodu...Razgovarala sam sa oktorom što se tiče mog pritiska doktor je rekao da je najbolje da uzmem uput za Višegradsku i odem par dana na analize detaljne i usput da mi se odradi dabl test gore...Tako da planiram u ponedeljak da uzmem uput i idem do srede Bože zdravlja u Beograd...
Interesuje me samo da li ja moram da zakažem unapred ili je dovoljno samo da uzmem zeleni uput...i da još nešto da li neka od vas zna s obzirom da su sad odmori koji lekar je sad tu i koji bi bilo dobro da me primi ili kako to već ide....
Unapred hvala ljubim vas puno.... srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 31/7/2011, 23:17

Aida mislim da moras da zakazes prijem. Pozovi 3617-777 i trazi informacije u GAK-u tamo ima jedna zena sa sveskom koja zakazuje preglede, prijeme itd. Zna kada ko ide na odmor. Bolje se raspitaj nego da dolazis bezveze.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu