KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 12/9/2011, 16:09

Nolina, jeste predivan osecaj kad osetis svoju bebicu ali ovaj moj pravi cirkus sad pred kraj. Toliko nekad gura to malo dupence da me desno rebro boli pa ne mogu da se namestim ni na jednu stranu da spavam. A o sutanju nogicama i lupanju rukicama u besiku da ni ne pricam. Nije bas prijatan osecaj ali sve se izdrzi. Vama dvema sto imate 2 bebice ce biti turbo lol!
Nefertari, slatko me nasmeja sa tim kampovanjem Laughing
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/9/2011, 17:18

trudnjacice samo da vas sve pozdravimmmmmm sunny sunny sunny
cvrle samo ti odmaraj yes love
gagx nisam jos oggt, a ti srecice ? ovih dana i krvnu i sve i pregled sledi radost
aida okupaj se i za mene srca
ja jos nista neosecam bebanu, jesam par puta kao rukica da mi se zaglavila u grlicu ali to je samo moj intesivee osecaj Very Happy
i uvek je prisutan onaj blagi pritisak i ponekad boluckanje u toku noci kad se okrecem love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 12/9/2011, 17:55

Noja u cetvrtak idem da radim ogtt test, krvnu sliku, urin i urinokulturu. Sve odjednom da obavim pa sledece nedelje opet virkanje. Jedva cekam da vidim koliko smo porasli sreca
Jos malo pa ces i ti osetiti bebanu yes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 13/9/2011, 09:00

samo da vas sve ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 13/9/2011, 10:53

ff devojke drage, evo i mene da vam mahnem..... u petak, na ac, je sve super proslo.... rezultati ce biti gotovi za 2-3 nedelje, ali je dr rekao da bi trebalo da sve bude ok!!!! sad jos uvek leskarim kuci, odmaram.... saznali smo da cemo imati malog pisonju..... bebe angel eto, to su novosti od mene.... drzite se sve trudnicice, ljubimo vas.... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od viktorija 13/9/2011, 11:24

Cvrle bravo za uspesnu ac i bravo za jos jednog decacica Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 729680 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 940318
Svim ostalim trudnicicam veliki pozdrav od nas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 338438
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 13/9/2011, 14:27

Cvrle, bravo za uspešnu ac zaista sam mislila na tebe i molim dragog Boga da rezultati budu ok...ljubim još jednog bebe love
Juhhuu...moje bebice me blago lupkaju nije često ali čujem ih...BOGU dragom hvala...ljubi ih majka...
Mi malo odložili put do mora do nedelje pa Bože zdravlja u nedelju smo na plaži... d
Trudnice sve vas ljubim i punooo puunoo volim i buduće naravno... d ff srcasti poljupci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 13/9/2011, 22:36

Veliki poljubac za sve osmeh srce
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 14/9/2011, 02:38

LJubac za trudnice i cestitke Cvrle za malenog batu! bebe sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 14/9/2011, 15:52

Cvrle, čestitam za decacica. Ja ne mogu da iscekam da vidim pol moje bebe. Juče smo bili na ekspertskom ultrazvuku. Veliki smo 40mm i masemo i nogama i rukama. Ne radi mi komp pa pišem na telefonu. Zato vam se redje javljam. Sve vaš ljubim mnogo! osmeh srce
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heja 14/9/2011, 20:02

e,poz.imam jedno pitanje za vas... u 22 sam nedelji trudnoce.. i imam bakterije u urin.. da bi se to izlecilo dr.mi je rekla da pijem po 2l caja od brusnice dnevno i po 3 kapsule PALITREX,ali cula sam da nije dobro da se uzima palitrex... da postoji mogucnost da beba ima problem sa kostima kad se rodi :S ne znam sta da radim... molim vas odgovorite mi sto pre.. jel neko uzimao ove tablete...jel to uticalo neg.na bebu.. i td. :S:S:S hvala.
heja
heja

Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/9/2011, 20:17

Moja sestra je čak primala neke injekcije. A bebi na kraju ništa nije falilo. Mislim da oni znaju šta sme, koliko i kada, pa i kada je veći rizik od ne lečenja. Opet ako ne želiš, probaj da odeš kod drugog doktora.
Ja bakterije u mokraći uvek rešim sa PALISEPT kapsulama na bazi bilja. Njih mi je preporučio moj ginekolog. Proizvodi ih Institut Josip Pančić. Jedino moraš pitati u apoteci smeju li piti trudnice, jer u uputstvu koje ja imam u kutiji, ne piše ništa o trudnicama.
Nadam se da sam pomogla.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 14/9/2011, 20:40

Palitrex cesto prepisuju u trudnoci zbog bakterija, nemoj da brines.

Ja sam, na primer, cula da bas caj od brusnice nije preporucljiv u trudnoci, pa ti vidi.... imas caj za trudnice u tu svrhu (bakterije u urinu)... bolje on da se pije!

Proizvodi ga Josif Pancic ili Apoteka Beograd, koji god nadjes, kupi i pij!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 14/9/2011, 20:43

I nikako uvin caj nemoj da koristis!Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 14/9/2011, 21:14

Trudničice samo da vas ljubnem sve!

Cvrle super kad je Ac iza tebe, rezultati će sigurno biti dobri. Čestitam vam na malenom dječačiću.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heja 14/9/2011, 21:26

hvala vam puno... pa dr.vidi kakvo je stanje..i zna sta preporucuje...ali ipak... nikad nemozes biti 100 % mirna (f)(f) :)
heja
heja

Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 14/9/2011, 23:17

Evo mene da se javim na sekund.

Kao sto vas je obavestila drugarica Logona Stefan se rodio 31. avgusta.

Ja sam otisla u bolnicu 15. avgusta a konzilijum mi je odredio 31. za carski rez zbog karlicnog polozaja bebe. Lezala sam na sterilitetu i propisno sam se smorila toliko dana u bolnici.

Kada je dosao dan da konacno za petu godisnjicu braka nosim muzu bebu na poklon sve je krenulo naopako. Dete je tri sata po boravku u kuci zavrsilo na intenzivnoj nezi na Institutu za majku i dete sa temperaturom 40. Ocigledno da su nas tako poslali iz porodilista. Imao je promene na kozi, upaljen pupcic i konjuktivitis. Naravno nista nisam videla jer dete upakukuju u pelene i tako ga donose.
Po prijemo je poceo dda mu se koci pogled da trza rucicama
Prve informacije smo imali u 22 h kada mi je dr rekao da mu je uzet likvor na analizu jer su posumnjali na meningitis ili virusnu infekciju mozga. Tada sam shvatila da moje dete u tom slucaju verovatno nece preziveti. Nema potrebe da vam pisem kako je bilo tada.
No da ne duzim bebac je posle pet dana izasao kuci, bio je u inkubatoru u izolaciji jer je iskljucen meningitis, bakterijska infekcija te ostala jedino virusna. Sumnjali su na enterovirus ali je analiza negativna.
On je sada dobro, idemo na kontrole kod neonatologa. Rucka, spava i zeza mamu i tatu.
Veliki je on borac.
O samom porodjaju i utiscima cu drugom prilikom.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 15/9/2011, 00:11

Oh Bokice tako mali a vec se namuciste, bas mi je zao!!!! Ljubi nam naseg malog hrabricu i uzivajte, najgore je iza vas.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/9/2011, 00:35

Pih Bokice, sta ste sve prosli! No Vazno je da je iza vas, a vi se sad mazite, volite i rastite u zdravlju!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/9/2011, 08:55

Ljudi moji! Shocked Taman pomisliš da je sve prošlo, kad ono....
Nek' ste i to pregurali! Veliki poljubac za malog-veeelikog borca usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 15/9/2011, 10:36

bokice, samo kad je sve proslo..... ljubi i mazi malenog hrabricu!!!!! ostale devojke ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 15/9/2011, 12:50

Bokice dušo, zaista veliki stres....uh Bogu hvala da ste dobro....Čuvajte se mazite i voli te...i neka malo zeza mi jedva čekamo da nas zezaju...ljubi ih majka...sve... smajli angel
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 15/9/2011, 13:07

Cvrle, super za AC i za malenog drugara bebe Sad odmaraj i uzivaj.

Aida lupkaju bebice! Divan osecaj zar ne? Iskupaj se i za nas kad stignes na more.

Heja, znam da neki antibiotici mogu da se piju u trudnoci, sigurno doktorica zna sta ti je prepisala.

Jao Bokice... Nemam reci Shocked Sad je najbitinije da je sve OK i da je sve to proslo. Mazi nam Stefana i poljubi ga umesto nas!

Ja sam danas bila da radim ogtt i jos par analiza pa sledece nedelje na kontrolu. Oci su mi ispale od bockanja, igla i ja nismo u dobrim odnosima a danas su mi 4 puta vadili krv. Ujutru sam otisla u laboratoriju (nema jela dok se sve ne zavrsi) izvadili mi krv pa mi dali 1/2 l zasladjene vode da popijem i od poslednjeg gutljaja na svakih sat vremena je bilo vadjenje krvi. Prvi sat vremena sam morala tamo da sedim a za dva poslednja vadjenja sam dolazila jer zivim preko puta Very Happy
Noja, ako nisi jos bila, da te utesim, nije nista strasno samo sto ja od malena ne volim igle!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 15/9/2011, 15:48

Bokice, dobro je sto se sve dobro zavrsilo. smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 15/9/2011, 16:25

BOKICE,

IZLJUBI MALOG STEFANA, VELIKOG MAMINOG BORCA!!!

BICE SVE KAKO TREBA, UZIVAJTE SADA U VASEM SINU!



Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu