KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 6/9/2011, 11:20

Nolinice, ne idem samo zbog pritiska, ja sam bila i prošlog meseca na pregled detaljni i onda kad jednom legneš u vrt oni ti onda konstantno zakazuju svakog meseca prijem gde se zadržiš po nekoliko dana urade ti detaljnje analize šalju te na expertni uz, recimo meni je bilo vreme za dabl test oni su me poslali sa jednom sestrom na expertni uz i vađenje krvi za dabl i tako baš detaljno i zato mi je žao da ispustim to jer je u mom interesu sve a i Bože zdravlja planiram i da se porodim gore pa ćemo videti...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 6/9/2011, 11:25

Aida mislim da je to skroz ok i korektno sa njihove strane drugarica koja je samnom radila ivf ostala je trudna sa trojkama i ona je bar jednom mesecno dolazila na preglede i bila zadrzana par dana i tako do kraja trudnoce, samo nisam sigurna na kom odeljenju je bas lezala cini mi se na infertilitetu kod prof Tulica.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 6/9/2011, 11:45

Pozdrav za Bubili i njenu decicu! srca Krenuce mlekce a sto se tice Reljine nogice i to ce biti dobro. Znam dete koje je imalo isto ali su obe noge bile i sve se sredilo redovnim vezbanjem.
Nolinice, Novakovka je sjajna i eto i ti kazes detaljna. Moja drugarica je celu trudnocu isla kod nje i prezadovoljne je bila. U dobrim si rukama!
Aida, mazi te mile decacice a ja verujem da ces biti dobro do kraja!
Pozdrav trudnice! cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 6/9/2011, 12:11

evo i mene sa ultrazvuka!
BDP:80 =32+1
FL:29,6=31
AC:288=32+5
HC:297=32+6
GR. 1933-UZ 32+1 GESRACIJSKA DOB 31+6(TO JE BILO JUCE)
OVO SU MJERE I SLAZU SE ,A KAD SE ZBROJI DR. KAZE DA IDE DVA DANA UAPRIJED I DA JE TO SUPER !
ALI JAVILI SE DRUGI PROBLEMI ,BEBICA JE JAKO NISKO I GLAVICOM VEC UNAZAD CETIRI ULTRAZVUKA OKRENUTA PREMA DOLJE,A I PORED TOGA STO SAM PODVEZANA SAM OTVORENA ZA PRST I POL ,TAKO DA MI JE DR PREDLOZIO STROGO MIROVANJE ,CAK NE NI SJEDENJE NEGO SAMO LEZANJE ,JER KAD SJEDIM IMAM JAK PRITISAK ZATO STO JE BEBICA JAKO NISKO . DR. MI JE REKAO DA IZDRZIM JOS DO KRAJA MJESECA KAD NAPUNIM 36 NEDJELJU I ODMAH CE ME PORODITI... ETO DRAGE MOJE SAD PRED KRAJ MALO PROBLEMCICA ,A DO SADA SVE BILO OK. .DA ,I PRITISAK MI JE 130/85 ,PA I DALJE PIJE LIJEKOVE ATENOLOL 50MG., ALDOMET I APAURIN. ALI POZNAJUCI SEBE JA VJERUJEM DA CU NEKAKO IZGURATI,A I JEDAN JESEC LEZANJA NIJE MI SAD TOLIKO ,,HVALA BOGU ,PA NISAM MORALA DO SAD NIKAKO MIROVATI .POZDRAV SVIM ZENICAMA I NOVIM MAMCAMA ,DA UZIVAJU SA SVOJIM BEBICAMA I DA NAM OVDJE BUDE STO VISE BUDUCIH TRUDNIVCA I MAMICA...PUSA
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 6/9/2011, 12:18

Seko super beba napreduje! a ako je dr rekao da mirujes odnosno lesis onda poslusaj nemas jos puno do kraja da bezbedno udejet u 9 mesec. a evo su neke mere beba mozda zanima neke trudnice:
PODACI O MAJCI
Značenje
LMP (Last Menstrual Period) ili
ZM (Zadnja Menstruacija)
Datum prema kojem se određuje gestacijska starost bebe.
EDD (Estimated Due Date) ili
TP (Termin Porođaja)
Predviđeni termin porođaja prema kojem se određuje gestacijska starost bebe. GA (Gestational Age) [w, d]
Gestacijska starost bebe;
jedinice su w (Week) za nedelje i d (Day) za dane trudnoće.

MERE TELA
Značenje
CRL (Crown Rump Length) ili
TD (Telesna Dužina)
Skraćenica koja se najviše koristi u ranoj trudnoći, jer je beba u tom periodu potpuno ispružena. Služi za određivanje starosti trudnoće. Meri dužinu ploda, od temena do kraja kičmenog stuba.
AC (Abdominal Circumference) Obim stomaka. Važna mera u kasnoj trudnoći. Koristi se u određivanju veličine i težine bebe, i praćenje njenog rasta. FL (Femoral Diaphysis Length) Dužina butne kosti (kost između kolena i kuka). Važna mera u kasnoj trudnoći. Koristi se u određivanju veličine i težine bebe, i praćenje njenog rasta. HL (Humerus Length) Dužina nadlaktice.
MERE VRATA
Značenje
NT (Nuchal Translucency) ili
NN (Nuhalni Nabor)
Debljina iza bebinog vrata. Važna mera za procenu rizika od Down sindroma.


MERE GLAVE
Značenje
BPD (Bi-Parietal Diameter) Prečnik glave između dve temene kosti, dve bočne strane glave. Mera koja se najčešće koristi. OFD (Occipitofrontal Diameter) Prečnik glave od potiljka do čela. HC (Head Circumference) Obim glave. Važna mera za otkrivanje nepravilnog oblika glave.


MERE LICA
Značenje
IOD (Interorbital Diameter) Razmak između očnih duplji.
NB (Nasal Bone) ili
NK (Nosna Kost)
Dužina nosne kosti.

MERE MOZGA
Značenje
VA (Ventriculoatrial) Širina prednjeg roga bočne moždane komore. VP (Ventriculoperitoneal) Širina zadnjeg roga bočne moždane komore. HEM (Hemisphere) Širina hemisfere (polovine mozga). TCD (Transcerebral diameter) Širina malog mozga. CM (Cisterna Magna) Širina dela iza malog mozga.

MERENJE TEČNOSTI
Značenje
AFI (Amniotic Fluid Index) Ukupna količina plodove vode. BF (Blood Flow) Protok krvi u krvnim sudovima. Važna mera za procenu količine kiseonika i hranljivih materija.


AKTIVNOSTI BEBE
Značenje
FHB (Fetal Heart Beat) ili
KDS (Kucaji Detetovog Srca) ili
KČS (Kucaji Čedinjeg Srca)
Otkucaji srca. FD (Fetalna Dinamika) Pokreti bebe.

OSTALE MERE
Značenje
GS (Gestational Sac Diametre),
GV (Gestacijska Vreća) ili
GM (Gestacijski Mešak)
Gestacijska vreća ili mešak. “Vreća” unutar materice u kojoj nastaje beba. Može se videti već od 4,5 nedelja. Služi za određivanje starosti ploda u ranoj trudnoći. EO (Embrionalni Odjek) Prvi oblik bebe. BPP (Biophysical profile) Biofizički profil. Važna mera u kasnijoj trudnoći. Proverava stanje ploda, pomoću fetalnih pokreta, tonusa, disanja, količine plodove vode i protoka krvi.
EFW (Estimated Fetal Weight),
TT (Telesna Težina)
Procenjena težina bebe. Računa se na osnovu BPD, HC, AC, i FL. Pokazuje težinu u trenutku pregleda.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 6/9/2011, 13:27

Cicsa, samo sam bila da ekspertni proverim kod Novakovke,a koliko sam čula ona ne vodi nikom trudnoću, već samo radi ekspertne. Trudnoću mi vodi Vejnović!
Nefertari, koji je tvoj nadimak? Enciklopedija? Svaka ti čast. Kući imam nalaz koji zbog oznaka nisam znala šta sve znači, ali verujem da će mi tvoj spisak pomoći!
Za Reljicu držim fige!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 7/9/2011, 02:41

Nolinice, ona se znas onako"private" povezala sa njom Wink cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/9/2011, 15:41

trudnjacice sunny osmeh srce
sta raditeeee i ja znam sve te mere i merice beba Very Happy
cvrle kad je ac srca
gagx aida love
makki pozdravi bubili verovatno ce se i ona sama javiti sa slikicama njenih srecica bebe bebe ,
reljica ce biti ok on je mala hrabrica cvet
seko jos malo pa mazenje, moja drugarica je bila otvorena od cetvrog meseca jedan prst i ona nije znala znacenje mirovanja jer je dobila prirodno bebicu i sve do kraja je bila otvorena bez serkla. i radila normalno i po kuci i na poslu i presisala termin sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 7/9/2011, 18:50

trudnice ,sad vas n mogu stalno pratiti ,jer moram lezati jos 4 nedjelje ,ali opet malo virnem...
sve cestitke za nasu bubili
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 7/9/2011, 22:32

Dobro vece,pozdrav iz Visegradske odeljenje vrt_a.
Heart mila hvala na poseti.
Noja ja necu raditi ac...
E ovako, danas posle prijema sam pregledana, ginekoloski-nalaz ok zatvoren, pritisak miran, posle pregled uz doktorka je diktirala drugoj doktorki koja je upisivala vrednosti nemam ih kod sebe da vam prepisem i dok joj je doktorka diktirala cula sam kako je doktorka rekla da fetus 1nesto vise cisti ja sam je odma zaustavila i pitala kakve ciste doktorka a ona kaze:ma niata to bi trebalo da je beznacajno,nista to. Ja sam je opet pitala jeste li sigurni je li sve u redu a ona kaze ma kad ti kazem nalaz je odlican, to nista ne znaci.
A ja sam se tako unervozila i zabrinula, jedva cekam da me prpmof. Ljubic pregleda rekao je da ce mr pregledati pre nego odem. Verujem u Boga i nnadam se da se bespotrebno brinem.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 7/9/2011, 23:04

[quote="*AIDA*"]Dobro vece,pozdrav iz Visegradske odeljenje vrt_a.
Heart mila hvala na poseti.


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523



Bice sve uredu draga, nemoj se dodatno opterecivati Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 8326
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 8/9/2011, 10:25

Procitala sam utros o kakvim cistama je rec pise PLEXUS CHOROIDEUS molim ako neko zna nesto u vezi toga ili nekim slucajem ima iskustva molim nek mi nesto napise, koje su indikacije, uzroci...
Ja sam u bolnici do ponedeljka najmanje pa nisam u prilici bas da se puno raspitam pa vas molim za informacije.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 8/9/2011, 10:36

noja ac je sutra.... držite mi fige da sve bude ok.... imala sam žurku prošle nedelje, zbog alergije na ambroziju, mučila me je 2-3 nedelje, nisam koristila ništa od lekova, tako da sam u petak imala napad astme i gušenje.... ovo mi se pre trudnoće nikada nije desilo..... Crying or Very sad katastrofa!!!! dr mi je rekla da sam trebala koristiti kapi za nos i da bi sve bilo ok... ovako se samo napravio veći problem... sad sam ok, ali sam pod terapijom....
ljubim vas sve trudničice i ostale devojke koje su tu zbog podrške..... osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 8/9/2011, 10:43

Cvrle Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 670661 za sutra da budeš jaka.
Trudnice samo da vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 8/9/2011, 11:41

Ja sinoc dodjioh od dr, uvela mi je tothemu 2x1, vitamin C 2x1 i folan 2x1, utrogestan do 36. nedelje,a prenatal da izbacim. Bekica je super, lupa igra , a teska je 2050gr.
Aida, mojajoj drugarici se stvorio miom u trudnoci i dr je vidjela tek kada je operisala i tada ga je uklonila. Ne znam da li to ima veze sa tvojim slucajem
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 8/9/2011, 16:36

Cvrle, navijamo da sutra budes hrabra a ostalo ce sigurno biti OK!

Aida malo sam svrljala po netu i te ciste fetalni mozak moze da stvori kao normalan deo razvoja. One su privremene i obicno nestaju do/oko 32. nedelje trudnoce. Eto, nema zbog cega da brines. Lepo ti rekla doktorica Wink

Reljice da nam brzo skines taj gipsic sa nogice. Mislimo i na tebe i na seku i naravno na mamu cvet

Noja love Kad radis OGTT?
Trudnice moje drage sve vas puno, puno ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 8/9/2011, 17:23

Gagax hvala ti puno, puno... Gledala me je danas dr. Vrsic i Dukanac i kazu da nemam razloga za brigu i da ce me ponovo pogledati gore na spratu na neki uz. UBOGA miloga se nadam da ce biti sve u redu.
Cvrle zaista ti zelim sve najlepse od srca...mislim na tebe...
Ublago meni za moju heart, danas me e ponovo posetila i svega mi donela, brizna moja prijateljica... ljubim je...
Ljubim i sve vas hvala vam...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 19:24

Cvrle, držim fige!

Aida, samo bez brige, sve je ok!

Trudnice, ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 8/9/2011, 20:29

Cvrle, da sutra sve dobro prodje !
Da Relja sto pre skine gips ! Mislimo na vas i saljemo vam cmoka
Bubili čestitamo i sve nabolje vam zelimo bravo
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 8/9/2011, 22:49

Relja, nas najmladji decace na kutku.... da ti sto pre isprave stopalo i oslobode nogicuDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 582639 ljubim i tvoju sekicu

Seko,bice sve to dobro, bices poslusna lezaces i porodices se za moj rodjus Very Happy

Aida draga, sve je to dobro ako kaze dr i nemoj da se sekiras, setkaj svoj stomacicDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 523476

Cvrle...srecno sutraDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 490909

Aida,Seko,Gagax,Cvrle,Daco,Noja,Nolinice....i sve vas koje sam nenamerno zaboravilaDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/9/2011, 07:07

Kockice srecno rodjenje cerke nek vam je ziva i zdrava 100godina. TEODORICE dobro nam dosla.. ljubim vas
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 9/9/2011, 07:59

Zdravo drugari ff
Samo da vam se javim na brzinu, MAAKKI vas je izvestavala tako da ste u toku, hvala na lepim zeljama sva sam se raznezila,. Mi idemo danas kod ortopeda da vidimo za longetu, to je prvi put da mi vodimo Relju pa me bas zanima sta ce reci. Kad budem imala vremena javim se sa opsirnijim izvestajem.
Ljubim vas sve
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/9/2011, 08:43

Aida ne sekiraj se ako je dr rekla da je sve uredu mislim da jeste.
Bubili nadam se da cete se uskoro otarasiti longete.
Cvrle srecno! videces da je ac macji kasalj.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 9/9/2011, 09:34

Cvrle, javi nam kako je prošlo!!! Držimo fige!
Nefertari, jel definitivno još jedan dečaić kod tebe ili...?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/9/2011, 10:13

Nolinice valjda pre mesec dana kad sam bila na uzv dr je rekao da je bata juce kad sam bila beba je bila karlicno pa se nije videlo, nisam mogla 100% da potvrdim
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu