KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od HappyGirl 2/9/2011, 18:29

Lenka, Relja, dobrodošli na ovu šarenu i lepu planetu! Neka Bog blagoslovi da vaši životi budu ispunjeni najlepšim bojama. Čestitam mami i tati c

Stefane, dobro nam došao! Izborio si se za svoje mesto pod suncem i neka te Bog blagoslov da iti život bude poseban u svakom njegovom aspektu. Mami i tati čestitke od srca! čestitamo
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 2/9/2011, 18:42

STEFANE, DOBRO NAM DOSAO!!!!!!!!!!!!!

BOKICE, SVE NAJBOLJE!!!!!!!!!!!!!!



Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 32796
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 2/9/2011, 20:23

Bokice cestitam tebi i tvom suprugu na rodjenju sina

Stefane dobro nam dosao bio ziv i zdrav radost radost radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 3/9/2011, 14:57

lenka relja dobrodosli family family family srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 as as as as love b d čestitamo
stefane dobro nam dosao b family as bebe srca1 srca1 srca1 čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 3/9/2011, 15:10

ljubav smokic za sve
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 3/9/2011, 15:24

slic
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heja 3/9/2011, 19:38

he devojke,danas sam davala urin i krv da mi se provere.. i nadjeno mi je "dosta bakterija" u urinu... ne pise objasnjenje ni koja je bakterija u pitanju nit nista..samo da ih ima dosta...znam da trebam da radim dalje nalaze... da se sve to ispita... ali to ce potrajati,a dr. mi je na odmor... pa bih vas da smaram malo pitanjima... ako zna neka da mi objasni na koji nacin bakterije mogu da stete bebi? sta mogu sve da prouzrokuju.koliko je to opasno...jel tesko za lecenje.,...i td. u 19 sam nedelji trudnoce,hvala....
heja
heja

Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 3/9/2011, 21:39

Bubili takodje cestita Bokici na rodjenju Stefana čestitamo čestitamo čestitamo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 3/9/2011, 21:46

Heja bakterije u urinu ne bi trebalo da stete bebi naravno ako se ne zapostave, trebas odmah uraditi urinokulturu.
Drage moje moram vam se pozaliti u vezi neceg sto je u poslednju nedelju dana cesto:
Meni srce preskace,posebno ako pijem vpode uvece tako je los osecaj jednom jako lupne pa nastavi polako i tako ponekad desetak puta redom.
Pomislim da mi to radi podignuta dijafragma pojma nemam ne smem navece casu vode da popijem.
Hitno molim za misljenje ili ako neko ima slicno iskustvo.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 3/9/2011, 23:04

Dobrodošlica za malog Stefana, čestitke Bokice na rođenju sina srca srca srca srca1
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 3/9/2011, 23:06

Aida normalno je da ti se to dešava, i ja sam imala isti taj problem, tvoje srce sada treba da pumpa za troje Very Happy zagrljaj
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 4/9/2011, 10:38

Napisaću vam šta sam mislila, jer želim da čujem vaše mišljenje.
Sutra ulazim u 14 nedelju. Prošli ponedeljak sam radila ekspertni kod Vejnovića i rekao je da je sve ok. Danima razmišljam da li da radim amniocintezu, ali strah me je da nešto ne krene kako ne treba, em što i imamo dve bebe. Mislila sam da sutra zakažem ekspertni kod Novakovke jer kažu da je i ona super. Napuniću 37god kad se porodim, i brinem se i zbog toga. Dr nije ni pitao da li imamo u porodici nekog sa problemom, verovatno zato što misli da je sve super, kao što je rekao!
Šta vi mislite o tome? U 14 nedelji nije kasno raditi ekspertni jel da?
Svako vaše mišljenje će mi dobro doći!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 4/9/2011, 12:22

Heja treba da se uradi urinokultura da se vidi da li ima patogenih bakterija kao sto je recimo e.coli, normalno je da postoji odredjen broj dobrih bakterija u svakom organizmu zato je urinokultura najmerodavnija.
Nolinice recimo kad pomislis na Ac sta ti prvo padne napamet? jer bi je radila ili ne? Znaci ona prva pomisao. Ima na netu dosta iskustava kako su zene prosle na ac ali opet to samo ti i tm odluzicjete nazalost niko nemoze da odluci tako nesto bitno umesto tebe
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 4/9/2011, 12:26

Nolinice jesi li mi mislila na expertni uz kao onaj kada rade pred dabl test?U svakom slučaju ja mislim da nije kasno s obzirom da si išla na redovne kontrole, a što se tiče ac ne znam šta da ti kažem i mene jeza hvata od pomisli koliki je rizik ja sam odustala od ac, pa kako Bog hoće...
Htela sam da pitam sve mame buduće i sadašnje ne znam da li je normalno al ja moje bebe sad skroz slabo osećam u zadnja dva dana skoro i nikako da li su još male ili pojma nemam u 15 nedelji sam ih više čula neko sad...Ja sam malo paničar po prirodi al šta ću ovo mi je prioritet u životu...ljubi ih majka...
A što se tiče preskakanja srca opšti haos Majo 76 hvala ti na brzom odgovoru a ja se baš nešto bojim, nije prijatno... Rolling Eyes
Eto tako... ljubim Vas i svima Vam zahvaljujem na odgovorima...ljubim VAS...... ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 4/9/2011, 13:49

Stefane dobrodosao !!!! Bokice, sve najbolje vam zelimo!!!
Da ste zivi i zdravi 100 godina !
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 4/9/2011, 14:28

O, sad tek čitam, STEFANE DOBRO DOŠAO, DA BUDEŠ ŽIV I ZDRAV I POŽIVIŠ NAM DUGO!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 4/9/2011, 15:16

aida ,ne brini za pokrete bebe ... kod mene se isto zna desiti da nekad ne osjetim onako kako ja hocu ,ali to je sve razlicito kod zena . neke zene osjete vise neke manje... ja sam isto bila jako zabrinuta i zalila sam se svojim sekama koje imaju djecu i obadve su mi rekle da su bebe najvise osjecale u 8 i 9 mjesecu ,a sve do tad je kao nesto blago bilo ,pa zato ne brini nista ...
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 5/9/2011, 14:33

E mile moje kako ste? Ja sam sinoć bila tako loše tako me je glava bolela do ludila...Izmerila sam pritisak bio je povećan 85/140 poludela sam a pijem metrildop baš redovno 3x1 i pojma nemam koji mi je vrag nisam jela ništa slano. Na kraju sam morala da popijem umesto jedne tablete metril dopa dve i legla sam da spavam....
Ujutru kad sam ustala malčice me je još bolela i onda je prestala pritisak se spustio na 75/122. Baš sam zabrinuta i brinem da li te glavobolje mogu da štete mojim bebama? Jedva čekam u sredu Bože zdravlja u Gak da vidim moje bebice i da se požalim doktoru za tu situaciju.
Inače uradila sam rezultate koje treba da priložim prilikom prijema i oni glase: urin i urinokultura-OK, brisevi- cervikalni-ok a u vaginalni-candida koristim vaginalete ginodaktanol, Hemoglobin 110 niži malo, eritrociti 3.5 takođe pali i ostalo na granici - šećer 4.7,gvožđe 9.5, kalcijum2.1 itd...
Ukazuje na malokrvnost tako da sam odmah počela da pijem fruktalov sok od cvekle 2 velike čaše dnevno jer samu cveklu ne volim...
Eto ja se baš ispisah i otvori dušu i hvala Bogu što Vas imam...ljubim vas... ljubav srca
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 5/9/2011, 17:39

Aida da li si na nekoj dijeti? da li imas otoke? ja bi ti od srca preporucila dijetalniji ishranu, imas jos da guras do kraja ne treba ti visok pritisak.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 5/9/2011, 21:30

Bubili je sa decicom stigla kuci, u sredu joj vade konce, Lenka je dobrica, ali Relja ima gips na nozi kazu da je deformitet stopala zbog polozaja u materici, a isto tako da nije nista strasno i da se moze ispraviti. Ona je dobro samo nikako mleko da joj krene. family

Sve vas puno pozdravlja. ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/9/2011, 21:31

Pozdravi i ti nju! Krenuće mleko, ipak je sve to oko porodjaja veliki stres, sigurna sam. A Relja ima gips, jao, zar toišni, ajde da što pre to skine i da stopalce bude kako treba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/9/2011, 21:35

Maakki,pozdravi je!
Navijamo da srećici minijaturici što pre gips skinu i da sve bude o.k.,asd će i mlekce...samo da se kući skrase. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 6/9/2011, 11:00

O Bože, kako mi je žao Relju to malo sićušno biće sa gipsom....nadam se i želim od srca brz oporavak....i DOBRODOŠLICU kući da zauvek budu srećni u njoj....
Ja se spremam večeras u toku noći ako Bog da krećem za Beograd, ne znam koliko će me zadržati na odeljenje al mislim da će samo par dana...ponovo ću bit na odeljenje VRT-a...
Pritisak je sinoć i jutros bio stabilan, juče sam bila kod ginekologa da me pregleda ginekološki samo, reko ajd bolje je pre puta, doktorka kaže da je sve u redu grlić 2.5cm dug zatvoren...Spremna za put... navijači1
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 6/9/2011, 11:06

Aida, izvini nisam bila dovoljno pažljiva, pa ne kapiram zašto ideš u BG? Zbog pritiska? Drž se draga.

Ja sam juče uradila ponovo ekspertni kod druge dr, Novakovke, i žena me oduševila koliko je detaljna. Sve ok, za sad ne planiramo na AC. Dogovorili smo se da ćemo otići ponovo kod nje 21-22 nedelju trudnoće, jer kao ima neki problem ne daj bože, može se još uvek nešto reagovati.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 6/9/2011, 11:19

e super Nolinice bitno je da ste bar nesto odlucili a super je ako ce da ti rade exp uzv posle 20 nedelje da se detaljnije pogledaju organi.
Aida srecno! Drizmo fige da rezultati budu u najboljem redu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu