KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

+65
Zoka83
nina :)
Cupava
djole42
Likoli
Jelena*
JocY
Simona
bak
bebko
Mrvica
dragmilk
cvrle76
natalija
dragana76ns
Mirjana
*AIDA*
maus
mijaki
Malina
Tanja83
heart84
MARA
Pakki
Marija86
nolinica
cipiripi
Jelence
viktorija
Tinche
Republica
lena
Struzzo
adriatika
Orline
noja
caci
MAAKKI
Mali Princ
Cranberry
jagodica
Sami
KoMetaK
Shizika
key
nesalela
catherine290505
malenaa
maja76
anak
bobica83
liki
cicsa80
cici
HappyGirl
Sneza
buby
Deni
Milijana
jelena mb
BiKsi :)
Kockica
dr mali pariz
lolipop
Nefertari
69 posters

Strana 6 od 24 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Sledeći

Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Pakki 16/9/2011, 02:33

lol! samo da mahnem smajli angel
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od MARA 18/9/2011, 21:54

Samo da ljubnem malogbatu i mamu.Jedan poljubac i za Sergeja
Mama ti SUPER izgledas,a pritom trudna
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od heart84 19/9/2011, 09:25

Draga ja tek sad vidim da uopste nisam posecivala tvoj dnevnik, kako mi je to samo promaklo NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 279933 za mene jedan veliki minus. Nadam se da mi neces zameriti Crying or Very sad Draga fenomenalno izgledas, svaka cast NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 109639
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sami 19/9/2011, 23:18

Nefertari ::
Samiska nikad se ne zna mozda nas ti iznenadis vrlo brzo!
Izreka je: Iz tvojih usta u Božije uši.... A pošto si ti pisala onda iz tvog posta u Božije oči lol!
Super, znači bebano napreduje yes samo tako neka nastavi radost
Nego avatar je usne
Stvarno predivan!
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Tanja83 20/9/2011, 23:09

Nef,ja sad procitala tvoj dnevnik.Divna si,prava zgodna trudnica igra

Mene kritikujes a i ti radis Wink

Grlim puno zagrljaj
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 21/9/2011, 00:08

Hehheh Tanja ja ne nosim dve bebe Very Happy Hvala vam zenske na komplimentima neznam vise gde ste me hvalile za izgleda pa se ovde javno zahvaljujem. ja sam za sad ok, trebalo bi da odem sledece nedelje na uzv da vidimo sta radi bebac ali nisam bas 100% sigurna da cu da stignem. Krenuli su mi bolovi u krstima po neki put su i neizdrzivi ali sreca sto imam maserku pa mi njena masaza bas pomaze. Kiss!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Tanja83 21/9/2011, 00:55

Ih Nefi,jedna ili dve isto ti je,imas jedan stomacic,mislim stomak lol!

A i ti imas jednog bebirona kuci oko kojeg ne spavas,juris,trcis,presvacis,kupas a ja to nemam,moje su obe u stomaku sreca

Pa ja sam se sa dve bebe ugojila 5kg.Mi smo bre zene zmajevi,jos obe radimo sa pacijentima,ako sam ja tebe dobro razumela Laughing
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od malenaa 22/9/2011, 15:57

sreca
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 28/9/2011, 15:54

Vise pisem na onim zajednickim stranama nego ovde Embarassed . Bili na uzv, mnogo se mrdamo jedva nas dr pohvatao, teski smo 1150gr precnik glavice je 23.1cm, obim stomaka 24.9 cm i duzina butne kosti je 5cm. Sad prednjaci glavicom a posteljica je na prednjem zidu. Dr ne praktikuje zakazivanje carskog kaze bolje je kad krene pa da se odradi nego nesto mnogo unapred, ako beba bude brza na batu onda ce stici ranije a ako ne bude mozda se rodimo i u 2012, posto mi je termin 29.12. Samo se nadam da ce da bude u ovoj godini inace ako me uhvate praznici ima da budem u bolnici do srpske nove godine affraid ja sam manje vise ok, imam bolove u ledjima neki put su toliko jaki da mi dodje da placem a neki put daleko blazi i podnosljivi jedva cekam taj novembar da odem na odmor pa na bolovanje i da danem dusom.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od viktorija 28/9/2011, 16:04

Nef bravo za dobar uz i velikog bebana NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 275568
Bas mi je zao sto te bole ledja,pa jel postoji mogucnost da ti doktorka ranije otvori trudnicko bolovanje pa da vezes sa porodiljskim?
Evo masemo ti i navijamo da sto pre prodje taj bol NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 338438
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 28/9/2011, 16:31

Viki mogla sam ja od prvog dana na bolovanje jos je moja dr jako blagonaklona trudnicama i rado im otvara bolovanja i kad treba i kad ne treba ali hocu da nabijem prosek plate jer se sad vadi prosek u zadnjih 12 meseci a na trudnickom je plata 65%, zato cu d aizdrzim do novembra nekako uzmem odmor 4 nedelje pa pravac predporodiljsko
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od viktorija 28/9/2011, 16:46

Razumem te u potpunosti...
Bas je nepravda sto samo u Beogradu dotiraju onih 35% za trudnicko bolovanje....
Jos malo draga, samo jos mesec dana Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sneza 28/9/2011, 20:44

Žao mi je zbog tih bolova, jesi li ranije imala problema sa leđima? Od čega su?
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 28/9/2011, 22:10

Ma od trudnoce su, sa Sergejem su me bolela tek kasnije pred kraj u 8-9 mesecu a sad krenula ranije pretpostavljam zato sto sam sada i aktivnija pa mi sve to dodatno pospesuje bol.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Shizika 28/9/2011, 22:53

Drz' se Nef, josh 5 sedmica do novembra, brzo ce to.
Fantastichno izgledash, i ja sam se k'o i Biksi odushevila "blizankama" Wink
Da popusti bol u ledjima
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 28/9/2011, 22:54

jao Shizi nasmeja me u ove sitne sate, cuj blizanke, izgleda da su jednojajcane lol! kis za tebe i Arianu cupavicu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Shizika 28/9/2011, 22:56

poljubac cmoka za tebe i Sergeja, a i jedan "kablovski", kroz pupchanu vrpcu za maloga batu cmoka
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Malina 29/9/2011, 10:38

Samo da pozelim srecnu trudnocu smajli angel
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od noja 29/9/2011, 15:47

nef da prodju bolovi, proletelooooo bas bas,
jos malo bebe ljubav ljubav ljubav
sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od mijaki 11/10/2011, 21:37

nef, znamo se sa krstarice...
tek sada videh dnevnik!
prelepa si trudnica, da jos jednom ponovim Wink
ljubi sergeja i pomazi batu u stomaku!
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 11/10/2011, 21:39

ih Mijaki pratim ja tebe vec neko vreme Laughing poljubac za tebe od nas dvoje a Sergej u zadnje vreme samo salje poljupce nece da ljubi ljude
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Tanja83 11/10/2011, 21:40

Samo da vas poljubac i ff
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od key 11/10/2011, 22:39

trudnice,bas si se olenjila...nista ne pises..cccccc
osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 11/10/2011, 22:49

Jao priznajem lenja sam Embarassed jedva cekam odmor radim do kraja oktobra pa jedno 4 nedelje odmora i onda otvaram porodiljsko. Ostalo standardno, ledja me i dalje bole neka vise nekad manje, jedva cekam maserka da mi dodje da me oporavi.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od maus 12/10/2011, 10:09

Nef, kada bi ti poslala jednog mog drugara koji je profesionalni maser, od samog pogleda na njega ledja ne bi vise nikada bolela Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 6 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 24 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu