KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+39
tuli
Simona
ciklama
bak
7-patuljaka
Mali Princ
heart84
lena
JocY
buby
HappyGirl
Likoli
MAAKKI
KoMetaK
nabla
Milijana
Sneza
anna
catherine290505
Cupava
daxi011
nebuloza
Mirjana
lolipop
bebko
bobica83
cicsa80
kristina33
BiKsi :)
Struzzo
dr mali pariz
noja
maza1972
Deni
djole42
Republica
anak
Orline
Shizika
43 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 22/7/2011, 00:10

Hehheeh e kad bi ti znala mila koja je Zhikina najveca zhelja...Laughing

Cure moje drage palim i ja .Nishta nisam spavala sinoc a ni danas, a sutra isto dan a i vece ce biti
urnebesno.

Lepo spavajte i radite sve shto bih ja npr radila sada , ali ko mene ishta pita ..eeeeee:oops:
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 22/7/2011, 00:16

ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 09:14

Loliću, lepa ti boja, lepo uz tvoje oči ide, a ja očekivala da si skratila skroz, a ti skratila 30 i opet duga kosa! Meni kad neko kaže skrtio na kratko, ja mislim uzeo mašinicu, i ošišao se kao mm jedne godine mene! Par milimetara, eventualno par santimetara! Daleko si ti Loliću od kratke kose. Mene smaralo feniranje na triput kraću dužinu, ako ne i četiri puta kraću dužinu, pa se ošišah, al što bi rekla moja bratičina davno, za lepotu mora da se trpi, tako da feniraj, nema ti druge!

Što se tiče Repinih slika, bolje što sam propustila, ona sa nudističke plaže mi je još na pameti! Ne mogu da je izbrišem iz glave, čoveče!
Šizo, izvini,znaš da te volim, al golotinja mi pomutila pamet! I da, mislim na tebe danas, da sve prodje kako treba i da rezultat bude dobar! Ljubim i čudo ljubičanstveno bez cuce, ili s cucom na glavi! Very Happy

Anna, čekamo danas nežni izveštaj sa tvog ultrazvuka! Klub 38+ - Page 19 0913 Za najlepšu melodiju! Klub 38+ - Page 19 490909
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 09:19

Biksi :) ::Loliću, lepa ti boja, lepo uz tvoje oči ide
Šizo, mislim na tebe danas, da sve prodje kako treba i da rezultat bude dobar! Ljubim i čudo ljubičanstveno bez cuce, ili s cucom na glavi! Very Happy
Anna, čekamo danas nežni izveštaj sa tvog ultrazvuka! Klub 38+ - Page 19 0913 Za najlepšu melodiju! Klub 38+ - Page 19 490909

Biksi zlato.. osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 09:21

Ma hajte molim vas, još ćete početi kao nakit da me nosite! Dobro dobro, samo još koje kilo sa smršam, da vam budem lakša oko vrata! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 09:33

Djole, videh tamo rezultate, super za štitnu! Hoće i glukofaž da spusti tsh, reči mi to dr mp, i to treba imati na umu! Je li baš ništa od terapije nisi koristila?

LH i FSH, videh i njih, je li nisi bila skoro na uz, kakvi li su ti jajnici? Mada i da ima pco, gluko će i to da sredi. Možda ti ovaj ciklus takav, ionako su ti bili iz dvojeke u keca ciklusi, možda su zato lh i fsh takvi. A i lek si tek počela da piješ, pa možda i to ima uticaja. Lupam sad. Za kortizol, šta reći i meni je bio povišen, hoće ako si prethodnog dana legla kasno, ako si se nervirala, ako si bila umorna, ma oće taj kortizol mirnu glavu i odmorno telo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 22/7/2011, 09:41

Jutro Klube !
Grlim vas sve a Lenče i Andriju moram posebno da zagrljaj

Biksi ,od terapije za štitnu ništa a gluko u vreme davanja tek 7-8 dana
Na UZ nisam bila skoro ,mislim da je to klasika posle neuspeha odem na kontrolni a ondaK zaobilazim ginekologe u širokom luku Embarassed
Kortizol ,videću šta će dr. reći ....juče kad podizah rezultate napomenu mi sestrica da će mi verovatno raditi deksazonski test zbog kortizola .Popije se deksazon u 23h pa se ujutro vadi kortizol ,ako i tad bude povećana vrednost onda se ide dalje sa ispitivanjima .....
Kako tata ?
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 09:43

Nemam još info kako je bilo noćas, onako, mic po mic se oporavlja. Verujem i nadam se da će se izboriti.

Baš me zanima šta će ti reći dr za kortizol, da nema i on neke veze kad varira težina, oslabila si 4 kg, možda i to ima neke veze. Opet lupam. Znam da holesterol hoće da varira pri promeni težine, možda i kortizol zavisi od sto stvari.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 22/7/2011, 09:53

Upravo čačkam o kortizolu ,vezuje se za gojaznost ,metabolizam glukoze ,estradiol.......svašta nešto.......

molitva za tatin oporavak !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/7/2011, 10:20

Biksi :) ::Loliću, lepa ti boja, lepo uz tvoje oči ide, a ja očekivala da si skratila skroz, a ti skratila 30 i opet duga kosa! Meni kad neko kaže skrtio na kratko, ja mislim uzeo mašinicu, i ošišao se kao mm jedne godine mene! Par milimetara, eventualno par santimetara! Daleko si ti Loliću od kratke kose. Mene smaralo feniranje na triput kraću dužinu, ako ne i četiri puta kraću dužinu, pa se ošišah, al što bi rekla moja bratičina davno, za lepotu mora da se trpi, tako da feniraj, nema ti druge!
Dušice pa i ovo je za mene kratko, naročito kada perem kosu, pod rukom mi bude šačica dlaka. Nisam se nikad šišala na skroz kratku frizuricu, ali ništa nije isključeno. Sve je moguće lol! Ljubim te
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/7/2011, 10:25

djole39 ::Upravo čačkam o kortizolu ,vezuje se za gojaznost ,metabolizam glukoze ,estradiol.......svašta nešto.......


Djolesku zagrljaj . Kortizol ima veze sa gojaznošću, jer je moj kortizol bio nešto ispod granice, i znam da mi endokrinolog rekao da je nizak kortizol karakterističan za mršave ljude, a ja to očigledno nisam.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Deni 22/7/2011, 10:30

Ja sam imala visok kortizol, a bila sam mrsava...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 22/7/2011, 11:52

Deni ::Ja sam imala visok kortizol, a bila sam mrsava...
ti si i sad mršava,ali sa dve Klub 38+ - Page 19 413209 Klub 38+ - Page 19 430137u Klub 38+ - Page 19 523476! Klub 38+ - Page 19 47111
Opet sam propustila žurku,Ripine slike Rolling EyesŠizina zapažanja Very Happy,pa i Lenino prisustvo! queen
Stigoh na vreme da Loliću kažem da joj je friz dobar Klub 38+ - Page 19 561840,da stisnem Bixi i danas Klub 38+ - Page 19 21831i da kažem Ripi,da čitam za zajbnciju oko puta i ne verujem...Baš se namučio,ali što Mira reče-nadam se da ga je gibanica kod bake il barem oval nekog roštilja sačekao...
Sad si sama mačko,pa divljaš li po stanu? Ili van stana? Very Happy
ja se sad setih da brucelu nisam ni listeriju odradila...hoću,nego recite mi-kako to utiče ova naša posla?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 22/7/2011, 13:38

Ciao cure na brzaka poshto vidim da pishete o Kotrizolu i Listeriji.

A usput ...shta to cekira Shiza danas?Nisam upucena.gde to pishe?
Shta god da je Shizo i ja zhelim odlicne reultate!

Poshto vidim da Loly na sve stane sve cekira shto je Ok ali breJ neke analize su preterane.
Kortizol.Verujte da imate poremecaj kortizola to bi bilo vidno .Kad je manjak a to je obicno usled nedostatka enzima znaci urodjenog defekta i to je Androgenitalni sindrom(pseudo-hermafrodit).A usled povecanog Cushingov sindrom.

E sad ono shto se deshava je sledece.Kortizol se luci nekoliko puta u toku dana.Najvishe izjutra pa popodne i uvece.Ono shto se deshava usled drugih poremecaja zhlezda sa unutrashnjim lucenjem da je ritam poremecen.Znaci sledece: .previshe izjutra a manje uvece ili manje ujutru a previshe uvece.A totalna dnevna koncentarcija je odgovarajuca.Znaci samo je vrednost jutarnjeg i vecernjeg drugacija i popodnevnog ali da bi sa sigurnoshcu to znali to se cekira bolnicki i ceo dan uz mirovanje uzimaju 3 puta krv u toku dana.
Znaci manje/vishe kortizola bez sindroma nije dijagnoza vec se mora cekirati i druge zhlezde sa unutrashnjim lucenjem ...posebno Hipofiza koja sve kontrolishe.

E sad Listerija.zashto to za postupak.Po antitelima mogu videti da si je imao.Ona je opasna za trudnocu tj plod.Jer vaditi sada i ono negativno ali do postupka mozhe se navuci i shta onda? Ili je imash a to se uglavnom oseti ...diareja i drugi simptomi kao jace prehlade i lecish se ali nema sticanja imuniteta na to .Tako da uradish nakon toga opet test negativno i opet pred postupak se navuce.To je po meni za njih cista formalnost.

hehehe Paris, divljam ...joj shta me ceka kad stignem kuci ...od dakle krenuti???E ja ne volim da sam libero.Mozhda dan-dva i dalje i ako uvek ja nadjem da se radi neshto ali volim drushtvo.

Biksi ...tati je bolje? Negde sam procitala da ide na VMA.Tamo ce barem imati konzilijum lekara.Tako uglavnom shljakaju na VMA.

Klub 38+ - Page 19 275568
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Cupava 22/7/2011, 14:47

E, nema provodadzisanja za Arianu! Ja sam je PRVA 'rezervisala' za svog buduceg sina (koji jos ne postoji, ali nikad nije kasno)! Lepo se kaze:
"Gledaj majku, biraj cerku" i jednoglasno se odlucismo za Arianu, zato RAZLAZ! :-)
Lolic, sad te zovem crvenkapicaaaaa.
Leno, sinak ti je bas pravi frajer.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Cupava 22/7/2011, 15:30

Biksi :) :: Anna, čekamo danas nežni izveštaj sa tvog ultrazvuka!
I ja, i jaaaaaaaaaaaaaa!!!
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 15:43

Cupava ::
Biksi :) :: Anna, čekamo danas nežni izveštaj sa tvog ultrazvuka!
I ja, i jaaaaaaaaaaaaaa!!!
Hi hi hi, mislili ste da meni nije stalo?! Šala mala!
Anna, čekamo ff
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 22/7/2011, 16:22

Cupava ::E, nema provodadzisanja za Arianu! Ja sam je PRVA 'rezervisala' za svog buduceg sina (koji jos ne postoji, ali nikad nije kasno)! Lepo se kaze:
"Gledaj majku, biraj cerku" i jednoglasno se odlucismo za Arianu, zato RAZLAZ! :-)
E Cupo onda ce Ariana biti koka a tvoj sin pile lol!
Trkacice za plusice lol! lol! lol! Mirjana kad ces na posao da se malo maknes sa pozicije? Laughing
Lolicu osmeh srce divna si, boja ti super ide uz oci. Drugi put smesak molim! poljubac Mislim na tebe nadam se da se neces bas puno nasetati i namuciti oko nalaza. Najverovatnije da necemo ni dolaziti u Sarajevo Sad ,mm mora u avgustu u Tursku tako da nista. I mnooooogo mi zao. Sve mu vicem Tamo je Loli
Repy sinoc te videh kroz trepavice al nam se pogledi ne sretose, stavila si naocare Very Happy Miki stigao i sad uziva.
Dr Pariz i Biksic zagrljaj
Zvezde stizu poslednje: Leno Andrija je macak pravi! srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lena 22/7/2011, 17:34

Djole, Cupava, Cicsa80, Pari, Biksi, Rep, Shiz, Loli.......... uf, ako nekog zaboravim.......Klub 38+ - Page 19 639820 Klub 38+ - Page 19 0913
dakle, pocela je bitka za snajke i zetove!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 18:07

Ma kakva bitka Leno, ovde će da bude rata! Laughing Laughing Laughing Vidi čupave, trenira kiks Laughing boks, pa misli opasna je, prepašće nas, e ne damo se mi! Klub 38+ - Page 19 561840

Pošto ja planiram da rodim devojčicu, ja merkam dečake, a ako rodim dečaka nekim slučajem, mada čisto sumnjam Very Happy, onda ću dati mom dragom da bira snajku ovde! Ili ću mu i dete dati! Laughing Ili da prestanem da lajem, jer obično bude obrnuto od onoga što očekujemo! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od buby 22/7/2011, 18:41

jaoj biksaco ja ti od srca zelim jednu takvu poput tebe...takvi lepo u zivotu prolaze...jeste...pravu malu opajdaru ti zelim
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 22/7/2011, 18:57

evo me stiže lunjaralo konačno i kući...
Podigla platu,pa ko da ne treba živeti narednih dana,nego hop-časti muža,hop,ajde nokti za more,hop majica i meni,ma nisam normalna ko da nemam milion izdataka i kredit!
Ej,a le se lepo osećam Very Happy
Ripa,pa i ja volim da sam solaža neki dan-ne mnogo...i onda moram da okupljam oko sebe Very Happy
Cicsa,ne reče,a ja ne znam jesi li negde pisala,kakv je mužu nalaz,ima li i u njemu napretka? Kako je bilo kod doce? Ej,ženo,ako smaram,slobodno mi uputi crveni,znam nekad da pitam mnogo...ali ozbiljno ti kažem,neću da se ljutnem Klub 38+ - Page 19 0913
Bixi zna da će biti cura,i ja mislim da će i kod mene biti takav slučaj... Very Happy
da ne kažem da sam do juče htela sina-prvo...sad hoću šmizlu Very Happy
Leno,a tvoj mačak je stvarno šmeca...mogla bi neku crtu nj.karaktera izneti.Čini mi se,iako mrko na slici gleda, da je on takav hedonista,i da njemu,ustvari,kako god ga namestiš,njemu je o.k. Ko Bubićkina Dunda.Je l grešim?
Stru nam na Dunavu,je l tako? Uživaj mala!
Orli nema da se javi od one diskusije na aspektima...nadam se da je dobro,i da istouživki negde...naravno,pored svog dragog.
Aaaaaaaa Annu prozivate :Dotišla nam na UZ...Čekamo te trudnaja Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/7/2011, 19:02

Mirjana ::
Cupava ::
Biksi :) :: Anna, čekamo danas nežni izveštaj sa tvog ultrazvuka!
I ja, i jaaaaaaaaaaaaaa!!!
Hi hi hi, mislili ste da meni nije stalo?! Šala mala!
Anna, čekamo ff

I ja, i ja ff
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 22/7/2011, 19:06

Lunjaralo, pisala sve na temi, samo ne napisah da smo ga radili u MC bolnici. Ne smaras, nego ne mogu sve da stignem. Dosla drugarica iz belog sveta sa klincima-blizanci decaci pa sam sa njima cesto a kuci koristim vreme da cackam net. Postadoh internet zavisnik, oci mi crvene, zaboravim i kad sednem. Vise ni poker ne igram  b Dok otvorim par stranica ono vec mrak. Samo nek si ti sredila nokte i castila muza i sebe. I ja sam platu skoro potrosila na cezar salate i krem kafu.
Sve hocu da ti kazem da mi na onim slikama sa Kopaonika licis na neku ruskinju Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/7/2011, 19:13

cicsa80 ::
Lolicu osmeh srce divna si, boja ti super ide uz oci. Drugi put smesak molim! poljubac Mislim na tebe nadam se da se neces bas puno nasetati i namuciti oko nalaza. Najverovatnije da necemo ni dolaziti u Sarajevo Sad ,mm mora u avgustu u Tursku tako da nista. I mnooooogo mi zao. Sve mu vicem Tamo je Loli
Dušice draga zagrljaj , baš mi žao, baš bih te voljela upoznati, onako "uživo". Ali neka, nemoj još sve bacati niz vodu, čekaj da se tm vrne iz Turske, možda ipak dođete i do Sarajeva.Ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 19 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu