KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
ananana
Marija86
Republica
Xena
dragana76ns
bebko
hany
nolinica
malenaa
anna
lilly13
Orline
cvrle76
Sneza
bak
JocY
djole42
mijaki
Mirjana
nale11
maza1972
7-patuljaka
viktorija
HappyGirl
daxi011
maja76
Deni
MAAKKI
Likoli
Anavi
cicsa80
maki79
gagax81
kristina33
lolipop
Malina
grudva
cici
KoMetaK
BiKsi :)
heart84
dr mali pariz
Bokicalepotica
vašar
racili
Tanja83
Cupava
noja
Shizika
Kockica
Mali Princ
anak
daco
57 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 20/6/2011, 21:03

Devojke, cekalice ljubav ljubav ljubav
Sutra 10ti dan b b b
jos malooooo

roda

Pink Glitter Graphics for Social Networking

Good Luck - click here for more nice glitter graphics

Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 20/6/2011, 21:40

Pariz, mogu ja tebi objasniti sve Razz Neka i ja nekom nešto objašnjavam. as . To je
http://www.cito.hr/hrv/edukacija=aktualno_arhiva.html
Nadam se da sam uspela. Javi mi šta misliš, jer me baš zanima.
Evo cure, pogledajte malo, kombinaciju ovoga sa ICSI nam je predložio jer se mm pogoršala dijagnoza, sada je oligoazoteratozoospermija. Nadam se da će biti uspešna. Takođe se nadam da će neko kome takođe treba naći nešto korisno u ovome linku.
A možete i samo ukucati na Google poliklinika Cito, njihova službena stranica, meni je super urađena, mislim da je baš puna svega. I kad smo bili, stvarno je tako.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/6/2011, 22:56

Anak,ovo što sam pročitala je više nego dobro!
Sad mi još i cenu napiši.Ili na p.p. ili ovde.
Sve što sam pročitala mi se dopada, s tim što mislim da se i u Češkoj radi neko astronomsko uveličavanje,ne znam da li se baš tako zove, i nisam znala da se tolikim uveličavanjem ustvari odmerava morfologija.Oduševljena sam ženo,mislim da si pronašla pravo mesto!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/6/2011, 23:08

Anak,

pogledala sam link. Oni su bas napredni, rade metode za koje nikad nisam cula, ali mi se svidelo ono sto sam procitala. Narocito deo gde mogu da provere i jc i spermatozoid do sitnih detalja. Hoces raditi proveru jc?
I koliko otprilike ce izaci postupak u evrima?
I da, procenat im je fantastican Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/6/2011, 23:09

Cao Pari,

pisemo u isto vreme Very Happy

Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/6/2011, 23:15

A gde si,Deni videla procenat?
p.s. koja je treća trenutno na njihovim stranama sem nas dve Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/6/2011, 23:19

Kada odes na deo vantelesna oplodnja, naici ces na malu tabelicu. Klikni i videces, ako je istina, onda su oni najbolji. Samo jos da nam Anak posalje koliko to kosta...
Treca, javi se Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/6/2011, 23:30

da,videla,i zapanjujući je postotak... Shocked
Anak,gde si čula za njih? Na Rodi?
Od kada oni rade? Nama ovde i nisu zvučna njihova imena...izvinjavam se-meni nisu,ali koga ja i znam iz HR?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/6/2011, 23:32

nađoh i cenovnik,još da kune prevarim u evre Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/6/2011, 01:24

Noja, SREĆAN ROĐENDAN i da ti se ispuni najveća želja za rođendan!!! love d beba Ako se ne obraduješ danas za svoj rođendan, onda ćemo da se radujemo zajedno u petak! Very Happy Meni se sviđa ta bleda crtica, dođe mi da uradim i ja test, ali nemam snage lol!
Srce, lep provod na moru! sunny
Prinče, dobro si prošla da ti Bixi nije dala neki drugi lek, k'o što ume Wink lol!
Anak, sresno u Splitu, bacih i ja pogled na sajt, ovo što stoji puno obećava, pa verujem da će ovaj put biti dobitni za vas! yes osmeh srce
Koliko videh i preračunah, ovaj IMSI kosta oko 270 evra, PICSI 202.
Pari, imaš na sajtu blica na naslovnoj strani konverter, mada si se ti već snašla, ne sumnjam. Very Happy Da čujemo samo od Ane koliko sve izađe suma-sumarum.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 21/6/2011, 01:42

ako se ne varam:
ivf+icsi.....10.000kn = 1.350E
imsi...........2.000kn= 270E
picsi..........1.500kn= 203E

kad sve saberes ko icsi kod nas i manje...

ps nikako da vas pitam, da li se neko od vas pridrzava onoga- pre ponoci u krevet, tj. moj dr uvek kaze- bar 4 noci nedeljno u 22h u krevet da bi hormoni dobro radili...
ja to nisam ispunila jos od osnovne skole...

lepo spavajte smajli angel

ovo pise u brosuri na cito sajtu:
"Pritom treba paziti da postupak bude što nježniji i da se izbjegnu moguæe sitne ozljede unutrašnjeg sloja maternice jer to može uvelike smanjiti uspješnost postupka.Nakon transfera pacijentica æe odležati10-ak minuta, nakon èega odlazi kuæi. Sljedeæa dva tjedna potrebno je izbjegavati teže radove i dugotrajno stajanje. Nije potrebno i ne
preporuèa se ležati do testa na trudnoæu koji treba napraviti 2 tjedna poslije embriotransfera.
"

E sad, koga slusati- lezati, ne lezati...Izgleda je pravilo -uspece ako je pravi trenutak za to as
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/6/2011, 08:42

Mali Princ ::
ps nikako da vas pitam, da li se neko od vas pridrzava onoga- pre ponoci u krevet, tj. moj dr uvek kaze- bar 4 noci nedeljno u 22h u krevet da bi hormoni dobro radili...
ja to nisam ispunila jos od osnovne skole...
lol! Ja sve kao tome težim, al nikako da dostignem! Jedino na Zlatiboru to uspevam, jer nemam struje! lol!
Mali Princ ::E sad, koga slusati- lezati, ne lezati...Izgleda je pravilo -uspece ako je pravi trenutak za to Korak po korak na putu do bete + - Page 9 47111
Korak po korak na putu do bete + - Page 9 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 561840 Kad te hoće - hoće te, možeš i na glavi da dubiš, kad neće - neće pa da zemlja gori!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2011, 09:30

jutro devojke

Photobucket

Photobucket

Photobucket




Korak po korak na putu do bete + - Page 9 SKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EmptyKorak po korak na putu do bete + - Page 9 RKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EmptyKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EmptyKorak po korak na putu do bete + - Page 9 CKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EmptyKorak po korak na putu do bete + - Page 9 NKorak po korak na putu do bete + - Page 9 EmptyKorak po korak na putu do bete + - Page 9 O


daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 21/6/2011, 11:29

Za kliniku Cito sam čula i isčitala njihov sajt, dopisivala se sa njima. Mislim da sam i negde i postavila njihov link.E, sada ono što zeznuto u Hrvatskoj je to što njihov zakon dozvoljava oplodnju samo tri jajne ćelije. Oni svojim metodama od ukupnog broja jajnih ćelija ,odaberu tri najbolje i njih oplode, pa koliko se oplodi. Njihov zakon ne dozvoljava više. Preostale jajne ćelije zamrznu.Tamo je velika povika na taj njihov zakon o MPO-u. Inače, mislim da su im cene među najeftinijim u regionu, a metode i opreme među najsevremenijim!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2011, 13:18

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Glitterfy1061506T530D32
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 21/6/2011, 16:39

O lepe moje i drage ženice i devojčice ljubav nemate pojma koliko mi znače vaši komentari. Neopisivo mi je drago što vam se dopada.
Za Cito sam čula od moje dr. ona sve šalje tamo već godinama, meni je govorila od 1.puta da idemo tamo Rolling Eyes , a ja budala hodala okolo, a ovo mi je ubedljivo najbliže. Znači, nismo hteli, kao ovi su bolji, pa Vlaisavljević je ekstra i tako.....Kad pisala sam negde, prošle godine jedna žena posle 5 neuspelih u Zagrebu i Ljubljani, izvađenog jajnika ode kod njih i iz prve sunny yes . Sa 41 godinu smajli angel . Posle nje moja poznanica (i to sam negde napisala) ode kod njih nakon 7 pokušaja u Zg i 1 kod njih (neuspelog, 7.). Od juče leži u bolnici, ušla u 7.mesec trudnoće iz 8.pokušaja, 2. kod njih. Sa svoje 43 godine likeit trudnica . Onda od moje drugarice komšinicina mala, sa 23 godine posle 1 godinu braka i pokušavanja ode i sledeće nedelje Petar i Petra slave 2.rođendan likeit bebe bebe . Eto, a ja izabrala VV No No . Sad smo odlučili ovo i to je to. Blizu nam je, isto vrlo bitno yes , a što se tiče cena, mislim da je 1 evro otprilike malo manje od 7, 4 kuna.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 21/6/2011, 17:17

e ovako devojke koje vec znaju ureaplazma mm je opet poz ali ovog puta je i moja poz neznam kako radila rezultate u razmaku od 10 dana prvi neg a drugi poz
i ja lepo odem danas na komisiju u nemanjinu i prodjem sa tim nalazima nisu me ni pitali sad samo cekam u n.f u utorak poslednja komisija pa valjda cu proci

i jos jedna novina dvoumila sam se izmedju jovanove i narodnog fronta a izabrala jevremovu Very Happy sta cu kad su pod rednim brojem 5 a taj mi srecan
poz za sve
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 21/6/2011, 17:42

Anak,stvarno je ovo genijalno,mislim na info o Klinici i link...
Patuljci,takođe,dragocene info si dala za broj jć i njihove zakone,interesantno... osmeh srce
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2011, 17:59

grudva

u jevremovoj su jako ljubazni i veoma je prijatno, mozes da pitas sta te interesuje ...

Photobucket

cekalice guramo i ovaj dan

Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 21/6/2011, 20:04

Koračaljke kako ste mi danas?

Čekalice još samo malo pa da se radujemo d d d

Anak dušo jako mi je drago da si zadovoljna, i to je najbitnije poljubac

Koraci svima želim sreću
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 21/6/2011, 20:14

Danas su me zvali iz Genesisa
Transfer u petak, cekamo blastociste.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/6/2011, 21:30

Likoli, navijamo! Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 21/6/2011, 21:41

Bravo Likoli !!! roda

Loliska srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2011, 22:03

likoli

navijamo!


osmeh srce roda ljubav konfete srcasti poljupci navijači2 srca roda

cveće

Photobucket Photobucket Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 21/6/2011, 23:36

Likoli, ma sve je extra. Promeni avatar, stavi neki srećni i veseli kao što je ova tvoja prelepa vest o blastama i ET yes smajli angel king queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu