KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+33
nebuloza
Mirjana
kristina33
daxi011
dragmilk
vašar
Filippa
anna
Mali Princ
maza1972
Orline
JocY
heart84
racili
Republica
lolipop
lena
bebko
BiKsi :)
KoMetaK
Deni
Sneza
7-patuljaka
cicsa80
anak
djole42
Struzzo
MAAKKI
Sofka
Shizika
dr mali pariz
noja
natalija
37 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 28/6/2011, 22:01

Loli, osmeh srce
A kad već glasamo, Meta, moj glas ide za-Tenerife Very Happy smajli angel sunny queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 22:08

Kako su moje drugarice vredne!
Tenerife,pesak...more...mmmmmm..ko će dočekati kraj jula?
Đolesku...sećanja na mladalačke dane lol! milina!
Loliću,samo ti postavi none pod tuđi astal i srči kahvu...grču-je li? Very Happy
Cure,ja bila danas u Bg.Išla opet u Ivanoviće,kod dr Biljane.
Sumo sumare-ja moram na histero...polip na mestu spajanja zadnje i prednje strane...ako se sećate onog mog UZ,ovde u M.Parizu što odradih,pa doca zaključi da imam nešto na mestu gde se embrion gnezdi-ma baš kao beba-reče on,smeši se i dodaje-ne zna šta je to...kaže-možda neki kapilar...eto,to ne bi kapilar već izgleda polip...
Dakle,napislaa mi neka imena u Frontu i kliničkom,na moje pitanje,jer rekoh da para za plaćanje te intervencije nemam.
Onda sam provela sat vremena kod njihove dr interne medicine-Jelene Todorović.Baš smo dugo pričale...imresionirala sam i nju svim ovim našem saznanjima lol! bi joj neprijatno kad joj rekoh da sve to nisam od doktroa saznavala,kako bi trebalo,već sa neta.
Tu sam je pitala jedno prosto pitanje na koje joj nije tako prosto bilo odgovoriti....Zašto oni taj čuveni spisak XYZ nalaza ne daju ženi još na prvom susretu,pre svake intervencije...zašto je neophodno,kao meni ovoliko postupaka,zdravlja,živaca,novca da isteče,da bih opet-sama čačkala šta mi je činiti...
Ćutala je malo duže,pa rekla-pa nisu svi kao vi...
O.K. NISU,ali vi pođite od toga da jesu!
Ona kaže na to da nekad kad kažu ženi da treba neku običniju pretragu da odradi,ona nabusito: A zašto bih ja to radila???
Ja sam joj na to rekla-ipak mislim da je većina slična meni i da je rada sebi muke da skrati...
Elem,dobila sam i spisak na 4 str.kucane-šta da jedem,koliko,i koje kombinacije..Neke koje su bile kod Ivanovića, a treba da imaju poseban režim ishrane,možda znaju o čemu pišem.. Very Happy
Terapije sve kako stoji...treba da nabavim čarape za vene-koje su mi krenule,pogledala ih i konstatovala da su za sada površinske,ali da neće biti nikad manje Rolling Eyes i da obavezno kupim elastične zavoje za vene,jer će mi biti potrebni pre svake opšte anestezije (zbog mutacije)
Pregledala mi štitnu,pritisak i sve pride... pitala me imam li ja šta nju da pitam Very Happy Very Happy NARAVNO DA IMAM Very Happy Very Happy Pa to sam ja-dosada dr m.pariz
pitah ženu o folnoj i njenom uticaju...
Nasmejala se na moje pitanje da li folna ne sme u toku stimulacije jer šteti kvalitetu jajne ćelije. "Svašta", reče ona...može samo da poboljša kvalitet ćelije,pogotovu kod žena sa smanjenom o.r. i onim koje imaju preko 40 g. Dakle,da ne prekidam sa folnom,pogotovu zbog mutacije,i pred aspiraciju ili u toku stimulacije da primim jednu injekciju OHB12 (ako sam pravilno napisala),a u međuvremenu bih mogla i neke komplex B vitamina-ne redovno- jer pojačavaju apetit-rekoh ja...sećam se kako ih mi je mama uvaljivala na faxu,a ja se pitala što sam se prožderala ko mala aždaja...
Šta mi je još rekla Rolling Eyes aaaaaaaaa da!
Moje drugo pitanje je bilo u vezi sa antitelima štitne. Pošto su meni dobro povišena AntiTg,a tek iznad grane antiTPO.Odgovor glasi:
AntiTPO su jako opasna za implataciju.Nema leka za antitela.Oni(lekari) često preporuče Se,ali ni on se ne sme stalno konzumirati,ali ne leče antitela.Imaju ženu koja se 10 g.leči od steriliteta.Oko 40 g. Sve o.k.,ali ta AntiTpo suludo povišena (nisam pitala koja je mera suludosti)...ali nikako da uspe...a kako oni da ženi kažu da joj prvenstveno to ometa začeće kad za to nema leka Rolling Eyes KAKO??? Pa ,možda NE jednostavno,ali mislim da žena IMA PRAVO da zna s kojimm vetrenjačama se bori Rolling Eyes
No,ova moja AntiTg nemaju uticaja na implataciju,ali moja čarobna kombinacija IR sa mutacijom i hipotyr. je više nego dovoljna da se čovek ozbiljno pozabavi mnome...
Ej,mogla bih vas daviti do sutra.Već sam bila i u Frontu,i raspitivala se za Anu Mitrović,za koju sam dosad,po forumima samodobro čula...ali da ne pišem romane,ionako ni ovo niko do kraja neće pročitati.Pa niste valjda lude lol!
Nego.............................
Upoznala sam našu drugaricu MIJAKI: Klub 38+ - Page 28 0913 Klub 38+ - Page 28 670661
Kakva je to nežnica ,ljudi moji...te oke plave plene...ona,kao i mi...jednostavno MORA imati dete!Tačka.
Sve vas stiskam i izvinite na guš varijanti...došlo mi Embarassed
Klub 38+ - Page 28 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 28/6/2011, 22:21

Loli, nisi onda nista pobrkala, nego ti ja ne racunam kontracepciju Laughing
Eventualno od supresije pocinjem da razmisljam, mada sam prvi put u vreme supresije bila kod sestre koja je tada zivela na moru, pa ni to mi nije islo kao postupak, vise kao neka smetnja da celi dan skitam, jer sam morala biti kuci do sedam, kad sam se bockala Razz
Tek kad sam se vratila u BG, onda je krenulo ono pravo.
Bila sam i tad ladna kao spricer i pozitivna ono vala bas, ali ne uspe, imas moj stari dnevnik, ako ne verujes Wink
Nema pravila, moja ti Very Happy
Mada meni opet lakse da ne mislim mnogo unapred. Uprpicu se sama od sebe kad dodje vreme.

Pariz, dopunjavam poruku, jer sam ja jedna od onih luda koja iscita do kraja Laughing
Drzim fige da sto bezbolnije prodje polipektomija. Cini mi se da nisi nezadovoljna odlaskom tamo, bez obzira sto si dobila jos zadataka Rolling Eyes
Mislim da je dr donekle u pravu. Mnoge zene bi odustale od VTO kad bi u startu dobile taj spisak, sto zbog cimanja sto zbog novca. Trnovit je to put. A posebno nema smisla davati parovima sa m. sterilitetom ili u startu zani sa neprohodnim jajovodima i urednim ciklusima. Jer je veca verovatnoca da im nece trebati nego da hoce. Ima mnogo parova kojima uspe iz prve, ali oni utehu redje traze na ovakvim forumima.
Ima smisla kod visegodisnjeg idiopatskog steriliteta dati mnoge analize pa onda u postupak
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 28/6/2011, 22:22

Eto ja sam jedna od onih ludih pa procitah do kraja Razz
Za histero ne brini-toliko si toga pregurala da je to macji kasalj...
Elasticne carape su meni trazili u Visegradskoj yes
OHB12,folnu i beviplex udarne doze i meni dali u Le i drago mi da i oni znaju posto nemam nameru da ih menjam-bar za sada Rolling Eyes
I lepo za upoznavanje Very Happy
i moze li te cetiri strane na pp cvet kad imas vremena usne
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 28/6/2011, 22:24

e evo je i Orli,znaci nisam jedina koja cita do kraja Razz
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 28/6/2011, 22:30

odavno htedoh da vas ugostim na terasi

Klub 38+ - Page 28 Imga0544



mada je slika od pre neku godinu...sada se ruze rascvetale...kacim novu sutra...
A vi ko je za kaficu neka navrati...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 28/6/2011, 22:41

Ja već sedim na terasi, i čekam, kafu! Divna kućica i dvorište, baš po mom ukusu! Klub 38+ - Page 28 612963

Pariz, vala da taj polip makneš pa ondak stomače da šetaš! Više i ti stvarno! Laughing Dosta je bilo naučno-istraživačkog rada, na jesen hoću da te vidim trudnu, jasno?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 22:45

Au Bebko...kakva idila!Je l i sad tako uredno? Evo me stižem... Very Happy
Ej,cure moje,znala sam ja ko čita do kraja lol! možda i jeste Orli kako kažeš-za tu sortu,ali ja polazim od sebe i da je većina kao ja-nenormalna lol! zato mislim da je bolje u startu ženi reći šta je sve poželjno,a ona posle na svoju (ne)odgovornost nek ne uradi,pa nek se ne češe posle po glavi...ja bar tako mislim.Ti si nam doca,pa možda vi ustvari drugačije razmišljate.
Inače si upravu,nisam nezadovoljna,nemam čime...nisam kod Goce Laughing .
Čak i na komentar Biljanin -da ne brinem što mi se planovi remete,odgovorila sam da bi mi se remetilo da sam opet bacila pregršt zdravlja,kesu novca i nadasve nepovratno vreme...ona klimnu odobravajući.Jbga,što se mora-nije teško,pogotovu kad postoje indikacije za to...
bebko,dok mi je pričala za zavoje-samo si mi ti na umu bila! Very Happy
Ti piješ sve te B vit?
Sestro,lakše mi da ti ovo kopiram i šinem poštom.Na p.p. mi pošalji adresu,hoćeš li ime moje? Klub 38+ - Page 28 275568
Orli,uhvatila niski start?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 22:47

Biksi :) :: Više i ti stvarno! Laughing
Laughing e,da znaš...mada pomislih,možda će sad i u vilicu da zaviri,i ovaj dubok zagrižaj moj možda predstavlja neku prepreku implataciji lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 28/6/2011, 22:57

Jos ako skrguces zubima Klub 38+ - Page 28 404938
Ne vatam jos, u Bosni sam na ispasi Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 28/6/2011, 22:57

I da...babkooo, dvoriste i kuca su ti diivniii lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 28/6/2011, 22:59

djole39 ::
-Ako zeliš da budeš srećan jedan dan-napij se
ako želiš da budeš srećan godinu dana -oženi se/udaj se
ako želiš da budeš srećan ceo život-gaji cveće


...i reših da probam....i mogu ti reći da ima istine .....srećna sam!
i ja kao i DJole...Uspeva...
Kad treba da napunim baterije ja kosim travnjak...i dusa bude u nosu...ali posle uzivam...
Kafa je skuvana...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anna 28/6/2011, 22:59

E mala, čuj ti nju niko neće do kraja pročitati...Obožavam tvoje romane Very Happy
Vidim ispričala si se kod dr za sve pare! Manje od tebe ni ne očekujem.
Nego taj polip ...mu miša Klub 38+ - Page 28 510326 I ja sam čula o A. M. sve naj, naj, a mislim da je i našoj Happy ona radila histero i da su joj iskustva bila ok.
Eto ti sad za folnu...šta reći...ne može se Zokiju stručnost baš osporiti, a opet ni Ivanovići nisu od juče. Ma ko će ga više znati...

Mila polako, korak po korak...

Bebko terasa je san! Već osećam opojni miris rascvetalih ružićnjaka...Divno!
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 23:00

Laughing a ovaj moj kašalj...pa kad stade o tome da me ispituje,sluša pluća,gleda zenice Wink pa kad mi reče da ustanem da vidi imam li krive noge Razz e tu mi je bilo svega preko sunny
aaaaaaaaa UBosni si? lol! Uživaj u prirodi...je l i sestra tu'
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 28/6/2011, 23:02

Jeste, al druga Very Happy Imam u raznim zemljama po jednu lol!
Pa ja imam krive noge, mozda je tu cvaka Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 23:04

Anči,ma znam da se čita i sve što ne treba,ali htedoh da brecnem svoje sestre Razz ej,ispričala se ja ko matora,i rekoh sebi-jadna ti kad odeš dole da plaćaš lol!
prošli put samo UZ bio 5 iljada,pomislih sad 2x toliko...
kad dećko sa šaltera kaže 2 iljade...pita da l sam bila na 1.UZ 2.dana ciklusa.Aaaaaaaa-rekoh ja- to im se valjda smučimo u ciklusu,pa više naplate,a posle kad smo čiste i slatke ko bombone,onda upola cene lol!
samo je pitao-molim?...jer nisam dovoljno glasno rekla...ništa ništa...2 rekoste? Evo...
da li on nije znao za internistički,ne znam,ali ja se tu nisam hvalila Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 28/6/2011, 23:06

dr mali pariz, slazem se sa tobom u potpunosti! Bas sam danas pricala sa drugaricom o tome da ja za neke osnovne stvari moram da ukljucim internet da bi nasla odgovore. Npr.kada su vam uzimali bris za neki nalaz (ne samo ginekoloski), koliko puta su vas pitali da li mozda pijete antibiotike? ili da li ste do skoro pili iste? A da ne pricam o krupnijim stvarima.
Ili, kada sam bila na komisiji u Novom Sadu, dr me odbija kada je video vrednost FSH, medjutim ja skacem i krecem da mu pokazujem AMh i td., i covek me ne odbije nego mi napise da moram ponoviti ta dva hormona i E2, pa da dodjem jos jednom. Kada sam drugi put dosla, pitao me je zasto sam neraspolozena i ja mu objasnim (a da ne duzim), izmedju ostalog kazem kako znam da lekari ne vole da im se pacijent mesa u posao ili sam sebi daje dijagnoze, ali ni ja ne volim da se neko igra sa mojim zivotom, da je povrsan kada je moje zdravlje u pitanju i da me ne obavestava o tome kako sam i sta mogu uciniti da to popravim.
Izgledao mi je kao da ga je to odusevilo-i mislim da im cesce treba reci da kada mu dajem slobodu da barata mojim telom i zivotom od njega ocekujem da mi potanko objasni sve sto treba.
Moj dr je bas takav, pre svega covek, ali on radi VTO u Budimpesti, a ja prvi put probam preko RZZo/a.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anna 28/6/2011, 23:08

da,da, više naplate zbog pretrpljenog duševnog bola, ha,ha,ha
normalno, ćutke prihvatiš sve što ti život pruža

nego htedoh i komšiče da pitam gde su joj te krive noge, nije ih ponela onaj put Very Happy
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 23:09

orline ::Jeste, al druga Very Happy Imam u raznim zemljama po jednu lol!
Pa ja imam krive noge, mozda je tu cvaka Razz
blago tebi na sestrama Very Happy
a čvaka ili caka mož da bude u krivim nogama,pa zato ne privlačiš muževljeve plivače "inaf" lol! Razz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 28/6/2011, 23:13

dr mali pariz ::Laughing e,da znaš...mada pomislih,možda će sad i u vilicu da zaviri,i ovaj dubok zagrižaj moj možda predstavlja neku prepreku implataciji lol!

lol!

A.M. je našoj Buby nešto tamo dole kopala, ako se ne varam! Danas sam jurila neke podatke oko ove nove statistike, pa se svega čovek usput podseti! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 28/6/2011, 23:19

anna ::
nego htedoh i komšiče da pitam gde su joj te krive noge, nije ih ponela onaj put Very Happy
Hahaha, ostavila ih kod kuce da ne vidis prvi put Laughing

dr mali pariz ::
orline ::
Pa ja imam krive noge, mozda je tu cvaka Razz
a čvaka ili caka mož da bude u krivim nogama,pa zato ne privlačiš muževljeve plivače "inaf" lol! Razz
Izgube se u krivini pa zalutaju Razz Jbg onda izbirljivi, razlikuje im se ukus od gazdinog Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 28/6/2011, 23:23

hahhahahahha...blesave moje sestre!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od kristina33 29/6/2011, 00:05

Pari meni je Ana Mitrovic radila kiretazu i stvarno sam bila prezadovoljna, ne samo da je strucna nego je i vrlo prijatna. Ja sam bila jedna od retkih koja nije isla na reviziju. Ana radi privatno i kod Ivanovica, pa ako se odlucis za nju podseti je da su te oni poslali. Ona je na drugom spratu u NF, ja sam tada bila smestena na 3. jer je samo tamo bilo mesta, svaki dan je dolazila da me obidje i da proveri da li mi nesto treba...
Za pregled kod interniste sam se i ja prvi put pitala da li su zaboravili da mi naplate, ali sam posle vise odlazaka shvatila da ipak ne naplacuju, sto me je bas obradovalo Very Happy
Jelena izgleda dosta cita o nasoj problematici tako da imaju oni neke nove stvari koje uvode. Upravo sam na necem novom, pa ako bude nekih lepih vesti pisacu...
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 29/6/2011, 00:10

O.K. Kris...hvala nainfo.Znam da je i Happys radila kod A.M. znaš kako-meni su svi isti-ne poznajem ih,zato sam i pitala dr Biljanu za savet,a pored njenog imena,tu su još dva,pa ćemo videti.Imam br.tl. pa ću anu potražiti u četvrtak,kad bude na klinici,jer danas nije bile...naravno da smo i u front skoknuli Very Happy
znači ćutiš,radiš i maziš avatar...da znaš da razmišljam o tom psihološkom momentu-avataru.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mali Princ 29/6/2011, 01:09

dr Pariz - ja sam u Frontu radila histero i laparoskopiju odjednom - radio mi je dr Dragan Jeremic, i bila sam neopisivo zadovoljna. E, sad on radi na drugom odeljenju i svi pricaju da za njega treba veza, ja sam ga srela na hodniku i rekla - dobar dan, ja bih da me vi operisete Very Happy . Onda me primio u kabinet i pogledao papire i rekao ok, vidimo se tad i tad, ukupno posle 10 dana- zbog ciklusa.
Za histero nisam nista, nista osetila, a ni laparo takodje, to je bilo pre 8 meseci, a nigde se ne vidi da je ista radjeno. Doduse, sve je bilo ok.
Tako, eto najtoplije ga preporucujem, ako ti slucajno bude trebao. Strucan, dobar, brizan, vise puta me obisao, a bila sam tamo samo 2 dana.
Kakvi su vam to fazoni sa ishranom kod Ivanovica? osmeh srce

Hm, da nije tu neka caka zbunjen

Bili smo u zoo vrtu, pa videh sta je problem - horoskop...
Na kavezu sa lavovima lepo pise: da bi lavica zacela potrebno je da ima odonose 2000!!! puta. Izgleda nismo jos na toj brojci... d x
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 28 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu