KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 10:14

Devojke ja sam prosla prvostepenu komisiju danas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Tako da su mi za sada priznali onaj UZ HSG iz jevremove,ali videcemo u visegradskoj sta kazu nadam se da i tamo nece biti problema.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 10:19

Mazo svaka cast, tebi se bas primaklo,sve si brzo zavrsila 15dana ??!!! strava.
Rekli su mi da zovem pocetkom sl.nedelje na tel. u visegradsku da mi kazu kad da dodjem na drugostepenu.Mazo tebe su zvali posle nedelju dana? Onda da ja ocekujem da ce to biti sl. cetvrtak,obzirom da sam danas predala.Jel sad cekam onaj "portal".
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/6/2011, 10:32

Bravo Bokice, jedan korak si bliže cilju! Super što su ti priznali taj nalaz, mada nije ni bilo logike da ga ne priznaju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 10:39

Hvala Biksi, ma pretpostavljala sam ali vodila se neka polemika na drugoj temi HyCoSy ( UZ HSG ) pa ja reko da kazem da i drugi znaju ( novi clanovi ),posto ste vi uglavnom prosli te pripremne stvari za proces.

Malina Noja juriš samo napred!!!!!!!!!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 1/6/2011, 10:42

Hvala, devojke na podrsci, divne ste osmeh srce
Na zalost, ovog meseca nista od postupka i to zbog bestije zvane eserihija!!!!
Odem juce da uzmem briseve pred et, a ono sok! Sve super, a u vaginalnom ona! I to mi nikako nije jasno otkud?! Ne osecam nikakve simptome, a eserihiju nisam imala ali bas nikad! Mozda osecam neki blag svrab, ali to sam mislila da je od dnevnih ulozaka, koje ovih dana koristim, a smetaju mi.
I eto, posto ona nije dobra za plod, jer moze da nasteti, sad sam na terapiji, pa ako bude ok, onda sledeci mesec u postupak. Dr je rekla da se keksamo, jer je pukao folikul, mada me to malo zbunilo, kako moze to, a ne moze et? Ako neko zna...
Malo sam tuzna, nekako sam sve isplanirala i odmor i neki ljudi koji me opterecuju nisu tu sad i bas sam mislila bice sve potaman. Ali, eto, kao i milion puta do sada, u zivotu nikad nije kako mi planiramo! Ljubim vas! poljubci

Noja, Bokice, Mazo i sve ostale koracaljke navijači2

Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 10:52

Malina e jbg.Bas bezveze sto ti se tako zalomilo.Sta je tu je izleci je pa ispocetka.Ja iskreno kad imam tako nesto u brisu nikada nemam odnose,tek kad se izlecim pa onda,zato sto ti preneses njemu a on ne zna pa se ti izlecis pa onda on tebi vrati ...i to tako kruzi.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/6/2011, 10:58

Malina, bolje izleči ešerihiju, pa onda po bebče! Evo ovde možeš pročitati o ešerihiji, retko kad se te beštije od bakterija osećaju, sto puta i ne znamo da ih imamo!

https://kutak.forumotion.com/t226-escherichia-coli
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 1/6/2011, 10:59

Hvala, Bokice i Biksi!
Mm nema i inace kazu da muskarci to teze dobijaju, zbog gradje njihovog polnog organa lol!
Ali, i ja sam se zacudila kad je dr to predlozila.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 1/6/2011, 11:17

Sto se tice eserihije - mm je godinu dana muku mucio sa eserihijom u spermi, antibiotici uopste nisu bili delotvorni, tj. uvek se vracala.
Onda nam je jedan dr preporucio Mutaflor 10 dana po 2 uz dorucak. I od tada sve ok. To su kapsule sa zivom eserihijom, druge vrste koje pojedu losu.
Jedini je problem sto se kod nas ne prodaju, ali mogu da se poruce u jednoj apoteci i dovezu u Bgd iz Nemacke za par dana. Ako nekom treba, poslacu vam na pp o kojoj se apoteci radi. Kosta oko 2500-3000.
Nadam se da nisam na pisala na pogresnom pdf...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 11:20

Muskarci skoro sve dobijaju teze,a i kad dobiju nemaju nikakve simptome pa se nikad ne zna.Zato se na nas zene stalno nesto kaci,e c kako je njima lakse.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 1/6/2011, 21:45

Malina,baš mi je žao zbog esherihije...Probaj pored terapije kapi brusnice i obavezno laktogin tablete,ja sam tako sredila stvari kad sam imala bakterije. zagrljaj
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2011, 08:04

Heart, srećno na konsultacijama danas, ako se ne varam! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 2/6/2011, 08:09

Probacu sve, hvala devojke ljubav
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 2/6/2011, 08:30

Uh Malina-dobro znam taj osećaj...Ali navali na tm-nikad se ne zna Wink
Heart držim fige...
Srećno koracima...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 2/6/2011, 09:04

Biksi, Bebko hvala drage zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 2/6/2011, 09:09

Jutro koraci, kako ste mi?

Hearth srećno danas.

Malina žao mi je što se moraš boriti sa tom beštijom, ali kad je to nama sve bilo potaman, mora nešto zezati. Neka beštija bude jedini problem koji ćeš brzo rješiti.

Bokice čestitam prolazak na prvostepenoj, srećno dalje.

Koraci srećno, ljubim vas

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 2/6/2011, 12:59

Srce,srećno!! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796
Malina,sredi žgamiju,pa u napad...nije bezazlen neprijatelj...iskustvo sa ešerihijom govori lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 2/6/2011, 16:16

Pozdrav koracaljke. Samo da vam mahnem i da vam kazem da mislim na vas. Nocas sam doputovala iz Sarajeva dan radnije zbog prokletog posla, a kao za baksuz danas na poslu mir i tisina nema zive duse.
Malina samo se opusti sredi tu bestiju pa sl. mesec u nove pobede. Samo sama sebi reci ko zna zasto je to dobro sto nije ovog meseca. Kao sto znas da i kod mene nista nije bilo od et jer su folikuli bili prazni tako da i ja cekam sledeci mesec pa cemo u Jevremovu na prirodnjak.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2011, 17:10

Počinjem da razmišljam o novom postupku. Znači da psihički napredujem. Laughing Ovih dana ću skinuti šta sve treba preko fonda od nalaza, pa da probamo. Ako sada skupimo i predamo, da možemo na jesen da očekujemo postupak. Ako prodjemo komisiju, naravno. Danas je nastao prelomni trenutak, kad me je endokrinolog uputila na Klinički centar, pa eto prilike da stvarno ozbiljnije krenem da se bavim narednim postupkom!

Lep mi danas dan, prolupala sam nešto skroz! Kao da sam na sedativima, a nisam, leba mi! Ne znam kog leba, kad ga ne jedem, al dobro! Danas sam koleginici tražila da mi iz ormara doda đačku Korak po korak na putu do bete + - Page 35 404938 knjižicu od jednog radnika, našta se ona zavratila od smeha, a kad je taj kolega došao za neke papire, tj. kad je zakucao na vrata, ja sam opušteno rekla okej Korak po korak na putu do bete + - Page 35 404938 , srećom nije čuo, ali me je koleginica ponovo odrala od zezanja!

Maki, volim taj stav, samo guraj napred! Valjda ću i ja nekad naučiti da brže prebolim određene dogadjaje! Kako sam starija, sve sam njanjavija, što me vrlo nervira! Ranije sam bila ko zapeta puška, a sad, ma da se ne izražavam, zabranjeno je psovanje! Very Happy

I da, neka nam je Dimitrije dobrodošao i nek je roditeljima uvek zdrav, srećan i nasmejan! A i oni s njim! Bobice, čestitam ti mamo! I tm naravski! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 900131
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 2/6/2011, 17:26

g g g g Biksi napred u nove pobede, jedva cekam

Ja se sad vratila iz Jevremove, Milica Ilic rekla da se javim prvi dan menstrualnog ciklusa u junu, sto znaci 2 meseca kontracepcija i onda ce videti da li cu ici na duzi ili kraci protokol. Uradjen UZ sve OK, bila ovulacija Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2011, 17:41

heart84 :: g g g g Biksi napred u nove pobede, jedva cekam

Ja se sad vratila iz Jevremove, Milica Ilic rekla da se javim prvi dan menstrualnog ciklusa u junu, sto znaci 2 meseca kontracepcija i onda ce videti da li cu ici na duzi ili kraci protokol. Uradjen UZ sve OK, bila ovulacija Very Happy

da li ides o trosku drzave u jevremovu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 2/6/2011, 17:43

Da Hany o trosku drzave idem Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2011, 17:46

heart84 ::Da Hany o trosku drzave idem Very Happy
a kad si predala papire, da li si vec radila kod njih ranije vto
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 2/6/2011, 17:54

Hany papire za prvostepenu komisiju u Nemanjinoj sam predala 5 maja, na drugostepenu komisiju u NF isla sam 18 maja i danas 2 juna na konsultacije u Jevremovu.
Sve postupke do sada sam radila u Mariboru
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2011, 18:23

[quote="heart84"]Hany papire za prvostepenu komisiju u Nemanjinoj sam predala 5 maja, na drugostepenu komisiju u NF isla sam 18 maja i danas 2 juna na konsultacije u Jevremovu.
Sve postupke do sada sam radila u Mariboru[/q
zelim ti da bude uspesnooo, da li si zadovoljna sa jevremovom Very Happy kakav ti je prvi utisak, i reci mi da li si placala konsultacije
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu