KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 16/5/2011, 20:10

Bebko čuva decu i zato se ne javlja Razz

Dve mrvice su vraćene (obe osmoćelijske) a tri ostavljene do srede da ako prežive vratimo još jednu.

Terapija ostaje ista samo što fraxi povećavamo na 0.4 i dodajemo progesteron depo 2.,7.,12.dpt

Stojković rekao dva dana strogo mirovanje a posle normalno uz pojačan odmor...I kaže "ako se embrioni ne zakače za 48h koliko žive od kada se ubace-džabe da ležimo i dve godine"

Još na kraju da dodam da me njihov odnos prema pacijentu oduševio a više o tome kada pređem u ono normalno Wink

sve vas ljubav d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 16/5/2011, 20:19

Bebko samo ti cuvaj decicu neka te dve mrvice i ostanu tu narednih devet meseci poljubci poljubci poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 16/5/2011, 21:23

Srce,srećno na komisiji u sredu!
A ko ide u utorak u kliniku,nek je i njemu srećno Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796
Bebko,majstoreeee Korak po korak na putu do bete + - Page 24 430137 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 413209 nek se bubice zakače,i maman nek šeta ,nek cirkuliše!
Anak...a da odeš na UZ?
Anavi,dobrodošla,i sa srećom sa Milicom i Jevremovom!Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796
Boki,ne sekiraj se,zbog nečeg ne treba da odradiš taj IUI sad...poklopiće se kockice,samo polako.Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/5/2011, 21:52

Juhu Bebko, bebice su tu, samo ti njih čuvaj i mazi, uživajte zajedno.

Anavi dobrodošla, sa srećom u Jevremovoj.

Anak, zemljakinjo, prošla isto, i još uvijek krvarim, zvala sam da pitam kada da se uspaničim jer se loše osjećam, rekli mi tek posle 15 dana krvarenja Rolling Eyes , jer sam imala to što sam imala+hormonska terapija.

Bokicelepotice, polako ne brini toliko, ja bih u svakom slučaju prvo uradila HSG prije inseminasije, jer ćeš tako ići na sigurno. Samo strpljenja, i opušteno.

Maki79 srećno sutra, da se krene sa bockanjem.

Sve vas ljubim
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2011, 21:56

Bebko, ćutim i držim fige, znaš kako, ma najjače! I mene je Stojković kupio tim svojim normalnim odnosom sa pacijentima!

Anavi, dobrodošla i srećno u Jevremovoj!

Ne daj se Anak, ovo nas proleće nešto žestoko razvaljuje! Biće bolje, mora biti!

Cure, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/5/2011, 22:43

Biksi tebe nisam pitala kako prođe tvoja veštica , s obzirom da te onoliko baš napatila ovaj mjesec. Jesu li leđa i trba bolje?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 16/5/2011, 22:55

A ja samo dosla, javila se, a ne rekoh nista o sebi
Evo ovako, Ja 76, muz 62, posle godinu dana prirodnih radova, nista.
U oktobru prosle godine radjen hsg, dg.hidrosalpiks.(zacepljeni jajovodi) Uradjena odma laparoskopija, preporuka za vto. pre mesec dana na komisiji preporucili jos jednu laparo,(opet zbog tecnosti hidrosalpiksa u levom jajovodu), odradjena, i 01.05. krenula u program. Svi homoni dobri, osim sto imam hipotireozu, pod lekovima vec 7 godina.i takodje su dobri t3, t4 i tsh.

Nadam se da ovo nije veliki problem. Mislim, ne bi trebalo.

roda


Ima li neka slicna meni igra igra
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/5/2011, 09:50

lolipop ::Biksi tebe nisam pitala kako prođe tvoja Korak po korak na putu do bete + - Page 24 150370 , s obzirom da te onoliko baš napatila ovaj mjesec. Jesu li leđa i trba bolje?
Prolazi veca, za nijansu obilniji ciklus, no nič posebno. Stomak ok, ja pripisala virusu, a ledja, hm, danas opet bole, radiće lekovi, ubi me kiša i ovo vreme, ali UBI!
Ljubac Lolićka

Anavi :: Ima li neka slicna meni Korak po korak na putu do bete + - Page 24 745955 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 745955
Bolje bi bilo pitati ima li neka različita od mene!? lol! lol! lol! Nekako smo sve sličnije i sličnije! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 17/5/2011, 10:52

Anavi dobro nam došla nadam se da ćeš u Jevremovoj doć do ostvarenje sna... možda se i sretnemo... sreca
Bokice moja draga kada sam čitala tvoj post presekla sam se ti si pisala tako isti kao da ćeš na kraju reći da si videla dve crte...ja ti ih zaista želim. Žao mi je zbog te ciste ali će se srediti to sad hsg-om...
Bepko, divno čuvaj svoje bebe nek ostanu tu gde su...srećno...ljubim vas sve...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 17/5/2011, 11:20

Samo da vas pozdravim i ljubnem!
Bockalice nek vam je sa srecom i da na kraju svi zajedno slavimo, onima koji idu na komisiju, da sve prodje kako treba pa onda u pobede i naravno svima zelim da ispune svoj najveci san! smajli angel
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 17/5/2011, 11:29

Anavi dobrodosla draga, neka je sa srecom, navijamo jako igracice igracice
Bebko vazno je da su mrvice kod mame i da ce tu ostati narednih devet meseci yes

Drage srecno u JEVREMOVOJ sreca
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/5/2011, 15:08

Bebko bravo
Anavi, dobrodosla!
Ostale, ljubac srcasti poljupci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 17/5/2011, 15:21

Anak pa zasto si toliko krvarila,obavezno idi kod lekara pa nam javljaj sta je bilo.
Maki79 kako si prosla u jevremovoj.
Bebko cuvaj se sada da to sve uspe,drzim ti fige.
Mali pariz hvala puno i ja cekam te " kockice".
Lolipop hvala puno nadam se da ce tebi to krvarenje stati,bas bezveze pa jel to od kontraceptiva toliko krvarenje.
Aidaaa draga i ja sam se nadala toj 2. crti,ali nista od toga posle 7 dana tog krvaruckanja ja ti tek onda dobi menzis.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 17/5/2011, 18:54

E pa drage moje evo i mog izvestaja iz Jevremove.
Nalaz super, nema ciste bogu hvala i imam 4 antralna folikula sto je za moj slucaj odlicno. Sad cekam sutra ili prekosutra vesticu pa od 2dc krecem sa 6 merionala. Nije me primila Milica Ilic nego Janicijevic i moram vam priznati da sam zadovoljna jer mi je nekako prijatnija i dozivljavam je bliskijom sa sobom. Malopre sam zvala kliniku i bila malko nevaljala i zamolila ako nije problem da se ja prebacim kod dr. Janicijevic i rekose mi da nema problema da ce mi ispuniti zelju. Sad sam bas bas srecna. Dr. mi je rekla da najverovatnije jesanas mi nije odgovarala kombinacija gonala i menopura tako da je odlucila da sad budem samo na merionalu.
Eto toliko od mene i izvinjavam se na duzini posta.
Ljubac za sve.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 17/5/2011, 19:42

Srecno svima, da ne nabrajam bojim se zaboravicu nekog. Ne radi mi mozak vec dva dana. Juce nisam mogla da se setim kako se kaze seda kosa pa rekoh srebrna.  b
E, Bebko, uzivaj se bebanima. ff
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/5/2011, 20:05

cicsa80 ::Ne radi mi mozak vec dva dana. Juce nisam mogla da se setim kako se kaze seda kosa pa rekoh srebrna. Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938
Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Rolling Eyes ustvari,i meni se to ponekad dešava Laughing
Maki,srećno kod Jevremovaca i sa Milicom na čelu! Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/5/2011, 22:33

Ja svasta nesto napisah i pogubi se a nemam vremena da pisem opet.
Bebko, mazi tvoje malene leskovcane! Sta je lepo? lol! Verovatno si cula taj izraz Wink
Ja u haosu, a dosla da se odmorim i odem na Zlatibor. Od Nisa do Venecije, preko Sofije, Novog Sada, Nisa, Sokobanje, evo me u Lazarevcu, sutra Beograd i nemam vremena ni za sta, cak ni da mislim na postupak. Bojim se samo da ne zaboravim da pocnem sa suprefactom 21. pa navila telefon Rolling Eyes
Grzlim vas sve i zelim svima puno srece u svemu onome sto radite! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/5/2011, 22:58

Bebko osmeh srce as trudnica roda , tako se radujem, sigurna sam da je ovaj put pravi family
Moja kuma javila da je danas rodila 2.sina family .
Tako ćemo i mi devojke, sigurna sam, Seka je lepo rekla 2011.je za bebe likeit
Meni ciklus prestao, napokon, Pari i ja sam razmišljala o UZV, ali nekako....ništa mi se ne da u životu, trenutno...................
Odvratno proleće za mene, kao da nisam ni živa
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 17/5/2011, 23:03

Anak svako od nas ima neki takav period ali ja uvek kazem: Najveci mrak je pred svitanje. Jos malo, brzo ce zora yes
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/5/2011, 23:18

mali pariz ::
cicsa80 ::Ne radi mi mozak vec dva dana. Juce nisam mogla da se setim kako se kaze seda kosa pa rekoh srebrna. Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938
Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 24 404938 Rolling Eyes ustvari,i meni se to ponekad dešava Laughing
E kamo sreće da je kod mene samo ponekad! Laughing Laughing Laughing Al definitivno moja najstarija i najbolja izjava tog tipa kad sam za fatamorgana rekla, mjuzik farona! lol!

anak ::
Odvratno proleće za mene, kao da nisam ni živa
Pozdravila te ista ja! Al sve nekako velim biće bolje! Ili to bromazepam govori iz mene! lol! Nek su kumi zdravi i srećni sinovi!


Meta, ja čekam taj dolazak na Zlatibor, mada je vreme šugavo da šugavije ne može biti! Ja sam još uvek u čizmama! Grrrrr, bljak. Mad A u Italiji šetah u japankama! I tako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 18/5/2011, 00:40

Upravo sam se vratila iz Segedina. Isla sam da kupim decapeptyl ampule koje sam prethodno porucila i kada sam dosla po njih rekli su mi da nemaju decapeptyl nego gonapeptyl! Kazu da je to zamena za decapeptyl. Nismo smeli da uzmemo. Od kud znam da li je istog kvaliteta. I sada smo u panici jer treba prvi put da se bocnem u subotu a jos nisam pronasla lekove. U nasim apotekama mi govore da je zamena diphereline. Ja se iskreno nadam da je istog kvaliteta kao i decapetyl. Bas sam u panici. Gde da pronadjem diphereline? U kojoj apoteci mogu da odmah da pronadjem?
Hvala! Sve vas lol!

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/5/2011, 01:01

Daco, nisam baš sigurna,ali čini mi se da je apoteka Igor u Resavskoj dosta dobro snabdevena ovim "našim" hormonima,a i ostalim lekovima koje drugi nemaju...Pozz i srećno! igra
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/5/2011, 01:04

Maki79,super za Jevremovu good job
Koliko nizak ti je bio AMH?Pitam zbog mog nalaza ,koji je isto nizak (0.3)do te mere, da se baš brinem da će me drugostepena komisija odbiti. zbunjen
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 18/5/2011, 07:27

Pozdrav, devojke ff
Napisah svasta sinoc, ali mi se nesto zablokirao kompjuter i ode sve.
Sad zurim na posao, pa cu kratko, nesto me zanima vase misljenje:
kasnilo mi je par dana. S obzirom da sam ja prilicno tacna uvek, to bi mozda moglo da se protumaci da se nesto desava, mislim, nisam htela unapred da se nadam, jer sam se toliko puta nadala i nista.
Naravno, jutros dobijem, ali ono sto sam htela-sve vreme su me bolele grudi i bile napete i osetljive. Juce su prestale i ja sam nekako znala da cu dobiti. Tako mi se desava i u svakoj vto i uvek sam u pravu.
Ono sto mene zanima, da li je moguce da to dodje do biohemijske trudnoce, ali se ne odrzi? Sta bih u tom slucaju trebala da uzimam od lekova, ako bih mozda moglo da pomogne da se odrzi trudnoca?
Hocu da trazim i ovog puta u postupku, da mi dodaju nesto za to, samo imam malo averziju, jer kada sam primala ranije progesteron depo, uvek me je boleo stomak posle njega i na kraju sam i prokrvarila i imala spontani, bas posle jedne injekcije sa njim. Ne kazem da je od njega, ali imam averziju.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/5/2011, 10:50

Ono sto mene zanima, da li je moguce da to dodje do biohemijske trudnoce, ali se ne odrzi? Sta bih u tom slucaju trebala da uzimam od lekova, ako bih mozda moglo da pomogne da se odrzi trudnoca?
Napisaću ti moje iskustvo od prošlog meseca.Posle folikulometrije i primljenog pregnila dr.mi je preporučila da uzimam Dufaston 2*1 od 16 do 26 dana ciklusa.To je progesteron, za održavanje trudnoće ,ako do trudnoće dođe.Radila sam beta hcg 26 dana i nažalost bio je >1.Mislim da postoje i neke zamene kao Dobroston ili tako nešto.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu