KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 27/4/2011, 23:19

Aries dobrodošla, snaći ćeš se vremenom Very Happy

Malina ja se u potpunosti slažem sa tobom, i mislim da bi uopšteno trebali malo više vremena posvetiti pacijentima. Mislim da je Jevremova u nekim stavrima dosta neorganizovana i da nam ne daju sve informacije. Oni sve prilagođavaju sebi, mislim ok oni trebaju nama, ali i mi trebamo njima. Ja sam izričito tražila dr Z.Stankovića, pa su me oni sami prebacili kod V.Vlaisavljevića da bi me sad vodila M .Janićijević. Niko mi nije dao objašnjenje zašto je do toga došlo već sam na forumu saznala da je Z.Stanković prešao u drugu kliniku- to je baš bezveze.
Zadnji dogovor je bio da ja prvi UZ prije FETa odradim u Banjaluci pa da im javim, s tim da se javim kad dobijem ciklus. Ja sam se javila početkom ciklusa i rekli su mi da na UZ dođem u BG, morala sam tražiti slobodan dan kao i mm i otići u BG (put, granice,gužva, trošak i sl) da bi rekli nje ciklus dobar čekamo sljedeći (završila za 5 min kod njih, a u putu izgubila preko 10 sati). Pa se tek onda Milica sjetila da kaže nemojte drugi put dolaziti ovamo uradite 9dc UZ kod vas pa nam se tek onda javite. I kad god nazovem ostavljam br telefona i vide da dolazim iz BH i jako me nervira što elektronski ne vode te kartone pa stalno zoveš ponovo i ponavljaš kontakt i podatke i sl. I uvjek mi ostane nešto nedorečeno.
Mislim da oni znaju (ili bi bar trebalo da znaju) kad je dr Ljubić tu i da to kažu pacijentima da se ljudi mogu bar koliko toliko planirati. Pa nije njegovo prisustvo u klinici državna tajna da ti ne mogu dati informaciju.
Ovo nije da sam ozlojeđena, ja sam u tu kliniku došla na preporuku i smatram da postupke obavljaju jako dobro, ali su za ostale stvari neorganizovani i prebukirani.

izvinjavam se na dugom postu, ali imala sam potrebu da sve ovo napišem
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 28/4/2011, 08:41

ljubav
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/4/2011, 15:07

cure samo da vas sunny osmeh srce
ne znam ništa ja sam totalno zbunjena znam samo da je nama lakše kad povadimo sve ali baš sve rezultate
pa ako može nešto da se popravi cure popraviti jer ako ne,
onda se često dešava da se vrti u začaranom krugu,
mada sa druge strane dr su blago rečeno a da se ne-ponavljam "zauzeti "Wink
ja lično sam bila jako zadovoljna mojom dr mada je ona žena takođe zauzeta,
slušala sam je mada sam znala punoo toga i oko pregnila i oko progesterona i oko kojega čega sve,
ali terapiju sam njoj nekako prepustila pa mi je bilo lakše,
jer valjda zna šta radi mislim to je njen posao a ne moj lol! h

mada što se tiče putovanja i odmora tu smo celu evropu proputovali čak i druge
kontinente tako da nama svež vazduh i promene baš i nepomažu i nastavljamo naše putašestvije u svakom smislu yes

zadnje što sam čula da od zanimljivih i kojekavih uputa u sterilitet pričica sad ćete se smejati, je :
da odvojite dve nedelje odmora i goli na adu bojanu goli u apartmanu goli spavati
konstantno goli da se hormoni uravnoteže
sve sam čula a sad i ovo pa da podelim sa vama možda nekom i upali lol! osmeh srce likeit
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/4/2011, 15:20

.Aries cvet
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/4/2011, 16:57

Cure nesto sam razmisljala, a rekoh da pitam vas jer ste sigurno sa tim vec imale posla, naime obzirom da mnoge analize radimo po privatnim laboratorijama, jer se ne rade u drzavnim kolika je mogucnost refundiranja troskova? E sad ili mi kazite gde da pogledam ili ako neko zna neka mi malo pojasni ovu situaciju??!! Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 28/4/2011, 17:01

Heloooooooooooo moje drage, nije me bilo par dana, nisam bila u BG, treba pohvatati sta se sve desava Very Happy citam, jos malo koliko cemo samo trudnica imati i to me mnogo raduje
Odoh malo na dnevnike da nasim novim trudnicama dam podrsku i pozelim srecu.
Aries dobrodosla
Ljubim vas sve poljubci poljubci poljubci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/4/2011, 17:07

makki meni su npr moja firma refundirala hormone kad sam radila jer nije bilo nekih supstanci ali što se tiče socijalnog to ne znam nisam čula
ja za sad imam upute u klinikama (mislim na kariotip i tromb.)
i nadam se da će biti sve što je potrebno zakazala sam 11.05
osim oggt-a i to rade u nekim opšte medicine ja ću privatno
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aries 28/4/2011, 17:29

I ja cesto imam utisak da se vrtim u zacaranom krugu. Sad sam konacno dosla do toga de je, sto se mene tice sve ok......ali i dalje imam utisak da vecina dr radi nekako sistemom nagadjanja i eliminecije Laughing
Kad se setim koje su sve hormone na meni isprobali i sta sam sve radila......... mislim da bi trebalo sve krace da traje.
I cuveno gubljenje vremena, opusti se, bice, sacekaj itd........Kao da niko ne zeli da se stvarno pozabavi tobom.
Meni je ostao taj OGTT koji nikako da uradim sve ove godine jer malo ja ne stizem, u nekim lab koje su meni blizu ne rade, drzavno nisu imali neke reagense sta li i tako...........
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aries 28/4/2011, 17:31

Maakki, ja sam sve radila privatno, drzavno sam uvek imala neki baksuz da ne moze iz nekih razloga.........Dala sam sebi do jeseni da se malo odmorim od svega i da pristedim, jer ako ne bude nista ici cu na VTO.
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 28/4/2011, 17:38

MAAKKI, ako VTO radis preko fonda (o trosku drzave), sve analize koje trazi komisija moras dobiti besplatno. Ukoliko se desi da negde u domu zdravlja/poliklinici/bilo kojoj drzavnoj ustanovi trazene analize ne rade, trazi to napismeno uz obrazlozenje i zasto ne rade (nestalo reagenasa, nema strucnog osoblja..bla bla), pa sa tim (obavezno overeno pecatom ustanove koja daje potvrdu) uz racun iz laboratorije (bilo bi dobro da nekako naglase na tvoje ime) i molbom (ti napises nesto u pet redova-sta prilazes i zasto) u socijalno da podneses molbu za refundaciju troskova. U Novom Sadu se to radi na salteru 12 na kojem nikad nema guzve. Nisam samo sigurna da li treba i fotokopija knjizice, al' u svakom slucaju sve ces saznati tamo.
Nadam se da nisam iskomplikovala. :-)
Meni je komisija trazila da uradim AMH, pa sam dobila refundaciju istog. U pitanju je bilo 1750,00 ali princip je princip - ako kazu da je sve besplatno, ima i da bude.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/4/2011, 17:45

Zato sam i postavila pitanje, jer sticem utisak da dosta toga sto nam je potrebno od analiza za dalje postupke radimo privatno, a to treba i da se finansira, sa druge strane stoji ona prica da je sterilitet "bolest" koja zahteva neko lecenje. Do sada sam i ja mogla nesto da odradim preko drzave, ali uglavnom one skuplje analize sam radila po privatnim laboratorijama, a vidim i mnoge druge.
Aries ja sam juce radila ogtt i nije nista strasno jedino sto sam i to radila u privatnom labu i naravno da kosta, ali najbolje je da odes kod endokrinologa da ti tacno napise sta treba jer je razlika i u ceni u labu.

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/4/2011, 17:47

Cupava nisi komplikovala sad mi je mnogo jasnije, samo mi je falilo to pismeno obrazlozenje zbog cega ne rade, pokusacu da refundiram ovo sto sam radila u laboratoriji pa cu javiti kako sam prosla. Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 28/4/2011, 17:57

Ja mislim, da na zalost, nista od toga socijalno ne refundira. Ako si u programu drzave onda to valjda moze da se obavi, ali ovako, koliko znam ne, a Maki, ti cini mi se zbog godina ne mozes preko drzave, zar ne? Ne znam sto ne pomere tu granicu ili stave neke izmene, ne znam da li ste videle onu peticiju na SC?
Jedino ti preostaje da sve sto mozes odradis u drzavnim ustanovama, jeste cimanje i gubljenje vremena, ali nekad se i ustedi. Ja npr. ogtt u "Dragisa Misovic" nisam platila.
Noja, znaci svi u nudiste!  b
Mada, ima logike i u tome, vise sexa igra
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/4/2011, 18:56

Veče koraci, kako ste mi, samo koračajte , takve vas volim.

Aries dobro nam došla ff .

Noja koko, ih što mi to za nudiste nisi rekla prije kad sam imala zmijsko tijelo, a sad kad bih se skinula mislim da bi cijela nudistička plaža tog ljeta ostala bez potomstva, a i užitka lol! .

Maaki, ja ti oko refundacije ne mogu puno pomoći, ali mislim da su nam zakoni slični. R.Srpska bukvalno prepisuje od Srbije. Ovdje ti sterilitet ne priznaju kao trajnu dijagnozu, nego kao prolaznu. Tako da ne priznaju refundaciju osim kad si u procesu VTO u programu, e tada je sve ili besplatno, ili refundiraju. Ostalo ne. Ne znam jesam li ti uopšte pomogla.

Hearth lijepo te vidjeti ponovo, malo mi fale Anak, Republika, Julija stvarno ih odavno nisam vidjela.

Ljubac drage moje
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/4/2011, 21:15

Malina nije samo zbog godine nego sam i sing, pa je malo komplikovanije, sve analize radim ovde sto uspem da se ogrebem uradim drzavno, ali kako rekoh one skuplje me uglavnom salju u privatne labove. No videcu otici cu kod nas u rzzo bas da proverim kako to funkcionise pa cu javiti naravno. Spomenula si ogtt mene je dr odmah poslao u drzavnu labor. jer se kod nas ni u jednoj ne radi to me je i podstaklo na razmisljanje, a znam da rade ukoliko lezis u bolnici.
U svakom slucaju cu otici kod nas u rzzo da proverim sta moze a sta ne, zanimalo me vase iskustvo sa ovim pitanjem. smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 28/4/2011, 21:35

Ma, gadni su, uf! Ja sam jednom nesto pitala i to je bilo u stilu, svasta, jos i to da refundiramo, ali to je bilo pre par godina, tako da obavezno proveri. Oni stalno propagiraju natalitet, a sve sto ide uz to zaborave. Nekad mi se cini da oni ustvari pojma nemaju sta tu sve treba i koliko to kosta, jer sam jednom slusala bivseg ministra i shvatim da covek ustvari nema pojma o tome. On zna onako okvirno, ali kako to izgleda u praksi pojma nije imao.
Zato ja mislim da bi njima to neko detaljno trebao da izreferise i napravi detaljnu listu svih nalaza i koliko to kosta, pa neka onda kad se upute, daju sve za natalitet besplatno. Tako bi to trebalo da bude!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 28/4/2011, 21:51

Ma naravno da ne znaju nista , a kosta - to samo mi znamo. Koliko puta ne mozemo nesto, jer smo u postupku ili radimo analize. Ma , dokle i analize , 100 puta jedno te isto.
E, evo mog iskustva od pre neki dan. Prvo kad su me zvali da dodjem u Visegradsku, ja mislila to je i uz i komisija odjednom. Prvo kad sam dosla jedno 45 min sam cekala na salteru. Ajd' nema veze. Popnem se gore, kazu cekaj sestru da izadje, pa onda predaj to. Smiluje se sestra, izadje , i posalje me u neku drugu cekaonicu gde sam cekala jos 2 sata. Napokon me prozove i uvede u predsobicak metar sa metar, sa plasticnom iskrzanom zavesom za tusiranje, jednim parom papuca koje su nekad bile roze i stolicom na koju kad sam probala da sednem umalo nisam izgubila glavu. Kaze, skini se tu za pregled, pa sacekaj da te prozovemo. Srecom ja imala suknju, moje cipele... Ali, avaj, uvedose tu kraj mene jos jednu zenu, kaze joj sestra raspremite se za pregled, a ona u pantalonama i nekoj kratkoj kosuljici. Gledamo se tako, ko dve muke , svaka na svojoj polovini metra...
Uvedose me u mracnu ordinaciju gde nit sam ja videla lice doktorke, nit je ona videla moje, al' sam zato videla da itekako stede na papiru. Morala sam da sednem na prljav krevet sa parcetom papira na koje ni Oliva ne bi svoju zadnjicu mogla da spakuje u celosti. Da ne davim, nasli su da fali nalaza (oni koji nisu navedeni na sajtu) , pa da prvo to odnesemo, itd...
Sve u svemu, korak napred, nazad dva, i tako ja imam utisak da sam u corsokaku, zacaranom krugu kako god.

Ljubim vas sve

usne

Aries, dobrodosla :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/4/2011, 22:10

Deni zagrljaj , joj stvarno su smorovi. A za ovu Olivu sam se baš nasmijala, oprosti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 29/4/2011, 00:19

Deni sta reci gde mi zivimo, draga koji nalaz su ti jos trazili, posto ja sledece nedelje idem da predem samo sto sam ja uzela uput za Narodni front, osecam da ce me oladiti samo tako
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 29/4/2011, 08:52

Deni v ,izdrzi za svoju stvar, a to sta sve tamo covek moze da vidi i dozivi, necu ni da komentarisem.
Ja sam 2 puta bila u Visegradskoj i zgadilo mi se. Prvi put su mi radili hsg na zivo, totalno su me iskasapili, predamnom pricali kako su im aparati i instrumenti iz prvog svetskog rata, pa zato dolazi do toga i sl. Otisla sam kuci u soku! Drugi put sam radila hsg privatno, sa anestezijom i nisam zalila ni dinar koji sam dala, posle onakve traume.
A drugi put sam bila na konsultacijama kod prof. Vojvodic, tj. trebala sam, a glavna sestra (nekog cudnog imena) sa tog odelenja striliteta (ne secam se kako se tacno zvalo) je rekla da svi dodjemo u 7h, onda nam je rekla da je dr zauzeta i da cekamo i mi smo cekali, cekali, ne lazem, negde do 11-pola 12h kada je prof. na nase oci otisla i zena uopste nije znala da je neko ceka!, a oko 12.30h ladno dosla sestra da nam saopsti da danas prof. ne moze da nas primi, a mi saznali da joj ona nista nije ni rekla, jer je otisla da gleda princezu Katarinu koja je tog dana dosla kod njih da da neku donaciju!!!
I nikad vise nisam otisla tamo!
Front je po tom pitanju mnogo bolji, jeste da oni sve naplacuju po malo, ali su zato i mnogo ljubazniji svi, a i sredjenija je bolnica.
Ja sam danas nesto sva kilava, izasao mi herpes, pa me to vec nervira vise. Non stop mi izlazi. Dr mi kaze da nema leka, uzimam svasta za imunitet i nista! Nesto razmisljam da li to nesto moze da utice na vto, sta mislite?
Aida, kako se ti boris sa tim?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 29/4/2011, 09:31

Svratih samo da vas ljubnem i mahnem rucicama za sve planove i korake igracice ljubav love
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aries 29/4/2011, 10:31

Moja rodjaka je dobila uput od lekara iz DZ i u Visegradskoj za 3 dana, za dz odradila sve hormonske analize. Bockali su je vise puta dnevno tih dana i na kraju je dobila pojedinacne rezultate i nivoe hormona ujutru i uvece i u toku dana. To nije lose ?!
Nego ja sam imala O pre nedelju dana i naravno da smo bili vredni hehehe
al juce sam morala da idem da se snimam rentgenski posto imam neko kamenje u bubrezima. E, posto sam ja cuveni baksuz, i sta ako sam ja sad mozda trudna ?
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 29/4/2011, 10:44

Pa Vasar draga konacno da se javnes :) kisss za sve vas!
Loliiiii mislim na tebe lol!

Zvala sam sad apoteku u Novom Sadu Irisfarm. Trazila sam Decapeptyl i receno mi je da ga nemaju nego su mi rekli da je Diphereline isto sto i Decapeptyl. Da li je zasta isto?
Isto tako i za Menopure 75 su mi rekli da je to isto sto i Merional. Da li je zaista tako? Cena Merinala bez racuna je 949 a sa racunom 1474 din.
KIsssss za sve!!!

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 29/4/2011, 12:59

Malina draga ne pitaj za herpes jutros mi je izašao da poludi čovek i tako brinem od nedelje 01.05 trebam početi sa dexametazonom to mi je u planu vto a od njega se cela ospem herpesom jer on obara imunitet uopšte ne znam šta bi pila za imunitet jer ne postji nešto što znam a da nisam koristila ali on konstantno izlazi svakih 15. dana...
Što se tiče problema za vto mislim da što se tiče samog postupka nije ništa strašno ali na bebu može nažalost da utiče o tome imaš nagoouglu puno stvari...
Deni odlično si opisala prostor za presvlačenje i zavesu na komisiju za vto u Višegradskoj očajni su a već usluga strašno ne dao Bog da nam od sestara zavisi nešto one su gore 100 puta od doktora....
Ja ujutru Bože zdravlja oko 5h krećem na malo produžen vikend sa mužem na Adu Bojanu da relaksiramo mozak i da se malo napunim energije sad za ovaj postupak...Sve vas puuunooo ljubim i volimmm love ljubav
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aries 29/4/2011, 13:10

Sto ne probate da herpes mazete cenom belog luka ? Je lto herpes na usni ?
Znam da je mnogima pomogao, nestane za 2-3 dana. Isece se cen na pola i onda se onim sokom maze.
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu