KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra

+18
caci
Shizika
Republica
Orline
maus
maja76
cicsa80
dr mali pariz
lolipop
HappyGirl
djole42
Jelena*
adriatika
bak
Milijana
bobica83
BiKsi :)
MARA
22 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Orline 3/4/2011, 13:24

Slažem se sa pariz, sjajno je što je takav organizator, imaš sreće biksi lol!
Bravo za Zabavnik, ja sve brojeve što pročitam raznesem po okolini. Ima ih u Italiji jer ih sestra obožava, u bolnici, na splavu na Savi kod druga...Gde god zateknem žutu štampu sledeći put odnesem par Zabavnika. Nikako frizerke da se setim, jedino Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/4/2011, 21:04

Pari, Ori, Aprilska jutra - Page 2 543728 !

Ja sam dva broja Zabavnika ostavila kumi u Švedskoj, inače stare brojeve ostavljamo na Zlatiboru, jer u vikendici nema struje, samo agregat, pa nam je to fenomenalna zanimacija pored kartanja, jedenja kokica i ispijanja kuvanog vina, a starim brojevima se uvek rado vraćamo!

MM je inače kao na drogama kad smo negde na putovanju. Obidjemo stvarno dosta, ali ja sam prestala da ga pratim u potpunosti, jer ne mogu da izdržim. On je u stanju da pešači po 15 do 20 km, opušteno, ja kad kažem ne mogu toliko, on meni obično kaže, ajde ne sramoti se, kako ne možeš!
Jednom je sa plaže u jedan popodne otišao u šetnju, a vratio se vozom iz drugog pravca, i to teku u pola sedam. Ja se već spakovala i krenula na večeru, i već počela da brinem da ga neka cica nije otela, kad eto ti njega iz suprotnog pravca, priča dokle je sve stigao i šta je sve video!
On ujutru ustane ranije i odradi jednu šetnju od sat dva, pa se vrati, ja tek ustanem, jedemo,pa na plažu ili opet u šetnju, zavisi kakav je dan. Najbolji drug mi predlagao da idemo u Tursku, i objašnjava mi super je usluga, ležaljke, ma stvarno su tu da ti se nadju svuda, a ja sam mu prepričala naš jedan dan s mora, i onda je rekao, a nikako onda. MM ako smo na plaži ne izlazi iz vode po nekoliko sati, a kad izadje to je da popije pivo i izbaci školjke koje je izronio, a ako nije u vodi onda je u šetnji, eventualno malo leži da odsluša neku pesmu na radiju i tako...Pritom mu nije teško ni da ode na pijacu, ni do radnji, ni da spremi ručak ili večeru, da mi sve to lepo servira! Ma srce je on jedno veliko, samo taj tempo treba ispratiti!

I da, obično me prevari kolko je nešto daleko, bar za 2 km, jer ako mi kaže tačno, zna da neću krenuti. Jednom me u Grčkoj isto tako zeznuo. Išli smo plažom jedno 7 km, ja kažem da se vratimo, on kaže kad dodjemo u to novo mesto, vratićemo se busom, ja ga poslušam, mi u market, ja već gladna, žedna, pitamo prodavca, on će: Ovde vam ne staje prevoz, tek u sledećem mestu! affraid Osetila sam se kao u crtanom filmu, kad onaj lik otvori hamburgernicu, jer ne može da nadje izlaz s puta! Pritom, kišica blago rominja, ne može se više plažom, kažem da stopiramo, ma jok, ima svakakvih, što nam to treba, idemo peške, putem! I tako se vratimo peške, još 7 km! Od tada samo ako ima prevoz iz suprotnog pravca pristajem na šetnju, ali provereno da ima, inače tabani i kičma odoše.

Eto, stvarno mi s njim nikad nije dosadno! Aprilska jutra - Page 2 595783
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/4/2011, 21:53

Very Happy Bixi,baš sam se od srca nasmejala ovom izveštaju!
Pozdravi bračnog drugara i reci nam kako mu je bilo poslednji dan sajma?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Republica 3/4/2011, 21:59

hahaha Biksi Aprilska jutra - Page 2 404938 , pa ti i moj dragi bi mogli da razmenite price.Ovaj meni isto ne veruje i svuda sad s bajkom jer sam mu isto tako prosula dve ,tri prazne price .... Aprilska jutra - Page 2 595783

Nikako u Tursku ...zavrshicete ili u Iranu ili plivati slucajno do Grcke...
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/4/2011, 22:09

Evo sličica sa Zlatibora.

Stidljivi kaćun.

Aprilska jutra - Page 2 Dscf1742r

Mladjana magnolija.

Aprilska jutra - Page 2 Dscf1744

Iglice od bora posle kiše.

Aprilska jutra - Page 2 Dscf1725b

Važi priča da dok ima starog snega na Čigoti, biće i novog. Pa evo je zumirana Čigota sa snegom! Videćemo da li je stari narod upravu. A možete videti i koliko kasni vegetacija.

Aprilska jutra - Page 2 Dscf1746r

I gratis slika, Biksi i Biksi boy, urezani pre par godina na stablo breze u dvorištu! Very Happy Ljubav je to! Breza se nije ljutila što sam je istetovirala! Very Happy Šapnula mi da je to sada moderno! Laughing

Aprilska jutra - Page 2 Dscf1752e

Pariz, bračni drugar je doneo par stotina slika i pun ranac reklamnog materijala! Naravno ništa ne kupujemo! Ali njemu je svakako puno srce! Kaže bilo mu extra, super! Pozdraviću ga!

Rep, znači Žika me potpuno razume, o lakše mi je malo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/4/2011, 22:13

Žvakala bih te suzne iglice...slike su extra!!
Tako bi i moj došao sa sajma,pune torbe papirčina...nikad to neću razumeti lol!
Magnoli je beba!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/4/2011, 22:24

Beba magnoli, baš tako.

Šteta što ne recikliramo papir, svake godine bacim punu kesu tih sa sajma auta, i još pune dve sa sajma turizma! Ja se vala i ne trudim da ih razumem, ako je njemu lepo i meni je, naročito kad prodje godina, pa sve to pobacam! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Orline 4/4/2011, 08:55

Dobro jutro, vruća kafa servirana, izvolte na terasu lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bak 4/4/2011, 09:57

Dobro jutro! Prolece je doslo, skroz!

Magnolija je apsolutno predivna!
Bixi slike su fantasticne, predivne!

Joj, i ja volim sajam, i papire, ali ne idem godinama, nema svrhe Embarassed

Imala sam lud vikend, od petka sam smirglala camac, smirglala, busila, cistila Aprilska jutra - Page 2 635297 bila sam kao iz rudnika da sam izasla. Sad smo uradili najtezi deo, jjos malo pa sledi uzivanjcija! Jedva cekam!


Poslednji izmenio bak dana 4/4/2011, 11:17, izmenjeno ukupno 1 puta
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Milijana 4/4/2011, 11:04

Dobro jutro dobre žene,
Pariz, divna magnolija likeit Mi imamo jednu veliku u selu, ali je prošle godine napal neka bolest i izgleda da više neće da cveta No Bar nisam primetila da se sprema Rolling Eyes
Biksi, umorih se samo od čitanja.... Divan ti je muž. Moj je isto dobar organizator, ja samo treba da kažem želju, u fazonu : Volela bih ... i on to realizuje. I mnogo volim takve muževe Laughing A slike likeit Ja Zlatibor obožavam yes
Bak, čamac se opasno priprema za leto, a Laughing Ako, ako... posle da nam kačiš tvoje slike sa šeMširom kako se lelujaš na Dunavu Laughing
Moj vikend je bio baš baš aktivan. U subotu smo bili u Nišu u šopingu celog dana, a juče u selu malo uživali, malo rezali rastinje i danas me baš boli kičma v
Danas šetnja, pa večeras aerobik.... nabila sam sebi gomilu obaveza, ali dosta sam sedela mirno zimus yes
Uživajte žene osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od lolipop 4/4/2011, 13:29

orline ::Dobro jutro, vruća kafa servirana, izvolte na terasu lol!

Dobro jutro, dan i veče, mmmm kafa stvarno miriše, a i tarasa mi odgovara.

Ja samo da vam navratim, poželim ugodan dan, uživajte koliko možete.

Ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/4/2011, 15:08

Dan cure!
Orli,može sad kafa??
Bak...jedva čekam sličku vaše lajke! Very Happy Uživanje,nema šta...
Mili...nikako da skapiram-gde ženo živiš,u svakom postu drugi grad! Shocked Ljubi curu medenu!!
Ja se malo po krevetu razvlačim,čekajući da lekovi počnu da deluju i stomak prestane boleti,pa da spremam neke vežbe,istr.zadatke is l.
Lep dan,uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 4/4/2011, 16:48

Da mahnem i ja danas!

Bak, ja obožavam kad se rade takvi poslovi. Čačkanje i prepravke onoga što voliš, lepo to središ i uživaš posle do mile volje! Jedva čekam da zaplovite! Već te zamišljam!

Mili, vidim ti se ne smiruješ, i svaka ti čast! Aprilska jutra - Page 2 561840 Nadam se da te kičma popustila, verovatno si se isforsirala, sad red odmora! A jednom ćemo na Zlatiboru piti kafu, nadam se!

Pari, da te stomak što pre prodje!

Ori, ja kafu sad popih. Oladila se, no i takvu volim!

Loli, pusa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Milijana 4/4/2011, 22:30

mali pariz ::
Mili...nikako da skapiram-gde ženo živiš,u svakom postu drugi grad! Shocked Ljubi curu medenu!!
Živim u Kruševcu, ali sam rođena u Nišu i imamo kuću tamo, pa je često obilazimo, a i tamo se oblačimo i obuvamo Laughing poljubac

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 5/4/2011, 23:05

Obrni,okreni, dan ok, čak divan, al veče, škljkljčkjačdjačd nbbnačlj...
Kad stisne onaj osećaj nedostajanja nekoga ko nije više s nama, pa rovari, kida, čupa, intenzivno traje... naučiti živeti s tim, ali kako?!.........
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od lolipop 6/4/2011, 12:12

Dan jutra !

Dan je divan, uživajte!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 6/4/2011, 12:26

Sunčan dan, prvo mi ulepša Vašar svojim javljanjem, a onda i Loli, svojim biserom! Obožavam vas žene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bak 6/4/2011, 13:52

Biksiiii, kad dodje vece ti svrati ovde, uvek ima pozitivne energije. Pa sutra opest sine sunce i eto! Aprilska jutra - Page 2 766699
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Shizika 6/4/2011, 14:15

Biksi :) ::Kad stisne onaj osećaj nedostajanja nekoga ko nije više s nama, pa rovari, kida, čupa, intenzivno traje... naučiti živeti s tim, ali kako?!.........
Ipak se bol ublazi vremenom. Mislim ta svakodnevna bol otupi, ali se u nekim momentima (narochito kad ne ochekujesh) vrati sa intenzitetom. Pa opet prodje i ti ukapirash da se tvoj zivot nastavlja i da dugujesh i sebi i ostalima da nastavish svoj zivot i potrudish se da budesh sretna. zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bak 6/4/2011, 14:25

http://www.dodirnime.com/zanimljivosti/to-je-stvarno-bio-dokovic-nije-nikakva-prevara/

Jeste videle? bas je lud lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 7/4/2011, 00:30

Shizika ::
Biksi :) ::Kad stisne onaj osećaj nedostajanja nekoga ko nije više s nama, pa rovari, kida, čupa, intenzivno traje... naučiti živeti s tim, ali kako?!.........
Ipak se bol ublazi vremenom. Mislim ta svakodnevna bol otupi, ali se u nekim momentima (narochito kad ne ochekujesh) vrati sa intenzitetom. Pa opet prodje i ti ukapirash da se tvoj zivot nastavlja i da dugujesh i sebi i ostalima da nastavish svoj zivot i potrudish se da budesh sretna. Aprilska jutra - Page 2 639820
Aprilska jutra - Page 2 75087 Znam sve Šizo, hvala ti, samo nekad baš stisne. Našla sam neko prelazno rešenje za takve situacije, dok ne nadjem bolje, gledam slike, puštam muziku koja me podseća na tog nekog, i onda plačem dok imam suza! A onda odem pod tuš, pustim mlaz, i mislim da time skinem gorčinu i teret s duše. Ne znam šta li bi psiholog rekao na ovo, al to je neki moj način da se izborim s tim. Ponekad vreme leči, al ponekad bude vremenom još gore. Srećom pa nam svakodnevni život ne da da taj osećaj duže traje! Ja bih u tom slučaju bila duševno raskomadana.


Bak, blesav nam je ovaj Nole skroz! Zato ga i volimo! Verujem da mu je doživljaj bio fenomenalan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Milijana 7/4/2011, 12:30

Biksi, ta tema je za mene suviše teška, ja se ne borim sa time, ja se prepustim kad naiđe i puštam samo da prođe zagrljaj
Dobro jutro, dragi ljudi, kod nas danas vašar i verovatno je neviđena gužva u gradu, ali ja planiram na drugu stranu u skitnju yes Inače smo nas dve devojke same, mm otišao u BG da sredi neku papirologiju oko odjave i prenosa kola, pa se nadam da stigne i da mi nešto kupi lol!
Sve vas d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 7/4/2011, 12:37

Ljubim ja vas dve devojke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 7/4/2011, 20:39

Mili,hvala na info Aprilska jutra - Page 2 490909
Bixi,dušo Aprilska jutra - Page 2 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 7/4/2011, 21:46

mali pariz ::
Bixi,dušo Aprilska jutra - Page 2 670661
Aprilska jutra - Page 2 766699
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 2 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu