KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Jagodica Bobica
Likoli
Dacaa
Niny
cvrle76
ŽenoLina
bobica83
Orline
Republica
bokica
7-patuljaka
bubili2
hany
maja76
lena
HappyGirl
Milijana
lilly13
KoMetaK
Zaneta
racili
bak
natalija
Sneza
ciklama
cicsa80
djole42
ANY
agata
dragana76ns
Zoka83
anak
MAAKKI
daco
vašar
Marija86
bebko
Simona
cici
*AIDA*
BiKsi :)
gagax81
Cupava
Deni
viktorija
julija
heart84
Shizika
lolipop
dr mali pariz
54 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 22:54

Joj Pari niko od nas još ne zna kako ostati trudan, bar ne bez gomile stručnjaka. Zamisli kako ćemo mi svojoj djeci objašnjavati "kako se to prave djeca" v .
Sutra mi stiže suprefakt, ali i ja ti sa njim krećem tek 23.03, zasjedno sa Viktorijom, nego da ja nebih slučajno sa čim okasnila, ja to lijepo naručim na vrijeme Wink .
Joj mrzim peglati, upravo zbog vrućine.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 22:58

izvini...rekla si mi,al jarčica pletela ka tica i istog momneta lupila!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 23:27

Laku noć djevojke, vrijeme je za spavanjac. Ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 28/2/2011, 23:34

lolipop ::Laku noć djevojke, vrijeme je za spavanjac. Ljubac

laku noc Loli Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 1/3/2011, 09:09

Dobro jutro drugarice lol!

Dobilaaaaa sammmmmmm igra d d d f
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 1/3/2011, 09:12

Jutro drugari love
Marijaaaa d g Zurka pocinjeeeeee radost
Sve vas stiskam do looodilaaaa d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 1/3/2011, 09:27

jao vasar mislim da se nisam nikada ovako obradovala radost radost
pocinje zurka jumping

kako si mi ti? videla sam ti betu igra
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 1/3/2011, 09:38

Kod mene sve ok.Sve sam svesnija i srecnija Very Happy i jedva cekam vase + rezultate usne Juce sam saznala za jos jednu Genesis trudnicu,koja je bila samnom na aspiraciji Very Happy Verujem da ces uhvatiti + talas,kao i sve ostale cure igracice Sto rece Seka,ovo je godina za bebe,tako da igra
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 1/3/2011, 10:07

Dobro jutro drage moje,

vidim na koracima se nastavlja akcija, bockalice krecu polako u akciju, ako ako samo tako treba, meni stigli i histopatoloski nalaz sa histeroskopije koji je uredu.
Sad sam spremna za novi postupak
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od agata 1/3/2011, 10:11

E, heart, sto mi je drago, nisam ti pisala, ali sam pratila desavanja.
Tek kad stigne dobar histopatoloski je pravo rasterecenje, tako da se opusti sad i pravi planove.

Za uspesne nove korake!

srca

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 1/3/2011, 11:00

Devojke da li da otvaram nov dnevnik ili ce Happy da mi otkljuca moj stari?
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 1/3/2011, 11:54

dobar dan drage mojeeeeeeee
Pari samo ti nas uci a naucicemo i kako se bebe prave lol!
Loli draga samo ti mene zasmejavaj hvala ti na tome osmeh srce
Marijaaaaaaa bravo za veštica totalno i je jasno koliko si joj se obradovala Wink
Srce sad u nove pobede samo da je sve proslo ok igracice

ljubim vas sve do jedne usne
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 1/3/2011, 12:21

julija sreca
kako si ti? zagrljaj
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 1/3/2011, 13:00

Dobar dan koraci, kako ste mi?

Marija super kad je veštica stigla sada možeš krenuti u akciju.

Julija tu smo da jedna drugoj uljepšavamo život.

Viktorija sunny , jeli pao prvi Jasmin, sretan početak .

Hearth sad u akciju,srećno.

Drage moje trudnice hvala vam na bezgraničnoj podršci.

P.S. Loli je danas bolesna, izgleda da je stigao virus, bole mišići, glava, grlo, kašlje, šmrca. A na poslu je, jede grejp, pije čaj. Zatvorila je rukom jedno oko, da se na drugo fokusira ,jer od jutros ima duplu sliku.

Ljubac djevojke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 1/3/2011, 13:26

Loli nam se razboli! v Neka to bude onaj virus shto traje samo 24 sata.
MaRRi, obichno za novi krug VTO otvorimo novi dnevnik. Zhelim ti lijep pochetak i sretan zavrshetak, da se prebacish na TD. c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 1/3/2011, 13:36

Loli,samo da nije gripa,da te ne smlati u krevet!Ne daj nam se,draga usne
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 1/3/2011, 13:43

Marija86 ::julija sreca
kako si ti? zagrljaj

hvala draga super sam jos samo da mi prestane ovo blago krvarenje i u petak na kontrolu i po HP nalaze -nadam se da ce biti dobri-i na konju sam cmoka


lolipop ::
Julija tu smo da jedna drugoj uljepšavamo život.

P.S. Loli je danas bolesna, izgleda da je stigao virus, bole mišići, glava, grlo, kašlje, šmrca. A na poslu je, jede grejp, pije čaj. Zatvorila je rukom jedno oko, da se na drugo fokusira ,jer od jutros ima duplu sliku.


Narvno draga Loli sreca i ne daj se zenoooo,vitamini i cajevi i bice sve ok
zagrljaj
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/3/2011, 15:30

Marija86, neće ti Hepi otključavati stari dnevnik, on je priča za sebe i nek tako i ostane! S novim postupkom i novi dnevnik, i ovaj put da bude s trudnoćom! OK? E sad, pre nego što otvoriš dnevnik pročitaj pravila na vrhu strane kad se i kako pravilno otvara dnevnik da te Hepi ne bi u startu zaključala.

Loli, drž se draga, stigao te završni, verovatno nisi dovoljno bivala na vazduhu, i nisi vodila mnogo računa o sebi (znam po sebi)! Ajde da što pre ozdraviš!

Julija, rezultati će sigurno biti ok!

Stišćem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 1/3/2011, 15:33

Biksi :) ::

Julija, rezultati će sigurno biti ok!


hvala Biksi pile malo smajli angel
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 1/3/2011, 15:48

E sad malo cu da se jadam... Nekako mi sve ide bezveze sto se tice perioda pre postupka( ne znam kako da ga nazovem).
Kratak rezime: u novembru odlazimo kod dr Veljka Vlaisavljevica u Jevremovu. Spermogram los, meni predlaze laparaskopiju. U januaru su me zvali da mi kazu da VV nije primao konsultacije ali da je pogledao nase rezultate i rekao da mozemo da udjemo u postupak. da biramo mart ili jun. Opredelili smo se za jun. Sestra mi je rekla da se cujemo u aprilu. meni je to nekako skroz bezveze! Zar nije potrebno da se vidimo bar jos jednom sa doktorom? Ni jednom me nije pregledao! Pa kako ce da mi odrede stimulaciju? Ili to nema veze sa tim? Kad treba da pocnem sa stimulacijom? Imam jos milion pitanja a njih ne mogu da pitam.
Nervira me sve to. Uhhhhh, al sam se izjadala. nervira me sto ne mogu ko covek da popricam sa doktorom. Proveli smo sa njim 10-tak minuta.

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ANY 1/3/2011, 16:22

devojke,ima li neko ko je isao na VTO u betaniju??
koliko ste cekale to pismo??
meni su rekli za dve nedelje da treba stici a dve nedelje je proslo i nista jos uvek Rolling Eyes

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 1/3/2011, 17:29

Jovana, tako je bilo i sa nama. Uzeli nam 100 evra na kosultacijama i nisam ga ni videla do transfera. Ovi iz Jevremove će ti odrediti protokol kada te nazovu, mahom je svima isti. Oni će te i pregledat i to je to.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 1/3/2011, 17:50

Draga anak to mi se bas i ne svidja. Ne sumnjam ja u njigovu strucnost i organizovanost ali zelim bolju komunikaciju sa doktorom. Sto kazes 100 eura za par reci. Mozda sam ja nestrpljiva i uspanicena Crying or Very sad ali ne volim kada sam neupucena.

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/3/2011, 17:53

jovanamedakovic ::E sad malo cu da se jadam... Nekako mi sve ide bezveze sto se tice perioda pre postupka( ne znam kako da ga nazovem).
Kratak rezime: u novembru odlazimo kod dr Veljka Vlaisavljevica u Jevremovu. Spermogram los, meni predlaze laparaskopiju. U januaru su me zvali da mi kazu da VV nije primao konsultacije ali da je pogledao nase rezultate i rekao da mozemo da udjemo u postupak. da biramo mart ili jun. Opredelili smo se za jun. Sestra mi je rekla da se cujemo u aprilu. meni je to nekako skroz bezveze! Zar nije potrebno da se vidimo bar jos jednom sa doktorom? Ni jednom me nije pregledao! Pa kako ce da mi odrede stimulaciju? Ili to nema veze sa tim? Kad treba da pocnem sa stimulacijom? Imam jos milion pitanja a njih ne mogu da pitam.
Nervira me sve to. Uhhhhh, al sam se izjadala. nervira me sto ne mogu ko covek da popricam sa doktorom. Proveli smo sa njim 10-tak minuta.
Jovana,žao mi je što se tako osećaš...a plaćaš postupak.Kao što ti Anak reče,on će ti biti na transferu...možda i na aspiraciji...možda Rolling Eyes ekipa iz Jevremove će da vodi postupak,ali bi bilo skroz uredu da su ti to i rekli.
Loli...kako si sad? Je l malo lakše?
Marija Korak po korak na putu do bete + - Page 4 805311 ih,kad se i ciklusu obradujemo...ccc...ali verujem da te je to mučilo.
Julo,naravno da će nalazi biti uredu Korak po korak na putu do bete + - Page 4 561840
Srce,bravo za dobre nalaze!! Sad u pohod! Very Happy
Stisak Korak po korak na putu do bete + - Page 4 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 1/3/2011, 19:30

Samo da vas poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu