KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Jagodica Bobica
Likoli
Dacaa
Niny
cvrle76
ŽenoLina
bobica83
Orline
Republica
bokica
7-patuljaka
bubili2
hany
maja76
lena
HappyGirl
Milijana
lilly13
KoMetaK
Zaneta
racili
bak
natalija
Sneza
ciklama
cicsa80
djole42
ANY
agata
dragana76ns
Zoka83
anak
MAAKKI
daco
vašar
Marija86
bebko
Simona
cici
*AIDA*
BiKsi :)
gagax81
Cupava
Deni
viktorija
julija
heart84
Shizika
lolipop
dr mali pariz
54 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 28/2/2011, 18:57

Meni se gadi otići po uputnicu za bilo šta. Zauzela sam krevet i crkve i manastire.
Nisam planirala ništa "medicnsko" do juna, ali sad mi se već čini da će to biti teška jesen Crying or Very sad
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/2/2011, 19:00

Anak, još si ti pregural 3 postupka, i treba da odmoriš telo i da mu daš oduška da se oporavi.

A što prekidaš virak, ja ga pijem svaki dan popodne? Bolje ostavi da te pročisti, jer mislim da je u tome i poenta. Pij ga svaki dan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 19:09

Ufff djevojke kako se čovjek ne napuni,prosto nekako izgoriš od svega, i ja sam odmarala skoro dvije godine nakon mojih neuspjeha, sada radije idem zubaru nego ginekologu, a prije je čika zuba bio poslednje gdje bih u životu otišla.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 19:17

dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 19:40

[quote="mali pariz"]
pa ideš gore na vrh strane i klikneš POSTREPLAY,i onda sama brišeš iz poruke šta ti ne treba ili celu poruku kvotuješ.Kad nekoliko poruka želiš da citiraš,klikneš na svakoj od tih ono prvo-[color=red]multi-q. [color=blue]i onda opet na vrhu to postrepl.,pa pišeš i brišeš...O.K.?

Uh draga u akciji sam odavno, samo brate ide sporo.

Vidiš nije u redu
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 19:45

u tom kvotovanju,na početku poruke,moraš ostaviti ovo:
ime :: pa onda ide tekst moje poruke,a iza tog teksta ostaviš ovo,pazeći da ne obrišeš neki detalj :

onda ispod svega toga,ti daješ svoj komentar...jasno? Probaj sad! Very Happy


Poslednji izmenio mali pariz dana 28/2/2011, 19:47, izmenjeno ukupno 1 puta
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 28/2/2011, 19:46

Draga, nije uspelo jer si obrisala ono [quote/] koje stoji na kraju citiranog texta...

Devojke, samo da vas ljubnem osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 19:48

Loli,na početku poruke i na kraju ,moraš imati onaj sadržaj u zagradi sa svim znacima-navoda i one kose linije na kraju....
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 19:49

ok
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 19:50

mali pariz ::Loli,na početku poruke i na kraju ,moraš imati onaj sadržaj u zagradi sa svim znacima-navoda i one kose linije na kraju....

Mogu dobiti pehar i ovdje v
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 19:57

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 47111 to mačko!! Ništa nam ne sme biti prepreka,pogotovu ovo kvotovanje
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 20:00

Jedno pitanjce djevojke: ja još juvijek nisam skontala koja je razlika između dugih i kratkih protokola. Nešto mi je Ljubić pokušao objasniti, ali s obzirom kako je tih, a ja nagluva v , ja njega ništa nisam skontala, osim kao nešto da će mi umiriti jajnike mikroginonom, da se u kratkom periodu izazove bolja reakcija lijekovima.
MM me zove da idemo na pićence, a to se ne propušta. Odoh sada, čitam večeras ako mi stignete štogod napisati.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 20:01

mali pariz ::Korak po korak na putu do bete + - Page 3 47111 to mačko!! Ništa nam ne sme biti prepreka,pogotovu ovo kvotovanje

Hvala draga moja drugarice ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 20:02

kratak je bez supresiva-suprefakta...može sa kontraceptivom,pa odmah gonadotropini i cetrotid.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 20:08

Znam to dušo, mislim razliku sa lijekovima, pročitala sam na ivf protokolima, ali ne znam čemu se teži kratkim, a čemu dugim protokolom.Mislim šta dobijemo dugim, a šta kratkim protokolom. Možda je razlika u kasnijoj količini gonadotropina, možda se nekim protokolom koristi manje gonadotropina.

Ja sam recimo uvijek bila na dugim protokolima (doduše sa dekapeptilom).
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/2/2011, 20:21

Pariz ja sam planirala ako sve bude u redu da krenem u aprilu sa kontracepcijom jer sam i prosli put bila na dugom protokolu, pa onda u maju sve po redu kako ide, samo znas meni bi bilo malo lakse da je bilo nesto da se zamrzne, jer tada bih imala vise pokusaja ovako sam ogranicena sa tri zbog doniranog materijala Rolling Eyes

Anak ja virak pijem svaki dan i ne prekidam ga uopste, mislim da posto uzimas i med sa koprivinim semenom to ti izaziva mucnine, jer virak je poznat i po tome da poboljsava krvnu sliku pa ti je mozda malo previse. Ja sam samo prvih par dana imala ako to mogu da nazovem neko ciscenje, a sada ga pijem svaki dan uvece u gutljajima i ciklus mi vise nije jako obilan, a i nemam simptome pms. Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 28/2/2011, 20:23

Samo da vas sve ljubnem Korak po korak na putu do bete + - Page 3 543728
Loli ja ne znam puno o protokolima a po savetu drage nam Pariz resila sam da se ne opterecujem i da ne citam vise nista...videcu dokle cu izdrzati Very Happy
Pari draga, osvestila me tvoja recenica i naterala da malo porazmislim... Bolje da trosim to malcice slobodnog vremena na neke lepse stvari...Razmisljam o prolecu, jedva cekam, a sutra pada prvi Yasmin...pa neka nam svima zamirise... na bebe...
Loli istog dana pocinjemo sa bocama 23.3 i hvata me pozitivno uzbudjenje...
Marija obraduj nas... Korak po korak na putu do bete + - Page 3 490909
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 20:44

Loli,razlika je u ženama i njihovim hormonima,pa i potrebi za dužim-kraćim protokolima.
Maakki,sa srećom u aprilu!!
Viktorija,curo moja, Korak po korak na putu do bete + - Page 3 670661 neka je sa srećom sutrašnji početak! Samo lepe stvari primaj srcu,pogotovu u ovom periodu u kojem si je uspešan VTO epicentar svih dešavanja!Ljubim te
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 28/2/2011, 20:55

Pari Korak po korak na putu do bete + - Page 3 766699
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 28/2/2011, 22:08


Drage moje dobro vece!

Cici draga cekanje i cekanje znam sve ali bice sve dobro mora biti ljubim te ja!!!!

lolipop ::

Mogu dobiti pehar i ovdje v

e Loli nasmeja me slatko sa ovim osmeh srce

Anak draga ja sam isto pila caj svaki dan i to 3 puta dnevno i to pola sata pre jela i u vreme ciklusa i regulisao mi je ciklus,a inace treba da se pije 3 meseca i obavezno mesec dana pauza.Kao sto rece Maakki verovatno ti je muka od meda sa koprivom,koje bi mozda mogla da das tm jer koliko sam procitala bas ovde na kutku podize broj spermatozoid ,ne znatno ali .... Wink

Vasar samo nas ti vuci za nosice i zaprasuj smajli angel

sve sve sve vas d

P.S.
da vidim da li sam i ja skontala ovo sa quote! Wink
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 28/2/2011, 22:08

jeeeeeeeeee uspela
to je kad imas dobrog profu-hvala Pariiiii queen
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 28/2/2011, 22:25

A sto ste vredne devojke...bome sam se nacitala Very Happy
srecno starterke, vidim uglavnom su vesti dobre...to volEm Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840
Ja sam danas krenula na akupunktura, ajd´da probam i to i za moja bolna ledja,da probam da podignem imunitet a od sutra krecemo i za hormone tj ovu nasu veliku boljku.A nisam se nadala da tako bolucka,tj malo je neprijatno...ali posle akupunkture sledi terapija uz, a posle struja...tako da sam zaboravila na iglice Very Happy ali sam i posle svega dobila bocu u guzu affraid ko zna mozda me doca popravi pa necu morati da prolazim opet kroz sve to zvano VTO Korak po korak na putu do bete + - Page 3 38642
Ljubim vas sve i navijam za nove i uspesne pocetke Korak po korak na putu do bete + - Page 3 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 28/2/2011, 22:31

viktorija ::
Loli ja ne znam puno o protokolima a po savetu drage nam Pariz resila sam da se ne opterecujem i da ne citam vise nista...videcu dokle cu izdrzati Very Happy
Pari draga, osvestila me tvoja recenica i naterala da malo porazmislim... Bolje da trosim to malcice slobodnog vremena na neke lepse stvari...Razmisljam o prolecu, jedva cekam, a sutra pada prvi Yasmin...pa neka nam svima zamirise... na bebe...
Loli istog dana pocinjemo sa bocama 23.3 i hvata me pozitivno uzbudjenje...

Djevojke definitivno ste u pravu obje.Neću ni ja više da razbijam glavu glupostima, razmišljala sam kojim bi to protokolom bile jc kvalitetnije, ali kao što rekoste nema smisla razbijati glavu.
Viktorija meni sutra stiže suprefakt, odmah odoh u apoteku kupiti šprice. I ja sam uzbuđena, približava se i nama.

mali pariz ::Loli,razlika je u ženama i njihovim hormonima,pa i potrebi za dužim-kraćim protokolima.
Maakki,sa srećom u aprilu!!
Viktorija,curo moja, Korak po korak na putu do bete + - Page 3 670661 neka je sa srećom sutrašnji početak! Samo lepe stvari primaj srcu,pogotovu u ovom periodu u kojem si je uspešan VTO epicentar svih dešavanja!Ljubim te

Pari pa ti si nama zaista glas razuma, i vjetar u leđa.

Julija drago mi je da sam te nasmijala.

Ljubac ženice
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 28/2/2011, 22:33

Vratila sam se i skinula konce Korak po korak na putu do bete + - Page 3 805311 Misija zvana laparoskopija uspesno resena Korak po korak na putu do bete + - Page 3 216281 .
Paris da znas da je bolelo i peklo! Cak mi je i malo krvario pupak. Uglavnom, pitala sam ga da li je normalno sto krvarim. Rekao je da jeste i da se ovo racuna kao ciklus, i da mu se sledeci mesec kad dobijem menstruaciju javim i da cemo pokusati da uradimo inseminaciju bez ikakve stimulacije jer me u junu ceka vto u Jevremovoj. Sto se tice da li imam endometriozu ili ne rekao je da cekamo neki nalaz i da i ako je budem imala da je u pocetnom stadijumu i da mi nije napravila nista.
Sve vas ljubim i grlim Korak po korak na putu do bete + - Page 3 692299

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 28/2/2011, 22:48

Julo,neka i vas ovde nečem podučim,kad ja nikako da naučim kako se to ostaje trudan Rolling Eyes
Loli,sutra-boc,oc iglicama,ne diraj ga ručicama...bode bode supraaaaa...biće ovulaciji BEŽ!
Dragana,kako mi se sviđa ta tvoja terapija...je l samo za leđa ili i za opte horm. stanje...?Jesi li pisala o tome negde?
Joco,ako doca tako kaže,ne preostaje ništa drugo nego mu verovati Very Happy
navijamo za dobre nalaze!
cure sad sam Korak po korak na putu do bete + - Page 3 569209 2 mašine...i vruće mi je....
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu