KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/5/2011, 11:15

Cek da i ja napisem koju ovde. drago mi je da nam polako stizu i bate jer na rd sve same cure vladaju, tesko nasim momcima nemogu da se izbore sa toliko cura.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 25/5/2011, 11:41

Majo, pa ti si se približila kraju Laughing Je l ima uzbuđenja?
Nef, ti nećeš otvarati trudnički?
Sve vas ljubim usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/5/2011, 13:08

Mili ne planiram jos mozda kasnije
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 25/5/2011, 13:51

Majo, super za dobar UZ. Koliko je težak Laza? ljubav
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 25/5/2011, 16:30

Mili, ima uzbudjenja, u stvari ne znam ni sama, do sada sam bila hladne glave, sada vec pomalo odbrojavam Very Happy Laza je tezak 2500 gr i dalje pomalo napredniji Very Happy
Slazem se Nef, ima dosta devojcica, ali sam na dosta mesta cula da u ovoj godini preovladjuju decaci, uopste ima dosta trudnica, pa eto mozda tako bude i kod nas na kutku Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/5/2011, 19:06

Bravo Majo! I tvoj termin se približio!
Interesuje me,da li su ti lekari savetovali utrogestan tako dugo,ili si sama uzimala da bi ti bilo lakše?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 25/5/2011, 19:30

Uff, Majo, shto ja volim ime Lazar. Nakon mog iskustva sa prirodnim porodjajem rekla bih da je vazniji obim glave nego kilaza bebe, mekani trbushchic se stisne i provuche, a tvrda glava ..... Rolling Eyes ajme meni.
Znachi josh nekih 6-7 sedmica, brzo ce to.
c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 25/5/2011, 20:58

Juce sam odradila tripl test i dobar je. Ali mi je dr uspostavio dijagnozu placenta praevia... znam sta zanci, ali bih voljela da cujem i vasa iskustva!
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/5/2011, 21:00

Daco nemoj da se sekiras, mirovanje je obavezno. Kako beba raste tako se i posteljica podize vec oko 22-23 nedelje bi trebalo da se podigne dotle vise odmaraj
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 25/5/2011, 21:47

Paris savetuju mi toliko dugo koriscenje utrogestana, zadnjih nedelja mi je terapija smanjena na dva puta po dve, cak se bojim da ovo braonkasto sto mi se pojavljuje ima veze sa nedostatkom progesterona Rolling Eyes I u uputstvu pise da se utrogestan kod ivf-a preporucuje do 36-te nedelje. I ja sam mislila da cu ga se ranije osloboditi ali nista od toga!

Shiz, meni je Lazar bas lepo ime, nekako mi zvuci jako, mocno osmeh srce
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 25/5/2011, 22:02

Vidiš, Majo meni je od 12-te nedelje dr ukinula utrogestan, posteljica sama proizvodi progesteron, ali zbog kontrakcija sam pila 1/4 gynipral na 8 sati.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 25/5/2011, 22:06

Znam Snezo, period koriscenja utrogestana zavisi od doktora do doktora. Nije mi jasno zbog cega mi se ovo desava, a ocigledno ni njima, na uz sve u redu, cervikulometrija ok, nema kontrakcija.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cipiripi 26/5/2011, 00:48

Majo jel si kontrolisala progesteron?
Braon krvarenje hoce i od viska...
cipiripi
cipiripi

Broj poruka : 761
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/5/2011, 09:53

majo trebala bi da prekontrolises progesteron,meni su hteli da ukinu depo ali ja nisam pristala pa smo samo smanjili na peti dan,ali zato sam ja povecala utrogestan na 4x2 Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 26/5/2011, 09:55

Majo da li si skoro radila briseve?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 26/5/2011, 14:05

Daco, neću da te plašim, ali sam oko sebe imala nekoliko primera te dijagnoze i nisu se baš svi završili najsrećnije. Jedno je sigurno, one koje su to ozbiljno shvatile i strogo mirovale, danas imaju zdravu dečicu yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 26/5/2011, 14:52

dacca ::Juce sam odradila tripl test i dobar je. Ali mi je dr uspostavio dijagnozu placenta praevia... znam sta zanci, ali bih voljela da cujem i vasa iskustva!

Imala sam tu dijagnozu. samo vise miruj, nemoj bas puno da setas. Sto vise odmaraj.
Do 27. nedelje ce se posteljica verovatno povuci sa grlica, tj. uglavnom se povuce. Ako ostane tako, moraces na carski rez.
Nemoj da brines puno, ako budes mirovala sve ce biti ok. I ako radis, obavezno na bolovanje!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/5/2011, 18:11

majče,hvala na odgovoru,zbog sebe sam pitala,ne da bih tebe bunila.
Mislila sam da posteljica radi svoje,ali izgleda da VTO trudnoće ni po čemu nisu sa prirodnim slične...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 26/5/2011, 21:08

Daco, devojke su ti već napisale. Tu nema šta drugo da se učini nego da se strogo miruje. Ista stvar je i kod mene. Sada sam trudna punih 29 nedelja i rekli su mi da mi se posteljica malo povukla na gore, i da mogu da šetam 1h dnevno, ali ja i dalje uglavnom mirujem iz predostrožnosti. Razmišljam nije još toliko mnogo ostalo do kraja (porođaj treba da mi bude u 38.nedlji carskim rezom), pa kada sam mirovala do sada, mirovaću i nadalje. Sve ćemo da izdržimo samo da dobijemo naše bebice! yes zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 27/5/2011, 11:38

trudnice naše da Vas ljubnem sunny ljubav ,
sva se raznežim kad Vas čitam uživajte odmarajte, čuvajte dugooo očekivane bebarone, mazite trbušine yes love zagrljaj
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 27/5/2011, 18:35

trudnice nase da vas poz i ljubimo dok smo jos tu,2u1
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 29/5/2011, 02:10

Samo da ljubav trudnice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/5/2011, 12:05

ja sam u sredu isla u lab, da povadim silne one analize. Odem kod moje drugarice u deciju, nekako njoj verujem, izvadi mi ona dve bocicem jedna tu za lab a druga za mikrobiologiju. Odnesem ja. Odem na posao, sreca bio mm samnom. Skuvam kafu, tek sto sam krenula da je pijem, vidim ja da mi se manta. Kazem mm da moram malo da sednem. Sednem ja, medjutim sve mi je gore, podignem noge na ta pec, medjutim glava mi pada. Uspem nekako da se oteturam do wc, sednem na wc solju, a glava mi mala u lavabo. Uspem da dozovem mm. On me nesto pita, a ja nemogu da pricam, kao kad si pijan pa ti jezik zaplice. a ja odmah pomislim na najgore, reko slog me strefio. Noge i ruke mi skroz utrnule, nemogu da se pomerim, imala sam neku haljinu na kpcanje, raskopcala sam se a sa mene curi znoj, kao u sauni lipti. Smutio mi mm secer i vodu, i bukvalno mi nagnuo glavu i otvorio usta i sipao, nisam imala snage ni za sta. Samo sam osetila nalet onog secera, i bi mi bolje u sekundi. Jos me zeznuli ovi iz mikrobiologije, prosle nedelje sam im odnela briseve i oni kontaminirali uzorke i sad ponovo moram da idem da ih dam, i d acekam rezultate 7 dana
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 29/5/2011, 12:36

Kakvo iskustvo No Pa koliko ml su ti izvadili? Nadam se da ce provjeriti da nisi i anemichna, i od tog se manta. Uvijek imaj u torbici neke slatke grickalice.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/5/2011, 13:09

izvadili su mi 20 kubika, a nisam nesto anemicna u granicama, nije za intervenciju.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu