KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 6/7/2011, 19:16

Cici, super za komšinicu, a mi se smejale! Bokice čestitam, javi šta su ti rekli na UZ! Ljubac za sve trudnice i one koje nas prate srcasti poljupci
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 6/7/2011, 19:56

Majo sve cestitke, neka vam je Danica srecna i zdrava 100 godina. srcasti poljupci
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 6/7/2011, 19:57

Ja sam slabo setala kao pas. Beba i dalje okrenuta karlicno. Samo je malo pomerila noge na sredinu pa sam se zato otkocila.
Ispod grudi me na jednom mestu toliko boli koza da stalno mackam kremice kad mi danas dr rece da je tu glavica pa gura.
Ima fore jos cetiri nedelje da se okrene.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 6/7/2011, 20:04

Bokice, bar je pomerila noge pa ti je lakse kolko -tolko. Ja navijam da se okrene uskoro osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/7/2011, 20:17

Kockice, kad ono ulaziš u deveti, ovih dana, ak se ne varam?! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 32796 Još malo pa upoznavanje.

Bokice, samo nek se ona okrene, ako treba prati tvog cuka po stanu četvoronoške, samo nek ti bude lakše!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 6/7/2011, 20:50

Bokice, kako mora tako će biti, ne vredi da se nerviraš, uglavnom, brzo će proći i to sitno odbrojavanje pa onda sledi ono najlepše- upoznavanje.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 6/7/2011, 21:36

evo mene sa ultrazvuka!
danas smo 23+1 ,po dimenzijama ultrazvuka bebica23+5 tj. cetiri dana vise ,ali dr, kaze sve je to u granicama... bebica teska 627gr. duga 22 cm . uglavnom sve u granicama... danas sam imala i ginekoloski pregled po prvi put , i dobro je da sam napravila ,jerce me najvjerovatnije podvezati zbog tog asto mi je grlic skracen ,pa dr, nece da rizikuje ,kaze da nije siguran da bi izdrzao do kraja trudnoce ,pa je to radi preventive, a inace sam zatvorena sto je dobro.
eto tako da cu morati na jedan dan u bolnicu da mi to naprave . sve vas ljubim
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 6/7/2011, 21:50

Biksi :) ::Kockice, kad ono ulaziš u deveti, ovih dana, ak se ne varam?! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 32796 Još malo pa upoznavanje.

Bokice, samo nek se ona okrene, ako treba prati tvog cuka po stanu četvoronoške, samo nek ti bude lakše!

E da Biksi, ja u subotu ulazim u 9. d Ako bude CR kako su mi ranije rekli, onda upoznavanje za 3 nedelje
f ljubav

Bokice, možda će još da se okrene, ima još fore!

Seko, bebac je super, baš mi je drago! Za "podvezivanje" ok, ništa strašno, ako dr preporučuje tako.Valjda on zna šta je najbolje i najsigurnije za tebe i bebu! cvet
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/7/2011, 09:16

Super seko, nekako mi tvoja trudnoća prolete do sada!

Kockice, dakle još malo pa prašimo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 512172
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od HappyGirl 7/7/2011, 11:13

HappyGirl ::Cure, danas će forum biti zatvoren i moraćete svaki put da se ulogujete da bi čitali. Najverovatnije će tako biti nekoliko dana .Neki radovi na forumu su u toku pa da ga ne bi zatvorila i vas sve iznervirala Razz izabrala sam blažu varijantu tako da ćete me sad samo opsovati lol! Ajd žive bile!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 7/7/2011, 17:41

Jao Seko od kada se nismo čuli sestro slatka
Drago mi je što si dobro, što je beba super. Samo nastavi da uživaš i nadam se da se uskoro vidimo srca roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 7/7/2011, 18:13

hvala puno na podrzci
anak i ja se nadam da cemo se vidjeti i da malo procavrljamo
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 7/7/2011, 18:20

seko, sta se mora, mora, izguraces i to. Sve za bebca Wink
Kockice, bas je sitnooooo likeit ja sutra idem u Dm na kotrolu, kad ides ti?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 7/7/2011, 23:38

Dobro veče trudnice, ja prvi put upadam na ovoj temi ali to ne znači da je nisam pratila....i tako želela da mi ovde bude mesto i Bogu hvala dočekala sam...
Seko 35 drago mi je što si tu i mogu ponešto ovde saznati o tebi....
Cici moja hrabrice ljubim vas oboje....
Kao i sve srećne buduće mame u ovoj temi... ljubav
Ja sam u 8 nedelji trudnoće i bogu hvala zasad ide dobro tako da ko trudnica i nemam neko iskustvo pa sad baš i nemam nešto da komentarišem o sebi i još nisu došla pitanja ali s obzirom da nosim dve bebe mislim da će uskoro biti dosta pitanja za vas trudnjače....
PUNO VAM HVALA ŠTO STE ODABRALE OVAJ FORUM I ŠTO STE MI TU.... srcasti poljupci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 8/7/2011, 11:20

Trudničice moje drage samo da vas ljubnem jednom.

Seko35 baš proletje tvoja trudnoća do sada, baš baš.

Kockice sutra je 9 mj., i još malo i upoznavanje d d d d

Trudničice ljubim vas sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 8/7/2011, 13:55

cici ::Kockice, bas je sitnooooo likeit ja sutra idem u Dm na kotrolu, kad ides ti?

Cici, ja bila na kontroli juče. Eto zamalo da se sretnemo.
Moja beba ima 2550gr, i dr je rekla da se malo primirimo jer se spustila dosta nisko i prednjači glavom. Za 01.08. imamo zakazan prijem u bolnicu, ako porođaj ne krene sam ranije! Ljubim vas sve puno usne

Cici čekam danas tvoj izveštaj sa UZ!

Loli usne

Aida, dobrodošla kao nova trudnica na ove trudničke strane. Čekamo danas i izveštaj sa tvog UZ. Very Happy
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 8/7/2011, 18:21

kockica ,sad ce to i nemas razloga za brigu.
aida ,drago mi je da si tu ... sve vas pratim ,s vremena na vrijeme ,a sad i nemam puno vremena , ja i muz se bacili na uredivanje kuce ,p astalno nesto renoviramoo tako da se ne uspijem javiti cesto...
u ponedjeljak cu u bolnicu na podvezivanje i cim se vratim ,javim se!
pusa za sve zene
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/7/2011, 20:21

Kockice, pričaj šmizli da se strpi još malo, gde je odma pohitala?! Još malo da se bucne pa nek onda izlazi! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 9/7/2011, 00:15

Nikako ne mogu pronaci gdje je Noja pisala o svom UZ, zna ne'ko?
cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 9/7/2011, 08:38

Shizika

noja je pisala na koracima


Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 9/7/2011, 08:43

Hvala Daxi, nije chudo da sam propustila, na Koracima ima tooolikooo dogadjanja.
c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/7/2011, 14:41

shizz sunny
trudnjace Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 75087
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 10/7/2011, 01:07

Biksi :) ::Kockice, pričaj šmizli da se strpi još malo, gde je odma pohitala?! Još malo da se bucne pa nek onda izlazi! lol!

Pričam, pričam svaki dan. Videćemo koliko je poslušna! lol!
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 10/7/2011, 10:28

Photobucket Photobucket Photobucket
Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 10/7/2011, 13:14

kockice pribliyilo se jos malice i uspeli ste igracice srca likeit vv

seko likeit bitno da je bebac dobro

sve ostale ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu