KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 21/4/2011, 12:06

Ljubac za sve naše trudnice
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od catherine290505 21/4/2011, 12:11

Zaneta jesi probala sirup Portalak - meni je pomogao ?
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 21/4/2011, 12:17

zaneta ,probaj kompot od suhih sljiva ,meni je pomogao , a i same suhe sljive su dobre protiv zatvora
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 21/4/2011, 13:28

Protiv konstipacije su dobre i smokve (ako vam kao meni shljive pochnu izlaziti na nos). Zaneta, provjeri ticker, predvidja da ce ti trudnoca trajati 47 sedmica, neshto se prerachunao?
Seko, shto ne uradish triple test, nije rizichan a daje dobru indikaciju da li je sve OK (tek toliko da se rasteretish)?
Trudnice, sve vas srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zaneta 21/4/2011, 13:29

Shizika ::Protiv konstipacije su dobre i smokve (ako vam kao meni shljive pochnu izlaziti na nos). Zaneta, provjeri ticker, predvidja da ce ti trudnoca trajati 47 sedmica, neshto se prerachunao?

Ispravila, hvala! Very Happy
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 21/4/2011, 13:34

Ma nishta, 225 dana se uchinilo meni dugo da chekam, a kamoli tebi! 176 zvuchi mnogo bolje! cmoka
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 21/4/2011, 13:53

Zaneta meni je pomoglo ono što je Brini negde pisala, ujutru dva kivija i dve suve šljive na prazan želudac. osmeh srce
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od brinbili 21/4/2011, 14:01

...da dodam i dvije kasike maslinovog ulja sa svim tim,na prazan zeludac lol!
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 21/4/2011, 14:07

joj,ja do ulja nisam ni stigla, kivi i šljive su bili dovoljni lol! . Hvala Brini
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 21/4/2011, 16:55

ja sam negde procitala da je sumeci Mg, 1 dnevno odlican protiv zatvora
a i ovo, dve kasike susama u solju jogurta, stoji dva sata i sve pojedes
Pozdrav za sve trudnice
osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 21/4/2011, 20:07

Ne znam gdje da pisem...
Evo danas su me zbog praznika pustili kuci... Srijeda na poslu... SOK za mene...KRV, posle toga jos dva uloska... Nego da se ne vracem Primam savki drugi dan progesteron depo, svaki drugi dan pregnil 15000, dok je krvarenje trajalo dicinone 3 puta po dva, nastavila sam sa utrogestanom i uzela sam prenatal. Moram biti na bolovanju narednih mjesec dana. Izgleda je bio hematom, kojeg vise nema, kazu materica je cista, samo glavonja u njoj
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 21/4/2011, 20:25

Verujem Dacco da je to bio strašan šok affraid , pa ko se ne bi uplašio. Nego, da zaboravimo te loše stvari, važno je da je sada sve u redu i da je bebac ok. Ti kažeš glavonja, znači slutiš da je muško! lol!
Samo odmaraj što više i ne razmišljaj o poslu, primaj terapiju i miruj!!! zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 21/4/2011, 21:52

cici ::
a i ovo, dve kasike susama u solju jogurta, stoji dva sata i sve pojedes
i jos dodati u to mekinje i laneno seme i eto "soljo mila soljo" Very Happy
Daco, drz' se c
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 22/4/2011, 09:12

Dacco Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 543728
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 22/4/2011, 11:46

Dacoo, drzi se, najgore je proslo. Samo da je ste bebac i ti dobro osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/4/2011, 15:14

Dacco, vazno je da ste dobro, bice sve ok! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 23/4/2011, 18:04

daco,najbitnije da ste sad dobro zagrljaj

sve ostale puno poljubci
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 25/4/2011, 12:19

Drage moje trudnjače htedo vas pitati da li neko zna šta nam je sa našom trudnicom Vašarkicom nema je pa je nema a ja baš brinem za nju i njene vašarčiće....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 27/4/2011, 09:49

Drage moje, nije me bilo jedno vreme, nisam htela da pisem jer sam bila skroz u aut fazi, dr mi nesto promrljao da su bebe manje, pa kako i sl, promenili mi lek za srce koji mi nije nista pomagao i grozno sam se osecala, bas sam ga tesko podnosila.Juce sam bila kod mog dr u gradu koji ima strpljenja i nije panicar lepo mi covek sve pokazao, bebe su ok, on meri po metodi tri dr i onda uzima srednju vrednost po tome su bebe 1 i 2 dana u zaostatku sto je naravno dobro, kao sto sam i sumnjala i predvidjala ova jedna je promenila pol, tako mi i predhodni dr rekao tako da ih sad zvanicno vodimo u knizici kao bebe i bebe . dr je bio odusevljen ficfiricem od decaka i to je najvise gledao, inace na uz izgleda kao da penisom udara u sestrinu glavu, koji mali perverznjak. Za lekove za srce, dosli smo do toga da li da pijem verapamil koji mi ne pomaze a pila sam velike doze, u dve nedelje mi ucetvorostrucili dozu, ili da pijem beta blokatore, koje sam i pila jedno vreme a u sustini mogu da im nastete ili da batalim stvar, ja cu pokusati bez lekova pa cemo videti, naravno lekovi za stitnu ostaju, i zanimljivo dr sa VMA mi uveo ponovo utric jedan dnevno, toliko sam bila smorena da nisam pitala zasto, rekao je samo iz predostroznosti, nije mi jasno sta radi progesteron u 18 nedelji?
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 27/4/2011, 12:56

Bubili mnogo mi je drago za batu i seku, a to sto oni pricaju mali ovakvi onakvi, znas i sama da se razlikuje od dr do dr. A za te lekove za srce videces vec sama kako se budes osecala, tako i uzimaj samo se nemoj nervirati, utric ne moze da nasteti neka njega ko zna.
Ljubim vas sve toje srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 27/4/2011, 15:36

bubili :: dr je bio odusevljen ficfiricem od decaka i to je najvise gledao, inace na uz izgleda kao da penisom udara u sestrinu glavu, koji mali perverznjak.

 b  b  b mene je ovo baš nasmejalo!

Bubili čestitam za batu i seku! Ja sam u 25. nedelji, pa i dalje stavljam vaginalno utrogestan, ne bi nam valjda lekari bez razloga to preporučili. Valjda tako treba.

Hoću da pitam trudnice i mamice, da li ih je u trudnoći boleo pupak tj. više kao neko peckanje u predelu pupka? Ja sam danas to baš jako osetila i malo se zabrinula zbunjen
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 27/4/2011, 15:51

Bubili, i meni su u 22. nedelji rekli da ponovo pocnem da uzimam utrice jer sam imala BH kontrakcije. Hrlic je bio zatvoren, pa su mi utrice dali kao i tebi, za svaki slucaj, da sprece otvaranje. Bolje utrogestan nego ginipral.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 27/4/2011, 16:12

bubili bravo za batu i seku

sve vas poljubac
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od brinbili 27/4/2011, 16:32

Bez brige kockice...Pupak ti se "izravnava" sa stomakom,otuda to peckanje...Cisto za svaki slucaj pomeni Dr-u na sledecoj kontroli ali stvarno mislim da nema razloga za brigu...
Bubili,super kombinacija Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 940318 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 230397
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 27/4/2011, 16:40

brinbili ::Bez brige kockice...Pupak ti se "izravnava" sa stomakom,otuda to peckanje...Cisto za svaki slucaj pomeni Dr-u na sledecoj kontroli ali stvarno mislim da nema razloga za brigu...

Hvala Brini i ja tako mislim, nego znaš kako je samo nešto brinemo (tešimo druge, a i same brinemo, ali zato smo tu). Ljubac za tebe i Sunčicu
poljubac
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu