KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja kg 27/6/2011, 17:15

Majo CESTITAM!!!!!! d d d d d d
Lazo dobro nam dosao!!!! konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Cestitam od srca!!!!!!!!!!!!!!!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo

Ogroman poljubac za mamu i njenog divnog sina!!!!!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 27/6/2011, 17:22

Lazo,dobrodošao! Majo,sve čestitke vama roditeljima!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 172902 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 639774 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 566213 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 237612
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 27/6/2011, 17:32

MAJO, LAZARE...

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
d d d d d d d d d
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/6/2011, 17:35

Majo, srećno MAMA! Nek vam je Lazar zdrav i radostan sto godina! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 98195
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 27/6/2011, 22:01

Lazo dobrodošao, da si zdrav, srćen i veseo 100 godina.

Majo dušo čestita od srca, ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od brinbili 27/6/2011, 22:09

Dobro nam dosao mili djecace Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728
Da uveseljavas mamu i tatu makar 100 godina Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 8326
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 27/6/2011, 22:13

Moram i ovde.
Lazo, dobrodošao i živ i zdrav bio! vv vv vv
Sve čestitke vv vv vv vv vv

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 27/6/2011, 22:32

Mila moja drugarice cestitam ti rodjenje sina i neka je ziv i zdrav jos mnogo godina!
Presrecna sam!!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 27/6/2011, 22:33

A sad da se upoznate
Lazar Krstanovic

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 200w7xz

Tezak ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelih 3550 grama i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 52 cm i nevcerovatno sladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 27/6/2011, 23:24

Majo nesto sam imala osecaj da nece biti konzilijuma 30. juna. Zato sam ukljucila komp samo da virnem i divne vesti.

Cestitam od srca. Laza je bas veliki decko. Neka je ziv i zdrav sto godina.

Zelim ti sto brzi oporavak

bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sami 27/6/2011, 23:27

osmeh srce osmeh srce sreca sreca sreca sreca srce srce srce srce vv vv vv vv vv vv vv Cestitamo, evo sva sam se raspilavila naočare naočare Lazo, dobro nam dosao, majo ljubimo te puno ja i sinan poljubac poljubac zagrljaj zagrljaj konfete konfete bravo bravo bravo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo srcasti poljupci bravo poljubci srcasti poljupci bravo poljubci bravo srcasti poljupci bravo poljubci bravo srcasti poljupci bravo poljubci bravo srcasti poljupci bravo poljubci srca srca srca srca srca srca srca Lepi je lepi i stvarno je sladak srca srca srca srca srca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelence 27/6/2011, 23:52

Boze dragi kako je sladak.
MAJO DRUGARICE DRAGA SRECNO VAM BILO RODJENJE SINA I SAMO RADOST I SRECU DA VAM DONESE,A BLAGI GOSPOD NEKA MU DARUJE ZDRAVLJA,SRECE,LJUBAVI SVAKOG DOBRA.
MNOGO SAM SRECNA STO SI POSTALA MAMA!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel angel ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav d d d d d d d d d d d d d d d d d b b b b b b b b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 28/6/2011, 11:48

Maja nam je postala MAMA
sreca sreca sreca sreca sreca
v v v v v v v
jumping jumping jumping jumping jumping
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
radost radost radost radost radost
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
love love love love love love love
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/6/2011, 12:31

Jao, kakav je, kao mala mirirsljava kiflica Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 46951

I jos jednom cestitke!

kako nam je Maja, kako se oporavlja?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jecaneca 28/6/2011, 13:37

Majo cestitam ti na sinu!!! Da je ziv i zdrav 100 godina!!!
Tebi zelim brz oporavak! c čestitamo
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/6/2011, 14:12

Kako si ti Jecaneca?! Srećan ti ulazak u 8. mesec, ako dobro kontam tiker!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zaneta 28/6/2011, 16:11

Majo, cestitam od srca!
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/6/2011, 16:54

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
LAZARE, DOBRODOSAO!!!! CESTITKE RODITELJIMA, NEKA JE ZIV I ZDRAV 100 GODINA!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 28/6/2011, 17:21

MAJO, CESTITAM!!!
LAZARE, DOBRO NAM DOSAO!!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 29/6/2011, 09:52

O Lazare slatkišu jedan Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 29/6/2011, 10:44

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 42399 Cestitam Majo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 42399
Srecno rodjenje sina Lazara...ziv i zdrav bio 100 godina, a i njegovi roditelji sa njim
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jecaneca 29/6/2011, 15:58


Hvala Biksi! ljubav

Dobro kontas :-) , usli smo u 8. mesec. Za 2 dana idemo na kontrolu da vidimo kako je bebac... Ja sam o.k. boli kicma i sve... ali izdrzacemo...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/6/2011, 21:13

Jecaneco, brzo će to, izdrži, meni nekako tvoja trudnoća baš prolete! Da li što se redje javljaš ili ovo vreme neumitno leti, pojma nemam! Very Happy Javi kako bude na kontroli! Je li nosiš bi dečaka, ili sam samo vidovita?! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jecaneca 29/6/2011, 23:45

Jeste Biksi, decak je... otkud znas? I meni je proletela trudnoca...mada kad me par dana nesto boli, odmah mi se oduzi...
U kojoj si ti sad fazi? Spremas li se za sledeci postupak?
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 30/6/2011, 17:35

Majjjoooo cestitam!!! Lazo-mazo dobrodosao druze!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu