KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+56
korpica
nina :)
bak
lilya
mamajednogprinca
era
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Orline
Zoka83
Danicab1
lena
bokica
dragana76ns
bobica83
KoMetaK
Republica
nabla
Cupava
lolipop
key
djole42
Struzzo
Shizika
kasia
bebko
Agata27
Sneza
maja76
brinbili
naca
Gala
HappyGirl
Milijana
jul
Simona
Pakki
Sami
zoxa
Jelence
Nefertari
maus
adriatika
caci
MARA
tuli
nesalela
Anuska
catherine290505
dejna
BiKsi :)
dr mali pariz
buby
Tinche
60 posters

Strana 39 od 44 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 16/9/2012, 18:54

[Only admins are allowed to see this image][img][/img][Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 16/9/2012, 19:29

Lelooooo, pa Stasa je prelepa!!!!

Kosica joj porasla, sva mi se nekako izduzila i omatorila...a tek kako je oblacis! Skroz po mom ukusu - rozeeeeeeee!!! :)

Ljubim je pametnu i dobru. Mora negde i da besni pa bolje da je kod kuce nego u gostima da se postidis! Razz

kisses!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od lilya 16/9/2012, 20:46

Ijaoj Lela avatar!!!!!! Odlepicu Very Happy

A sto se mace tice, za jednu sijamku maca je vise nego dobrica yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od caci 16/9/2012, 22:14

Jooj nemogu da skinem oci sa nje angel
pa tek one obragene fotografije i ona gde se smeje sa macom nemam reči naočare naočare naočare
Ljubim je tako pametnu ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 17/9/2012, 10:05

O duse prelepe!!! Stasenka ti si prava lepotica osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Divne su slike. Sa macom lol!
Ljubim vas obadve usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 17/9/2012, 11:33

O mila curice!! Koliko si samo medenjakovicka!
Lelo, preslatka je, samo je zamisljam brbljosu dok ti u wc-u podnosi raport o desavanjima u kuci u tvom duuuugom dnevnom odsustvu...
Ljubim vas slatkice, i ja ti od [Only admins are allowed to see this image] zelim scenarij kao kod Tine i Zoxe! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od cufta 18/9/2012, 10:50

ja cu nju da pojedem i tada ce biti gotojo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/10/2012, 21:13

Evo nas....btw=mislim da mi ovako počinje svaki post... Very Happy Vreme bezveze, kiša pada....fuj....Ali ni to nas nije sprečilo da se šetamo....gazili smo baricama,oduševljena je počela da preteruje pa prskanje kola koja prolaze je ništa spram nje...ali dobro, tako valjda treba... Wink Inače smo ok, tatu nam je zakačio ovaj stomačni virus ali da kuc,kuc nas dve smo dobro....Rastemo, zezamo...standardno...Mnogooo se mazimo, a ja uživam, neka je...dođem sa posla a ona iz krila neće da mi izađe, gde god sednem tu je...mazulja...i dalje je super noću, ne traži da piški, nije se ni jednom upiškila za divno čudo, ni preko dana ni noću...baš me je oduševila a ja sam mislila da je to nemoguća misija i da nikada iz pelene neće izaći... Laughing Embarassed Brblja, melje, na wc šolji ima najveću inspiraciju kada je velika nužda u pitanju, razveže jezik i ne prestaje,sada smo u fazi kada smo maca i kuca, stalno puzi i glumi ih, pa čak traži da joj dam tako da gricka keks ili tako nešto što ja odbijam i onda odustane...ja sam joj inače kozica,uzme da me mazi po licu i kaže: kozice moja mala...svi po kući su joj neka životinja a eto ja koza...Još uvek spavamo preko dana između 1-2 sata (neki kllinci koje znam su to izbacili ali mislim da treba još uvek da spavaju danju)...Mnogo je nežna, a opet na drugu stranu ume da bude opasa kako ona kaže...Supice i čorbice u svakom obliku moraju da budu svaki dan na stolu, neizbežno je i obožava kao i pasulj....ako uz jelo neće hleb ne teram je, posle sama potraži i pojede parče...organizam zatraži i to je to...Voli da peva i igra, već sam pisala možda da ima neverovatan sluh i mnogi ne mogu da veruju ali još kao mala je uvek gađala ritam....i to mi je fascinantno da tako malecko toliko gađa ritam i zna da peva ali ipak joj fale reči...u principu je dobra, ima momenata kada preteruje i plače tek onako ali verovatno malo i razmaženost i sve po redu....Voli da joj čitam knjige, da boji bojanke, da piše po zidu, ne vidim je kada to uradi ali ima mesta gde je ižvrljan, svaki dan sprema ručak i tortu sa svojim kockama i onda nas posluži, pa čokoladno mleko skuva i tako , ume baš da se igra ali najviše voli da bude kuvarica...hahaha....Pre jedno dve nedelje išle smo na Adu, dugo nisam bila i baš super izgleda...vozile smo se vozićem i uživale, zatim uzele sladoled na točenje i onda je Staša videla parkić i ostavila sladoled kod mene, ja ga pojela naravno, ona se izigrala i kaže da joj dam sladoled hahaha....epa nema više, pojela mama ili bi se istopio...Zatim smo išle u insektarijum i prvo se uplašila i htela da izađe, međutim čovek koji je na ulazu počne da joj objašnjava kako su to lutke, ima puno male dece, nije to ništa strašno i ona pristade da se vrati...Malo nam je ajkula zadavala problem, ali inače je bilo super, baš smo uživale, i bojala sam se noći, kako će spavati ali hvala Bogu super je sve prošlo...eto, toliko za sada...videću sada neku sliku da postavim...pišemo se uskoro, ljubim....

[Only admins are allowed to see this image]

U voziću na Adi...


[Only admins are allowed to see this image]

Dalje će slike same reći gde smo i šta smo....


[Only admins are allowed to see this image]

Morala sam i ja da dam sebi oduška...

[Only admins are allowed to see this image]
Ove su malo mutne ali da vidite zašto je Staša bila uplakana...
[Only admins are allowed to see this image]

A ova slika je malo poređenje...Stašin 1. rođendan (veče) i pre neki dan smo se slikale....Staša je porasla a mama omatorila bogami....uh...

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/10/2012, 22:19

I još jedna slika od večeras...razgibavanje, vežbanje i njena čuvena špaga...ali nije baš lepo napravila....

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od bobica83 14/10/2012, 22:38

Joj kako je luda,ljubim je tako razgibanu! Lutka prava!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 15/10/2012, 19:30

Ljubim te Staša u tu guzanku štraftastu! Šećeru jedan preslatki! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 15/10/2012, 21:31

Very Happy
ona je shou!
A na svim fotkama koje postavljas, Lelo,ona izgleda kao neumoljiva jedna curica...zvrk iz ociju viri [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 15/10/2012, 22:15

Pariz...ona i jeste neumoljiva, pa sedne i kaže: mama, umona sam...i opet se okrene...i tako ceo dan....Sada je u fazi "ganto style" pesme, pustimo i onda ona skače kod tetke uveče i igra i skače,i igra i skače i kada se spremamo za spavanje ona opet hoće da skače....Ne znam odakle energija ali eto, od bebe, pamtiš verovatno njeno nespavanje, bila je neumorna....a ja umoooornaaa...ali eto, prošlo i to i sada spavamo lepo noć bez buđenja čak ni da piški....Pisala sam post na prethodnoj strani ali nisam napisala da takođe mnogo voli da pije sok od pomorandže i malo limuna i to mora ona da cedi, da,da...a takođe pravimo sok od šargarepe i jabuke i to ona mora da ubacuje u sokovnik i onda popije u slašću jer ga je ona "spemala"....ljubim vas dezdice a i ostale drugare...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 15/10/2012, 22:16

Pardon, htela sam napisati "gango style"- pesma uz koju je Nole igrao na terenu....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 15/10/2012, 22:27

Very Happy
skontala sam koja je pesma...ma pravi je vrtiguz i super za izbor pravih sokica...energija se mora nadoknaditi!
ljubimo vas Zvezde i ja! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 16/10/2012, 08:57

Stasu lepoto malena, kakav avatra, mnogo mi se svidja!
I spaga i to sto sprema sama sokice lol! radost radost radost radost radost i sto skace i sto je neumorna...Jednom recju PRESLATKA !!!
Super su fotke.
Ljubim vas duse moje mile usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sneza 18/10/2012, 20:39

E super mi je ovaj set fotografija u prugastim čarapama, vrtiguz jedan Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 20/10/2012, 07:53

Mama Lelo, Stasenka!!! Hajde napisite koju za vikend!

Ljubimo vaaaaaasss!!!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od KoMetaK 20/10/2012, 11:55

Ljubim je i ja u duzanu straftastu i nestasnu! osmeh srce love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 20/10/2012, 22:36

Tinche ::Mama Lelo, Stasenka!!! Hajde napisite koju za vikend!

Ljubimo vaaaaaasss!!!


[Only admins are allowed to see this image]

Napisala sam na prethodnoj strani post ali svi su videli samo sličice sa ove strane
Sad Embarassed
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od caci 22/10/2012, 20:51

Lepote slatke,vi bas znate da uzivate u svim trenutcima i kad je lepo vreme i kad nije yes yes
Uzivate i po suncu i po kisi osmeh srce
Moj savet, upisi je na gimnastiku yes
ljubav ljubav ljubav devojcicu koja je porasala i mamu koja kaze da je omatorila ,a nije lol!
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 23/10/2012, 18:53

Bile smo danas kod fizijatra, kaže da su stopala u redu nije nikakva "bolest ili nepravilnost", jednostavno su joj "hiper elastična stopala i ligamenti", dok sedi super je stopalo,uvučeno jastuče, udaljenost dobra ali kada stane na nogice jastuče "se spusti" i zato vuče nogicu ka unutra...to će se vremenom srediti ili će prosto imati ravna stopala...To je već do deteta, ali kod nas niko nema ravna stopala pa se nadam da neće ni ona....mm hoda malo na unutra kao Staša pa se ja nadam da će to biti to i da će se ispraviti poprilično...kaže samo obuća kao što je imala na sebi, Pavle, npr, ne obavezno, sa uloškom koje ima jastuče...da hoda bosa što inače i radi...
Ali dogodovštine su sa Stašom neminovne....Veče pre nego što ćemo ići, sinoć ja njoj kažem da će doktor da kaže da hoda na prstićima, na peti, pa na spoljnom delu tabana da hoda itd.... Proziva nas doktor i mi ulazimo, ja iza Staše a ona ljudi moji ulazi tako što hoda na spoljnjem delu tabana, sva se nakrivila jadna, misli da tako treba...Ja sam rekla da će tako doktor da kaže da hoda a ona mislila da mora tako da uđe...ljudi moji ja sam plakala od smeha nisam ni dobro jutro mogla da kažem...Bila je kao vojnik, tu sedi, sada legni, pipa stopalo ona ne reaguje, malo je zagolicalo ali sve stoički izdržava...kaže doktor: što ste prepali ovako ovo dete, ona jedva da diše, sva se uozbiljila", a mi kažemo da smo je samo pripremili da bude dobro itd....kaže doktor: pa poprilično je dobro spremna, mirna kao bubica, duša moja,na kraju joj doktor dao da jede bombonjeru i ona je baš bila srećna, jer čokolada je čokolada, ko se nadao tome kod doktora....Eto tako ja prođoh sa mojom Stašom...Ceo dan sam se smejala na poslu kada se setim kako je ušla u ordinaciju....Ljubimo vas....
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od bak 23/10/2012, 19:09

Lutka mala nemirna srca

Odlicno za fizijatra, sad ste mirni, mozete da skacete kako god hocete lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od cufta 23/10/2012, 20:34

neverovatna je!!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 23/10/2012, 21:32

Hehe, sad procitah i ovaj post a i onaj...pre slike!!!

Dusa mila, bas je porasla...kao med je!!! Pametnica mekana.

I mi tako sa batom sve pricamo pre nekog bitnog desavanja...i ima efekta...znaci i njima da znaju sta ih ceka. Pa nek je i lepo al nepoznato ne prija.
Super i za stopalca...a sad pravac gimnastika!!! :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 39 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 44 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu