KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+56
korpica
nina :)
bak
lilya
mamajednogprinca
era
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Orline
Zoka83
Danicab1
lena
bokica
dragana76ns
bobica83
KoMetaK
Republica
nabla
Cupava
lolipop
key
djole42
Struzzo
Shizika
kasia
bebko
Agata27
Sneza
maja76
brinbili
naca
Gala
HappyGirl
Milijana
jul
Simona
Pakki
Sami
zoxa
Jelence
Nefertari
maus
adriatika
caci
MARA
tuli
nesalela
Anuska
catherine290505
dejna
BiKsi :)
dr mali pariz
buby
Tinche
60 posters

Strana 38 od 44 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od era 23/6/2012, 22:06

Prava damica-slatkica
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od MARA 23/6/2012, 22:57

Bravo za pelene
Bravo za Stasu,velika je to devojka i mnogo je slatka
Uzivajte na Zlatiboru
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od cufta 23/6/2012, 23:01

Bravo Stasa lepotice, pricljivice. Sto slatko prica... A bravo i za nosu - to stvarno JESTE veliku uspeh! Ljubimo vas, i srecan vam put, i da se lepo obe izodmarate
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 25/6/2012, 21:52

BRAVO ZA NOSUUUUU!!! BRAVO BRAVO BRAVO!!!
Nisi udavila..u istoj smo fazi i potpuno te razumem! :)
Stasenka je predivna...a bazencic me odusevio!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 26/6/2012, 08:31

Stasoooooooooooooooo nema vise pelenaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Lelo kako je porasla, kako je slatka....ma prava lepotica, na mamu yes
love love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 24/7/2012, 13:18

Došlo je vreme da malo pišem, sada mogu....Imali smo groznu i nadam se neponovljivu nedelju....
Kao što znate bili smo na Zlatiboru-Šljivovici, bilo je super...došli u ponedeljak 16.07. i kako smo stigli do večeri Staša je klonula i nekako bila potištena...Ja pomislim da je to zbog promene,nije videla dugo ukućane itd....međutim, noć-temepratura, jutro temperatura, dam joj eferalgan....malo spadne pa opet veče i noć temperatura, ujutru u sredu odlučimo da je vodimo ali ne u Dom zdravlja već u Dragiša Mišović bolnicu....Odmah joj urade krvnu sliku i čekamo kod doktora....on je poslušao, pregledao, sve ok samo grlo malkice crveno ali ništa strašno....blago promukla....stiže rezultat krvi i šok...leukociti dno dna....doktor zabrinut kaže: ja sa ovim rezultatima mogu odmah da vas ostavim da ležite u bonici ali da ne bi bio stres za nju idite kući i izolujte je dva dana i kod mene kontrola OBAVEZNA.....Dođemo kući, i dalje temperatura sve do petka-kontrole....Dolazi petak jutro....doktor kaže verujem da je bolje, krvna slika će pokazati.....Stiže krvna slika, još gori leukociti....crvena krvna zrnca i hemoglobin su se popravili pa zato neću da vas ostavim u bolnici jer je za nju bolje da je u svojoj kući, ali opet za dva dana kontrola....Sledi doktorov govor: ja sam od ponedeljka na godišnjem ali ću vam ja preporučiti i zakazati kod doktora za koga ja smatram da je najbolji ali u slučaju daljeg opadanja leukocita ( donja granica je 4 a njoj su 2.6) uputiću vas kod hematologa....Totalni šok u mojoj glavi, ništa više nisam čula, doktor je gledao u mene i pričao ali ja ništa više nisam čula....Staša mi je bila u rukama, naslonila glavu na moje rame kao da oseća moje stanje i sva umorna od temperature....Evo sada se tresem dok pišem sve ovo....Dolazimo kući,ja ćutim nikome ništa ne govorim i samo odlazim u sobu i plačem,plačem i plačem, ne mogu da stanem nakupilo se brdo osećanja....Zaova je sa mnom ušla kod doktora i sve čula šta je rekao, ja ni nalaz nisam pogledala....meni je samo jedna reč bila dovoljna i to je....Sledeća noć, temperatura spala, izbio osip, pomislili smo da je rubeola....nema temperature više, grlo polako prolazi, sve se vraća u normalu ali ostaje taj ponedeljak i provera krvne slike....Jutro, dolazimo u bolnicu mm,zaova i ja , Staša se ne odvaja od mene, čekamo rezultat, izašli smo napolje a zaova je ostala da čeka....istrčava moja zaova sa osmehom na licu i zove da idemo kod doktora...meni je bio dovoljan njen osmeh, ništa više....sve mi je bilo jasno, bilo je potrebno samo malo da krenu da se povećavaju, ali prestankom temeprature leukociti su skočili tri puta....7.6 sada iznose....Otišli smo kod doktora kog nam je preporučio trenutni i to je bio ni manje ni više nego načelnik....mi smo ušli kod njega a on je pitao da li je to Staša, pogledao rezultat i rekao super su skočili bili su joj 2.6....bio je itekako pripremljen jer je definitivno onaj drugi doktor bio debelo uplašen....Sve u svemu, sada smo dobro, još ovu nedelju mora da odmara, napao je neki virus nepoznatog lokaliteta na telu, jer ništa je nije bolelo....i zato nikome ništa nije bilo jasno....ali samo da se više ovakva nedelja ne ponovi.....Slike ću drugi put okačiti....samo sam htela da podelim moju neverovatno tešku prošlu nedelju....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 24/7/2012, 13:57

Lelo zaista teska nedelja.
Preteska.
Doibro je da je sada sve ok. Neka se Stasa odmora.
Ljubim vas obe ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 24/7/2012, 14:19

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 24/7/2012, 14:24

...ovo je moj debeljko, mlađi sestrić Uki...
[Only admins are allowed to see this image]
..A ovo su moji pilići....
[Only admins are allowed to see this image]
...A ovo je mamina devojčica-nežnica sa Pericom bušilicom...
[Only admins are allowed to see this image]
...Sa leptirićem...bila je očarana....
[Only admins are allowed to see this image]
...Krenuli smo da bacimo đubre i naišli na ovčice...
[Only admins are allowed to see this image]
..Sreća,sreća,radost...
[Only admins are allowed to see this image]
..:Da vidite malo zalazak sunca...
[Only admins are allowed to see this image]
...I malo mojih egzibicija....hahaha, bili su oduševljeni....
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od key 24/7/2012, 21:33

Bas mi je zao sto ste se tako namucili...bitno je sad Stasica dobro!slike su kao u uvek,savrsene!ona mi je sve lepsa,pravi smajli angel
osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Simona 24/7/2012, 22:38

Uh... bas mi je zao da ste prosli kroz sve to, ali dobro je da se tako dobro zavrsilo... Slike su divne...

Pozdravcici osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Zoka83 24/7/2012, 22:38

Lelo, bas ste uzivali! Stasin osmeh sve govori! smajli angel

Zao mi je svega sto ste prosli, bitno je da je to sve iza vas. Bas ju je slomio neki virus, ali hvala Bogu proslo je i brzo cete zaboraviti osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 24/7/2012, 22:47

oo mene nije bilo dugo na ovim divnim stranicama Embarassed
Bravo za pelene ma superiska, Sergej je i dalje tvrdoglav i sve to radi u gacama.
Uhhhh taj divni zlatibor tj sljivovica, a ko da je juce bilo kad smo se tamo videle.
Lepo se provedite i pozdravi mamu puuuunoooo!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Milijana 24/7/2012, 23:22

lelo, bas sam se i ja sve preznojila dok sam citala ovu vasu "dramu". Mogu da mislim kako ti je bilo. Vazno da je Stasenka sada dobro. Ona je prava devojcica, ozbiljna, bez pelena... dusa osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od cufta 25/7/2012, 13:46

Idi bre Nesalelo....
Stasa je jedna prava pravcata lepotica!
Pad leukocita je kod virusnih infekcija cest, i kod nas matorih, a jos cesci kod dece. I vrate se kad infekcija prodje. Bice ponovo ovakvih akcija sa virusima, pa da ne prolazis i u buduce kroz ovu agoniju.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 25/7/2012, 18:27

Kakvo uživanje! Na nivou, nema šta! Staša je med, a i bate su kao lutke! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 31/7/2012, 11:05

Super su slike. Stasa uziva sa bakom i bracom. Preslatka je i bas je porasla. Crnooka lepotica. Medenjakovicka prava!
Lelo bravo za ludiranje lol! Svidja mi se jako lol! lol! lol! lol! lol!
Cmacem vas lepote! love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 5/8/2012, 16:14

Da napišem koji redak...Danas je palo prvo odvajanje Staše i mene...posle 2godine i četiri meseca (da ne računamo ono u stomaku Wink )...Otišla je sa babom, dve tetke, batom i sekom u Novi Sad....Verujem da će uživati, ali noć....videćemo....Meni je čudno i nekako prazno ... Jedino naše odvajanje je dok sam na poslu a u kući ako je bila odsutna sat vremena najviše...Baš sam u nekom čudnom stanju...pisaću vam sutra kako je prošla noć i njoj i meni...Mm me zeza da se ne sekira za Stašu već za mene v Ali takođe moram da se pohvalim da smo ostavili i pelenu noću...Nema pelena više od 01.08. godine....NEMA...ĆAO PAMPERS....Probudi se oko 5-5:30 da pije vodu i ja je ponudim da piški i tako odradimo i gotojo, što bi rekla Staša...Sinoć legla u krevetac da se uspava i nešto mi kao priča a ja kao slušam, a ona ustane i kaže: mama cujes sta pricam...mama...i ja šta ću moram da je gledam i slušam...Guzica malena...Ozdravila je skroz, sada je ok...malo smo popustili u "vaspitavanju" dok je bila bolesna ali sada se sve polako vraća u normalu...pevamo pesmice, dopunjavamo priču, igramo, lepo jedemo, obožavamo sladoled (adoled), sokiće (tokiće), meso, jogurt (ogut) itd...Što se tiče priče neke reči lepo izgovori a neke izvrće, mislim da je to namerno jer je nekada lepo čujem kako kaže ali onda počne da se zeza...shvatila da može da bude zabavna i duhovita...inače je spadalo teško, biće šaljivdzija na njenog dedu i tetku...gledam je i sa decom kako ume da ih zeki i da se šali...To mi se sviđa da nije neki mrgudić i ozbiljna...Eto, pišem sutra o stanju u kom se nalazimo v Ljubim...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od cufta 5/8/2012, 16:45

Bravo zenske. I ja se slazem sa tvojim mm, ali bih i ja reagovala kao ti
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dragana76ns 9/8/2012, 20:45

Slika sa leptirom je carobnaaaa [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od mamajednogprinca 20/8/2012, 11:44

Slike su divne sreca sreca radost smajli angel mamina lepotica
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od buby 28/8/2012, 11:24

...nisam znala da ste bili bolesni....bitno je da je sad sve super....pisi kako je proslo odvajanje...mada ja verujem da je njima sad zabavno sve to....kad ima drustva bas nesto i raz\misljaju o nama...tako i dunja kad ode kod tetke ni ne pomene me....bravo za pelene,pametnica mala
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 11/9/2012, 22:52

[Only admins are allowed to see this image] Ljubim drugaricu Stasenku, i njenu mamu! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od lolipop 12/9/2012, 14:08

Divna je i gotojo! usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 16/9/2012, 18:52

Ih, baš ovde zabušavam....ali koristimo još malo lepo vreme i samo neke lepe vesti čujemo....trudnice na sve strane i u mom okruženju ih ima....još i mene da krene- Tina me je vukla za nos preko telefona Very Happy

Mi smo ok, uživamo vikendom a preko nedelje glupo radno vreme ispadne da ceo dan nismo kući, idemo u 7:20 a dolazimo kući u 17:30...katastrofa....zato ne zamerite što me nema...treba nešto i u kući uraditi....
A sada o Staši...porasla je, priča-MELJE....ne zatvara usta a inspiraciju najbolju dobije na wc šolji, onda mi ispriča sve što je bilo juče a i danas....smešna je...i dalje izvrće reči, zna kako se kaže ali ipak ih izvrće, to voli i slatko zvuči...ne izvrće sve ali pojedine obavezno mora, sve ih zapisujem u radosnicu...Malo sam joj skratila kosicu da bi bolje rasla jer se rascvetala na krajevima pa mislim da tu gubi snagu....voli da slaže sve kao vozić i u visinu i veoma je precizna...one kocke za slaganje kao puzle nekih desetak složi u visinu i onda je sva presrećna i to kako ide sve više tako ona pažljivo i polako stavlja...Danas smo išle kod moje sestre i bila je super, pa u parkić,pa se vozile tramvajem, i kako smo ušle u dvorište tako je počela sa plakanjem, neću ovo,neću ono itd....tačno zna da će kući da joj "šene" i zato je takva a na ulici,u gostima,SVUDA je med i mleko, da ne verujete...Mogla bi da živi na supi,pasulju,čvarcima i slaninici... yes Juče je pojela tri tanjira supe, a danas dva...voli voće, grožđe,lubenicu (obožava), breskve,jabuke,banane....voli da se kupa, peremo kosicu,sušimo,sečemo nokte,lakiramo iste....Nije loša sve u svemu, počela je da uzvraća na ulici kada je neko ćušne ili nedaj bože udari...vrati istom merom i ja je pustim.... Wink Eto,toliko od nas...ljubimo vas...i pišemo češće nadam se....

[Only admins are allowed to see this image]

nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 38 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 44 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu