KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 6/9/2010, 10:24

Stru, leti vreme.
Zelim da ti i trudnoca tako lepo i brzo proleti Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
Evo i tebi koju vesnicu
Korak po korak na putu do bete + - Page 35 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 523795
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 6/9/2010, 10:25

Gazela zavrsena? Nasmeja me slatko Mala duso...nece to skoro draga moja. Srbija je ovo.

Elem...lep dan zelim svima i uspesan pocetak nove radne nedelje. Muzic se juce lepo proveo na svadbaji a meni doneo parce diiiivne torte. Mmmmm!

Cupka-razumem u potpunosti, ali ja volEm sama svoje da resavam, tako me bolje razumeju i ozbiljnije shvate. I neces verovati, umesto da dete resi neke stvari, bas naprotiv...jos su se vise narogusili...
Medjutim, dolazak bebe te uozbilji, postajes prakticnija, i resavas stvari direktije bez mnogo okolisanja. Kome se ne svidja - slobodan je.

Pari, super je sto si se opet bacila na sport tako aktivno, cuda cini za um i telo.

Biski zeno, ja trazim neku vecu torbu da spakujem batu, sebe i aptamil pa da i nas "poneses" sa sobom!

Cekalice...
Korak po korak na putu do bete + - Page 35 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 216281
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 6/9/2010, 10:59

Struzzo ::Prolazi meni ovo čekanje brže nego što sam mislila... Very Happy

I meni, iako ne spavam normalno. :-)
Da mogu nekako da vam doturim ovu pitu s jabukama...
Bebko, navijamo za tebe, jako, jako, jako!
Kako su medene ove male dase na avatarima. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 6/9/2010, 12:33

Strule, vazda mislim na tebe i stiskam pesnice i molim Boga da ovaj septembar bude kruna svih vaših prelepih septembara.
poljubac zagrljaj molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/9/2010, 12:55

Zdravo drage moje. Samo da vam se javnem, da izljubim nase cekalice Struzzo i Cupku.
Nadam se da cu i ja sutra imati vise informacija kada postajem bockalica, a po slobodnoj proceni trebalo bi do kraja nedelje.
Sve vas jako grlim d
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/9/2010, 13:43

HappyGirl ::Strule, vazda mislim na tebe i stiskam pesnice i molim Boga da ovaj septembar bude kruna svih vaših prelepih septembara.
poljubac zagrljaj molitva

Hvala, draga moja, "narandžasta", lepojko.... osmeh srce
Daj nam koju o tetkinom zlatu i 1. septembru... yes radost

Zoko, cmoka
Navijam za početak bockanja... napred scuro
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 6/9/2010, 14:28

Konacno su mi gotovi raezultati antitela, sem sto ja belog boga nerazumem ovde... srecom ima referentnih vrenosti ali ove skracenice mi nista ne znace. idem da potrazim na forumu imali nesto o tome.
Uradjeni hormoni rezultati popodne.
Mogu da ispisem rezultate antitela ove ili im je nege drugde mesto?

ljubav za sve vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/9/2010, 17:17

Dan! Mala, Djole, cekam vase izvestaje!

Ja kuca, pos'o, kuca, pos'o, u cetvrtak u Front, bas bi mi trebala neka akcija. Sva sam sklj
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/9/2010, 17:40

tinche ::
Biski zeno, ja trazim neku vecu torbu da spakujem batu, sebe i aptamil pa da i nas "poneses" sa sobom!

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/9/2010, 21:41

Evo me Very Happy
Tinče,ženo,pa gde ti živiš Laughing i ne znaš da je Gazela finito? Very Happy
Duša moja,razumem te,i ja bih tako...sav univerzum u krevecu osmeh srce
Zoko,ja jedva čekala da dođem do Kutka,misleći da si danas imala randevu!
Sutra kod Kopitovićke?
Džoly the micro,šta bi s tobom i sastankom u 14h kod OK Zorala? Rolling Eyes verovatno si na Klubu pisala...sad ću tamo.
Cici,gde si pisala da vidim o čemu je reč?
Bak,kakav je plan sa Frontom u četvrtak?
Čekalice,još jedan je za vama...ide vreme,nema šta! igracice igracice igracice igracice beta beta beta igracice igracice igracice igracice
e,da,sad moj izveštaj!
Mi smo proveli divan dan!
Sve što smo planirali ,stigli smo.
Na Institut za endokrinu smo stigli pola sata ranije od zagovorenog,pa smo sedeli ispred,posmatrali studente,i sami se vratili ,neko u perfekat,a neko u pluskvamperfekat,u zavisnosti od krštenice lol!
Kad se približilo 11h,ja sam ušla u zgradu,a muža poslala da pronađe ulicu Skerlićevu,i Helix lab u njoj.
dr Mirjana Šumarac-Domanović je jedan diiivan čovek i lekar.Hahahaa,retko donosim takve zaključke na prvom viđenju. Very Happy
Pre svega,nasmejana i ljubazna.Objasnila sam ko sam,primila me posle 10 min. i posle smo pola sata pričale.
Htela je i neki UZ da joj pokažem,jer misli da kuburim sa PCOS-om,tako joj izgledam Shocked ,ali sem hrpe papira o hormonima,ništa slađe nisam imala da joj ponudim.
Čudi se da mi Ljubić još u junu nije dao EUTHYROX,zbog TSH,jer ga ona izuzetno ceni,i usko međusobno sarađuju.
Nisam joj rekla da sam cenjenog profesora na ET-u upoznala,i da i pored mog insistiranja nj. asistentkinji da se zamisle nad mojim TSH,da sam samo dobila uobičajeno dosadan odgovor-sve je uredu,u ref. vredn. je....
da,nemam običaj da sprovodim svakidašnje jadikovke nad dr-ima,i kukam im na kolege.To mogu samo vama. lol!
Sad da ne davim,i ne dužim.Meni je potanko sve objašnjeno.
Od sutra pijem euthyrox od 25 mg,1x dnevno.Za 6 nedelja na kontrolu,sa uputom za jednodnevnu bolnicu kod njih,da mi pored OGTT sa insulinemijama odrade i testosteron,SHB6,kao i neki andioste..diox...ne umem baš da pročitam...jer joj to u paketu daje sliku o ozbiljnosti insulina mog.
Nije problem da prepiše glukophage,i prepisaće ga,kaže bezazlen je,i lekari međusobno ga piju kad hoće da smršaju lol!
ali pošto sam joj rekla da godinu dana neću u postupak,onda je odlučila da se sve dobro promeri.
Odatle sam otišla u helix lab i odradila:
factor V, P II , MTHFR.
Nalazi za nekoliko dana.
Posle smo otišli na ručak u Kineski...naravno,kod Filološkog lol!
pa na NBG,kod devera,u novi stan.
Glava mi puca,ai kako bi inače kod mene,s kraja ciklusa...3.dan.
Sve vas stiskam!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 6/9/2010, 22:16

Pari, nisam znala da si se odlučila za Šumarac. Ona je i moja dr. Ja sam privatno išla prvi put, bila je fenomenalna, ali svaki sledeći put sve manje vremena je bilo za razgovor. I meni je posumnjala na PCOs, a znam bar još 5 ženica sa istom pričom i to vrlo bliskih. Naravno, posle je odbacila tu mogućnost. Dobra stvar je što kod nje bez problema možeš ići na institut, meni je čak insistirala da se tamo vidimo, iako sam išla privatno. Sve u svemu, simpatična mi je, mada pomalo površna kako vreme prolazi.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 6/9/2010, 23:24

Hormon androstendion, mozda? Radila sam ga kad i ostale hormone u paketu u martu mesecu i verovala ili ne jos nemam rezultat. Isla sam tri, cetiri puta svaki put su mi rekli nemamo para za reagense, dodjite tad i tad. Eto podseti me da skoknem do Instituta, mozda ih dobise u medjuvremenu Laughing
Pa dobar posao si odradila, bar mi se tako cini Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/9/2010, 23:31

Pari, dobro je da te konačno neko od lekara i poslušao! Polako sa lekićima i ima tsh da spržiš ispod 2! A onda u nove pobede! Mada, možda nove pobede dodju i pre u nove pobede! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_wink Znam za dg tm, ali, nikad se ne zna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 7/9/2010, 08:21

Dobro jutro devojcice!Sinoc stigla kasno i bilo je tusiranje i krevet!
A sad izvestaj.
O klinici na temi prikladnoj.
Stanje unutrasnjosti ,odlicno!Nema cisti ali jeste prisutan onaj miomcic koji Niska komisija nije primetila!Kaze dr.Zoca da su jajnici odmorni ali ne uspavani jer ima antralnih vise nego obicno (levi 5kom desni 3 kom),pa cemo ih ćerati!
Mikro mi skratio za jedan dan,tako da pijem do 9.9 .
Protokol cu ispisati na toj temi i cini mi se da je bas affraid

Pari drago mi je da si nasla dr. koja ce ti posvetiti paznju i nadam se da cete vrlo brzo resiti problem!
Biksi usitnilo do polaska Wink
Strule mislim na vas osmeh srce
Sve vas ljubim,da ne nabrajam ,sve se bojim da neku ne ispustim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/9/2010, 08:35

Djole, usitnilo baš!
Svidja mi se taj broj folikula, ima to da budu lepe jc! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 7/9/2010, 09:17

Pari draga, super sto ce neko konacno da se pozabavi tvojim TSH. Sledece godine ima da budes sva u full-u, nema sanse da ne uspe Very Happy
Ja sam ti poslala SMS juce, nisi ga dobila? Bila sam sinoc kod dr, pregledala me je, nemam ciste, desni jajnik odlican, levi malo losiji ( mikrocistican), endo "jako, jako debeo" f
Pocinjem sa bockanjem u subotu i to Gonal F pen 2 komada ( 150), u sredu vadim E2 i idem na UZ. ET se ocekuje oko 25-og.
Djole micro, pratimo se i dalje : )
Devojke moje, ljubim vas sve i zelim uspesan dan! ljubav
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 7/9/2010, 10:39

Uh, koliko izvestaja, novina... Very Happy
Paris, drago mi je da ti se svidela doktorka i ono sto ti je rekla, tj. kako je pristupila problemu... Very Happy I ja mislim da cete polako resiti sve...i sto rece Biksi, ko zna... Wink (kad smo kod Biksi...ja sve mislim da si ti otisla na moreto...bubim te...)
Zoko, odlicno to meni zvuce sve!!! Bice tu lepih jc, embriona, bete... radost
Djoleeeee....odoh na adekvatnu temu da vidim sta je affraid
Broj antralnih folikula itekako obecava... yes
Sve curice drage...veliki pozdrav i cmok... osmeh srce
Danas je divan dan i ja cu bogme u setnju i u neku basticu na cedjenu pomorandzu... Very Happy sunny
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 7/9/2010, 12:29

Drage moje sve vas ljubav
malo sam u guzci ovih dana pa me nema.... vidim vi ste aktivne i svasta se deseva....
Prije svega da kazem tebi Strule da mi cesto padnes na pamet i da silno navijam za tebe i tvog bembriona love
Pari super što je sve pokrenuto, sto ti se dr. dopala i da do iduće godine sve bude u savrsenom redu g
Cici nadam se da su nalazi OK i u okviru ref. vrijednosti molitva
Zoka super mi taj UZ v
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/9/2010, 13:56

devojke,hvala na podrshci!
Bixi,naravno da negde u malom mozgu mashtamo o trudnoci iz prirodnog ,spontanog puta...kao nekima Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Lol
meni deluje temeljna,i to mi se dopada.Drugo,na sl. raygovoru mi ne treba da cakula sa mnom,kao na prvom,vec da dela Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin tako da Racili,ne ynam kakvu povrshnost spominjesh,u kom smislu?Uostalom ja se kod onih,kod kojih uochim povrshnost,i ne zadrzavam,primetila si,a za sad,ne brinem o sutra,zivim za danas Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
Zoko,nisam primila tvoj sms...
Super situacija!Teta bocka krece gonalima? I on je chist FSH.Super!
Ne znam shta ti znachi debeo endo?Mislim - ta tvoja konst. da je debeo...ne bi trebalo da bude mnogo debeo...kao ni tanak.
Od subote prashimo debelo,i ochekujemo tvoj prvi VTO dnevnik... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796
Dzoly,super izveshtaj,posle idem na Klinike,a od subote izgleda pojachano prashimo,negde i ti tad krecesh?Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 32796
Bixi,srecan put!!
Chekalice,uzivajte u lepom danu,cedjenom vocu i josh lepshim stvarima.
Joca je moj drug! Shta kod tebe Joci ima?
Majo,shoknu me tom veshcu,hahahaha...josh nije nalay gotov?Ne ynam da li je to chudo,to sama dr zna.
Devojke,stisak!
Mesim testo za inegr.ovsenu pizzu Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin al se neshto ne dize... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_rolleyes idem da mu nanu naninu!
Stiskam!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 7/9/2010, 14:22

mali pariz ::
Super situacija!Teta bocka krece gonalima? I on je chist FSH.Super!
Ne znam shta ti znachi debeo endo?Mislim - ta tvoja konst. da je debeo...ne bi trebalo da bude mnogo debeo...kao ni tanak.

Da za Gonal, vidis ipak nije Puregon  b Zadovoljna sam izborom, u svakom slucaju, imam neki osecaj da ce biti plodonosan. b
Sto se enda tice.... pa ne znam sta bih ti rekla, ali je dr bila vise nego zadovoljna. Upotrebila je i rec "savrsen". pa meni je sada kraj ciklusa, pred menstruaciju, valjda i treba da bude predebeo?
Kada sam u martu radila folikulometriju, 13 dc mi je bio oko 14 cm, rekla bih da je to dobro. Ne znam, sad si me bas zbunila Rolling Eyes
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/9/2010, 14:27

Sad mi je jasno.Ja sam draga u svojoj glavi iskonstruisala da si sa dobijenim ciklusom ishla na UZ.Stoga moje chudjenje na "debeo endo" na samom pochetku.
Sad vidim da si pred ciklus otishla,onda je sve jasno..i nikad nije predebeo.Nemoj to.On je..savrshen! Bash kao shto Kopitovicka kaze! To mi se dopada Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
A postoji li neka znachajna razlika izmedju puregona i gonala,inache...zna li neko?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 7/9/2010, 14:33

Mislim da ne postoji, da su oba cist FSH. Zadovoljna sam izborom jer mislim da meni bas takva stimulacija i treba - prosle godine LH mi je bio neznatno veci od FSH, sada su tu negde. Pa pretpostavljam da mi je dala gonal da mi malo podigne fsh da mogu celije da rastu. Pratice me pa je rekla da ce uvesti menopur posle 6-og dana stimulacije, ako bude mislila da ima potrebe.
Razlika je mislim samo u proizvodjacu i ceni. Mada stvarno ne znam zasto bi nekome davala Gonal, a nekome skuplji - Puregon. Mozda ima jos neka razlika za koju ne znam....
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 7/9/2010, 15:04

Pari, drago mi je da ti je dr ostavila dobar utisak. Svidjami se plan koji ti je napravila. krupnim koracima napred yes
O rezultatima sam pisala na Imunologija level 1- baci pokleg molim te

rezultati hormona, svi ok osim prolaktina koji je povecan.dignoza hiperprolaktinemija. savetu je se, rtg glave-lobanje i CT endokranijuma.

pozitivna atniikardiolipinska antitela IGM 119,4 (ref <7 MPLU/ml)
IGg 0.8 (ref< 10GPLU/ml)
sta ce jos da mi nadju?
u cetvrtak poseta endokrinologu.
Zoko, jel si dobila rezultate oggt testa?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 7/9/2010, 15:10

Zoko, sorry videla sam sve. c
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 7/9/2010, 15:23

Cici, nisi ni ;puno pogresila Wink
Jer u subotu imam kontrolu.... Idem u lab da mi rade glikemiju i insulinemiju naste i 2h posle jela. pa cemo videti kakvo je stanje i dal' ima pomaka...
Sto se tice prolaktina, koliko ti je povisen? Da li si bila budna 3h kada si ga radila?
Cmokic osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu