KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 11:16

Ane, vratila si se... osmeh srce Kako je bilo na moru?
Ništa, Paris....I na moje: šta sad? Kako da se ponašam? VV: Opušteno... Very Happy
Ma, niko nikog ne osudjuje...hvala Bogu, različiti smo i u tome je lepota ovoga sveta... Very Happy sunny
Ja se samo pitam, sve sto sam duže i dublje u ovoj priči koliko čovek može da bude racionalan u svemu ovome...Sećam se sebe sa početka ove borbe...pogotovo što kad smo došli napokon (ah, tako smo tad mislili) do otkrića problema: "zapušeni jajovodi", kako smo jedva čekali VTO, pa još nas Goca ušpricala samopouzdanjem: Vi, vi sigurno ostajete trudni...kod vas je samo tehnički problem( disfunkcionalni jajovodi koji nikome nisu potrebni u VTO priči) i... ne osta' trudna...pa onda, "do trećeg pokušaja uspeva sigurno"...eto, ni to...U medjuvremenu otkrih da sam poor responder, pa da bi i Fsh mogao biti niži, pa i one miome(jesu li miomi ili adenomiomi Rolling Eyes ) i tako...I ako mi, ne daj Bože i ova ne uspe, ko zna šta dalje...možda kao i ti, otkrijem povišen insulin (i ja sam radila OGTT pre par godina bez insulina)...
I sećam se kako mi je tad na početku bilo daleko i strano kad čujem "pokušava toliko i toliko puta", ali mic po mic i ja brojim već nekoliko pokušaja i niko mi ne garantuje da ću ko zna koliko još pokušavati...a nisam tako sigurna da mogu tako lako da stavim tačku i odustanem.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 11:21

Biksi, meni kad ne ide "šaranje" i "glancanje" torte, uvek se vratim dobroj, staroj viljušci...i kao napravim "talase"... v Kad malo bolje razmislim, ja se uvek dohvatim viljuške...toliko o mom strpljenju...
Uživaj na rodjišu... ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 11:25

ej,i to "опуштено"me,kad sam u postupku-dovodi do ludila,ali ovako sa strane kažem-pa šta drugo i da kaže.Ustavri,da li možemo tekućom ishranom u tih 15 dana nešto i promeniti...
Naravno,s godinama borbe,problemi su samo veći usled tih stresova i stimulacija...ništa to nije -otkriveno što ranije nije,jer ga ranije ni bilo nije.FSH ti je u međuvremenu skočio,nije bio takav,kao i meni kilogrami,rezistencija sa tim,pa i pov. glukoza...
e,pa zato ja i kažem sve što kažem-meni je moje zdravlje najbitnije,ma koliko to na ovim str. surovo zvuči,i tu nikad ne menjam mišljenje.
zato ja i reagujem na trudnoće u pedeset i nekoj i mnooogo,mnooogo VTO pokušaja...ali Wink 100 žena,200 sisa,i ja to tako i volim. Very Happy
Nego,jedva čekam toje izveštaje o svemu,i to slikama potkrepljenim.kad ćeš to uspeti da izvedeš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 29/8/2010, 11:32

Struzzo ::

A propo razlicitih vidjenja ove iste borbe, juce prica jedna zena, inace je sva onako zustra i non-stop nesto brblja, pita i juce i kad je bila punkcija. I tako objasnjava nam kako joj je smetala stimulacija, te se osula, te imala proliv, svasta nesto i kako joj je to prva VTO, kako ne zna kako ce ovo ili ono i mrtva ozbiljna rece: Ja stvarno ne razumem zene koje pokusavaju po ne znam koliko puta...no, ne uspeva, ne uspeva...ajme, odustani...
Da bi u tom trenutku progovorila zenica sa drugog kraja sale kojoj btw nismo cule glasa uopste: ...Meni je ovo 10. pokusaj...
Tako ucuta ona pricljiva, ucutasmo sve...


Pa dobro svako ima pravo da sa svojim zivotom radi sta mu je volja. Ja ne bih isto pokusavala 15 godina i ne znam koliko puta pa i da znam da cu dobiti dete na kraju (a jos vise sto ne znam). To je 15 godina mog zivota i ne zelim da ih provedem u vto pokusajima. Ja sam od pocetka imala plan, dve vto (i jedna insemenacija). Ispalo je tri vto, znaci i preko plana, i to mi je preko svake granice. Naravno sad krecem u usvajanje i radujem se toj prici. Jeste i to stres ali ne kao vto, bar fizicko zdravlje nije ugrozeno. A i ceo ostali zivot. Ja sam na drugim planovima nazadovala otkako sam u ovim pokusajima. Jeste mi dete vazno ali imam i druge sadrzaje u zivotu i nije mi bas drago sto je tako i sto sad crkavam od nekog rada da nadoknadim... Ali to ja tako razmisljam i nemam pravo da drugome kazem da odustane niti da predje na usvajanje, nisu svi ljudi za to...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 11:49

Ja razumem svakoga...i onoga koji ne moze sve to da podnese i onoga ko pokusava x puta i onoga ko posle x pokusaja nastavi sa donacijom i onoga koji usvoji i onoga koji ne zeli da usvoji i odustane od svega...
I mogu vam priznati da sam pre par godina, da ne pricam pre braka i ove trnovite borbe i ja imala raznorazne predrasude i umela olako da nekome "sudim"...Mene je sve ovo promenilo, ojacilo, podstaklo da razmisljam i malo drugacije, uopste da sagledam stvari iz drugog ugla i bolje receno, uglova.
Recimo, ja imam dosta stariju od mene sestru od tetke koja se relativno kasno udala i isto tako pocela da ozbiljno bavi "pravljenjem bebe"(izraza li... Rolling Eyes ). Ona je imala 2 pokusaja VTO i odustala je...imala je tad 39-40 god. Nije joj palo na pamet da usvoji dete. Cak se ljutila kad joj to neko pomene. Ona je prosto resila da stavi tacku na temu zvanu dete. Meni je to, sa tada mojih 25-26 god. delovalo strasno i nisam mogla da je shvatim i smatrala sam je sebicnom. Ona sad zivi, rekla bih, vrlo kvalitetno i ima itekako bogat drustveni zivot i neprestano negde putuje sa NJM...cini mi se da je ispunjena. Sad i ja mogu da je shvatim. Iako ne bih mogla kao ona.

Paris, nesto mi ne ide sa postavljanjem slicki...kad stignem kuci.
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 29/8/2010, 11:54

Dasa je mnogo sladak, prvi mali zvrki love mada se nesto uozbiljio naočare pa decaci ne vole da se slikaju Very Happy I vas dve ste preslatke Wink sjajna fotka

sto se tice price iz sale, dobro je sto smo svi razliciti, svako ima neki svoj plan i njega se pridrzava. kada ce odustati i da li ce, to je odluka svakog od nas nezavisna. svako podvuce crtu tamo gde misli da treba. ja cuvam svoje zdravlje i samo toko mogu da pomognem sebi i svojoj porodici. bolestan ne trebas nikome.
toj zenici svaka cast 10-ti put!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 11:58

Odoh da...čudnog li čuda...legnem Razz ...kao i da dosad nisam ležala i sad dok kucam...U stvari, ovaj moj traži komp...hoće da igra igricu, derište! I još kao pravo derište ili mama/tetka se ljuti, "rekla si pola sata, a već si dva sata za kompom"... Rolling Eyes
Ljubim vas sve...javljam se...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 12:18

Struzzo ::
Ma, niko nikog ne osudjuje...hvala Bogu, različiti smo i u tome je lepota ovoga sveta... Very Happy sunny

Struzzo ::
I mogu vam priznati da sam pre par godina, da ne pricam pre braka i ove trnovite borbe i ja imala raznorazne predrasude i umela olako da nekome "sudim"...

Struzzo ::...U stvari, ovaj moj traži komp...hoće da igra igricu, derište! I još kao pravo derište ili mama/tetka se ljuti, "rekla si pola sata, a već si dva sata za kompom"... Rolling Eyes
Ljubim vas sve...javljam se...
Eto,ja baš zato,što ti predstavljaš moj stav,ili stav nekog koji se razlikuje od tvog-osudom,imam potrebu da ti svaki put odgovorim.Nadam se samo da te to ne nervira,ako imalo -da- reci,odmah stavljam tačku,jer ne želim to,veruj mi.
osmeh srce
ja negde znam da razumeš o čemu pišem,ali ipak smatraš da zbog mog stava osuđujem druge koji ne misle kao ja.Naprotiv.neko je okačio članak,i izneo svoje mišljenje,a ja potom iznela svoje,i gle-tebi koja ne misliš kao ja,to smeta.
Nemam pravo da osuđujem,niti iko ima pravo mene da osuđuje,samo svoja mišljenja razmenjujemo.
A ti ustvari-tako si i napisala,to što si sa 25 imala ne samo dr. mišljenje već si osuđivala druge.
Ja sam možda to radila,kad sam bila dosta mlađa-osuđivala,ne znam,posle svega što sam prošla sa samo 32 godine,nikog ne osuđujem,ali uvek i na svakom mestu slobodno iznosim svoje mišljenje.
Bez obzira na nečiji put...svesno u 53.g. ulaziti u trudnoću,znajući kakve sve probleme bebi i sebi može doprineti- za mene nije hrabrost usled tooolikog rizika.Moj stav je da je to ludost.A stav nije osuda.
No,kad spomenu da se odvajaš od kompa...sećaš se kako sam se i ja odvajala,imajući svoje "radno vreme" na njemu...
uh,kako mi drago,što mi dragi skratio muke,i kupio lap-top.
Baš smo se prepirali ko će koje vreme provesti na njemu...
yes znam,da niste kući,i da ste primorani-na ravne časti!
p.s. ne zaboravi utrić lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/8/2010, 12:35

Struzzo, cuvaj nam, mazi i pazi Janeza. Korak po korak na putu do bete + - Page 25 275568

MM za promenu radi, roknucu se. Verovatno ce sutra biti slobodan, kad ja budem radila Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Icon_rolleyes

Ispekla sam paprike, sredila malo kucu, sad rekoh da vidim sta radite.

Kako je divno zahladnelo, presrecna sam. smorila me ona vrucina, skroz
Aleksandar je sav ozbiljan, stigao covek i u svatove Korak po korak na putu do bete + - Page 25 690119 A vas dve ste ki slicice. Korak po korak na putu do bete + - Page 25 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 12:49

bak ::Ispekla sam paprike,
Bak,za ručak,ili si već zimnicu? Shocked
Žeeene,al ste vredne!
Ja ću samo (čitaj moja mama i sveki,a ja ispomoć) ajvar i pečenu papriku.Jedino tako dobar ajvar,kao domaći,ne mogu da nađem,sve ostalo ću kupovati.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/8/2010, 12:56

Ma za rucak. imam pasuljcinu od juce, milina! Ima samo da duvamo! Kad mm dodje, ako dodje za rucak . Ako ne, nema pojma sta propusta Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol

Ja stavim tursiju i kupus i nista vise. Ajvar uzimam od jedne zene sa drugog foruma, savrsen, domaci, bolji nikada nisam jela, niciji.
Kolko uzmem, toliko pojedemo i nemaaa. A ne napravimo pa pojedem 100 tegli, pa otkud mi toliko kila. Nema!

Mada sam mislila ove godine, imam i tegli, da napravi ajvar, hm... Mozda, ima jos vremena
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 13:08

Opet ja, na kratko....ovaj moj ustao da spremi nesto za jelo, a ja brze-bolje ugrabila komp...istina je da mi je dosadno. Posle onoliko svrckanja ovo lezenje bas smara... Rolling Eyes

Joj, draga moja Paris...nasle nas dve, ja, koju hormoni setaju i ti, koja je skoro prosla ovo sr.... da razmenjujemo misljenja...pa mozda i ispadne da se ne razumemo i razilazimo...a u stvari...obe smo podjednako u ovome i nijedna nije dovoljna pametna da zna sve moguce i konacne odgovore. zagrljaj
Sad stvarno zvuci strasno ta rec "osudjuje" kad je toliko puta ponovismo...a u stvari, nijedna nije mislila tako, ozbiljno.
I ja se slazem da je u 54 god. kasno...prosto je kasno...ne bih to nikako nazvala ni hrabroscu ni ludoscu...kao sto ni sad ne mogu kazati da je moja sestra od tetke sebicna...bar ne u negativnoj konotaciji. Ona je odlucila da je za nju tako najbolje. Ja, licno, ne mogu da zamislim da nemam dete. Zato sam i resila da usvojim. Nekome je i to ludost. Meni nije.
Draga moja, vrlo se dobro razumemo ti i ja...veruj mi... poljubac

Hmmm....ajvar....obozavam!!!! Ali ne umem ni ja sama da ga spremim... Embarassed
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 13:09

bak :: Ajvar uzimam od jedne zene sa drugog foruma, savrsen, domaci, bolji nikada nisam jela, niciji.
aaaaaa  b nemoj mi samo reći da je reč o forumu o sterilitetu lol!
svašta će čovek na forumima saznati,i sebi obezbediti Very Happy
zato ja mamin ne menjam ni za šta na svetu! Ode mnogo paprika,ali je vrhunski!
I ja sam sad ručala,doduše ne pasulj,ali bez muža za stolom... Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 13:12

Strule,pa ne mere se mišljenje razmeniti u 2 posta!
Poštujem naše razumevanje poljubac
ja jednostavno volim te malo opširnije konverzacije...otkud Rolling Eyes i ni po što ne znači da teram mak na konac.
Grabi računar kad god je slobodan.Meni da nije bilo lap-topa,ovaj poslednji put,ja bih crkla od dosade...kao što sam u prethodna 2 Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/8/2010, 13:15

Ma jok, roditeljski forum, ali ima i steriliteta Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol Snalaze se ljudi, lepo njima, lepo nama, milina.
Moja mama to ne pravi. Nema vremena, pogotovu otkad je u penziji Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol Tvrdi da je ranije pravila, al se ja nesto ne secam
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/8/2010, 13:17

He, he, he, he. Ne zna se ko je srećniji, da li ja što sam zadovoljna šaranjem, ili klinke iz komšiluka koje su nestrpljivo čekale da završim pa da pojedu ostatak šlaga i oližu lopatice od miksera! :) Torta gotova, slika je na jutrima, makla sam je odavde, ipak torta ne čeka betu! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol

Strule, mene šaranje viljuškom toliko podseća na detinjstvo, da ti ne mogu opisati! Moja mama je,kad smo bili klinci, redovno pravila talase! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Icon_biggrin


Poslednji izmenio Biksi :) dana 29/8/2010, 13:38, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelena* 29/8/2010, 13:19

Struzzo navijam Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 25 32796
Bas je lepa slicica.Aleksandar je divan kao vas dve!
Biksi prava si umetnica Korak po korak na putu do bete + - Page 25 612963
Ljubac za sve Korak po korak na putu do bete + - Page 25 543728
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 13:21

Very Happy Preslatko je Bixi,svaka ti čast!
Blago tvom sestriću yes
a vidim i Deni se došunjala na tortu? Very Happy
I šta kažeš,Bak,ne sećaš se Laughing
i u penziji nema vremena,a dok si bila mlađa i dok je radila,stizala je? lol!
joj,mama ti je lik!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/8/2010, 13:26

mali pariz :: Very Happy Preslatko je Bixi,svaka ti čast!
Blago tvom sestriću yes
a vidim i Deni se došunjala na tortu? Very Happy

Misliš blago mom bratiću!

Razmišljah koga sa kutka da ubacim, pa ko velim ajde Deni! Ona ionako ide na odmor, neće ni primetiti! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Icon_wink
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aki 29/8/2010, 13:31

Struzo....stigoh da navijam jako za jedinca ili jedinicu....ma neka je zivo i zdravo
radost radost radost radost radost

a ajvar...mmmmmm....iz mamine kuhinje najjaci likeit
Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/8/2010, 13:34

Biksi, super je torta!

Pariz, stvarno je tako. Kazu moj otac i brat da se ne svrce kuci, u stvari znam to i sama.
Kod mene dodje jednom u dve nedelje, ne stize cesce!
Ide sa bivsim koleginicama, sad su sve u penziji, po kojekakvim promocijama, susretima penzionera, krenula u sverc, prodaje neku robu, sou! Ne stigne danima ni rucak da skuva! Kaze mi skoro " ja uopste ne znam kad sam stizala da idem na posao" Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol
Boli je uvo, uziva u penziji. Dok ja dodjem dotle, imacu 99 godina Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/8/2010, 13:36

Bak, majka ti je carica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 14:04

bak :: " ja uopste ne znam kad sam stizala da idem na posao"
lol! legenda!
Pa ona je aktivna penzionerka!za svaku pohvalu!
Evo kuvala sam kafu,pa izvolte na kafu i integralni čajni keks.
Dragom sam juče još spremila šnenokle.Sad ga očekujem,sad bi trebalo da je krenuo iz Karataša.Stan sam picnula od a do š,jer od utorka konaćno na posao,tako da dok sam s vama pričala,malo stan,malo čavrljanje,i evo od jutros,završih sve.
Uh,skoro nije ovako sijao...toliko sam se razmahala da am i na hodnik izašla,i njega ribala,i vrata na hodniku koja nas i još 3 stana odvaja od ostatka sprata...ma šou,da sam na gelendere prešla,već bi bio problem lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 29/8/2010, 17:14

Bak, mama ti je Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Icon_queen
Volim dinamične žene.

Pariz, tinče, izvinite, Aleksandar Veliki je ipak najlepši Korak po korak na putu do bete + - Page 25 612963
Biksi, domaćice, bravo za tortu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/8/2010, 17:43

Aaaa, ja sam malopre skontala da treban danas, tj 5. dc da pocnem sa cikloproginovom!
Skroz sam zaboravila! Eto koliko ja razmisljam o svom postupku, vise mislim o vasim Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol
Cekam muza, tj auto Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Lol da odem da kupim, nisam ni kupila. Skroz sam smetnula s uma!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu