KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/8/2010, 15:31

Drage moje, svi nalazi za sada super: papa, vs, cb, mikoplazma, ureoplazma Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
Cekam Hepatitis i HIV, sutra ponavljam hormone i nadam se spremna cekam 15 avgust pa u akciju!

Sve vas puuuuuuuuuunoooooo ljubim! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 275568
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/8/2010, 15:32

Biksi :) :: Svozala sam jedan diklofenčić duo, pa ćemo da vidimo za koji sat da li ću biti za kakvu upotrebu! Wink

Duso, svi dr kazu da diklofen duo ide u kombinaciji sa bensedinom. Konsultuj lekara, ali mislim da nece da ti skodi. Moja sestra se cesto ukoci i tako resava. I naravno mirovanje, niakakva gimnastika Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Lol
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 6/8/2010, 16:14

Bravo Zoko! Biksi je nezaustavljiva, dzaba joj sve pricas.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/8/2010, 16:26

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 1841082nzp8qq1vsr

Ajd devojke kafa dok nam stigne Ori sa izvestajem i mrvicama!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2010, 16:32

Eh, Biksi, ne raz'mem se puno u te probleme...navijam da prođe kako god... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 512172
Zoko, znam da ti je bilo šokantno i da si sigurno pomislila "zar i to", ali je dobro što si otkrila na vreme i što ćeš adekvatnom terapijom takođe reagovati na vreme...Bićeš ti nama Korak po korak na putu do bete + - Page 35 523476 , ne brini...

Cure...sećate se da sam vam rekla da smo MM i ja išli da po ne znam koji put da proverimo one tri glavne beštije i standardno spermokulturu, vag. i cervikalni bris...
I kao za inat, MM ima ureaplasmu...kod mene je negativna... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_eek Ne razumem kako, kako nemamo oboje, i najviše što sad... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 510326
Ko je imao to s.... Šta se pije? Eritromicin?
Opet razmišljam, bolje on nego ja...ali da li da ja bez obzira što je sve uredno, uzmem nešto preventivno...neke vaginalete...
E, u pm... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 879326
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 6/8/2010, 16:37

Uuuuuuu Djoleeee, kakva kafa, cak bih je i ja koja ne pijem vise kafu sa radoscu pila.
Struzzo, moze i Eritromicinl a sada postoji i nogo komfornija varijanta (analog Eritromicina), "Z max". Popijes jednu dozu, i traje 10 dana, vise nista ne pijes. Rastvoris, imas i casicu unutra, i popije, ima ukus banane. nazalost, ne ide na recept, nekada je kostao 800 din, sada ne znam kolika mu je cena. Ti ne moras nista da uzimas, kada nemas nista.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/8/2010, 16:41

Struzzo,bas se pitah gde si nam ti. usne
MM je imao ureaplazmu a ja ne.jer uradjen antibiogram?MM-u su dali ciprocinal ali nije mogao da ga pije pa smo presli na dovicin 10 dana .Tebi ne treba nista samo sto morate koristiti radno odelo za odnosenje Very Happy
Ne brigaj resava se.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 6/8/2010, 16:50

Djole je dodala ono sto sam ja zaboravila (ta odela :))). Moze vise lekova, ovo sto je Djole prepoucila je najjeftinija varijanta (jeftinije je da ga kupis, nego da ga uzimas na recept), a efikasnost je ista. Ja od Dovicina imam cudan osecaj u glavi, ali svako je prica za sebe.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2010, 17:02

Hvala vam... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
Da, ima antibiogram i ima više solucija...na prvom mestu je eritromicin, piše i dovicin...
Šta da mu radim? Nek' pije to deset dana...rekla mi je laborantkinja u Konzilijumu kad sam danas podigla rezultate i bila u Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_eek pročitavši njegovu pozitivnu ureaplasmu, da se ume javiti kad ima gljivica, tako da ću dati gospodinu da macka svog gospodičića Canestenom...ništa mu ne fali...i ja sam kojekakva g..... koristila zarad zajedničke sreće.
Korak po korak na putu do bete + - Page 35 275568
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/8/2010, 17:16

Ne brigaj Strule,kad sam pitala dr.Zorana sta ako MM ne izleci bestije rece vazno je da ih zenski partner nema jer se muski "materijal" dobro opere raznim rastvorima tako da bestije nemaju sanse da opstanu.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2010, 17:22

Da, Đole, kao što rekoh, sad pred postupak ako je već neko morao to da ima, bolje on nego ja...
Mada otkud i njemu...Sumnjivo je to mene...Imam sad materijala... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_razz
Evo, ceo dan ga zezam da hoću odštetu za pretrpljeni stres u vidu mnogo shoppinga u Sloveniji bez kolutanja očiju dotičnog... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_lol
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/8/2010, 17:35

Cure, odoh ja sad polako na Dunav... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 805311
Nadam se da ću uspeti preko mobilnog da se uključim da vidim šta je sa našom Anicom (tako bih volela da nas obraduje)...Ako ne, kuckamo se u ponedeljak... Korak po korak na putu do bete + - Page 35 21831
Budite dobre...
Korak po korak na putu do bete + - Page 35 75087
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 6/8/2010, 18:18

Cao devojke! ja celi dan nisam imala struje, sta ces palo tri kapi kisice pa da se ne rizikuje. Bila jutros kod dr. ali zena ladno nije dosla na posao, em sam ustala u 5 em se mlatarala da bi nam oko 8 rekli da je sprecena danas da dodje. Lepo sam poludela. Ljubm vas sve Korak po korak na putu do bete + - Page 35 8326
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 6/8/2010, 18:34

I "njih" peru?! ku-kuuuu, sta li je tu tehnologije. Ma ljudi, samo se setite Pakisatana, Indije i tih zemalja, pogledajte kako se mnoze, prostom deobom. Ja uopste ne verujem u te bube i briseve. To je sve sviranje k....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 6/8/2010, 19:43

Struzzo, sta da ti kazem, mm-u su hitno morali da zamrznu spermu zbog hemoterapije. Operu oni to, nis' se ne sekiraj.
mm sada mora samo HIV i Hepatitise, a ja gomilu sr**a....
Ljubim te, uzivaj!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 6/8/2010, 20:30

E zene vidim vi aktivne skoro celi dan, a ja ga prespavala onako muski. Danas nije bilo sudjeno da se vidim sa dr. ali sam zato dobila u toku dana bolove slicne onima pred veštica pa sad sta to znacilo nemam pojma. Znam da nije jos vreme za to ali vise ne mogu da mislim sta i zbog cega me boli.
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2010, 20:31

Zoko, srećno u postupku!

Snežo, naš sistem u dz, šta reći, a ponekad ne zaplakati!

Strule, samo polakice, za deset dana ti je on čist skroz! I pranje i tuširanje i kupanje i banjanje, šta god da im rade, samo nek su dobri! Lep odmor na Dunavu želim!

Ja se malo dozvala. MM me izmasirao onom konjskom zelenom hladišom, onda zaspala, odlomila jedno tri ipo sata i sad sam prilično pokretna. Idem na popravku svadbe. He, he, he. Tako je to u našem kraju. A gde će kolo bez Kokana... Tako da Ćuftica bi upravu Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_lol !
Samo da se ja dobro naspavam za vikend i sve će to da prodje. Mada sam sutra na rodjendanu kod bratičine, hoće me ta slavlja, šta se može. Dakle, ostaje mi nedelja za lenčarenje.

Sve vas ljubim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 6/8/2010, 20:36

Biksi potpuno si u pravu, izigra se ti na svadbi pa sad ko ga sisa, proci ce i ta kicma. igra
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 6/8/2010, 21:37

Struzo bitno je da nemas ti nikakve bestije. Lepo se provedi na Dunavu.
Djole, provereno, mozes slobodno na Zvornicko jezero. Zavrseni su radovi, za vikend najavljuju preko 30 stepeni, pakuj stvari i lepo se provedi. Drina je danas bila mala i cista.Da ne idem u pon na more dosla bi i ja do Z jezera.
Snezo zao mi je sto si se maltretirala.
Biksi taman si se lepo odmorila i veceras Korak po korak na putu do bete + - Page 35 639774 popravka svadbe Korak po korak na putu do bete + - Page 35 42399
Zoko bravo za odlicne nalaze i jos par dana i kreces u postupak Korak po korak na putu do bete + - Page 35 729680 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 729680 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 729680
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 6/8/2010, 22:18

Manje vise to za maltretiranje nego meni se od popodneva desava neko boluckanje u stomaku, slicno predmenstrualnim bolovima a trebala bi da dobijem oko 20. Inace trenutno sam u ovulaciji pa sad ne znam da li to ima nekakve veze! Rolling Eyes
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2010, 23:52

Snežo, hoće kad je ovulacija da bolucka stomak, i jajnici, bar je meni tako. Ja u tom periodu osećam da mi je stomak nadut i jajnici kao da su napumpani (ne znam koju drugu reč da upotrebim), pa prave nelagodni osećaj u tom donjem delu stomaka, i taj bol ume da bude konstantan. Tako da prioni ti na muža!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 7/8/2010, 00:23

E sad mi je malo lakse, kad vratim film unazad i pocelo je da bolucka otprilike prvog dana ovulacije, nadam se da sam dobro izracunala. Sto se tice muza jos malo ce na posao da polazi u stilu zombija ne dam mu mira jadan on! I tacno je da imam bolove u predelu donjeg stomaka i jajnika a sve drugo je ok, nema ni svraba sem sto je sekret melo jaci nego inace ali nista posebno jak! usne
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 7/8/2010, 15:38

E napredujem i ja, uspeh da postavim avatar. Za sada neki onako bezveze ali dovoljno da se usemim!! igracice
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 7/8/2010, 16:41

Opa, snežo, sladak ti je avatar
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 7/8/2010, 16:55

divno mi je na Dunavu...ma, bozanstveno...
Da vam prijavim...videla sam Korak po korak na putu do bete + - Page 35 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 35 925363
gledam ja njih tri, a one se igraju...lete nisko tacno iznad mene i sve u krug, kao da vijaju jedna drugu...u prvi mah pomislih, neki veliki galebovi (toliko dugo ja nisam videla rode uzivo Korak po korak na putu do bete + - Page 35 635297 ), kad malo bolje, stvarno rode...dok sam ja cimnula mm: rode, rode, one su odletele...
Bas su me svojom pojavom oraspolozile! Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Icon_biggrin
odoh ja....bubim!!!
Korak po korak na putu do bete + - Page 35 578491
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu