KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 5/12/2013, 20:08

Pisite Ivani. Ja sa njom komuniciram i dobijam uvek odgovor istog dana. Srecno. Drago mi je da vidim aktivnog muskarca. Mrave, svaka ti cast i dobro dosao!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mrvica78 5/12/2013, 21:55

Atomski i ja sam prvo slala mail Danici i strpljivo cekala 2 nedelje. Onda sam poslala ponovo mail rekoh mozda je moj prvi kontakt zavrsio u spamu iz nekog razloga...ipak njima verovatno stize stotine mailova dnevno. Strpljenje me je izdalo posle naknadnih nedelju dana. Onda sam uzele i napisala mail i na srpskom i na engleskom i poslala Ivani i Mirni kao drugim koordinatorkama. Ivana mi je odgovorila u roku od sat vremena. Izvinila se u ime klinike za koleginicin propust i od tog trenutka sva komunikacija je isla preko nje. Licno sam zadovoljna njenim odnosom. Probaj preko nje ako ti se Danica ni sutra ne javi do nekog doglednog vremena. I sa srecom... igracice 
Mrvica78
Mrvica78

Broj poruka : 108
Godina : 45
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od atomski mrav 5/12/2013, 22:29

Hvala Mrvice, evo sad prelistah poslednjih 15-ak strana i ponovio sam mail, ovaj put Ivani pa cekam. Jer neizdrz je dosao po svoje :)

Nakon dve dve bezuspesne IUI, gomile testova, nakon kojih nas svi tapsu po ledjima i vidu kako pojma nemaju zasto se kod nas ne desava zacece, zelim da vidim da se nesto desava. A neodgovaranje na mail u 21. veku u roku od 24h mi je potpuno neshvatljivo :)
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Malu 6/12/2013, 09:37

makac71 ::Hvala na informacijama, obozavam kutak, najbolje ste.

Ta opcija da se ide od pocetka ciklusa je odlicna. Oni gledaju na uz i mogu da promene terapiju, pa to je divna stvar. Ne znam samo da li to dodatno naplacujuju, ali nije bitno, vazno je da se prilagode sitaciji.

I znajmljivanje stana je vrlo dobar predlog, razmislicu o tome.
Sad sam bila u turistickoj agenciji, kazu da su poleteli avioni i da je povratna karta 15.000, pomeranje datuma je bar 50e po osobi, plus eventualna doplata za razliku u ceni. Vazno je da idu avioni, narocito sad po zimi da ne idemo kolima.
Meni su promenili terapiju u odnosu na prvobitno datu. Lekove smo uzimali kod njih, tj. Oni su mi davali terapiju sem nedeljom i stop. Platili smo ukupno 2.400 eur.

Malu

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Malu 6/12/2013, 09:42

atomski mrav ::drage moje, evo i jednog muskog primerka, koji cuka umesto buduce (nadamo se) trudnjace:)

elem, poslasmo mail u nedelju sa svim nalazima i Sonji i Danici, ali do sad ni pisma ni razglednice. Zvao sam Danicu danas i ne javlja se, i pocinjem pomalo da ludim. Any info kada da ocekujemo prvu komunikaciju?

pozz
Ja sam komunicirala takodje sa Danicom, kada sam joj poslala nalaze trazila sam da mi potvrdi da li su stigli. kako je proslo 24h ponovo sam poslala, ali sam dodala u cc i info@pragueivf.cz. nakon toga sam u roku od dva tri sata dobila potvrdu da su dobili nalaze i da ce protokol stici za desetak dana. Uvek u cc stavljajte ovu drugu adresu.

Malu

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od atomski mrav 6/12/2013, 15:09

khm, sada mi s eni ivana ne javlja na telefon... Aman, kao da su oni vec na odmoru...
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mrvica78 7/12/2013, 10:51

atomski mrav ::khm, sada mi s eni ivana ne javlja na telefon... Aman, kao da su oni vec na odmoru...
Atomski bas ti se tako izgleda zalomilo... ja sam juce trebala da dobijem poziv od Ivane da nam kaze kada da dodjemo u Prag (uzgred-budi-receno treba da idemo sledece nedelje) i ona mi nikako nije odgovarala na mail. Kad sam je pozvala rekla je da je ona trenutno na bolovanju i da nije u klinici te da ce mi se neko iz klinike javiti u toku dana. Inace je vrlo korektna i zaista brzo odgovara na mailove. Kada mi je juce rekla da je na bolovanju i da ce mi se neko drugi javiti iz klinike ja sam odmah sela i napisala sam mail koji sam naslovila i na Mirnu i na Danicu i na dr Sonju...Boze moj pa na sajtu kao donacijski tim i stoje njih tri...  lol!    Danica me je pozvala u roku od pola sata...Znaci samo treba biti uporan dok se neko ne upeca a onda krece dopisivanje. Sve najbolje vam zelim i sa srecom...radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Mrvica78
Mrvica78

Broj poruka : 108
Godina : 45
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tinche 7/12/2013, 11:59

opet off. molim vas citajte pravila.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Malu 7/12/2013, 14:01

Naime, danas mi je odradjen transfer dva embriona- osmocelijski i dva su za zamezavanje, od ukupno sedam. Endometrijum mi je malo deblji 15 mm. Da li neko ima iskustva sa ovom debljinom endometrijuma i da li je doslo do trudnoce. Kazu da je najbolje da endometrijum bude debljine od 7 do 14 mm.
Veliki pozdrav,

Malu

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od leptirko82 7/12/2013, 14:11

Malu, Tince je vec upozorila da se bezi od teme. Ovde se mozes najbolje informisati. Postavila sam ti link
https://kutak.forumotion.com/t2744p435-korak-po-korak-na-putu-do-bete#460598
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tinche 7/12/2013, 14:14

leptirko82 ::Malu, Tince je vec upozorila da se bezi od teme. Ovde se mozes najbolje informisati. Postavila sam ti link
https://kutak.forumotion.com/t2744p435-korak-po-korak-na-putu-do-bete#460598
lol! lol! lol! lol! lol! lol!  al ga sroci!!!

Malu, brisi na korake da ne dobijes packe...iako si vec trudna! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od leptirko82 7/12/2013, 14:21

Odoh i ja  u off, ali mi ovih dana bas ide! Prava sam biserka. lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BettyBoop 9/12/2013, 19:53

Drage moje,
htela bih da poklonim lekove koje sam kupila u Pragu, a nazalost nisu mi trebali u toj kolicini jer je beta bila negativna, pa mi se slobodno javite ako nekome dr. Sonja prepise  istu terapiju.
Poklanjam:
5 kutija Estrofema (2mg, 1 kutija sadrzi 28 tableta),
1 kutija Prednisona (5mg, 20 tableta),
2 kutije Utrogestana (100mg, 1 kutija 30 tableta).

Ako znate neku drugu temu gde bi ovo jos bilo pametno postovati, molim za savet  srce
BettyBoop
BettyBoop

Broj poruka : 8
Datum upisa : 14.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 9/12/2013, 20:55


BettyBoodop , ja se spremam da opet idem po treci put u Prag kod Sonje pocetkom sledece godine. S obzirom da je u pitanju donacija jajne celije , svakako mi je terapija Estrofem,Utrogestan i Prednison . Ako hoces , posalji mi PP .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Ceca797 10/12/2013, 23:09

Draga BettyBoodop, ja putujem pocetkom Marta u Prag na donaciju JC.Ako ti je mozda ostalo jos Estrogen I Utogestan molim te posalji mi tvoj e mail.Hvala ti.
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BettyBoop 11/12/2013, 19:42

Draga Ceco797, kao sto vidis Ganedina se vec javila, tako da smo se dogovorile da njoj posaljem. Sorry... U svakom slucaju zelim srecu obema  osmeh srce 
BettyBoop
BettyBoop

Broj poruka : 8
Datum upisa : 14.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 11/12/2013, 21:58

Da li je neko išao u u PFC ponovo na donaciju jć, mislim ako prvi put nije uspelo ni iz svežih ni iz FETa? Zanima me da li opet naplaćuju kao i prvi put 4200 eur ili postoji neki popust?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 11/12/2013, 22:22

Pegaz, tu ti ne mogu pomoći, ne znam. Ali moja preporuka svim parovima koji misle da idu za Prag je da ih kontaktiraju sada i traže cenovnik, jer ako budu povećavali cene sledeće godine, da uđu u priču sa starim cenama.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 11/12/2013, 22:38

Pegaz mislim da ce Ganedina da ide u ovu pricu pa je kontaktiraj.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mata 14/12/2013, 09:27

Dobro jutro,
Trebala bi mi pomoc oko lekova - gde ste ih kupovale, po kojoj ceni?
Uskoro bih da trebala da pocnem sa terapijom, planiran je odlazak u Prag u januaru. Za stimulaciju sam dobila injekcije Dipherelin 0,1 i tablete Estrafem 2 mg.  Rolling Eyes 

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 14/12/2013, 15:50

Naci ces u Igoru u Resavskoj u Beogradu. Mnoge cure kazu da se tamo leovi ne cuvaju propisno, ali ja nigde nisam uspela da nadjem estrofem, samo tamo (madjarski je),dipherelin pokusaj, ali takodje je nestasica, ili je rok trajanja januar(mada to traje ceo januar)
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 14/12/2013, 17:11

ma026 dobro nam dosla  cvet 

Evo ti link gde su sve apoteke gde su cure uzimale terapiju https://kutak.forumotion.com/t799-apoteke

Mada je dosta cura uzimalo u Srbotrade ili Irisu pa probaj i srecno  igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mata 14/12/2013, 21:32

Hvala  ljubav 

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 14/12/2013, 21:52


ma026 , cure su ti vec rekle gde da potrazis lekove koji ti trebaju . Ja sam kupovala iste i isla sam uvek u apoteku Igor u Resavskoj . Ono sto bih te ja posavetovala je da estrofem kupis ovda samo 2 kutije , cena ti je negde oko 960 din tj., prema tebi prepisanoj dozi sracunaj do odlaska u Prag . Tamo ces od Sonje dobiti recepte za celokupnu terapiju i bolje ti je da ostatak estrofema kupis tamo jer je u Ceskoj dosta jeftiniji tj., duplo jeftiniji / 1 kutija od 28 komada kosta oko 4,5 e , sto je prakticno duplo jeftinije nego u Igoru .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mata 15/12/2013, 14:53

Za sve nas koje muci ista briga -evo sta sam do sada saznala:trazila sam lekove u nekoliko apoteka u BG - nemaju ili ih nisu skoro imali (u Immocentru takodje). Za dipherelin su mi u jednoj rekli da se moze nabaviti,ali mu je rok do 1.01.2014.
Potraga se nastavlja.
Pozdrav svima.

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu