KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 11:19

Drage moje

Da se i ovde "upisem" - prvi korak IVF procesa vodjenje super profesionalnom Dr Sonjom danasnjim testiranjem Bete na 15-ti dan ciklusa je pokazao 137, nadam se pozitivnom ishodu, i da je Dr Sonja i njen strucni tim uradio sve da se "bibercici" pazljivo odaberu i oplode...! Aaah iscekivanje ponovnog testiranja... radost U ovom trenutku sam beskrajno srecna sto sam izabrala Prag i Dr Sonju za IVF proces osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od red 13/6/2013, 11:31

dr Sonja je na godišnjem u julu, meni su tako rekli, da jul ne planiram... moze od avgusta...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 13/6/2013, 12:28

Da, meni su licno rekli da je ona u julu na godisnjem, ali ne brini, dr Alena je fantasticna, isto kao Sonja.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 14:43

Dr.Sonja je divna žena i po meni odličan dr.Radila sam šestu vto kod njih.Imali smo 5jć,ali samo 1 embrion i to lošijeg kvaliteta.Aspiracija totalno bezbolna kao i et.Po tome se vidi koliko je neko dobar u tome što radi.Drugo su žene koje imaju hiper.Osoblje je prijatno i odlično.Sve u svemu klinika koja zaslužuje poverenje.Ako vto može da bude transparentna kod njih je.Pokažu vam vaše embrione i imaju vremena i želje da odgovore na naša pitanja.Bili smo smešteni u hotelu Clarion(valjda sam dobro napisala).Cena za nas dvoje preko klinike je 60evra.Hotel je u tržnom centru.Sobe su odlične i odlično opremljene ima i daska za peglanje i pegla(nekome to znači ja peglu ''mrzim'').Doručak je odličan švedski sto od voća,povrća,kolača do psulja.Parking ulazi u cenu i to garaža.U tržnom centru ima restorana.Probali smo svuda hranu,ali Orient city je najbolji.Cene više nego pristupačne,a porcije ogromne.U suterenu je hipermarket,DM,...ima i apoteka.Hotel je 10 min udaljen peške od klinike.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 13/6/2013, 15:50

Lafe, u Pragu predlazu svima donaciju,ne ubacuj se! Meni se cini da je veci problem kod vas spermogram,nego jc. To je po meni negativno kod Sonje,sto ne prati ona licno pacijenta, nego vazi UZ od bilo koga. Zato sam se ja i premisjala i vagala izmedju nje i Kopitovicke. ja imam PCOS i Kop.je oredlozila snizavanje LH supresivima prvo,pa tek kad je LH 2 da se krene u postupak. Vazna je sema da se izbegne hiper i da si dr-u stalno na oku da moze da je koriguje. I Biljana mi je prosle god semom izbegla biper, a pre toga sam u it. imala 21 jc.
Seti se samo da su skoro sve koje su imale hiperstimulaciju trudne!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 17:35

KoMeta ::Lafe, u Pragu predlazu svima donaciju,ne ubacuj se! Meni se cini da je veci problem kod vas spermogram,nego jc. To je po meni negativno kod Sonje,sto ne prati ona licno pacijenta, nego vazi UZ od bilo koga. Zato sam se ja i premisjala i vagala izmedju nje i Kopitovicke. ja imam PCOS i Kop.je oredlozila snizavanje LH supresivima prvo,pa tek kad je LH 2 da se krene u postupak. Vazna je sema da se izbegne hiper i da si dr-u stalno na oku da moze da je koriguje. I Biljana mi je prosle god semom izbegla biper, a pre toga sam u it. imala 21 jc.
Seti se samo da su skoro sve koje su imale hiperstimulaciju trudne!

ja imam punih 39god.Samo jednu biohemijsu trudnoču u svim postupcima.Mali broj jć,ali nisu prazne.Kad sam prošlog leta poslala dr.Sonji sve što sam radila i hormone očekivala sam da će mi predložiti vto sa doniranom jć.Poslala mi je protokol.Kad smo razgovarali o mojim jć.pre aspiracije ona mi je rekla da sam ok i da nema razloga za doniranu jć.Posle et kad smo videli embrione ona nije nijednom spomenula donaciju.Kad sam je pitala za istu rekla je da nema potrebe da žurim i da imam vremena za donaciju.Iz mog iskustva ne bih baš rekla da insistira na donaciji.Meni se Sonja svidela,ali mislim da je i Kopitovićka ok.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 19/6/2013, 21:33

samo da podelim sa vama utiske hotela Carol :)
Skroz je super hotel, pored je veliki trzni centar Harfa, na fazon delte i usca, metro stanica je blizu. Hotel je cist, osoblje odlicno, svakog dana su nam cistili sobe. Evo i slika sobe (cak sam slikala i toalet, meni je to najbitnije Embarassed)

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/833/43va.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/856/p2lw.jpg/?sa=0Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 43va

http://www.putovanja.info/galerija/ceska/prag/praha-2013-10198


Poslednji izmenio LaFolie dana 28/6/2013, 09:54, izmenjeno ukupno 1 puta
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pereca82 20/6/2013, 17:51

Leptirko82 i MAAKKI hvala na lepim željama. Mi smo u Pragu bili u ,,Wellnes Hotel Step". Dobar je, cena noćenja sa doručkom za dve osobe je 40 evra (uvek treba da se rezerviše preko klinike, jer oni lako otkažu hotel i pomere rezervaciju za drugi dan). Mi smo tamo putovali kolima, a ovaj hotel ima besplatan parking za goste.
pereca82
pereca82

Broj poruka : 5
Location : Vojvodina
Datum upisa : 19.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 25/6/2013, 10:18

e ovako;
ostvarili smo kontakt sa klinikom preko Danice,na odgovore nismo cekali puno,
popunili upitnik i poslali skenirane rezultate,
dogovorili smo se za septembar,
poslali su nam cenu za ivf 2400 evra,
interesuje me sta ulazi u tu cenu,jedan ultrazvuk,aspiracija i transfer i da li se icsi i pisci dodaju na tu cenu,zamrzavanje i ostalo ili ne.
procitala sam sve sto je ispisano na ovoj temi ali me interesuje kakva su vasa iskustva!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 27/6/2013, 10:43

Pereca, ajd na korake da navijamo :DBice to lepa beta, videces.

Sto se lekova tice, cak i ako su skuplji, ja cu ih tamo kupiti. Dosta puta smo se ovde uverile da kvalitet ne moze da se poredi pa ako vec imam priliku, kupicu ih tamo yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 27/6/2013, 11:05

Pereco, slažem se s Lili, možda su skuplji, ali je kvalitet siguran. kod nas se to nikad ne zna... Vidi, kad potrošim cirka 5500 EUR sa sve putovanjem, boravkom i histero, daću još i 200EUR analiza na svoju ruku ovde zarad svog mira, i takođe platiću skuplje te lekove. Tako bar ja razmišljam.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 27/6/2013, 18:58

Lela, tamo nista bez recepta ne mozes da kupis. Sonja ce ti dati recepte.
Na PDFu proizvodjaca menopura pise da moze samo tokom prvih 48h transporta da se drzi na sobnoj, nakon toga ga treba cuvati na hladnijem. Kupi knap i da imas u vozu, a sutradan kupi tamo nakon UZ.
Ja sam kupila za put rashadnu torbu i ubacila lekove sa par flasica zaledjene vode. Da li koristis i cetrotide?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 28/6/2013, 07:33

I meni je Sonja rekla za Menopur isto kao i Labradorki u Irisu i u Bisu ga nisu cuvali u frizu.
Ja htela jedan Menopur da ostavim tamo bas zbog toga, Sonja mi rekla da nema potrebe i da ga drzim na sobnoj temperaturi ako mi zatreba.

Gonal u penu sam primala u prvom pokusaju i receno mi je da ga drzim u grizideru nakon sto ga otvorim do tada nema potrebe.

Eto to je moje iskustvo Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Maksi 7/7/2013, 14:41

Iz Praga a u vezi donacije jajne celije stigli u petak vece. Pre polaska za Prag u Intesa banci smo kupili krune za pocetak da nam se nadje.Putovali smo vozom i bio je pun. U Prag smo stigli sa 20 minuta zakasnjenja, pa je bila malo frka oko usitnjavanja novca za metro. Posto nam je ovo prvi odlazak za Prag, na zeleznickoj stanici smo malo lutali dok se nismo snasli. U zadnjem trenutku, pred zatvaranje Bille, koja se nalazi na zeleznickoj stanici, muz upada i kupuje neke sitnice da bi dobili sitan novac za metro. Inace Billa radi do 23 casa. E onda uz srpski i nesto slabog engleskog jezika sporazumesmo se sa nekim Cesima, kupismo karte na automatu i krenusmo metroom. Pre polaska na put odstampali smo mapu metroa sto nam je bila velika pomoc u snalazenju oko presedanja i voznje metroom. Od metro stanice Ceskomoravska hotel Carol se nalazi pet minuta peske. Iz metroa se izlazi u ulicu Drahobejlova i hotel Carol je odatle cetvrta ulica sa desne strane. Vrlo lako se nalazi. Hotel je odlican, cist, sobe ciste svakog dana, dorucak svedski sto i raznovrstan. Hotel smo platili u evrima a takodje i sam postupak donacije. Klinika na 10 minuta hoda od hotela. Doktorka Sonja nije radila jer je bila sa detetom u bolnici pa mi je pregled a zatim i transfer radila dr Alena koja inace radi pacijente iz Engleske i Nemacke. Na transfer sam cekala sat i po jer je doktorka tog dana imala 13 aspiracija pa posto dr Sonja ne radi sve izgleda palo na nju. U povratku ponovo isli metroom do zeleznicke stanice. Prvi metro imali u 4 i 44. Malo sam bila iznenadjena kad su nam na recepciji rekli da je to prvi polazak jer sam citala da metro saobraca tek od 5 pa za svaki slucaj pitali i na ulasku u metro. Dan pred transfer otisli smo do zeleznicke stanice da malo bolje pogledamo kako da se snadjemo s obzirom da vece kad smo stigli od umora i male pogubljenosti nismo obratili dovoljno paznje. E sad sto se transfera tice i citavog postupka nisam bas optimista jer mi je endometrijum bio dosta zadebljao, moja endometrioza dosta narasla od estrofema pa me je prilicno utuklo kad mi je doktorka Alena objasnjavala da ova terapija nije dobra za mene i moju situaciju pa za slucaj da ne uspe drugi put cemo primeniti drugu semu. Inace ja sam kontaktirala mailom sa dr Sonjom i podrobno joj objasnila moju situaciju i ona mi odredila sta od terapije da koristim sto se izgleda bas ne poklapa sa ovim sto mi je rekla dr Alena. Na kraju je probala malo da me ohrabri pricom da je to sve individualno i da je videla pacijentkinje i sa tankim i debelim endometrijumom koje su ostale trudne. U svakom slucaju, sta da se radi, ostaje samo da cekam test. Rekla mi je da 17-tog dana od transfera uradim kucni test i javim rezultate. Sa doktorkom sam se uglavnom dobro sporazumevala, i tek na kraju pred polazak je dosla Danica, pa mi je bilo lakse da mi ona prevede ono sto nisam razumela doktorku.
Bila sam mnogo opsirna, ali se nadam da ce ovaj moj izvestaj pomoci zenama koje se tek spremaju na put, kao sto su i meni pomogla tudja iskustva.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 10/7/2013, 19:48

Dali klinika ima svoj parking?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 21:48

labradorka ::Dali klinika ima svoj parking?
Mislim da nema,ali ispred klinike je ogroman parking.Mislim da kartu za parking možeš da kupiš na parkingu u kiosku,a ima i neki čovek koji tu radi.Meni je et bio u Subotu tada je parking besplatan.Mi smo bili u hotelu koji je blizu pa je mm otišao po kola posle et i pristao uz ulaz od klinike.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 16/7/2013, 08:38

Dvoumim se izmedju dva hotela:Wellness Hotel Step koji je 40 eura sa parkingom i Clarion Congress Hotela koji je 60 eura sa takodje uracunatim parkingom.Putujemo kolima pa nam u principu blizina klinike nije nesto bitna.Razlika u ceni je evidentna e sad dali je evidentna razlika i u kvalitetu..ima neko sugestiju?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 09:33

na koliko dana idete?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 16/7/2013, 10:19

Ne znam tacno,od 5-7.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 16/7/2013, 10:34

Hvala Lafe,verujem sve sto kazes za Carol ali on je ubedljivo najskuplji,68 eura sa parkingom a mi idemo kolima.Cini mi se da je Clarion u istoj klasi,isto je udaljen od od klinike i ima prevoz u neposrednoj blizini.Jel neko sa foruma isao u Clarion?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 10:35

Tamo je isla neka devojka pored koje sam lezala nakon ET, kaze da je mnogo lep hotel
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:00

labradorka ::Hvala Lafe,verujem sve sto kazes za Carol ali on je ubedljivo najskuplji,68 eura sa parkingom a mi idemo kolima.Cini mi se da je Clarion u istoj klasi,isto je udaljen od od klinike i ima prevoz u neposrednoj blizini.Jel neko sa foruma isao u Clarion?
Mm i ja smo bili u tom hotelu.Nekoliko stranica unazad sam pisala o istom.Hotel je super.Na klinici kažu najbolji od svih,a verujem da jeste pošto mu je cena više nego povoljna za to što pruža.Mi smo bili na poslednjem spratu pa se prozori ne otvaraju,ali ima ok ventilaciju.Imaš i klimu u sobi.Što se parkinga tiče garaža je u pitanju.Svaki put kad želiš da izađeš iz garaže kolima treba na recepciji da tražiš papirić koji će vam omogućiti da izađete.Kola su više nego sigurna u garaži.Srećno!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:15

Ispred Clarion hotela je metro stanica Vysočanska.Tako da je dobro povezan hotel i sa centrom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 16/7/2013, 11:21

Hvala Zvoncice,to mi je trebalo!U tom slucaju nam kola nece biti ni potrebna,ostavimo ih u garazu i ne mislimo do povratka!Koliko vam je trebalo kolima do Praga?Mi razmisljamo da mozda u povratku negde prespavamo.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:38

labradorka ::Hvala Zvoncice,to mi je trebalo!U tom slucaju nam kola nece biti ni potrebna,ostavimo ih u garazu i ne mislimo do povratka!Koliko vam je trebalo kolima do Praga?Mi razmisljamo da mozda u povratku negde prespavamo.
Nama je trebalo oko 10h kad smo išli.Krenuli smo iznenada i to oko 17h.Stigli oko 01.30h bilo je užasno vreme.Padala je kiša.Tada su bile one poplave.Mada smo mi često na putu i mm ''malo'' brže vozi.Mada su nam kola stabilna.Kad smo se vraćali malo manje,ali je bila gužva.Tada je vreme bilo ok.Česi su užasni vozači pa držite veće odstojanje.Ako idete noću kroz Mađarsku kad stajete(ako stajete) na benzinskim pumpama jedno od vas neka bude u kolima ili kod kola pošto ima lopova.Znaju da izbuše gume ili da se zavuku na zadnje sedište pa da kradu.Mog kolegu su tako pokraki,ali on je bio sam u kolima.Ako imate navigaciju nije loše da je ponesete zbog pronalaženja hotela.Mi se u Mađarskoj nismo zaustavljali.Vodite računa o dozvoljenoj brzini pošto kazna mora da se plati u Mađarskoj(mislim u pošti).To je malo komplikovano.Nisam sigurna da li su ukinuli Vinjetu.Nju smo kupovali za sve tri zemlje u Mađarskoj čim pređemo granicu sa desne strane.Čula sam da sad treba da naplaćuju po kilometraži,ali nisam sigurna da li je to zaživelo.U svakom slučaju pitajte kad pređete granicu,a obavezno kupite tu za Češku i Slovačku.Mislim da u Slovačkoj na auto putu imaju radar(patrola koja meri brzinu) iz našeg iskustva nije problem ako je prekoračenje 20km.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 23 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu