KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 13/5/2013, 08:18

Srecno Sofija! osmeh srce
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 13/5/2013, 08:43

Sofija Veks ::Hvala hvala Orline cvet

Missile, i ti ides ovog meseca?

Na žalost ne još, al na jesen idem.

Sofija, jesi li pisala negde (na nekoj temo gde to ide) hormone?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 13/5/2013, 09:09

Sofija,znaci gonal i cerotid od 6 dana?
Oba su veoma laka za koriscenje,cetrotid ti je vec napunjen rastvaracem i lako se koristi dok ti je najbolje da uzmes gonal pen koji je vec napunjen za vise bockanja-samo nastelujes mililitre.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 13/5/2013, 09:53

Sofija Veks ::Malocas me zvala Danica,


Malo mi ostaje zbun kako da sada rezervisem smestaj, ako ne znam koji dan tacno dolazimo. Moj muz kaze da rezervismo za svaki slucaj 10 dana, iako cemo biti tamo samo 8 (ili mozda manje?) da se ne bih stresiala, ali je meni to bacanje novca uzalud, a vec smo se dosta potrosili, tako da nisam pametna sta ciniti u vezi smestaja kada necu imati pojma do dan ranije kada treba tacno da budem u Pragu... Sad

Sofija sto se tice smetaja preko klinike mozes rezervisati oni rade sa tri hotela tako da su i upoznati sa ovom nasom situacijom oko dolaska, kontaktiraj Danicu i ona ce ti poslati spisak hotela.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 13/5/2013, 13:17

Ne znam da li da se smejem ili ne... od muke

Dobila sam shemu iz Praga, da koristim 100 i 200 jedinica gonala. Ja zovem apoteku, kazu ne moze tako, vec 11.5 ili 187.5.... na kraju mi dadose broj distributera....

Odmah su pitali da li nam je to shema iz inostranstva....
Rekli su mi da se ovde koristi pen prethodne generacije i da kod nas na trzistu ne postoji Pero sa podeocima od 100 i 200 jedinica kao svuda u svetu Sad

gde mi zivimo......
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 13/5/2013, 13:54

LaFolie,ne verujem da ce to puno da menja odgovor na stimulaciju,100 ili 115 jedinica nije velika razlika.Javi Danici u svakom slucaju!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 13/5/2013, 14:34

LaFolie ::Ne znam da li da se smejem ili ne... od muke

Dobila sam shemu iz Praga, da koristim 100 i 200 jedinica gonala. Ja zovem apoteku, kazu ne moze tako, vec 11.5 ili 187.5.... na kraju mi dadose broj distributera....

Odmah su pitali da li nam je to shema iz inostranstva....
Rekli su mi da se ovde koristi pen prethodne generacije i da kod nas na trzistu ne postoji Pero sa podeocima od 100 i 200 jedinica kao svuda u svetu Sad

gde mi zivimo......

Opet da ponovim, ako do sada nisam znala zašto ne želim da radim ponovo vto u Srbiji, sada znam. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 13/5/2013, 14:56

Danica mi je javila da kupim taj gonal u Igoru.... O Igoru imam NAJGORE moguce misljenje, ni andol ne bih tamo kupila.
Zvala sam distributera za Srbiju, zena kaze da toga nema kod nas, ali u Igoru ima... mogu misliti kako ga je nabavila apotek, sverc komerc iz madjarske. Nijednom do sada mi nisu izadali hladan lek. Mozda odem do Madjarske sa friziderom
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od djole42 13/5/2013, 15:40


Na originalnom uputstvu Gonala stoji da se MOZE cuvati u frizideru i na sobnoj temperaturi ,raspon temperature je od 2-25 C.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 13/5/2013, 17:10

Djole, nije isto Gonal koji se rastvara i onaj u penu. Za pen pise cuvanje do 7 stepeni.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 14/5/2013, 09:09

LaFolie ::Danica mi je javila da kupim taj gonal u Igoru.... O Igoru imam NAJGORE moguce misljenje, ni andol ne bih tamo kupila.
Zvala sam distributera za Srbiju, zena kaze da toga nema kod nas, ali u Igoru ima... mogu misliti kako ga je nabavila apotek, sverc komerc iz madjarske. Nijednom do sada mi nisu izadali hladan lek. Mozda odem do Madjarske sa friziderom

affraid Kakav crni Igor!!! affraid affraid affraid

Lafe, a da odes sa frizom do Segedina? To ti je najbolje resenje, ali prvo saznaj da sigurno imaju pen.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 14/5/2013, 09:53

U Segedinu u apoteci, koja se zove "Kabay Patika" (Bulevar "Tisza Lajos") sigurno ima Gonala. Ali za svaku jedinicu trebate imati recept, ništa ne daju bez recepta! Telefoni: +36 62 420 763, +36 62 550 995.
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 14/5/2013, 10:18

La Folie, ko ti treba pomoć u smislu sporazumevana, jer oni generalno jako loše stoje s engleskim, na raspolaganju sam, mm je Mađar.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 14/5/2013, 10:21

ako ne odem u madjarsku, dacu sebi malo jacu dozu iz obicnog pena, ali u Igor ne idem
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 14/5/2013, 10:27

draganica ::La Folie, ko ti treba pomoć u smislu sporazumevana, jer oni generalno jako loše stoje s engleskim, na raspolaganju sam, mm je Mađar.
I moja sveki je Mađarica, super govori Mađarski, ali mm ne govori Mađarski. Ali ako ipak zatreba dodatna pomoć, setiću te se, Draganice! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 14/5/2013, 11:14

tu sam, naravno, kome god treba komunikacija sa nekom klinikom ili apotekom iz Mađarske! yes
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 14/5/2013, 14:22

Sad se setih, da i moj Estrofem bio mađarski, što sam kupila u Iris Farm apoteci u NS, znači i oni mogu da donesu Gonal iz Mađarske...


Poslednji izmenio ariadne69 dana 14/5/2013, 17:18, izmenjeno ukupno 1 puta
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 14/5/2013, 15:59

ja sam kupila u Igoru Gonal - od 75...vidim da ga ovde puno kritikujete, ali jbg nigde ga nije bilo, a trebala sam da pocnem terapiju...a preporucila mi ih je i doktorka koja mi vodi proces ovde, a koju sam dobila kao preporuku iz Praga, tako da se nadam da ce sve biti ok...

Ja sam preksinoc prvo primila Menopur, umalo nisam crkla juce od najjace glavobolje ikada i povracanja, bila sam skroz ispijena...na svu srecu doktorka je jos pre toga rekla da Menopur zamenim Golanom, zbog velikog broja folikula koje imam plasila se da zbog Menopura ne udjem u hiperstimulaciju ili kako se vec kaze, tako da Gonal mnogo bolje podnosim...i brojim dane do Praga... cvet grlim vas puno!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 15/5/2013, 10:32

Sofija, super je što imaš puno folikula!!!! Dr Sonja to voli, biće tu materijala koliko želiš yes Navijam za tebe, držim palčeve za lepu trudnoću! Puno sreće ti želim, ostalo imaš!!!! yes
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 15/5/2013, 10:34

Srecno Sofija!!

Kakvo je stanje za vozom? da li moze da se legne preko 2 sedista ako nije guzva?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 15/5/2013, 10:42

MOzda da o ovome gde kupiti hormone nastavimo na nekoj drugoj temi, da ne zatrpavamo ovde, a i da se nadje za druge cure. Pisem ovde gde mozete kupiti gonal: https://kutak.forumotion.com/t799p90-apoteke
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 15/5/2013, 10:49

LaFolie ::Srecno Sofija!!

Kakvo je stanje za vozom? da li moze da se legne preko 2 sedista ako nije guzva?

Može!
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 15/5/2013, 12:38

Hvala puno drage moje!! osmeh srce

Folie, ja putujem autom, na kraju smo tako odlucili da nam najvise odfovara...

cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 16/5/2013, 09:31

meni je auto pre 20 dana stao na ulici, 20 dana ne mogu da ga poprave, kreteni. Moracemo vozom. Nudi nam tata svoj auto, ali ne bih da se sikiram pred put.

Kada kreces u Prag? Koji ti je danas dan stimulacije? Koja ti je velicina folikula?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 16/5/2013, 10:17

Nista ne znam Sad

Zbog privatne situacije Dr. sonje, necemo ici 8-og dana, kada smo planirali. ostalo je da 8-og dana idem na ultrazvuk ovde, pa kada vide velicinu i broj folikula koji sazrevaju, da moja dr posalje Dr Sonji rezultate/snimak ultrazvuka, pa da onda Dr Sonja savetuje kada da dodjemo, tako da smo u pripravnosti. 8-mi dan mi je inace u subotu, prekosutra. Ja bih zelela da izbegnem situaciju da zurimo u Prag na aspiraciju, a moja Dr ovde, iako zna super da radi svoj posao, volela bi da me 'drzi" kod nje do samog kraja, tj. do momenta asporacije, a ja bih se mnogo lagodnije osecala ukoliko bi malo pre toga (makar dan-dva stigli u Prag da nas tamo Dr Sonja pripremi), ali nazalost zbog njene privatne situacije mislim da ce na kraju biti taj scenario da idemo u Prag u poslednjem trenutku, jer je Dr Sonja koliko sam razumela Danicu (koja mi ovih dana nije odgovorila ni na jedan mail), Dr Sonja ce biti prisutna u bolnici ovih dana onoliko koliko je neophodno njeno prisustvo, a ne sve vreme, jer ce biti sa sinom koji je sveze operisan. Sta da ti kazem, los tajming - da sam znala da je takva situacija ovog meseca ne bih ni pocinjala sa stimulacijom... Crying or Very sad
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 18 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu