KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

+33
missile
LaFolie
rada78
medolino
Mali Princ
tvinki
Mirjana
Tinche
JocY
dra00
Cranberry
mumka
Kamilica
cile
MAAKKI
anak
Sami
catherine290505
buby
Struzzo
7-patuljaka
nena beba
vašar
Gala
BiKsi :)
cici
jovana 77
bak
dr mali pariz
maki82
NINA1
nesalela
Orline
37 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa neplodnošću

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_lcap2%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_lcap97%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_rcap 97% 
[ 112 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_lcap1%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 115
 
 

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od HappyGirl 19/1/2010, 19:29

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa neplodnošću?


Poslednji put izmenio HappyGirl dana 14/1/2017, 10:14, izmenio ukupno 3 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Orline 19/1/2010, 21:31

Vrlo i veoma (bez obzira na moju profesiju Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Icon_wink )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od nesalela 19/1/2010, 21:41

Naravno da pomaže, štošta sam saznala i puno informacija mi je bilo od velike koristi kada sam radila VTO....a i sada u trudnoći.... Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 612963
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od NINA1 19/1/2010, 21:48

i to puno.sto o vto sto o usvajanju da nije bilo foruma jos bi se mozda mucili u vezi usvajanja jer ovde sam dobila svu potrebnu informaciju a i kads smo radili vto puno mi je bilo od pomoci.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od maki82 20/1/2010, 11:26

dobro je sto na jednom mestu mozes kontaktirati ljude koji imaju isti ili slican problem i sa nekim koga je isto snaslo, prolazis zajedno kroz problem.... i ako ti nesto nije jasno pitas i podelis misljenja.....
maki82
maki82

Broj poruka : 375
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od dr mali pariz 5/2/2010, 19:11

sigurno ne bih gubila vreme na stranicama sa kojih necu nishta novo nauchiti,bile one forumske,ili knjishke.
Kutak je skroz dobra stvar,na kojoj mnogo toga neophodnog saznajem,i prija mi da provodim vreme na njemu,zbog pojedinih osoba koje josh vishe ulepshavaju ovaj kutak chineci ga Veeeeeelikim prostorom!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od bak 5/2/2010, 19:55

Da!
Da nije foruma, ovog i drugih, jos bih slusala moju dr kako sam jako mlada (mada i jesam Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Icon_lol ) i zasto uopste se brinuti pre 38.
Mozda bi me moja mama, naravno iz najboljih namera, ubedila da mi trebaju Tesicevi cajevi, duanster ili kao li bese sitrupi itd.
Ovako, hvala internetu i zenama koje nesebicno dele svoje dobre i lose trenutke sa nama!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od jovana 77 6/2/2010, 10:13

Cure neznam sta bi bez vas, podrska ste mi moralna, a i vasa iskustva i savjeti su mi od neprocjenjive vaznosti.
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od cici 22/8/2010, 14:22

Ni ja ne znam sta bih bez Kutka!
Ziveo internet a sa njim i Kutak :0 naravno sa svim clanicama koje su uvek voljne da pomognu i prize podrsku. Sve sto sam saznala ovde u kutku ima neprocenjivu vrednost. Niko me nije vodio i vodi kroz ovu borbu kao vi.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od BiKsi :) 23/8/2010, 18:52

Ja vas sve puno volim! Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Icon_redface
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Gala 27/10/2010, 10:02

Zahvaljujuci vise foruma ja sam saznala da postoje Borut i Vlaisavljevic.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od vašar 27/10/2010, 17:43

Kutak je pravi kutak podrske i informacija...bravo za kutak srce
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od nena beba 27/10/2010, 18:57

najvise sam info skupila na rodi, SC i kutku. prednost kutka u odnosu na prethodna dva je u "brzini odziva" tj dosta clanica je cesto online i odgovori stizu munjevito... za razliku od ostalih gde se ceka nekad i koji dan...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od 7-patuljaka 1/12/2010, 14:33

Informacije sa foruma i podrška devojaka puno mi pomaže i znači.Mnoge korisne informacije saznala sam baš ovde! Hvala vam što postojite!!!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Struzzo 5/12/2010, 10:00

Neko je bio na ovom forumu, ušao na ovu temu i odgovorio na ovo pitanje sa "ne".... Shocked
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od dr mali pariz 5/12/2010, 17:15

Struzzo ::Neko je bio na ovom forumu, ušao na ovu temu i odgovorio na ovo pitanje sa "ne".... Shocked
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od buby 5/12/2010, 17:53

mali pariz ::
Struzzo ::Neko je bio na ovom forumu, ušao na ovu temu i odgovorio na ovo pitanje sa "ne".... Shocked
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938
vala basvala Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od catherine290505 5/12/2010, 18:41

buby ::
mali pariz ::
Struzzo ::Neko je bio na ovom forumu, ušao na ovu temu i odgovorio na ovo pitanje sa "ne".... Shocked
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938
vala basvala Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938 Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa 404938


lol!  b  b  b
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Sami 5/12/2010, 20:19

Do svog cilja sam dosla bas na ovom forumu i zahvalna sam mu do neba i u rikvarc Wink lol!
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od anak 21/12/2010, 21:10

Naravno, zar bi bile da nije tako?! Wink osmeh srce yes queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od MAAKKI 25/7/2011, 12:50

Vidim da ima onih koje su glasale sa ne i sa onako, e sad sigurna sam da su to zene koje nisu znale sta traze ili su mislile da samo njih cekamo ovde, ili pak one koje nisu vicne kompu pa se nisu snasle. Laughing Laughing Laughing

Sto se mene tice da mi nije bilo Kutka ne znam koliko bi trajalo moje informisanje, koliko lutanje i koliko bih novca potrosila na nebitne stvari i lutanja od lekara do lekara, od laboratorije do laboratorije. Samo sto mogu da kazem kratko jeste HVALA STO POSTOJITE!!!!!!!! osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od cile 25/7/2011, 15:57

bak ::Da!
Da nije foruma, ovog i drugih, jos bih slusala moju dr kako sam jako mlada (mada i jesam Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Icon_lol ) i zasto uopste se brinuti pre 38.
Mozda bi me moja mama, naravno iz najboljih namera, ubedila da mi trebaju Tesicevi cajevi, duanster ili kao li bese sitrupi itd.
Ovako, hvala internetu i zenama koje nesebicno dele svoje dobre i lose trenutke sa nama!

Potpisujem bak!

Pridruzila sam se kutku tek nedavno, a vec ne prodje dan da se ne "ukacim" da vidim sta je novo.... prosto sam postala zavisna yes
Na svoja pitanja sam odmah nasla ili dobila odgovor, bas uzivam druzeci se ovde sa ovim divnim zenicama radost i nekako mi bude lakse, bolje se osecam i jedva cekam da pocnem sa svojom prvom VTO!!!
cile
cile

Broj poruka : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Kamilica 25/7/2011, 16:18

Ma slažem se potpuno sa vama, i ja se nedavno pridružih, da ublažim bol, jer je kod mene saznanje da su mi zapušeni jajovodi bez šanse za "popravke" vrlo sveže, nekih 20 dana, a nema teme koju nisam isčitala jer sam u pripremi za komisiju. MM misli da me ovaj forum dodatno opterećuje i da sam ja sama veoma opterećena novonastalom situacijom. Ne mogu mu objasniti koliko ovde ima praktičnih i korisnih informacija tipa zeleni papir, drugi sprat, prva vrata levo, čekaš 20 minuta itd...
Pozdrav za sve!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od mumka 26/7/2011, 00:21

Ja sam normalizovala hormone,posjecujuci forume,a na ovaj se samo registrovala..dobar je! A djevojke su extra
cveće
mumka
mumka

Broj poruka : 74
Godina : 48
Location : Podgorica
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Cranberry 26/7/2011, 09:22

I ovaj forum ( na kojem najcesce samo citam) a i neki drugi (gde sam aktivnija) su mi bili od neprocenjive pomoci. Bas kao sto je neko gore rekao, verovatno bih jos uvek racunala plodne dane, plakala sa svakom menstruacijom i dobijala savete "opusti se, bice kad se najmanje nadas".
Zbog dragocenih informacija i saveta sa foruma, skratila sam sebi put do bebe i olaksala muke.
Divno je sto jedno ovakvo mesto postoji. srca1 za sve
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu