KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

+33
missile
LaFolie
rada78
medolino
Mali Princ
tvinki
Mirjana
Tinche
JocY
dra00
Cranberry
mumka
Kamilica
cile
MAAKKI
anak
Sami
catherine290505
buby
Struzzo
7-patuljaka
nena beba
vašar
Gala
BiKsi :)
cici
jovana 77
bak
dr mali pariz
maki82
NINA1
nesalela
Orline
37 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa neplodnošću

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_lcap2%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_lcap97%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_rcap 97% 
[ 112 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_lcap1%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 115
 
 

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od dra00 23/12/2011, 10:58

Sve informacije na jednom mestu :)
Znam sve sto mi nije bilo jasno, a doktori nemaju vremena da objasnjavaju. Mnogo znaci. Hvala svima na velikoj pomoci i podrsci
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od JocY 23/12/2011, 13:33

Ne da mi je pomoglo, nego da nisam nasla ovaj forum nikad se dublje ne bi uputila u svoje zdravlje i uzela stvari u svoje ruke. Hvala Vam drugarice moje na tome love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Tinche 23/12/2011, 14:35

Apsolutno!!! Sve na jednom mestu, odlicno organizovano i pregledno.

A Kutanjke...sila prava!
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 75087
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Mirjana 23/12/2011, 17:04

O kako opisati u par reči koliko znači jedan ovakav forum?
Ovde sam saznala mnoge stvari koje nisam znala; naučila više o nečemu što jesam znala; saznala iz iskustava devojaka da teorija ne mora imati veze sa praksom; našla sam srodne duše koje znaju i da razvesele i da navijaju i da teše; još jednom sam dobila potvrdu o jačini Božje ljubavi prema nama - spojio nas je da se nađemo jedna drugoj kada nas najbliži ne razumeju ili ih ne želimo uznemiravati našom, nekada i preteranom brigom i željom da rešimo odmah ono što ne znamo da li će ikada biti rešeno!
Oni koji su glasali sa NE ili mrzi da čitaju ili ne vole da uče, ili nemaju problem!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od tvinki 29/12/2011, 15:07

da,puno korisnih informacija sam saznala..
tvinki
tvinki

Broj poruka : 6
Godina : 42
Location : novi sad
Datum upisa : 17.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Mali Princ 29/12/2011, 15:14

DA, DA, DA lol! puuuno korisnih informacija i pozitivne energije:)

Struzzo ::Neko je bio na ovom forumu, ušao na ovu temu i odgovorio na ovo pitanje sa "ne".... Shocked

Verujem da taj neko nije razumeo pitanje
lol!

Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od medolino 22/1/2012, 19:07

Dosta pomazu informacije sa foruma likeit likeit likeit
Ovde imam veliku podrsku!!!! bravo
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od rada78 8/2/2012, 14:07

Da, naravno- u suprotnom ne bih se previše zadržavala. osmeh srce
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od LaFolie 8/2/2012, 20:06

cvet daaaaaaaaaa
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od missile 9/4/2012, 13:43

Apsolutno! sunny I informacije, i razgovori sa devojkama, a i razonoda je tu, pa i po koji recept... Wink

Desilo mi se i da mi devojke na Kutku prenesu svoje dobro raspoloženje osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od missile 9/4/2012, 13:48

I jako mi je važno što polako jedna po jedna devojka uspeva u borbi protiv steriliteta as , znači moguće je! sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Divina 9/4/2012, 21:33

da nisam "dosla" ovde mislim da bih poludela od raznoraznih "dobronamernih" saveta !!! ovako, lakse mi je kad vidim da nisam sama u svom problemu i da tamo negde postoje tako dragi ljudi koji nesebicno pruzaju svo svoje znanje i neznanje !!!
Divina
Divina

Broj poruka : 91
Godina : 40
Location : Srbija, Zemun
Datum upisa : 02.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Zensko pero 27/7/2018, 23:41

Da!😊 Devojke su već navele mogućnost pronalaženja korisnih informacija, a ja ću izdvojiti i predivan osećaj razumevanja i zajedništva na ovom putu. Nismo same, meni je to saznanje koristilo! Hvala!❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od sanja 73 2/8/2018, 21:45

Da Kutak je mesto gde sam naišla na more dobrih saveta i najveće podrske,zahvaljujući Kutku ja sam jaka i hrabra,dok pojedini dr nisu bili za to da uradim neke od analiza ja sam insistirala i govorilla da u napomeni nepišu zahtev ginekologo nego da slobodno napišu Kutak, sunny sunny sunny sunny
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od HappyGirl 7/9/2018, 20:16

sanja3, kraljice! queen
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa - Page 2 Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu