KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 13 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 4/12/2012, 23:56

lol! lol! Super za momka iz 3.razreda srca
Samo tesko momcima kada bata malo poraste pa krene da je cuva i brani boks
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 8/12/2012, 21:13

danas nam je bio prvi dan na snegu zajedno sto su oni uzivali i jedva docekali da ih pustim napolje da se igraju zajedno cak su morali otici do vulkanizera da ih vidi u skafanderima kakvi su i tu sam ih i slikala isto.
kaze miki evo i kod vas pada sneg ja ga namerno pitam sto a on ladno pa cekali smo da prodje sneg da dodjemo po njega i jam u lepo kazem da se nebolji da sad necemo cekati sneg da se otopi da ga vratimo jer je on za stalno kod nas i on je reko znam a ja ga onako pitam dali bi teo da se vrati tamo a on necu ocu ovde.evo nekih slika ovde jer znam dai ma nekih koji nemaju svoje profile na fb
[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 8/12/2012, 21:20

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 8/12/2012, 21:41

Slike su prelepe osmeh srce osmeh srce

Ja nikad ne pitam Vladu da li bi da se vrati kod hranitelja, pitam ga samo da li bi hteo da ih posetimo i sl. Dok je sam pokretao teme da bi se vratio ili se ne bi vratio puštala sam ga da priča. Inače kad je video sneg i on je počeo da pita da li i tamo kod hranitelja pada sneg, da li kod njihovih unuka i sl...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 8/12/2012, 21:55

LJubim ih ovako divne!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 8/12/2012, 21:59

on kad oce nesto da me pita ili kad uporedjuje uvek naglasi VAS i onda znam da misli na hranitelje sigurno i da oce da nas izjednaci njih i nas i zato ga kad bas bas nesto veliko komrntaise ja ga pitam jer da vidim njegovu reakciju ili ali znam sta ce m iodgovoriti jer mi je tako rekla soc radnica da ga nekad pitam ali ja to samo kad osetim da mogu da ga pitam jer se dvoumimo kako da ga pustimo oni da ga vide i ocemo da vidimo njegovu reakciju.ali kako sam ovde videla komentar od snedre ako se secam da su ukljucili skajp pa hranitelji sami vide sta on radi mozda cu i ja tako ali stim da cu ugasiti i ton da nemogu da cuju sta pricaju njih dvoje pogotovo ako su za kompom svi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 8/12/2012, 22:39

I naš mališan izjednačuje nas i njih, naročito je ranije to činio a sada već kaže da ga je hraniteljica čuvala dok je bio beba i sl. Nama ništa slično socijalni radnici nisu savetovali, naprotiv sad kad sam bila čudili su se da se on toliko seća i još spominje hranitelje ali su protumačili da je to zbog toga što je jako inteligentan. Ja nešto nisam sigurna da je to razlog, više bih rekla da je stoga što je dete dugo živelo tamo, navikao na jedne ljude, jedan svet, sad dospeo kod sasvim drugih u sasvim nova pravila i razmišljanja...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 8/12/2012, 22:43

O prava uživancija u snegu! Prelepe fotke likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od mamajednogprinca 8/12/2012, 23:16

Divni su smajli angel smajli angel ZIMA6
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 9/12/2012, 00:03

nisam tela da ih vucem na sanke zato sto je jako duvao vetar ali sutra cemo sigurno samo ako stane jer evo i dalje pada sneg kod nas u 22 smo izasli da ocistimo prelaz ispred kuce da tata moze doci kuci iz 2 smene kolima uzivali su u snegu cak isli i kod komsilje da se grudvaju a neka deca su bila odavno u te sate u krevetu evo sad je ponoc marija zaspala pre 2 min a miki gleda neki film neku parodiju jer mu se jos ne spava
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 12/12/2012, 22:08

Samo da ljubnem dečicu koja uživaju na snegu! Preslatki su! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/12/2012, 19:47

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/12/2012, 19:50

[Only admins are allowed to see this image][img][/img]
[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/12/2012, 19:54

ovo nam je prva zajednicka kicena jelka .sad cekamo kad ce nam deda mraz doneti prvi paketic ispod nje a deda maraza cekamo 28-29 da nam dodje kuci da nam da paketice cak su rekli da ce deda mraz doneti tati flasu piva a mami nes kafu i mm reko da ce namerno i to da ostavi napolje kad nam javi da ce doci sa ostalim paketicima koje cemo im dati znam da ce biti od nas a deda cak razmislja da i njegov i babin paketic da da
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od lilymar 21/12/2012, 19:58

Nina divni su, ljubim ih tako medene ljubav
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 21/12/2012, 22:12

nina :) :: rekli da ce deda mraz doneti tati flasu piva a mami nes kafu i mm reko da ce namerno i to da ostavi napolje
lol! likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 21/12/2012, 22:54

Divni su mačići maleni, a svi zajedno mi delujete baš srećno srca ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od KoMetaK 23/12/2012, 14:11

Kakva uzivancija na snegu!!! osmeh srce smajli angel A i jelkica vam je super! Na poslednjoj slici se vidi koliko su vezani i koliko se vole! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 23/12/2012, 16:17

[Only admins are allowed to see this image]

boje poklon od detinaca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 23/12/2012, 20:50

Divno Nina!

Mi zaboravili na taj lepi obicaj Embarassed
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 23/12/2012, 21:51

likeit anđeo anđeo
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 23/12/2012, 21:59

nisam ja nesto veliko uradila samo stavila bojanku,cokoladu,2-3 male,bombone smoki i ostavila namerno u kesu iy radnje providnu i sve tako stavila ispod jelke.oni se obradovali i kazu deda mraz doneo mali paketic ceo dan uzivaju u tome i samo se hvale kako im je deda mraz doneo paketi pogotovo sto je miki par reci krenuo lepo da kaze jer zna ali se mazi kad prica cak nikad nije znao pravilno da kaze ime nego samo miki a sad je sav ponosan sto zna pravilno da kaze svoje ime bez greske.kazu da su zato dobili samo mali paketic sto su to odlucili da izgovaraju pravilno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 26/12/2012, 17:45

[Only admins are allowed to see this image]ovde ima 10 paketica oboje su dobili po 5 juce kad smo bili u gostima ovaj najveci u rukama su dobili danas kad smo dosli kuci od dede i babe
[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 26/12/2012, 17:47

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 26/12/2012, 17:52

[quote="nina :)"][Only admins are allowed to see this image]
ovde ima 10 paketica oboje su dobili po 5 juce kad smo bili u gostima ovaj najveci u rukama su dobili danas kad smo dosli kuci od dede i babe

isli smo prvi put na bozic sve 4 jer miki nije bio prosle godine sa nama super smo se proveli kod mamae nas bili 17 na rucku i to samo nas 4 dece,sa muzevima izenom i decom da se zezamo da nas netreba nide zvati sve jer nas ima puno.isli smo i do moje baba tetke oni su bili odusevljeni mikijem da se zezam da smo doneli kuci pola radnje jer smo dobili paketice od babe i dede,ujne i ujaka,tetke i tece,babe tetke i deda tece i kad smo stigli kuci cekao ih paketic od babe idede da smo imali 10 komada u jednom momentu.za sad smo dobili po 6 paketica videcemo koliko ce nam biti saldno do kraja ali smo obusevjeni jer volimo da sve ruckamo iz paketica kako ja kazem jer su im svi pravili sa onim sta znaju da jedu i naravno i igracek smo dobili ali su vise bili odusevljeni slatkim delom a igracke su nam na druom mestu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 13 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 20 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu