KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viktorov dnevnik

+35
Struzzo
Pakki
jul
BiKsi :)
buby
Milijana
Danicab1
brinbili
naca
Nefertari
tuli
Anuska
dr mali pariz
maša
maki82
maja76
vajsi
catherine290505
eni
bebko
tedi
nesalela
Gala
era
adriatika
HappyGirl
Jelence
zoxa
Agata27
Hitron-Luka
lasa
MARA
caci
maus
Sami
39 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 5/11/2010, 14:14

Sjajno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 5/11/2010, 14:17

a ovako ga grlim jakoooooooooo,najjaceeeeeeeeeeee
[Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 6/11/2010, 15:16

likeit angel nemam reči poljubci
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Jelence 6/11/2010, 16:48

Ej Maro kako ti je lepo to dete,kako deluje umiljato,i koliko je samo mazen i pazen,odusevljava me kakav mali slatki deckic.
Sve fotke su prelepe.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od catherine290505 7/11/2010, 08:22

DIVNO!!!

likeit sreca likeit
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od nesalela 7/11/2010, 08:37

Maro slike su prelepe.....ali ubedljivo najbolja mi je ona gde Viktor "tone" u tvom stomaku, znači prelepa je, duša mala, vdi se da baš uživa što će dobiti batu....Ljubim vas i mazi stomačić.... usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od nesalela 7/11/2010, 08:38

Zaboravila sam da kažem da izgledaš super, vidi se da ti trudnoća prija..... likeit likeit likeit
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 10/11/2010, 13:59

Viktor je porastao i bas se izmenio, lepotanko maleni. A da, imamo iste pidzame, Anina je sv zelena Very Happy
Maruska izgledas prelepo i zadovoljno lol!
Cmaci V za mene i mazi stomak
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sami 10/11/2010, 22:00

Maroooooooooooo zagrljaj radost
A evo sva sam se raspilavila grljenje
Kako je ove slike divno gledati love
Ma ljubim tibu i VELIKOG DJECAKA poljubac poljubac I mamuuuuuu poljubac
Kako ste mi slatki ljubim vas jos jednom poljubac
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Danicab1 11/11/2010, 00:41

Meni je Viktor presladak, a i ostali na ovim Vasim slikama. Iygleda mi kao umiljato i jako slatko dete.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 14/11/2010, 13:32

Hvala vam tete drugari i drugarice d
Vec danima pokusavam da napisem nesto na V dnevniku i kako napisem ogromaaaaaan post ode u propast
Viktor je velika maza i to mamina,evo zadnjih 10-ak dana pokusavamo da se odvojimo na kratko bar 3 sata pre i toliko popdne i ne ide nam nikako
No Ostavim V kuci sa tatom i tetom i odem do grada setam se,do frizerke,do kozmeticara,tamo amo da izgubim vreme al nikako ne ide.Prvi dan se probudi oko 7 i 30 odem ja oko 8 u grad oni ostanu kuci,i vec posle 10 min on pocinje da trazi mamu,pokusavaju da mu odvuku paznju,te setaju,te kupuju ovo,te ono,sakupljaju lisce,da da sakupljajku posto on nece s njima trazi mamu,i posle pola sata nastaje plac koji nikako ne mogu da smire,plakao je skoro satr vremena affraid
onda su mu rekli evo mamam dolazi kuci,smirio se na 10 min i kad je video da ponovo nema mame ista prica.Uspeli su nekako da ga smire,doslo vreme za dorucak nece da jedetrazi mamu,uzinu isto nece,vreme je za spavanje,nece ni da cuje.Tako ja izdrzim do 1 h a on jos uvek nije zaspao a obicno zaspi oko 12 dodjem kuci,pipnem dete on gori,izmerim temp 39,odemo kod dr sve ok,kaze zbog maminog odsustva.Sredi se to vec posle 3 sata.Napreavimo pauzu od 3 dana opet pokusamo i opet isto.Stvarno ne znam kako cu ja u porodiliste ni ja bez njega ni on bez mene,mi smo nerazdvojne duse,toliko mi je bilo tesko slusatio ga kako place,gledati ga kako je tuzan,a onda kad me ugledao kao da se ponovo rodio,i evo ne ispusta me iz zagrljaja,gde podjem kaze mama ide i Iktor,mama bega.....nema mi drug epovescu ga u porodiliste iako je zabranjeno za decu mladju od 15 god pristup tom delu mi cemo ici svi skupa.....
Dusa moja.........
Ostalo je sve ok,super je decko,jakooooo poslusan,pametan.....Zna da broji do 8,napise br 1 i to bas lepo i to LEVOM RUKOM.Zna 30-ak pesmica i jako je smesan kad nekad kaze mama picaj eptiicu sanicu a ja ga kao ne cujem,on opet ponovi i onda prica sam,Nosu koristi redovno 5 puta,ne kaka u peleni vec od 15 meseci,uvek kaze.....dok za piskanje nista.Pa zato nocu imam veliki problem i pored toga sto mu u 20h stavim pampers evo vec 10-ak dana vec u 3h on je gola voda,promenila i pakovanje al opet isto.Sa spavanjem se i dalje mucimo,bas se mucimo.Zaspi od 20-21h vec u 22 nesto mu hvali,kenjka,place,smiri se opet zaspi tako bez mleka eto ga opet posle samo sat vremena,i tako se muci sve negde do 3 h onda lepo zaspi i probudi se oko 7-7 i 30 a ja vec u 6 imam ovolike oci
Shocked ne spava mi se vise jer ne mogu i to malo vrema koje imam ja ga ne mogu iskoristiti.
Sve u svemu zaista lose spavamo,odnosno ne umemo da spavamo.
Moram vam ispricati verziju pesme Duge noge koju cuo od m brata
Duge noge za iganje vito telo za .........onda cuti ja kazem za ........a on u sumicu.......hoce dete da sakuplja lisce po svaku cenu.
Obozava da se seta i to pesaka pa kad zagusti..mama nosi jer nece tatu.Obozava spustanje niz tobogan i to isto sa mamom,imam osecaj da ce DZORZD

lol! da ispadne al dobro...sve se nadam izdrzace teror starijeg bate jos malo......
Toliko od mene odo
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 15/11/2010, 13:51

Samo jos ovo da dodam Viktor vec duze vreme jede sam i to opet levom rukom,kad priteknem u pomoc kaze ne mama,ne mama i moram ga pustiti tako
Inace nasa prethodna noc je izgledala katastrofalno,spavala sam svega sat vremena
Zaspao u 21h vec u 21 i 45 kenjka,dajem vodu ne pomaze,trazi mleko,uzme 2 gutljaja i zaspi,eto ga ponovo u 23,i sve tako na pola sat do 4h.Eto ne ispije puno mleko za svo to cimanje 150ml al bre ubi me,nacisto me ubi.Oko me toliko boli od nespavanja da ne znam gde se nalazim,al sve se nadam nocas ce biti bolje i tako iz dana u dan,iz noci u noc Viktor je sve gori.
Ne znam vise ni sta da radim ni kako .....Setnje i boravak na cistom vazduhu definitivno ne pomazu,jaca hrana isto.....kazu nemoj ga kupati svako vece i to sam probala ne ide,ne izvodi ga toliko vani-i to ne pomaze...E sad stvarno ne znam u cemu je problem,gde gresim i to ne znam al jedno sigurno znam,da kad se rodi bata nece se Maja na svako njegovo mmmm cimati i skakati iz kreveta..ovo je definitivno previse a imamo skoro 20 meseci.Setih se nase Lily koja je negde pisala mislim u Lazinom dnevniku,da joj je neka drugarica inace udata na selu rekla nemoj se nadati da ti dete spava sve do druge godine i eto nalazim se i u toj prici.........
Uh odo da malo prilegnem dok ne padnem s nogu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Milijana 15/11/2010, 13:58

Maro, do dve godine? Mojoj sestri i jedno i drugo dete nisu se navikli do 5-te godine, a razlika među njima je 6. Pa ti vidi, ona ne spava već 10 godina kako treba affraid

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 15/11/2010, 14:28

Sta da ti kazem draga.Iskrenu cu reci zao me te je jer znam kad ce doci bata da ce ti biti jos teze i necu da te plasim ali Viktor ce tad jos vise traziti tvoju paznju. yes
Sto se tice nespavanja nocu do 2 godin e to nema veze.meni marko spava po celu noc od nekih 15 meseci kad sam prekinula da mu dam mleko po noci.
Jedino bih ti rekla da mu mozda ne izlaze petice pa da mu one prave probleme. zbunjen
A sto se odvajanja od tebe tice i tu ti mogu reci da nisam imal problema ali bas nikada.Ja sam ga prvi put ostavila da prspava preko noci kod moje mame kad je ima 11 meseci,odnosno kad sam ga prestala doiti.Tad mi je mama pricala da ga naucim da bude bez mene da moze i u dobru i zlu da ga ostavim s njom ili sa svekrvom i da nemam problema.I ja stvarno nemam evo i sma znas da sam bila 2 dana u Beogradu a on je bio kod moih 3 noci na spavanj.Opet cu napomenuti da sam ga ja ostavila kod kuce kade je imao 8 meseci jer sam morala na poslu da se vratim a i to da je Marko isao u vrtic pa da to sve skupa mozda ima veze sa veliko nevezivanje za mamu.
Ajde ljubim vas i nadam se da cete vec nekoko resiti probleme poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Danicab1 19/11/2010, 21:06

Viki bices ti dobar dasa kad porastes, a sad si tako mali i sladak. Mama mora to da izgura nekako.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 20/11/2010, 21:42

Maro ja ne znam kako bi izdrzala.
Procunjah i nadjoh knjigu NAUCITE DETE DA SPAVA od Nevene Lovrincevic. Pokusaj da je nadjes, pa mozda i pomogne.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od zoxa 20/11/2010, 21:52

Uh Maruska, sta reci, nije ti lako a druga beba samo sto nije.
Moja Nina je isto haos u spavanju ali ni blizu vama. Ponekad trazi da pije mlijeko u neka doba ali ja joj ne dajem, dam joj vodu ona malo popije i onda spava.
Drzite se!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 21/11/2010, 12:55

Drugari kako se drzite ??? ff zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Jelence 21/11/2010, 23:46

Ma znas sta Maro,kad vidim neke ne daj Boze situacije,onda kazem sebi,a evo i tebi,ma neka su oni nama zivi i zdravi,nekad ce morati da nauce da spavaju,kad vidi covek sta je stvarno muka i problem ovo ti dodje kao trenutna situacija i nista vise,ljubim ja vas tako lepe sa tom kapicom,a DZORDZ neka se navikava na bratovo maltretiranje Wink
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 23/11/2010, 15:34

Samo da se pohvalim a da ga ne ureknem,naime od naseg zadnjeg pisanja u nasem dnevniku Viktor lepo spava.
E sad postoji tu nesto sto ga je verovatno remetilo-MLEKO,tako predpostavljam,posto sve dok je do te noci po 100 puta trazio isto nije umeo spojiti san duze od 2 sata,e sad je drugacie,do kad ce biti tako ne znem,al znam samo ovo LAKSE SE DISE,SPAVA,FUNKCIONISE......
Na inicijativu pedijatra vratili smo se na one bebece zitarice,mislim na mlecne kase sa zit koje se prave s vodom,vecera to i to bas poprilicno oko 250 ml sto je za njega i mene mnogo jer ja nisam navikla da toliko jede.Koristimo milupine mlecne sa vocem,keksom kao i humanine.
Zaspi u 9 kenjka negde posle ponoci,al MLEKO NE ZELI,malo se prevrce i onda zaspi,opet se javi oko 3h e onda nekad pije malo mleka nekad ne,evo vec 2 noci nece i tako do 7-7.30 a jutros do 9.30 na moje iznenadjenje,pa dete mi nikad toliko nije spavalo.
Zao mi je samo sto sam brdo tj mozda 15-ak duplih kutija ove hrane bacila,jer kako ih je svekar doneo pre 5 meseci V ih nikad nije hteo okusiti i odose u preopast.
Nego imam jedno pitanje mozda zna neka mama malo veceg decaka a ako ne
Anuska ce mi odgovoriti
STA SA FIMOZOM?
Dokle je taj tolerantni period?
Pedijatri ovde salju kod hirurga ako se ne resi do godinu dana,nas neonatolog i sad pedijatar u Skoplju kazu NISTA NA SILU.Tolerantni period je i do 5 god.
U cetvrtak imamo zakazane konsultacije sa decjim hirurgom pa cemo videti sta i kako oni predlazu...
Udavih vas sad odo placeeeeeem
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 23/11/2010, 16:00

Drago mi je da bolje spavate. osmeh srce
Fimozu drga moja resi sto pre.Za to nesme da se ceka.Pa do 5 godine affraid ne i ne nikako.Mi smo imali isti taj problem i mi smo otisli kod urologa i to je on sredio u jednom potzu.A hirurg ce ti predloziti da to hiruski sredi.Moj savet prvo se konsultuj sa urologom.I nemoj cekati .Moze se napraviti vece komplikacije pa da doge i do zagnojavanje.
E sve ti bilo drugacije i bez problema da smo mi kao majke decaka otvarali li tacnije vukli kozicu pisonja na svako kupanje i to bi malo po malo sve vise otvaralo.Ali predopstavljam da i tebi kao ni meni to niko nije rekao. c
Necu da te plasim ali Marko je jako tesko prosao posle intervencije jer je bio veci i imao je moc da zadrzava urinu u sebi i nije mokrio od straha skoro dva dana.I za malo nismo dosle do uvogenja katetra.Ali hval dragom bogu sto je bilo leto pa sam ga ostavila golog pa spricala ga vodom i na kraju se popiskio.Zato molimte resite to sto pre
Ljubimi tog preslatkog i tako umiljatog deckica poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 23/11/2010, 16:56

Caciska hvala ti na savetu
Ja otvaram pisu svakodnevno od rodjenja,i to obavezno dok se kupamo svake veceri i jednom dnevno kad kaki peremo guzu i pisu i onda otvaram ,al dzaba.Rekli su meni na vreme,al jednostavno se nije otvorio.E sad nije skroz zatvoreno,puno je otvoren pa mi zbog toga savetuju da ne zurim i da nije strasno.Videcemo u cetvrtak sta ce reci
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od jul 24/11/2010, 14:19

Znaci ovo je Viktor, nas sugradjanin ljubav Konacno da virnem i u vas dnevnik...
Ista situacija je i kod nas. I ja sam Davidu otvarala pisu svakog dana posle kupanja, ali se nije skroz otvorilo. Jedan doktor nam kaze da se otvori jednim potezom kao sto Caci kaze, a nasa maticna doktorica kaze da nije strasno, da ce se sam otvoriti za neko vreme. Ali otkad su mu doktori dirali pisu da vide koliko se otvorio, za zivu glavu ne daje mi da ga dirnem tamo. Vristi kao lud...kazem si da mu nisu nesto povredili...I sad sam totalno zbunjena i ne znam sta da radimo:asdf:
Bas me interesuje sta ce vama reci u cetvrtak...a do tada saljem puno poljubaca Viktoru
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 24/11/2010, 21:37

Bravo za spavanje radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Ljubi mi lepotanka
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Danicab1 26/11/2010, 18:04

Maro drzite se. Jeste li bili ili tek idete u cetvrtak.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 33 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu