KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIKI - KIKI - Treci ICSI

+55
buby
Simona
Pakki
naca
kasia
Tinche
jovana 77
Danicab1
anna
gea
nena beba
JZM
catherine290505
palchica s
eni
MARA
tanja71
MARIMARI71
brinbili
piroskica
ceca55
tuli
Orline
nesalela
nabla
bebko
caci
Danicav
majce
Jelence
sevenMAJA
mijica
želja
medab
sunasce
alo-alo
zoxa
Agata27
vremejezabebe
Hitron-Luka
zalosna_sova
adriatika
Sami
tanjaz
megica-pegica67
vajsi
Kata
maus
lasa
Gala
Jeckie
TetaSneki
HappyGirl
maja76
Niki-Kiki
59 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Niki-Kiki 2/2/2009, 22:23

Sami bas si u pravu, sutra se budim sa petlovima budenje .Ne znam kako je u nasim bolnicama (ja jos zovem "nase" srpske sreca ), ali ovde se setas od odeljenja do odeljenja. Prvo ,pre 8 ujutru trebam da se nacrtam tamo da vadim krv,a pola sata pre jedan dugaccccaaakkk red ....da se da krv. Posle idem da uzmem moju dokumentaciju od prijemnih sestara , pa idem na 5 sp+rat da se prijavim na zakazanu ekografiju. Posle eko, doca mi spakuje u moju fasciklu rezultate i slicice, pa ja opet u "podrum" (na spartu -1 Rolling Eyes je odeljenje za sterilitet) da se prijavim za pregled i dalje instrukcije...uh, ovo se ja preslisavam da se ne pogubim tamo lol! . Posle doca vidi dokumenta i kaze sta da radim( vec mi napisali ,ali da potvrde doktor ).
Zadnji put na ekografiji se skupilo dvoje doktor doktor , da me analiziraju.
Oni se "zagubili" po ekranu, ja onako Embarassed na stolu vec ne mogu noge da drzim Embarassed i na kraju trazili mi desni jajnik likeit . E pa tesko se to nalazi kod mene sreca , kao detetu su mi operisali cistu na desnom jajniku( Shocked pojma nemam kao se stvorila) i sad je on manji, ali GA IMAM Very Happy .Nasa doca operisala super, cak je jajnik funkcionalan, jeste da da samo jedno jajasce,ali radi yes . Zato levi radi prekovremeno i za sada daje 8-10 jumping jajasaca.
Sto sam se ja raspricala radost , sta cu divne ste mi ljubav pa ne mogu da se odvojim love
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od vajsi 3/2/2009, 10:23

Stize roda roda srca1
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od adriatika 3/2/2009, 10:32

roda roda roda roda roda roda
U T O R A K JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od HappyGirl 3/2/2009, 14:04

Petlovi će još malo na lalanje a od izveštaja ni traga ni glasa c b A baš bi da se radujem radost Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Niki-Kiki 3/2/2009, 22:18

Evo meneeeee igracice ,

cure 5 sati sam se bakcala po bolnici ,ali ako! Sutra pocinjem stimulacijuuuuuuuu likeit likeit .
Doktori u bolnici rade kao tim, sto znaci da ne mozes da izaberes jednog doktora, nego ko ti zapadne . Svaki put drugi.
I devojke, danas mi zapade sreca , ni manje ni vise doktor ~BIG SEF!!!!!
Doca je zacetnik VTO ovde, ej, osecala sam se ko na ispitu Very Happy ,pa sve stucam , da nesto ne pogresim d
Znate vec da sam imala i pitanjca.
1. Sto mi pise FIV kad mora da se radi ICSI? I ne stigoh da pitam b , tokom razgovora ja pomenuh sta je bilo na zadnje dve icsi i on upisa tamo ICSI b .Super!
2. Dao mi je da potpisem, sta cu da radim ,ako budem imala zaledjenke. Ako ih budem imala, cuvace ih 3 godine.

Inace doca sa ekografije radi ko na fabrickoj traci h , i ne gleda te, legnes tamo, ona stavi onu sondu Embarassed , odgleda, ocita i pita ko je sledeci...
Ove na vadjenju krvi uvek malo zaplasim Very Happy , napravim se da sam plasljiva,pa oni posle bodu lagano i pazljivo Wink .
Inace danas bila jedna vesela zgodica.Jedna od devojaka iz ovdasnje Organizacije za podrsku parovima koji imaju probleme sa sterilitetom, posalje na ovdasnji forum informaciju da ce biti danas u bolnici.Opisa se: belkast kisni mantil, plava kosa i muzic puzic celavko lol! . Jutros jos na analizi krvi ugledam ja jednu "potencijalnu poznanicu", bekasti mantil...itd..I MUZ CELAVKO! I tu ti ja pritrcim, "dobro jutro, blabla, super sto smo se upoznali..." i u pola blablabla...vidim da me zena cudno gleda...i rece "nisam ja ta sunny ".(ali muz celavko king ???). Okrenem se ja obrnem, kad ono na drugom mestu sedi druga plavisa, belkasti mantil ..i pogodice te muzic celavko! vv ...E pa vi vidite koja je verovatnoca da naletim na isti opis....
Nema veze , tokom 5 sati cekanja ispricah se ja sa obema (muzici , slicni...pa i ne pricaju mnogo wavecrowd

Ljubim vas sveeeeee zagrljaj
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od tanjaz 4/2/2009, 09:40

Idemo zajedno Niki, ja danas pocinjem sa menopurom! radost radost radost radost radost
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Kata 4/2/2009, 12:22

Samo napred zeno! igracice
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od adriatika 4/2/2009, 12:37

Napred zenoooooooooooooooooo ljubav ljubav ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od zalosna_sova 4/2/2009, 15:07

Napred draga navijamo jakoooo!!!!!! roda igracice roda igracice ljubav b vv c roda napred scuro
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od maus 4/2/2009, 17:25

radost radost TO! d TO! d TO! d radost radost NAPRED NIKI I NAVIJAM IZ SVE SNAGE DA BUDE TRECA SRECA!!!!!
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Niki-Kiki 4/2/2009, 21:54

Cao devojcica osmeh srce ,
izgleda da zakacih neki virus , ili sam pojela nesto lose. Danas se bas lose osecam, mucnina, bol u misicima, malksalost...
Jutros sam osetila malo muchninu, ali kako ja imam ideju da kad ignorisemo nesto, ono samo po sebi prodje , rucala sam normalno, radila...itd.
Onda popodne kad me je uhvatilo, mislila sam kako cu stici do kuce ff . Muzic se uplasio da nije od tretmana, posto je on jeo isto sto i ja , i nije mu nista. Srce moje srca1 brine.
Razmisljam dea sutra ne radim zbunjen .

Odoh da skontam kako se koristi penkala od Puregona, doslo vreme za bockanje cveće
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od HappyGirl 4/2/2009, 22:02

Au draga, ako ti ne bude bolje nemoj raditi sutra. Ipak bolje makar malo odležati.Ljubim t ei navijam za dobro bockanje Very Happy usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od tanjaz 5/2/2009, 12:08

Ostani kod kuce jedan dan, bice ti bolje sigurno! zagrljaj
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od adriatika 5/2/2009, 13:47

Napred u bockanje.............. zagrljaj ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Gala 5/2/2009, 14:11

Nemoj raditi, cuvaj se... ljubav
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Niki-Kiki 5/2/2009, 16:09

Evo me u stanu, sinoc sam imala i temperaturu,osecala sam se sva polomljena. I tako sad pijem cajice, limunadu,i mirujem. Sinoc sam popila paracetamol zbunjen . Nadam se da ne utice lose na tretman.
Ali vec se osecam bolje, jos ne mogu da jedem, ali popih i kaficu i rekoh da svratim da vidim sta se desava na nasem kutku.
Juce poce prva boca Puregona, igla je jos tanja od onih za dijabetis, tako da nisam ni osetila bocku radost . Jedino sto smo ja i muzic 0-tak minuta kontali kako se koristi penkala grljenje . Jeste jednostavno,ali se opet covek boji da nesto ne pogresi naočare . Sad moja jajasca krecu u proizvodnju jumping i ocekujem da ovaj put i mali desni jajnik da da bar 2 jumping . Rekla sam vam da sam upoznala jednu curu ,koja radi FIV paralelno sa mnom. Dobro je imati nekog za drustvance dok cekamo analize.
11 Februar, sreda je sledeci pregled. Navijamo za mnogggooooo dobrih jumping jumping jumping jumping

CMOK!!!!!! zagrljaj konfete
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Agata27 5/2/2009, 16:24

tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
Navijamo svi za dobre jajne ćelije!!!!!!!!!!!!!!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od HappyGirl 5/2/2009, 16:33

ZA JAJNE ĆELIJE VRHUNSKOG KVALITETA molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd molitva wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od sunasce 5/2/2009, 23:27

NAPRED JAJNE CELIJE igracice ,da budete lepe i zdrave doktor igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
sunasce
sunasce

Broj poruka : 232
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od vajsi 6/2/2009, 09:03

Ozdravi nam sto pre!
wavecrowd
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od HappyGirl 6/2/2009, 09:22

tapšanje tapšanje tapšanje AJMO JAJAŠCA NAPRED tapšanje tapšanje tapšanje kako si danas? osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od megica-pegica67 6/2/2009, 12:59

molitva b d b d ZA JAJNE CELIJE DA BUDU SLATKE I LEPE, PA ZDRAVE I SVE STO IDE UZ TO, NAVIJAMO b d b d b d b d kako si mi molitva
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Niki-Kiki 6/2/2009, 13:08

Cao svim mojim slatkim drugaricama osmeh srce ,
evo me danas opet u stanu, mnogo mi je bolje, ali foliram malkic lol! likeit i ni danas ne odoh na posao. Nemam vise temperaturu, samo neprijatan osecaj u zeludcu Rolling Eyes . I posto je petak, "steta " ici na posao rovita g , pa spojih mini bolovanje sa vikendom. Nije se igrati sad sa zdravljem.
Ali, kako ne mogu da budem unutra , i dan hladan,ali suncan sunny , zbrisah malo napolje. Iskoristih da odem do administracije koja me placa da zatrazim neke potvrde, da posle svratim u kafic blizu ...mmmmm....kafica uz knjigicu i pogled na prelep parkic smajli angel smajli angel smajli angel ...Ih sto niste bile samnom osmeh srce osmeh srce osmeh srce , uzivali bi. Stanje duha je bitno kao i stanje tela yes .
Evo me opet u stanu, ipak da se pricuvam jos malkic, malo cu da raduckam na kompjuteru(da me ne grize savest) i uzivam u ovom prelepom sunny danu .

Ljubim vas puno poljubci
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Kata 6/2/2009, 13:49

samo napred, ugadjaj sebi i uzivaj, ovo je najbolje vreme! osmeh srce
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od maus 6/2/2009, 15:17

AJMO JAJNE CELIJE igracice igracice igracice igracice igracice igracice RASTITE,BUDITE LEPE I DOBRE I SLUSAJTE NIKIKIKI igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Niki,uf, kako bi volela da sam bila sa tobom na kafici... sreca
Bravo za mini odmor. Maksimalno ugadjaj sebi,valja se pre trudnoce,pa posle u trudnoci takodje nastavljaj sa maksimalnim ugadjanjem sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NIKI - KIKI - Treci ICSI - Page 3 Empty Re: NIKI - KIKI - Treci ICSI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu