KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 26/8/2010, 14:19

Hvala vam svima od srca! ljubav
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 26/8/2010, 15:43

Hvala Srecice i dobrodosla... cvet
Cini mi se da na ovim stranama ima najvise vas, Vojvodjanki.... Very Happy
Razumem uzbudjenje, ali zasto ste nervozni...to nikome ni u cemu nije pomoglo...mani se nervoze, jesi li lalinica ili nisi... lol!
Vidim da si postavila pitanje kod IVonne...cudno je to sa pozivima i cekanjem...neko bas ceka, a nekome to ide relativno brzo...Recimo NINA1 je imala nekoliko poziva u kratkom periodu i proslo je godinu dana i manje od podnosenja dokumenata do definitivnog usvojenja male Marije...dok Jecab je dobila podobnost, cini mi se, u februaru i jos uvek nije dobila poziv.
Znaci, strpljenja i zivaca kao konopaca... f
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 26/8/2010, 22:09

Hvala Struzzo,ok bez nervoze od sada,upali smo u sezonu godisnjih odmora pa se sve to oduzilo zato smo malo nervozni ali bice to sve ok,samo se nadamo da necemo dugo cekati ali to se nikada nezna,dve poznanice odavde su februara dobile podobnost,krajem marta poziv a aprila bebe,obe po devojcicu od 2 meseca,preslatke su,nadam se da cemo i mi svi imati tu srecu i da cemo dobiti angel
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 27/8/2010, 11:53

Srecica ::dve poznanice odavde su februara dobile podobnost,krajem marta poziv a aprila bebe,obe po devojcicu od 2 meseca,preslatke su,nadam se da cemo i mi svi imati tu srecu i da cemo dobiti angel


Prvi put cujem da je neko usvojio tako malu bebu...mislila sam da se to desava samo estradnim licnostima kao sto je Sergej Cetkovic, A. Dzoli... Very Happy
Koliko te tvoje poznanice imaju godina?
Tako je, Srecice...samo polako...bice sve OK... sunny
ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 27/8/2010, 23:13

Ja sam zaboravila da napisem da je to bilo pre dve godine,mislim da imaju preko 35g ali nisam sigurna,ali sam nedavno cula da su imale neku vezu zato je sve to tako lako islo,a koliko sam saznala ovih dana da sada nemoze da se usvoji beba mladja od 6 meseci a mi to nismo znali kada smo podnosili molbu pa smo tamo napisali do 6 meseci starosti,ali mi je cudno zasto nam niko od socijalnih radnika nista nije rekao u vezi toga,bili smo na prvi razgovor koji je trajao preko sat vremena i max su nas sve ispitali i cak su i pitali koliku bebu zelimo i mi smo rekli do 6 meseci ali oni nista na to nisu rekli,valjda ce nam sad pojasniti na drugom razgovoru sve,videcemo.....sta ima novo kod tebe Struzzo?da li je bilo kakvih poziva?pozdrav za sve ff
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 28/8/2010, 07:56

Srecica ::nedavno cula da su imale neku vezu zato je sve to tako lako islo,a koliko sam saznala ovih dana da sada nemoze da se usvoji beba mladja od 6 meseci

To sve objasnjava...naravno da je nemoguce usvojiti toliko malu bebu (objasnice ti vec u Centru) jer ta beba kad se rodi dok se regulisu papiri sa bioloskom majkom (da je se odrice), pa obicno neko prvo vreme beba bude u bolnici, pa dok se sredi sva dokumentacija oko same bebe da je spremna za usvojenje, zavede u registar, pozovu svi parovi na razgovore za nju...ipak mora da prodje neko vreme...
E, sad, ako ti imas bukvalno tipovanu trudnicu koja odmah potpise sve, vezu u Centru kom beba pripada koji ti sredi sve, tj. preskoce se svi postupni koraci u procesu, onda je verovatno moguce usvojiti tako malu bebu... Rolling Eyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 28/8/2010, 14:48

Pade mi na pamet da je i to mac sa dve ostrice. Verovatno sam opisivala jedan slucaj koji znam, a mozda i nisam no ovde mi se ucinio ilustrativan jer se radi o usvajanju male bebe. Dakle zena sada a tada vise devojcica je bila isto iz doma i uzeli su joj dete pravo iz bolnice, ona je potpisala i tada je to zavrseno. Medjutim deset godina kasnije ta zena zakljuci da je sredila zivot i podnese tuzbu da joj je dete nelegalno oduzeto, da je bila maloletna, uzeli joj dete iz bolnice itd. I sudjenje je trajalo tri godine i bioloska majka je dobila dete. Kad je dobila presudu nikad se vise nije pojavila a dete je ostalo kod usvojitelja. E sad zamislite tri godine dugih sudjenja a i zivot sa detetom kasnije kad bioloska majka moze da dodje svakog dana i da ga odvede jer ona je ta koja je dobila presudu. Zbog toga ja nameravam da uzmem dete samo ako su papiri potpuno cisti i procedura ispostovana skroz. Lakse je sada da duze cekam ali da jednom kad dobijemo dete znamo da je to nase dete nego da strepim da se nekad moze opsetiti bioloska majka da se pojavi i napravi nam haos od zivota.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 28/8/2010, 22:09

Nemam nikakvu vezu a i zelim da sve bude regularno i da nestrepim da ce mi se jednog dana neko pojaviti i odvesti mi dete........neznam kako bih to podnela..... Sad
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 29/8/2010, 09:35

I ja isto nemam... E sad cula sam te price da kod usvajanja mnogo veze rade i tome slicno... Mada ne znam koliko je to tacno. Za jedne moje komsije znam da godinama cekaju na usvajanje i da su na kraju pokusali da nadju neke veze i - nista, ni to nije pomoglo. Ne znam ih blize ali ovako sa strane deluju sasvim ok i ne znam sta je kod njih problem. Oni me cine pesimisticnom... Ali i ovde na Kutku ima lepih primera te njih kad vidim optimizam mi se opet vrati... Mozda je ta prica oko veza bila ranije, sad kad postoji zajednicki registar cini mi se da to ide malo teze. Uglavnom meni ovaj psiholog u csr kod koga smo mi bili deluje kao neko kod koga veze ne bi prosle. Jako je posvecen svom poslu, stekla sam utisak da je po ceo dan u csr a tu su i neka decica pa nesto ukrasavaju i tako :) E sad verovatno ima i drugacijih ljudi...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 10:49

Ja znam za jednu zenu koja je usvojila decaka pre 3 godine...E, sad, ona kaze da nije bilo po tom scenariju, ali ko ce ga znati, jer slucajno ili ne, taj preslatki deckic je bio tad mala beba i iz istog mesta kao ona(usvojiteljka) i ostavila ga je bioloska mama u porodilistu (u pitanju je nezeljena trudnoca) i odmah potpisala sve papire.
Ta zena o kojoj pricam je doktor u jednom malom mestu u Srbiji gde se svi u Zdrastvenom i Socijalnom centru znaju i njoj je kolega ginekolog objasnio kako su dve koleginice koje nisu imale decu i pozelele da usvoje to ucinile tako sto su sacekale da se u porodilistu (verovatno i pre porodjaja) pojavi trudnica kojoj je to nezeljena trudnoca(mahom su u pitanju zene slabo obrazovane i siromasne iz okolnih sela kojima se u nekakvoj vanbracnoj zajednici "omaklo" ili je ko zna koja trudnoca) i ne zeli da zadrzi dete. On, taj ginekolog odradi taj deo posla, zatim koleginice iz Socijalnog centra svoj i tako relativno lako i brzo stignete do deteta. Paze i na to da su bioloske mame 18+ upravo zbog situacije koju si ti ispricala, Simona.
E, sad...da li registar kao registar moze da spreci slicne situacije? Mislim da ne. Jer to dodje kao kad trazis posao u drzavnim institucijama (skolstvo, zdrastvo, sudstvo, administracija). Oni koji zaista traze nekog da zaposle moraju da raspisu javni konkurs koji ce biti objavljen i ti, koji trazis posao, procitas taj konkurs i pomislis: divno, to je posao za mene, kvalifikovan sam itd i odes tamo i primi te neka komisija kao i druge kandidate i mozda te pohvale, potapsu po ramenu i uliju nadu i ti, tako srecan ocekujes da ce te zaposliti, a oni su i pre raspisivanja konkursa zaposlili nekog svog.
Tako i sa usvojenjem...kad se u jednom Centru pojavi dete za usvojenje, oni ce regularno pozvati sve adekvatne parove iz registra na razgovor i obaviti sve sto procedura nalaze, ali ce izabrati "eto, slucajno" par koji poznaju...i ti, koja si bila na razgovoru i budes odbijena to nikad neces znati, uostalom sve je bilo ispostovano kako u zakonu pise. Sta da vam kazem, kad nam je to potvrdila zena koja je nama drzala skolicu.
Nazalost, u nasoj Srbijici se takve stvari desavaju na svakom koraku.
Nemam ni ja nikakvu vezu Rolling Eyes ...naivno ili ne, nadam se da cemo zaista imati srece.
Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 29/8/2010, 11:16

Da, mozda smo naivne... mada se ja nadam da cemo demantovati to, i ubrzo postati sve mame :) Ono u sta se ja nadam a da je racionalno, bar mi se cini, da ti ljudi koji imaju veze zele da usvoje bebe. Mislim da onda starija deca preostaju nama bez veza i tu se gleda onda samo ko je najbolji roditelj za dete. Tako bar ja razmisljam, mozda se varam, sta znam...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 29/8/2010, 15:33

Danas sam pricala sa zenom koja je pre 14 godina usvojila bebu,imala je samo 21 dan kada su je dobili,kaze da je tada to sasvim bilo normalno usvojiti tako malu bebu i da su svi parovi koje ona zna odavde dobili isto tako male bebe,pa zasto sada nemoze???zasto su promenuli taj zakon???a mi smo se toliko nadali da ce to biti beba od par nedelja....ali dobro nema veze bicemo srecni u svakom slucaju samo da docekamo taj dan sunny
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 29/8/2010, 16:26

I ja bih volela bebu, svoju, biolosku kao i usvojenu...ali ne bih usvojila bebu od par nedelja zato sto mislim da izvesne stvari vezane za psihomotoriku, neuroloske, fizicke karakteristike ne mogu da se tako lako procene u tako malom uzrastu.
Razlika od vremena pre 14 godina i sad je to sto ima mnogo vise usvojitelja, a procedura je komplikovanija...Nekada su usvojitelji isli u Dom za nezbrinutu decu i birali ih...

c
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 29/8/2010, 16:41

Ja sam ocarana bebama. Od svih uzrasta kod dece najvise volim bebeci uzrast. I svakako bih volela bebu. Ali s obzirom na moje godine, citajuci sam shvatila da nama skoro da nema sanse da daju bebu. Tako da vec zamisljam moje dete kao malo vece. A ima i to svojih prednosti - ovo sto je vec rekla Struzzo.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od HappyGirl 1/9/2010, 16:05

Srećice srećno a i ostalim curama igracice i neka vam se želje ispune molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 5/9/2010, 21:36

HVALA PUNO!!! ljubav
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od jecab 16/9/2010, 20:38

puno srece zelim i ja.Mi od nedelje idemo na jedan razgovor pa cu vam se javiti posle toga...Drzite nam fige..........
jecab
jecab

Broj poruka : 350
Godina : 49
Datum upisa : 28.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 16/9/2010, 21:22

Srecno Jeco, vazi za palceve, vec drzim Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 216281 Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 216281 Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 216281 Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 216281 Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 216281

Kad vas vidim jedva cekam da i mi krenemo pa da vas i ja izvestavam o toku... Ne mozemo pre polovine oktobra zbog neke tamo muzevljeve prijave, pisala sam o tome...

Jedino sto se desilo je da je moja majka danas spomenula tetki da cemo krenuti u usvajanje i da je ova sasula brdo predrasuda. Moja majka se sokirala a ja se nisam iznenadila previse... jasno mi je sta nas ceka na ovom putu...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od catherine290505 16/9/2010, 21:57

Simona- ceka vaa beba -i samo tako razmisljaj Very Happy
SVIMA zelim puno srece, kad Nera malo ojaca i ako se uslovi stvore ja bih bas volela da usvojimo dete, ali otom -potom. Ja imam prijateljcu koja daje decu na usvajanje u jednom gradicu u Srbiji i znam da je do sadamnogo toga islo preko veze, bas ono o cemu Struzzo prica, ali navodno se od skoro poostrilo sa proverama...pitanje je...gde god zagrebes u ovoj drzavi- pocne da smrducka Mad ...elem -PUNO, PUNO SRECE
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od eni 16/9/2010, 23:10

Jeco, drzimo fige! Srecno!
Srecno i ostalima! Uz vas sam! osmeh srce
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Struzzo 17/9/2010, 12:33

Jeco, krenulo je, krenulo... sreca
Baš sam srećna što ste dobili poziv...znam da ti nije bilo lako ovo čekanje.
Javljaj nam odmah!!!
Ne sumnjaj za fige...evo, malo navijanja...
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Srecica 17/9/2010, 12:44

Srecno Jeco,drzimo ti fige i mislimo na tebe osmeh srce
Srecica
Srecica

Broj poruka : 77
Godina : 47
Location : Novi Becej
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 17/9/2010, 13:57

catherine290505 ::Simona- ceka vaa beba -i samo tako razmisljaj Very Happy
...

Hvala Keti... bice valjda :)

Pozdravcici za Neru i tebe Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 543728 Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 338438
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od JAmajka 20/9/2010, 23:05

Draga Simona,nemoj da dozvoliš da te"razne tetke,strine,ujne,komšinice"i ostale, ne tako bitne osobe pokolebaju u nameri da dobiješ svoje dete.Ja sam napravila tu grešku i krenula u borbu sa vetrenjačama.Izgubila sam mnogo vremena,nerava i samopouzdanja,čak sam preispitivala sebe da li sam sigurna da baš to želim.Ne možeš ni da zamisliš kroz šta sam sve prošla i šta doživela od osoba"koje mi samo dobro žele."Zato,iako te ne poznajem,molim te da ne napraviš istu grešku kao ja.Budi jaka i istrajna na putu,kojim si krenula.Želim da ti uspe.
Jeci držim fige i želim da što pre dobije svoje detence.Javi nam kako je prošlo.Pozdrav svim forumašicama.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 22/9/2010, 14:49

Jamajka,
hvala ti :)

Nece mene pokolebati, ja sam oduvek zelela usvojeno dete, tako da tu nemam nekih dilema sa samom sobom. Ljudi mogu da me trenutno iznerviraju i da mi se mozda javi strah da ne kazu nesto detetu kada dodje kod nas, da ga ne povrede. Ali ni to ne ide u pravcu odustajanja vec vise razmisljanja kako da te situacije ako do njih dodje razresim.

Zao mi je sto su na tebe ljudi tako delovali. Ali dobro, nije ni sada kasno, mozda je bas sada ono pravo vreme, ko zna zasto je sve imalo bas takav tok... Zelim i ja tebi puno, puno srece i javljaj kako napredujete :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Simona - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu