KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

+34
palcica
želja
Yvonne
caci
roda
sevenMAJA
Niki-Kiki
svestrana
medab
sasha
mijica
vajsi
jul
tanjaz
nadalina
maus
gogs-ii
zoxa
megica-pegica67
alo-alo
adriatika
Hitron-Luka
TetaSneki
Sami
Jelence
lasa
Kata
HappyGirl
Agata27
era
Gala
vakic
maja76
zalosna_sova
38 posters

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od era 2/2/2009, 16:35

Predpostavljam da si radila u Analife. Ja sam radila u 10+1 nedelji i jedino sto mi pise je CRL32mm, SFP pozitivno (kod PP ne pise nista). To je sve sigurno uredu. Ja sam zivanica nekoliko puta pitala jel sve ok, on je nekoliko puta rekao sve je savrseno. Ovo za rubelu ne znam ja sam je prelezala kad sam bila mala i kad sam radila test pre prve vto i IgG i IgM su mi bili pozitivni i niko nista nije rekao. U trudnoci test nisam ni radila. Ne opterecuj se sve je to uredu.
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Gala 2/2/2009, 17:04

era ::Predpostavljam da si radila u Analife. Ja sam radila u 10+1 nedelji i jedino sto mi pise je CRL32mm, SFP pozitivno (kod PP ne pise nista).
I kod mene isto Very Happy Mislim da sam bila 10+2. i SFP je + a i PP mije +

era ::Ja sam zivanica nekoliko puta pitala jel sve ok, on je nekoliko puta rekao sve je savrseno.
I ja isto!  b  b  b

Za rubeolu ne znam, ja sam to prelezala!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od zalosna_sova 2/2/2009, 17:45

Aha Rolling Eyes sto kazete bolje da se ne opterecujem Wink
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Agata27 2/2/2009, 19:01

Ne razumem pitanje za rubeole? Šta je li obavezna?
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od maus 2/2/2009, 19:22

Ja se stvarno ne razumem u to. Saljem ti veliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Jelence 2/2/2009, 19:37

Vezano za rubeole mislim da se moras cuvati do treceg meseca,ako ih nisi prelezala,ali proveri sa doktorima i izbeavaj decicu u prvom trimestru.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od tanjaz 2/2/2009, 19:57

Sovice, tek sam danas videla bebicu,kako je lepa! g konfete
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Sami 2/2/2009, 21:46

Nerazumem ove vase postove ali ucim uz vas sutra ce mi trebat sve to nadam se.
Ali razumem se da vam svim kuakinjama lepim nasim zenama sa stomakom ispred sebe saljem puno poljubaca i da sa osmehom na licu docekate svoje blago koje dugo cekate pa bilo ono musko ili zensko nije vazno samo neka je zdravo i ispravno eto to vam zelim od sveg srce . ljubav ljubav ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od zalosna_sova 3/2/2009, 14:21

Hvala zene divne ste!!! Sta bih ja bez vas No smajli angel ljubav Ma da to sam pitala jel moze beba sad da mi dobije rubeolu ako je nisam prelezala. Eh bila sam sa kuminom decicom i sa drugaricinim cerama pa valjda nemaju rubeolu zbunjen Mislim da nisam vise bila u kontaktu sa decicom zbunjen Eh da ga ebem valjda nisam baksuz. molitva
d
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Gala 3/2/2009, 14:42

Sovo, ja iako sam prelezala rubeolu, ja sam sve do 14 nedelje izbegavala kontakte sa decom zbog virusa. Cak sam i kontakte sa ljudima svela na minimum upravo zbog virusa!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Kata 3/2/2009, 19:55

Sovo Igg ako je pozitivan znaci da si nekad davno prelezala rubeolu i da imas u sebi antitela na tu vrstu i to ne mozes dobiti ponovo.
Ali vodi racuna o virusima.... krece sezona gripe, tako da se moramo cuvati....
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od era 3/2/2009, 20:21

Kata ::Sovo Igg ako je pozitivan znaci da si nekad davno prelezala rubeolu i da imas u sebi antitela na tu vrstu i to ne mozes dobiti ponovo.
Ali vodi racuna o virusima.... krece sezona gripe, tako da se moramo cuvati....

Potpisujem smiledraw
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Agata27 3/2/2009, 22:08

Znači da si ipak špreležala ali verovatno u blažoj formi sa manje simptoma. Bitno je da sada imaš antitela koja te štite.
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od zalosna_sova 4/2/2009, 14:04

E sinoc sam pitala mamu i kaze da sam prelezala jos kao beba Laughing Ja reko jesi sigurna, kaze ma jesam. A jesi 100% sigurna, kaze jeste. lol! Ma ja je smorila v f E posto jesam znaci ne moram da radim te testove, jel da? zbunjen d
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od lasa 4/2/2009, 15:05

Sovice ljubav super sto ne moraš raditi testove
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Agata27 5/2/2009, 16:13

O kavkvim testovima sada pričaš!!!
Dosta bre više mozganja.
Trudna si i uživaj!!!!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od HappyGirl 5/2/2009, 17:04

Uživaj draga, uživaj yes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Gala 5/2/2009, 18:21

e super sto si prelezala srca1
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od nadalina 5/2/2009, 19:17

Odlicno, sad mozes da se opustis!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od vajsi 6/2/2009, 09:16

A sad uzivaj srcasti poljupci
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od sasha 6/2/2009, 10:35

Dobro je da nemoras raditi testove i uzivaj igracice
sasha
sasha

Broj poruka : 74
Godina : 46
Location : Berlin
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od zalosna_sova 6/2/2009, 12:38

d
Vadila sam krv i dobri su rezultati. Pritisak ok, tezina 80 kila affraid No al ajd sad sta da se radi.
Trebalo bi sledece nedelje da radimo double test, pa sad nema veze kako bude bice. Radicemo mozda i triple kasnije, al otom potom.
Jooooj ja ili sam luda ili cu uskoro postati lol! Znaci onaj najgori smrad iliti miris koji mi uzasno smeta urezao mi se u mozak i nevidjeno me smara i osecam ga svuda! Uzas! Sve se nadam da ce ubrzo proci! Rolling Eyes lol!
ljubav d
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Kata 6/2/2009, 13:59

nemoj da se brines, to uskoro prolazi, jos koji dan i videces, kao rukom odneseni smradovi!
i korak po korak, kad vidis rezultate duble testa, onda ce ti reci za triple,
Pocecu da bijem trudnice po forumu, zato sto stalno trce ko zdrebe pred rudu!
KORAK PO KORAK, manje sebi dizete pritisak!

Ili da je vratim onog namcorastog pandu sa pistoljem? lol!
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od HappyGirl 6/2/2009, 17:11

Sovo evo teram sve smradove od tebe Very Happy SMRADOVI MARŠ OD NAŠE SOVE, ODMAH! Eto draga vidiš da je sve sad ok Very Happy Ljubim te osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od maus 6/2/2009, 17:51

HappyGirl ::Sovo evo teram sve smradove od tebe Very Happy SMRADOVI MARŠ OD NAŠE SOVE, ODMAH
I ja! MARS SVI SMRADOVI SMRDLJIVI OD NASE TRUDNICE! ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove - Page 6 Empty Re: ZALOSNA_SOVA - dnevnik radosne_sove

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu