KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 25 od 34 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Malena88 14/7/2014, 13:52

Jedva cekam konsultacije! Nadam se da ce svima nama Genesis da donese  beba 
Malena88
Malena88

Broj poruka : 66
Godina : 35
Location : Niš
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fight&faith 14/7/2014, 14:11

Prirodnjak u Genesisu 2000 evra, ako primi bilo šta od stimulacije. Proverena informacija. Dobro razmislite. Znači 1200 evra je samo prirodnjak BEZ bilo kakve stimulacije. Ako uzmete hacing to je dodatnih 200 evra.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/7/2014, 14:15

a koliko izadje fet u genesisu ,kako taj fet uopste ide -ako neko zna da mi objasni ?! pitam jos sada ,zbog finansija ,a planiramo u nekom periodu dogledno da kupimo stan ,pa cisto da znam koliko i kako uopste ide taj proces FETa ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/7/2014, 14:25



Jeste,to su i meni rekli kad sam pitala,posto sam primila blagu stimulaciju,da bi posle zvali i rekli da je ipak 1200 eura ako dodje do ET,posto sam imala za aspiraciju samo jedan muceni folikul.Posto je bio prazan,naplatili su mi samo aspiraciju 400 eura,a punkciju ciste nisu,a ona bi inace bila jos 200 eura.Kad se primi bilo kakva stimulacija,oni to tretiraju kao stimulisani ciklus,a ne prirodnjak i to je 2000 eura.A hecing se svakako dodatno placa jos 200 eura.
FiF,dokle si ti stigla? osmeh srce


Poslednji izmenio lela1984 dana 14/7/2014, 17:34, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/7/2014, 14:28

sareni leptir ::a koliko izadje fet u genesisu ,kako taj fet uopste ide -ako neko zna da mi objasni ?! pitam jos sada ,zbog finansija ,a planiramo u nekom periodu dogledno da kupimo stan ,pa cisto da znam koliko i kako uopste ide taj proces FETa ?

Pa,kod njih ne znam,ali je u Pragu 600 eura,a ovde u Srbiji je svakako jeftinije,to znam sigurno.Ja sam FET u Pragu platila 1050 eura,jer sam trazila da smrzlicama urade hecing koji je 300 eura i dodaju embriogen koji je jos 150 eura.U genesis-u je i hecing jeftiniji.


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fight&faith 14/7/2014, 14:29

Rolling Eyes


Poslednji izmenio fight&faith dana 14/7/2014, 15:25, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/7/2014, 14:31

znam samo da je odmrzavanje  embriona 700 e u Genesisu.ali kako uopste ide proces fet ,jel opet bocke ..ili ?! i dali moze hecing zamrznutim embrionima da se radi ,mada znam da  Geneisisi blastama ne radi hecing.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/7/2014, 14:37

sareni leptir ::znam samo da je odmrzavanje  embriona 700 e u Genesisu.ali kako uopste ide proces fet ,jel opet bocke ..ili ?! i dali moze hecing zamrznutim embrionima da se radi ,mada znam da  Geneisisi blastama ne radi hecing.

Moze,ja na svezim nisam ni trazila,a mozda sam trebala.Na smrzlicama sam trazila i uradili su.Dva koje su mi vratili su stigli do blasti nakon odmrzavanja.A terapija je samo za pripremu endometrijuma,ja sam primala bocke diferelin i pila estrofem.






lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fight&faith 14/7/2014, 14:40

Rolling Eyes


Poslednji put izmenio fight&faith dana 14/7/2014, 15:24, izmenio ukupno 3 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/7/2014, 14:41

znaci placa se samo odmrzavanje  i to je to ?! po neka tabletica ,,,pa jel se ceka ovlacija ili ...?!
 meni su rekli da na blastama ne rade hecing ,a zamrznuli su mi embrione koji su u stadijumu blasti.dogovor je bio da se radi hecing ,ali su mi vratili novac jer kazu da na blastama ne rade hecing posto one prirodno obave taj poso i pokazali mi sliku sa embrionima koji su krenuli svoj prirodni hecing .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/7/2014, 15:06



Sorry,a ko je Daca?Sad videh da je kuma dr. Crnogorac,ali kakvu funkciju ima u "Genesis-u?! Shocked Rolling Eyes


Poslednji put izmenio lela1984 dana 14/7/2014, 17:33, izmenio ukupno 3 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/7/2014, 15:09

sareni leptir ::znaci placa se samo odmrzavanje  i to je to ?! po neka tabletica ,,,pa jel se ceka ovlacija ili ...?!
 meni su rekli da na blastama ne rade hecing ,a zamrznuli su mi embrione koji su u stadijumu blasti.dogovor je bio da se radi hecing ,ali su mi vratili novac jer kazu da na blastama ne rade hecing posto one prirodno obave taj poso i pokazali mi sliku sa embrionima koji su krenuli svoj prirodni hecing .

Samo odmrzavanje.Pa da,UZ se radi pred ovulaciju i odmah nakon ovulacije je FET.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fight&faith 14/7/2014, 15:26

Lela imas pp.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 14/7/2014, 15:29

lela1984 ::
sareni leptir ::znaci placa se samo odmrzavanje  i to je to ?! po neka tabletica ,,,pa jel se ceka ovlacija ili ...?!
 meni su rekli da na blastama ne rade hecing ,a zamrznuli su mi embrione koji su u stadijumu blasti.dogovor je bio da se radi hecing ,ali su mi vratili novac jer kazu da na blastama ne rade hecing posto one prirodno obave taj poso i pokazali mi sliku sa embrionima koji su krenuli svoj prirodni hecing .

Samo odmrzavanje.Pa da,UZ se radi pred ovulaciju i odmah nakon ovulacije je FET.
Daca(a i Tanja ) je zena koja se javlja vrlo cesto na tel kada pozovemo Genesis,znam da je Daca zaduzena za naplatu .meni je dosla u sobu da bi mi naplatila vto i ujedno naplatila hecing ,pa je otsila da proveri dali mi je na blastama radjen hecing i vrlo brzo se vratila rekavsi da mi mora vratiti novac ,jer blaste ne podrazumevaju hecing i da same rade prirodan hecing .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 14/7/2014, 15:38

F&F, pricaj ti sa Kopitovickom kad dodjes na transfer, pusti Dacu! Meni je ovog puta naplatila sve pre ET, prosle godine sam placala posle.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od natural123 15/7/2014, 17:52

Pozdrav svima  sunny 
Radila sam IUI u Genezisu ali nije uspelo...muz ima oligoastenospermiu i rekli su nam da idemo na vto i to icsi.

Možete li mi reći koje ste analize radili pre vto pošto su meni rekli da ponovim cervikalni i vaginalni bris a muž spermokulturu pre nego što dođemo. Imala sam jedan pobačaj, posle kog sam uradila dosta nekih analiza:autoimuna antitela, torch, trombofilije, razne neke viruse...i u genezisu su mi trazili još neke da uradim pre IUI ali mi nisu rekli da uradim još neke dodatno, pre vto, recimo hiv nismo radili ni suprug ni ja, nikad  Rolling Eyes 

Vidim da se spominje histeroskopija, da je to kod njih obavezno?! Nije valjda da i kroz to moram da prođem  Mad  Radila sam sam HSSG pre 2 godine...

natural123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 15/7/2014, 18:58

ntural i ja sam radila HSG i to bez anestezije dva puta,a sada cu histeroskopiju(sreca je sto nju rade u totalnoj anesteziji)tako da prihvatam sve sto ne osecam.A oni ce ti reci sta treba,oni su meni rekli za histero.Hiv mozes odraditi ja sam radila dve vto o trosku fonda i to je bilo obavezno.Imas i temu ovde na kutku Dodatne analize pa procitaj.
Pobacaj jer je bila trudnoca prirodna ili vto?Nije na odmet da stavis potpis sta si sve radila i dijagnoze da te lakse pratimo.
Pozzz i zelim ti svu srecu!!!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od natural123 15/7/2014, 20:46

Znači histeroskopija je obavezna u Genezisu? Nisam to znala...
Znam koje sve analize trebaju pre vto i zato mi je čudno što mi to nisu tražili. Planiram u sepetembru da radim icsi pa mi je čudno što mi nisu rekli da obavim te analize koje nisam radila do septembra
Napravila sam potpis  Wink

natural123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 16/7/2014, 12:09

Natural druzicemo se ja u Septembru Boze zdravlje pocinjem sa stimulacijom kod njih,tako da se vidimo tamo.
A Histeroskopija nije obavezna ali je pozeljna.Meni su nju predlozili u Nisu posle druge neuspesne vto i zbog spontanog da je pozeljno da se uradi i Vesna se slozila sa tim,tako da je radim u Avgustovskom ciklusu i tad pocinjem sa Mikroginonom za vto u Genesisu.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od natural123 16/7/2014, 13:56

Onda ne verujem da ću u septembru raditi vto, verovatno ću opet morati na konsultacije i sve ispočetka...meni ciklus počinje početkom septembra, ne verujem da mogu tada da dođem kod njih i da mi odmah daju terapiju za stimulaciju...samo za inseminaciju nam je trebalo 4 meseca pripreme...uf!
Jako sam umorna od ove avanture dobijanja deteta. 4 godine! Kod nas je muški steriltet u pitanju....

natural123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 16/7/2014, 14:23

natural123,ja sam imala vec nekoliko pokusaja,isla sam i na donaciju jajne celije 2 puta.Poslednji je bio kod njih,u Genesis-u sad u julu.I kod nas je oligoastenospermio u pitanju plus moje nikakve rezerve jajnih celija zbog kojih stigosmo i do donacije.Iz druge donacije sam imala biohemijsku trudnocu i prof. Kopitovic iz Genesis-a mi je zato predlozila i uradila histeroskopiju.Prve konsultacije sam imala kod nje u maju,histeroskopiju mi je odmah radila u prvom ciklusu-junskom i VTO-prirodnjak u julu.Jos uvek nista,ali idemo dalje...Borba se nastavlja.Sad,u septembru cemo ponovo.Kad odes na prve konsultacije,sve ide relativno brzo,opusti se sreca  osmeh srce  smajli angel .

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od natural123 16/7/2014, 15:27

Hvala vam  Very Happy 
Sve mi je ovo jako teško jer utiče na naš brak, sve smo nekako dalji i dalji...plus nemam podršku svoje porodice za vto
Priprema za IUI se malo odužila jer je muž imao neke bakterije i nikako da ih se otrasi tj. jednih se otarsi, pojave se neke druge...

natural123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 16/7/2014, 16:03

Natural i kod nas je muski sterilitet.Ali ja pamtim reci naseg Urologa kada smo poceli da se lecimo pre 7 god:" ne dozvolite da osudjujete jedno drugog jer tada sve propada,u svemu da ste zajedno" I mi nismo dozvolili da to utice na nas brak,volimo se kao prvog dana.Vencali smo se zvanicno pre 4 god i teramo dalje nije lako da se razumemo ali sve prebrodimo zajedno,i uvek smo isli zajedno dal kod urologa ili ginekologa u svemu smo zajedno.Pa cak ako Bog tako zeli da nemamo nase dete usvojicemo jedno i njega cemo cuvati kao nase.Zato porazgovarajte o svemu i vidite na cemu ste da li mozete kroz ovu borbu za koju niko nezna koliko dugo ce trajati ili ne mozete.Ja vam zelim od sveg srca da vam uspe kao i svakoj zenici na ovom forumu pa i sebi naravno i da napokon i uskoro uzivamo sa nasim bebicama.

Ja se izvinjavam jer sam otisla u off ali morala sam ovo da napisem.
Ljubim vas sve.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 16/7/2014, 16:21

ivanicasale ::Natural i kod nas je muski sterilitet.Ali ja pamtim reci naseg Urologa kada smo poceli da se lecimo pre 7 god:" ne dozvolite da osudjujete jedno drugog jer tada sve propada,u svemu da ste zajedno" I mi nismo dozvolili da to utice na nas brak,volimo se kao prvog dana.Vencali smo se zvanicno pre 4 god i teramo dalje nije lako da se razumemo ali sve prebrodimo zajedno,i uvek smo isli zajedno dal kod urologa ili ginekologa u svemu smo zajedno.Pa cak ako Bog tako zeli da nemamo nase dete usvojicemo jedno i njega cemo cuvati kao nase.Zato porazgovarajte o svemu i vidite na cemu ste da li mozete kroz ovu borbu za koju niko nezna koliko dugo ce trajati ili ne mozete.Ja vam zelim od sveg srca da vam uspe kao i svakoj zenici na ovom forumu pa i sebi naravno i da napokon i uskoro uzivamo sa nasim bebicama.

Ja se izvinjavam jer sam otisla u off ali morala sam ovo da napisem.
Ljubim vas sve.

I ja se slazem.I mi tako funkcionisemo i samo tako je moguce opstati u ovoj,nasoj borbi.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bezdan 26/7/2014, 20:34

Zene pomagajte,jel neka bila anksiozna pre procesa,odlozila sam proces za septembar jer me uhvatilo gusenje e sad moram da se spremam..Ako neka ima neko iskustvo nek mi kaze... srca1
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 25 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 34 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu