KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 8/6/2011, 14:32

Mlata ::Ja sam bila pocetkom maja kod Dr Kopitovic i zakazana mi je VTO za septembar.
Meni licno jako smeta odnos sestara prema pacijentima i nije mi bas najjasnije kako vlasnica dozvoli tako nesto u privatnoj klinici. Bila sam prisutna kad su sestri Tini prenosili ko ju je sve zvao dok je bila u ordinaciji i primetila sam da se nije udostojila ni da saslusa a kamoli da nazove pomenute ljuda tako da sam sklona da verujem da nije istina ono sto ona navodi kao izgovor za nejavljanje na nase pozive. Takodje, izuzetno me nervira (a to stalno rade) sestre koje se javljaju na telefon, posle svakog razgovora imaju komentar na postavljena pitanja ili kukaju kako ih ljudi zovu za sve i svasta. Ti ljudi koji zovu smo MI!
Ali zbog Dr Kopitovic sam spremna i da zazmurim na neke stvari.
Svima vama zelim srecu i nadam se da ce sve ovo za nas uskoro postati proslost. srca

Moje mišljenje je isto, i isto žmurim zbog dr Kopitović!!! Nadam se da će se moje mišljenje promeniti i da grešim u vezi sestara!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 9/6/2011, 10:09

Sestra Tina ne radi vise u Genesisu, dala je otkaz. Nadam se da je nasla posao kod poslodavaca koji ce vise ceniti njenu sposobnost, trud i zalaganje. Ona je jedna od retkih koja je tamo zaista radila. Dr. Kopitovic je odlican strucnjak i njeno je da primi pacijenta, pogleda rezultate, sve ostalo je Tinin posao. Uskladjivanje termina, zakazivanje, rezultati, a dr. Kopitovic ima 85% svih pacijenata u Genesisu, pa vi sad vidite ko tu i koliko radi. Za 2 IUI i 2 VTO sam bila bas cest posetilac Genesisa, ali nju i Doru nikad nisam videla da dzabalebare, dok se za ostale (pogotovo 'salteruse' na prijemnom) to NIKAKO ne moze reci. Problem je sto je moto Genesisa primiti sto vise pacijenata, jer to znaci jos vise para, a sve teze uspevaju da ispostuju pacijenta.
To je moje misljenje.
P.S. Dr. Kopitovic nikada ne bi izabrala nekog nesposobnog uz sebe, a Tina je godinama 'njena' sestra.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 9/6/2011, 11:50

Daleko da je Tina nesposobna, da jeste ne bi bila tu gde jeste. Ja i nisam rekla da je njeno ponasanje proiskteklo iz njene nesposobnosti i lose namere, moje je misljenje da ona nije imala dovoljno vremena za sve obaveze koje su joj nametnute.
Inace, ja sam pacijent klinike od 2007 godine i vrlo dobro znam kako su radili dok nisu poceli sa besplatnim programima a kako sad rade.
Nego, od kad ne radi? Pa bila sam pre 6 dana i radila je!
Sad mi tek nece biti lako da se snadjem u vrtlogu zvanom Genesis Rolling Eyes
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 9/6/2011, 11:53

I mene sad plaši kako će se druga sestra snalaziti, ipak je početak težak...Nadam se da neće imati uticaja na naš postupak.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 9/6/2011, 15:00

Ubedjena sam da nece biti sestra, vec sestrE. Njen posao nece moci samo jedna da radi.
Mlato ne znam kad prestaje i da li je vec otisla, znam samo da je dala otkaz i da prelazi na drugu kliniku.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 9/6/2011, 15:04

OMG. Meni je tamo kod njih sve konfuzno i ona je bila jedina koja je donekle drzala konce u rukama, uopste mi nije jasno kako ce dalje funkcionisati. A ni ja sa njima zbunjen
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 9/6/2011, 15:11

Ja sam nju znala zvati malo je reći 15 puta da mi kaže rezultat koji mi je bio hitan za jednodnevnu...nema šanse da se javi...meni je to neorganizovanost. Koliko samo izgube vremena na mene koja zovem 15 puta, samo da je rezultat rekla sestri na šalteru ili neki drugi način ne bi gubila ni moje vreme a ni te sestre što se javlja na telefon.
Jel neko saznao što se tiče biologa, da li radi i ova nova devojka kad je vto?? Crying or Very sad Neće valjda..
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 9/6/2011, 15:17

Ja zaista ne znam ali bilo bi lepo kad bi se javio neko ko zna.
Nolinice, ti imas u septembru zakazano?
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 9/6/2011, 15:19

Ne, ne, ne....ja sam u postupku....I-hajjjj
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 9/6/2011, 15:27

Nolinice, pitanje da li nju iko obavesti o tome da si ti zvala. Kad vidim onu namontiranu i napucenih usana punih silikona na prijemu, dodje mi da joj ja ponudim platu samo da ne dolazi. Nije kriva Tina, problem je u organizaciji radnika, kao i njihovih zaduzenja. Kada mene zaduze za maloprodaju, veleprodaju, kao opticara, optometristu i cistacicu-nesto ce da trpi; ne moze sve biti pod konac. A ti sam zamisli koliko ce parova biti u programu za septembar, pa neka svako od njih zove samo jednom (!) da pita nesto+ovi sto dolaze na folikulometrije, a ona tada mora biti uz doktoricu+ispisivanje svih protokola, dostavljanje rezultata, organizovanja i zakazivanja parova.. Izvini, al' ja bih prva rekla "je.'te se svi, ja odoh".
Rezultati se dostavljaju faxom salterusi, a njoj se ne bi skinuo lak sa noktiju kada bi ga zapisala, pa rekla pacijentici kad nazove. Losa organizacija sa naglaskom na - UZETI PARE.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 9/6/2011, 18:13

nolinica ::Ja sam nju znala zvati malo je reći 15 puta da mi kaže rezultat koji mi je bio hitan za jednodnevnu...nema šanse da se javi...meni je to neorganizovanost. Koliko samo izgube vremena na mene koja zovem 15 puta, samo da je rezultat rekla sestri na šalteru ili neki drugi način ne bi gubila ni moje vreme a ni te sestre što se javlja na telefon.
Jel neko saznao što se tiče biologa, da li radi i ova nova devojka kad je vto?? Crying or Very sad Neće valjda..

Ja sam juce razgovarala sa dr Bjelicom i posto sam se dvoumila izmedju Genesisa i Betanije, objasnio mi je da mnogo zavisi od biologa i da u Betaniji rade neke tri zene a u Genesisu madjar koji zivi ovde, Balas. Nije uopste pominjao tu novu u Genesisu.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 9/6/2011, 20:00

E, ovako dobila sam nekoliko informacija.
Plava - svetlo smeđa žena, pričalica, osrednjih godina, koja svaki put kad sma ja bila je bila na hodniku ii zabavljala pacijente ide sa dr Ilićem. Da ne grešim dušu, možda joj je to posao, jer ima gomila pacijenata. Ona još sutra tu radi i ide kod njega, što znači da verovatno dr Ilić od sutra prelazi u svoju kliniku.
Što se tiče biologa, sve i dalje radi dr Balaš u vezi vto, a aAnja radi neke druge stvari. Koje, stvarno ne znam. Ipak je bitno da nam odradi taj najvažniji deo.
Tina je definitivno otišla, nisam saznala gde.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 10/6/2011, 08:10

Ko je Dr Ilic? Sta on radi tamo?
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 10/6/2011, 10:47

Dr koji vodi rizične trudnoće. To je brat dr Kopitović, i kažu da je jako dobar doktor.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 10/6/2011, 11:15

Jesi ti na dugoj ili kratkoj semi? I ako si na dugoj, koliko dana si primala terapiju?
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 11/6/2011, 13:41

Drago mi je sto se tice biologa.Mada ja cu sve da ispitam kad budem isla.Iskreno malo sam zabrinuta sto vise ne radi sestra Tina....Nadam se da ce uspeti dobro da se organizuju.Ipak je ona bila Kopitovicki desna ruka.
Pozdrav za sve cure i samo napred b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 41
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 11/6/2011, 13:48

Pretpostavljam da će i Kopitovićka uskoro otići, ali verujem da ćemo tačnu informaicju uskoro čuti!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 13/6/2011, 10:04

Jooj, ja se iskreno nadam da Dr Kopitovic ostaje. Ne znam gde bi mogla da ode s obzirom da je Genesis jedina privatna klinika u Novom Sadu koja je ukljucena na besplatni program.
Jel zna neko gde je Tina presla?
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 13/6/2011, 12:15

Kod dr. Ilica je i Tina. Nadam se da ce i Kopitovicka otvoriti nesto svoje (iako je ovako mirnija), pa da vidim hoce li tad Genesis promeniti politiku naplacivanja. Bice manja potraznja, pa ce i cene morati da se koriguju. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 13/6/2011, 12:23

Pa ako im ode Dr Kopitovic mogu slobodno da prestanu da rade VTO. Verujem da velika vecina ako ne i svi pacijenti koji rade VTO u Genesisu rade zbog strucnosti Dr Kopitovica ne zbog same klinike.
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 13/6/2011, 13:22

Ja sam zgrožena informacijom da postoji mogućnost da i dr Kopitović ode iz Genesisa. Prvo dr Trninić pa sad i ona!?! Iskreno se nadam da je to samo "buva"!
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 13/6/2011, 13:53

Kao sto sam vec napisala u prethodnoj poruci: ja licno ne verujem da ce da ode. Iskreno koliko god Genesis zavisi od nje toliko i ona (trenutno) zavisi od njega.
Kontaktirala sam Tinu i nije mi spominjala da Dr ide.
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od vanjaq 13/6/2011, 14:26

Ja se nadam da si u pravu radost ! Ne znam kako bi sve to funkcionisalo bez nje zbunjen !
vanjaq
vanjaq

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 13/6/2011, 14:58

Niko nije napisao da ce dr. Kopitovic da ode. :-) Ja samo napisah da bih VOLELA da i ona napusti Genesis, pa da vidim kako bi isti radio bez nje.
Sa ovakvim cenama kakve imaju sad su, najblaze receno-bezobrazni. Zamrzavanje 400€ bez ikakvog racuna, FET 700€ (isto i bez priznanice i bez fiskalnog), svake godine 'odrzavanje' smrzlica 200€ (opet bez racuna).. Ne cini li vam se da je to bezobrazluk?! Ako budem vracala smrzlice i ako ne dobijem fiskalni za ET, sigurno cu zvati inspekciju.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 14/6/2011, 09:44

Ja verujem, čak sam sigurna, ako Kopitovićka ode u drugu kliniku, druga klinika će biti u fondu za vto!! To mi zvuči normalno, jer zna se ko je stručnjak za vto.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 9 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu