KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninin dnevnik

+37
maša
Tinche
dr mali pariz
vajsi
bebko
catherine290505
eni
nesalela
MARA
duga76
era
caci
Sami
sasha
maja76
TetaSneki
sevenMAJA
Hitron-Luka
zalosna_sova
megica-pegica67
Agata27
Jeckie
tanjaz
lasa
adriatika
tedi
jul
maus
mijica
Kata
Jelence
Gala
vakic
alo-alo
HappyGirl
nadalina
zoxa
41 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 22/9/2009, 08:41

Ooooo, guzica mala, ne zna se gde je sladja [Only admins are allowed to see this image]

Nego, izvini, ja sam mozda malo paranoicna [Only admins are allowed to see this image] ali upade mi u oci da se pored tepiha za igranje dosta nisko nalaze stekeri na zidu...a da ipak stavis tu neku zastitu protiv radoznalih decjih prstica (ili mozda ima, a ne vidi se na slici...)
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 22/9/2009, 08:45

E da, i moja Marta ima plave oci, iste kao Nina....bas me zanima da li ce joj ostati ta boja ili ce se promeniti....
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 22/9/2009, 09:55

Prosto da se istopis od miline [Only admins are allowed to see this image] Stvarno je preslatka, preslatka, preslatka [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Gala 22/9/2009, 10:40

tedi ::E da, i moja Marta ima plave oci, iste kao Nina....bas me zanima da li ce joj ostati ta boja ili ce se promeniti....
Pa ako su svetlo plave, kao Ninine onda je to to. Ako je teget, onda ce se promeniti
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 22/9/2009, 11:16

Jao rastopih se od miline [Only admins are allowed to see this image] .Ovo je mesto raj za oci. [Only admins are allowed to see this image]
a Nina je preslatka,da ljubis da ljubis svuda svudaaaaa [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 22/9/2009, 12:00

Ja se istopih od miline gledajuci ovu lepotu [Only admins are allowed to see this image]
Med medeni,secer,zlato...miline je gledati je zaista.
ljubim vas i [Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 22/9/2009, 14:51

tedi ::
Nego, izvini, ja sam mozda malo paranoicna [Only admins are allowed to see this image] ali upade mi u oci da se pored tepiha za igranje dosta nisko nalaze stekeri na zidu...a da ipak stavis tu neku zastitu protiv radoznalih decjih prstica (ili mozda ima, a ne vidi se na slici...)
Ima zastita, jos davno smo je ubacili u stekere, ne vidi se ni ovako a pogotovo na slici, to su male plestike.
Za oci ti je odgovorila Gala, negdje oko 8.-9. mjeseca je sigurno da beba ima tu boju ociju, eventualno se mogu promijeniti za nijansu.
Ninin tata i baka imaju istu boju, pa se nadam da ce tako i ostati [Only admins are allowed to see this image]

Tetice hvala [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 23/9/2009, 23:30

OK, izvini sto popujem kao neka baba [Only admins are allowed to see this image] ali malo sam se presekla kad sam videla sliku....bas sam zagledala i nista nisam mogla da vidim iz ovog ugla....pa reko da ipak kazem, valjda neces da se ljutis [Only admins are allowed to see this image]

Sto se ociju tice, mm i ja imamo smedje, ali komple' familija mog tate je svetlooka, sto sa zelenim sto sa plavim ocima, tako da moze biti da ce i Marti ostati ova boja. Nije to toliko bitno, nego bi ja volela jer joj lepo stoji, narocito uz ten i kosu koja ima crveni preliv...

[Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 23/9/2009, 23:37

Hvala tete, na predivnim komentarima !!!
Nina je danas sjela iz cetveronoskog polozaja [Only admins are allowed to see this image] ooooo naizad i to! Pijem ja kafu na terasi, posle plivanja, odjednom cujem mm kako se dere, bravoooo, bravooooo, odmah sidjem dole da vidim sta oni rade a Nina sjedi i tapse sa tatom, smije se ma radost velika!!! Jos nekoliko puta je to uradila i svaki put je sama sebi cestitala i tapsala [Only admins are allowed to see this image]
Na plivanju je bilo super, svasta smo radili, nove rekvizite smo dobili sve je proslo ok, samo rad sa instruktorom bez mame joj se nikako ne svidja, place cim je on uzme ili kad nam nesto pokazuje [Only admins are allowed to see this image]
Danas smo imali prvo ronjenje, samo na 3 sekundice, pa cemo postepeno produzavati. Nina je odlicno odradila, pohvalili su nas, nije gutala vodu niti plakala [Only admins are allowed to see this image]
Tata je bio sa nama, kao fotograf [Only admins are allowed to see this image] Napravio je par slicica ali su uglavnom mutne, nije podesio rezim pa su nam oci svima svijetle....ali dobro, drugi puta ce biti bolje!
[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 23/9/2009, 23:40

Tedi, ma kakva ljutnja [Only admins are allowed to see this image] Nego slikaj nam nekad svoju ljepoticu da i mi malo uzivamo u plavim okicama i kosici sa crvenim prelivom!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od HappyGirl 24/9/2009, 00:12

Ma fotkice su prelepe sve je kako treba. Zoxa joj kako bi ja ovo tvoje det gnjavila i ljubila. [Only admins are allowed to see this image]
A ovo sa plivanjem je zaista fenomenalno. Vidi se da lepotica uživa [Only admins are allowed to see this image] Ljubi je molim te za mene [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od MARA 24/9/2009, 09:35

Slikice su vam kao i uvek lepe a Nina prava lepotica,sunce malo vidi se da uziva.
Ljubim je u te lepe okice i taj osmeh na prvoj slici gde se vide i zubici .
ljubim i tebe mama i ti jepo izgledas.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 24/9/2009, 09:59

Ih koja milina!!!! Fotke su sjajne, stvarno obadve uzivate i prava stvar je to sa plivanjem ronjenjem i brckanjem.
[Only admins are allowed to see this image]sto je uspela sama da sedne. Kakav uspeh za nju i odusevljenje [Only admins are allowed to see this image] a tek za vas dvoje [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od tedi 24/9/2009, 10:12

[Only admins are allowed to see this image] za sedenje, a za plivanje [Only admins are allowed to see this image]

A Martine slikice....pa da ne obecavam mnogo, da ne bude da lazem, jer sam u veeeelikoj guzvi (radim neki posao private, sto bi se narodski reklo "tezga" pa me stisli rokovi, a dete sve zahtevnije..), ali bice uskoro slikice [Only admins are allowed to see this image]
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od caci 24/9/2009, 11:16

Jao divno divno. [Only admins are allowed to see this image]
Uzivajte u plivanju,vidi se da i Nina uziva. [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Jelence 24/9/2009, 14:36

E zoxa Nina je divna i ti si super mama,jer stvarnotreba zalaganja da sve to omogucis detetu,i bas mi je drago da se vec vidi napredak.
Ljubac za krofnice na nonama koje se vide cak i u vodi [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od adriatika 25/9/2009, 11:21

Sto su lepe slikeeeeeeeee smajli angel
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Agata27 25/9/2009, 13:50

O,kakva lepota! [Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od nesalela 25/9/2009, 15:02

KAKVA LEPOTA ZA OČI, NINA JE KAO ANDJEO, ALI ONA FOTKA GDE SU SVE BEBE U KRUGU JE FENOMENALNA.... angel likeit
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 26/9/2009, 10:26

Divno ,divno [Only admins are allowed to see this image]
ljubac za Ninicu
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Sami 30/9/2009, 23:18

Predivno [Only admins are allowed to see this image]
Ljepotica mala kako je slatka [Only admins are allowed to see this image]
Pusa za vas dve [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od zoxa 1/10/2009, 01:21

Danas smo imali pravu dramu sa Ninom [Only admins are allowed to see this image]
Ostavim je na par minuta sa tatom, dok sam se ja spremala za bazen, sve bilo ok, oni se igrali....
Odjednom sam cula prasak i ona je pocela da place [Only admins are allowed to see this image] Pala je sa trosjeda i udarila glavicom od sto [Only admins are allowed to see this image] Uopste mi nije jasno a ni mm-u kako je to izvela ali je pala i jako se udarila. Ima modricu na koljenu, malu na bradi i celu [Only admins are allowed to see this image]
Toliko je ona plakala, da sam i ja sa njom, nismo uopste mogli da je smirimo oko pola sata, onda se smirila i kao da nista nije bilo. Necu ni da vam pisem koliko sam poludila na m, nacisto sam ljuta jos uvijek [Only admins are allowed to see this image]
Oni se bas pretjerano igraju, njoj se to naravno svidja ali ja uvijek "pretjerujem" tako kaze mm a eto ipak sam bila u pravu sto sam stalno zvocala, da pazi da je ona mala....
Bas smo se uplasili... stigli smo i u hitnu, rekli su nam da je pratimo, kako se ponasa, bilo sta neuobicajeno, povracanje, gubljenje svijesti odmah da dodjemo...ona nije gubila svijest niti povracala, samo je bila placljiva ostatak dana, zaspala je u normalno vrijeme ali bez divljanja i igranja kao sto radi svaku vece.
Nije nista polomila, pregledali su je, nema potrebe da se snima. Rekli da mozemo i na plivanje.
Ja sam se mislila da li da idemo, na kraju smo otisle ali bolje da nismo.
Prvo je bilo kao sve ok, ona je bila vesela, ali cim je cas poceo i istruktor nam se obratio, Nina je pocela da place i uopste se nije smirivala, nije se derala nego je cvilila, pokusala sam da je smirim ali nije pomoglo samo mi se kacila oko vrata i uopste se nije odljepljivala od mene. Napustile smo ovaj cas i jos malo se brckale u jakuziju, ranije smo nego inace otisle kuci.
Kod kuce je bila poprilicno ok, ali cim ja nisam na vidiku odmah plac. Nikad kao danas se nije tako lijepila uz mene, neda mi ni da se maknem, jojjj mislim da je boli to sto se udarila, uf bas je tesko [Only admins are allowed to see this image]
Ne budi se, ni obicno to ne radi, pa se nadam da ce sutra biti sve bolje!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Gala 1/10/2009, 08:56

Joj mila moja, bas mi je zao [Only admins are allowed to see this image]

Draga, normalno je da kada se desi takav dogadjaj koji je jako traumatican za dete da se pripije uz majku. Ipak pored tebe oseca sigurnost! A i sada je vreme da ona udje u fazu kada ne zeli da se odvaja od tebe, i kada ti ne da da pricas ni sa kim samo sa njom, kada ti dodju gosti ona se ljuti ako zapricas s njima, jednostavno te zeli samo za sebe i da te ne deli ni sa kim. To je faza koja je normalna i trajace neko vreme.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od adriatika 1/10/2009, 13:47

Joj srce moje sto se uplasila.
Nemoj se sekirati pa to se deci stalno desava.Sada je uplasena ali ce je proci.
Ljubi malu glavicu.. srcasti poljupci
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od maus 1/10/2009, 21:35

Ninice srecice malena, ljubim te u glavicu gde boli i u modricu. Zao mi je sto je pala i sto ste se svi potresli. Bitno je da je ona ok. Ljubim vas obadve [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ninin dnevnik - Page 23 Empty Re: Ninin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu