KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 30/6/2011, 08:48

Anna je upravu...i ja sam sve zavrsila bez pisma,kad je ono stiglo ja sam vec bila na prvom razgovoru u izabranoj klinici...Sa zelenim uputom i resenjem komisije idi u RZZO u Nemanjinu .
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od danijeland 30/6/2011, 10:19

Devojke hvala beskrajno na podrsci

Imam zeleni uput,sa njim sam bila i u Nemanjinoj i kako su mi tada rekli sa prvim danom ciklusa javite se u izabranu kliniku. I otisla sam tada i puf. Predala sve papire i dobila odgovor " Gde Vam je pismo od bolnice? - Koje pismo? - Ono sto treba da Vam stigne na kucnu adresu ? Molim! Gospodjo u njemu Vam pise kada ste na proglamu , to je takozvana bela lista ?! Vazi , nisam dobila nikakvo pismo ( to je bio neki 15 dan kada sam se pojavila od izlaska iz Nemanjine ). Aa pa morate da sacekate da stigne pismo , pa tek onda da dodjete ,a i doktor Vam je na odmoru,odeljenje se renovira i ovako je sve pomereno za septembar, jer se u julu i avgustu nece raditi transferi.Dovidjenja -prijatno "
Bas se borim svim mogucim silama i kapacitetima koje imam i do kojih mogu da dodjem. Do te mere da sam dosla do mobilnog telefona postara :) i udavila coveka da proveri taj period kada je navodno trebao da mi isporuci pismo ( nista nema zavedeno jer je to preporucena posiljka ) , do toga da sam nekako dosla preko nekih trnovitih staza do doktorke koja radi u GAK-u ( i ona je na odmoru jaooooo ) i sada cekam nju da se vrati na posao i pomogne mi .

Haha haah cak i moja porodica tesi me recenicom " najveca vrlina coveka je umeti cekati " .

danijeland

Broj poruka : 5
Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od viktorija 30/6/2011, 12:12

Meni nikada nikakvo pismo nije stiglo, drugostepena komisija je bila u Frontu i odobrenje smo dobili isti dan.Nakon par dana su nas pozvali sa klinike i zakazali prvo vidjenje...Poneli smo samo uput i odobrenje iz Fronta i sve je bilo o.k
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od anna 30/6/2011, 13:20

Danijela, ne znam šta bih ti rekla, ti si u stvari završila sve korake, tebi zaista više to pozivno pismo ne bi trebalo da treba Very Happy . Ne znam što ti to traže kad u tom pismu piše samo dan kada treba da se javiš na kliniku, ali ne i kad si na programu - to se dogovaraš kad odeš na prve konsultacije.
To "pozivno pismo" šalje RZZO, a ne klinika.
Kažem ti mene su iz RZZO zvali i saopštili mi kad da dođem na kliniku, potom sam ja sa zelenim uputom i onim odobrenjima sa II komisije otišla u Nemanjinu. Od njih dobila konačnu tu potvrdu za VTO i sa tim išla u kliniku. A tek kad sam sve to završila stiglo mi je pismo.
U Jevremovoj me nisu ni pitali za njega, bila su im bitna ona rešenja.
U kojoj klinici ćeš ti raditi vto?
Trebala bi da zoveš RZZO u Nemanjinoj ili da odeš do njih i probaš da razrešiš.
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mirjana 30/6/2011, 15:00

danieland, meni to pismo nije stizalo na kucnu adresu, vec su me zvali iz rzzo-a i pitali hocu li doci po njega ili da mi salju. Ja sam odmah otrcala kod njih! Znaci, idi u onu kancelariju u kojoj si zaokruzivala u kojoj klinici zelis da radis, i od njih uzmi pismo.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bak 30/6/2011, 15:49

Ja sam ubedjena da je to, ne znam u kojoj klinici radis, nisi rekla, zbog toga sto klinika ne radi jul i avgust, pa ne mogu da ti posalju pozivno pismo, posto ne rade.
Malo sam konfuzno napisala, ali shvatices sta mislim.
Skoro ni jedna klinika ne radi tada. Verujem da ces pismo dobiti kad budu pravili raspored za posle leta, pa kad te ubace za konsultacije.
Ali ja bih to proverila sa klinikom u kojoj ce biti VTO.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 1/7/2011, 00:14

Daniela citava zbrka je zaparvo zbog letnje pauze koji oni nikada nece zvanicno da potvrde. Inace to ide mnogo brze. U stvari jul i avgus rade konsultacije i trudnice.
Nema sanse da udjes u postupak pre septembra.
Kapiram da planiras da radis VTO u Visegradskoj. Tamo je stvarno pocetkom juna radila samo jedna dr. Prof. Tulic koji je predsednik komisije je ceo mesec na godisnjem.
Mozes tokom jula da odes do lekara koga si izabrala, dogovoris se i eventualno startujes pred kraj avgusta.
Ne zuri, iskoristi leto da napunis baterije i septrembar je najlepsi mesec za postupak.
Srecno
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od danijeland 3/7/2011, 19:09

Bila sam u Visegradskoj .Tamo je opsti krsh i lom,renovira se odeljenje.Rekli su mi da pismo salje RZZO ( odoh u ponedeljak da ih udavim da me pronadju u kompu ) ...i tacno je da nema nista do septembra.To me negde ohrabruje , nisu me zaboravili :) ... mada se necu smiriti dok ne vidim kovertu.

danijeland

Broj poruka : 5
Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 4/7/2011, 12:59

Danijeland,javljaj šta je bilo u RZZO ljubav Mislim na tebe i nadam se da će se sve lepo rešiti danas... ljubav
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ananana 4/7/2011, 19:51

Cao svima!
Nova sam ovde, nadam se da cete mi pomoci :-)
Imam jedno pitanje vezano za izbor klinike, odnosno trenutno skupljam papire za besplatan program VTO koju bi trebalo da uradim u septembru, pa me zanima od koga zavisi na kojoj klinici cu raditi VTO?
Ko odlucuje? Ja bih zelela da izaberem GENESIS u Novom Sadu, ali ne znam dali je to moguce?
Da li neko moze da mi pomogne?
Hvala unapred!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 4/7/2011, 20:14

ANANANA ,DOBRODOŠLA zagrljaj

Kliniku biraš ti,ali tek na prvoj komisiji , bar je tako u BG.
Imaš sve ovde www.lat.rzzo.rs/download/Vantelesna-lat.pdf
Pitaj sve što te interesuje i još jednom DOBRODOŠLA
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 5/7/2011, 20:37

Anax2,dobrodošla oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 338438
Izbor klinike isključivo od tebe zavisi,i kad budeš na Prvostepenoj komisiji,onda ćeš zaokružiti kliniku u kojoj želiš da radite VTO
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ananana 5/7/2011, 23:46

Hvala puno na dobrodoslici ljubav

Dvoumim se da li da izaberem GAK ili Genesis, jer u principu radi ista ekipa i tu i tamo. Mene privlaci Genesis samo zato sto oni rade smrzavanje spermica, ali ne znam da li se to dodatno placa??
Imate li neki savet? Ne znam gde je bolje?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od heart84 6/7/2011, 10:56

Dobrodosla Ananana oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 62860
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 6/7/2011, 13:06

Anax2,da ne bismo zatrpavali temu,ja ću ti odgovoriti na ovoj temi,na kojoj možemo o svemu razgovarati.o.k.?
https://kutak.forumotion.com/t1707-korak-po-korak-na-putu-do-bete
strana 49
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 28/7/2011, 08:41

Da li je istina da vise nema biranja privatnih klinika? Samo drzavne?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mali Princ 28/7/2011, 09:14

Ja za to nisam cula, ali mi zvuci neverovatno, pa oni nemaju kapacitet da prihvate ni pacijente koji im pristizu sada...
Ali kod nas nas nista ne moze iznenaditi...
Odakle ti ta informacija?
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mirjana 28/7/2011, 10:44

shenon ::Da li je istina da vise nema biranja privatnih klinika? Samo drzavne?
To je i meni javila sestra pre no što sam stigla do prve komisije, ali to je bila laž! Ne znam da li se nešto izmenilo, ili se samo neki neodgovorni i ....loši ljudi, 'šale'!!!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od buby 28/7/2011, 11:21

ja sam npr cula da ivanovici vise ne uzimaju pacijente sa fonda...ako neko nesto zna nek kaze jer mi treba za drugaricu ta info..a inace sam na nekom drugom forumu procitala...navodno ne bakcu se sa tim vise...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od anna 28/7/2011, 11:30

Da buby, Ivanovići već mesecima ne rade više preko fonda, precrtani su sa spiska i po svemu sudeći izgleda da se neće ni uključivati više, bar ne skoro.
Za ove ostale ne znam kakva je situacija trenutno, ali izgleda da se često desi da neko bude precrtan u određenom trenutku. Kad sam ja išla na prvu komisiju, u maju, nisu primali u Narodnom frontu, zatim su ponovo bili na spisku u junu. Eto, ne znam od čega to zavisi...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mali Princ 28/7/2011, 11:36

Kod drzavnih klinika zavisi od kapaciteta, nekog meseca su prepuni - kad ispune kvotu za taj mesec ne primaju vise, a za Ivanovice znam da su precrtani pre par meseci- ko je bio za raskid - drzava ili oni, ne znam...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mirjana 28/7/2011, 11:39

Najbolje je pozvati kliniku i pitati ih, kao što sam to uradila ja. Jer do moje sestre stižu svakakve informacije kojima su me uznemiravali, npr. "Do Decembra je sve bukirano, zovi kliniku na vreme da bi stigla da odradiš ove godine!" Napominjem da su joj to rekli u Martu! Zatim "Ivanovići više nisu na spisku!" Bili su kada sam se ja opredeljivala! I na kraju "Sigurno te neće primiti sada, jer ni jedna klinika ne radi VTO leti zbog vrućina! Posle dva dana su me zvali iz klinike!
Znači za pravu informaciju, zovi kliniku!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od buby 28/7/2011, 11:40

hvala oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 799448w3j3bxbaeg
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od buby 28/7/2011, 11:41

Mirjana ::Najbolje je pozvati kliniku i pitati ih, kao što sam to uradila ja. Jer do moje sestre stižu svakakve informacije kojima su me uznemiravali, npr. "Do Decembra je sve bukirano, zovi kliniku na vreme da bi stigla da odradiš ove godine!" Napominjem da su joj to rekli u Martu! Zatim "Ivanovići više nisu na spisku!" Bili su kada sam se ja opredeljivala! I na kraju "Sigurno te neće primiti sada, jer ni jedna klinika ne radi VTO leti zbog vrućina! Posle dva dana su me zvali iz klinike!
Znači za pravu informaciju, zovi kliniku!
jesi ti u ivanovicima???
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 28/7/2011, 11:42

Na sajtu RZZO nema vise privatnih klinika na onom spisku.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 38 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu