KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od racili 29/6/2010, 21:55

Mika, za pokušaj koji je finansirao grad i ovaj koji finansira RZZO nije čak ni ista dokumentacija, a i sam postupak konkurisanja je različit. Mislim da bi trebala otići u Nemanjinu, prikupiti dokumentaciju (mada verovatno većinu i imaš) i proći tamo komisiju. Tada ćeš dobiti papir gde možeš zaokružiti željenu kliniku. Meni su u zavodu u aprilu rekli da grad više ne finansira i da oni nemaju apsolutno nikakve veze sa gradom, ako želim mogu, ispoštovati njihovu proceduru i konkurisati za 2. besplatni pokušaj o trošku RZZO. Mislim da je šteta čekati grad zbog vremena, jer kako devojke pričaju, kad se ispuca državin drugi besplatan pokušaj, možda grad pokrene i treći, na par meseci kao i ovog puta.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od mika81 30/6/2010, 14:37

Racili, sad mi vise nista nije jasno. To bi onda znacilo da ja imam pravo na oba pokusaja. Sestra u Visegradskoj mi je rekla da ovaj moram da iskoristim do kraja godine "tako je rekao Djilas"-njene rijeci. Sjutra cu da zovem RZZO da vidim sta oni kazu o ovome.

Mali pariz, hvala na javljanju i drzim ti palceve!

mika81

Broj poruka : 31
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od mika811 13/7/2010, 14:22

Evo najnovije i najsvjezije informacije.
Sad sam zvala RZZO u vezi VTO. Gore samo objasnila koja je moja dilema(mika 81). Dr koji sa javio mi je rekao da imam pravo da pokusaj Vto koji finansira grad, (prijavila sam se u januaru),a imam pravo i na drugi pokusaj koji finansira Republika. Objasnio mi je da to finansiraju dvije razlicite "banke" i da nemaju veze jedna sa drugom. To znaci da mi iz BG imamo pravo na tri pokusaja! Kad sam ga pitala da li se pokusaj koji finasira grad moze raditi samo u drzavnim ustanovama rekao mi je da ne zna koji je bio dogovor sa gradom jer to nije njihova nadleznost. Nadam se da ce ova informacija nekome biti od koristi.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dacca 15/8/2010, 20:50

Recite mi, kada kazete da finansira drzava je li ona pokrije SVE? Moja drugarica je radila VTO u novembru, ispalo je nekih 3 300 eura. Drzava joj je vratila 1970 eura. Je li tako kod vas?
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Zaneta 15/8/2010, 20:56

Kod nas se ništa ne plaća, uzmeš uput za sve analize i postupke, ne daješ pare.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Orline 24/8/2010, 21:10

7-patuljaka ::Ovako sam ja razumela: nama je bitan datum kada je komisija u Višegradskoj donela odluku da smo za vto, a na stimulaciju u odabranoj bolnici moramo da krenemo u roku od 6 meseci od tog datuma. Inače, nam sve propada...Ranije, kada je starosna granica bila 38 g., tada je do 38 rođendana moralo da se već počne sa stimulacijom.Ova prva varijanta je u tvom i mom slučaju mnogo bolja-zbog rokova...da,da na stimulaciju tek po dobijenom odgovoru...
Ovo je jako bitna informacija, zato sam je i citirala ovde vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Icon_biggrin

7-patuljaka ::Drage moje! Evo zvali iz Višegradske! PROŠLI SMO KOMISIJU!!! Da ovih dana odem po potvrdu u Višegradsku. Onda zvali iz RZZO isto to rekli i da sam na spisku da se javim u Jevremovu 27.08. u 11,20 h(kako ću kada radim...?!?)...O,kakvo olakšanje... da bar jedan od postupaka ne plaćamo...

Bravooo vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 745955 vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 745955 vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 745955

Ako te ne mrzi, opiši postupak od prolaska komisije u Fondu do ove komisije. Naročito me interesuje spermogram, da li je TM radio u Višegradskoj ili ne?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Orline 25/8/2010, 11:04

elijana, pošto si i ti u postupku prolaska komisije, ako te ne mrzi možeš i ti da nam opišeš.
Pošto ja u februaru punim 39, imam celu godinu da bar jedan postupak odradim, kad se MM vrati. Baš me interesuje koliko sad vremena oduzima i kakav je postupak.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 25/8/2010, 14:52

p.s. Orli,raduje me što već kuješ plan.Kako vreme odmiče,primećujem da su sve expeditivniji,i da nema beskonačnog čekanja. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bak 25/8/2010, 18:47

Orli, evo ja cu, u junu sam zavrsavala, ili u julu vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 279933 Nema veze

Odes u dz kod doktora, ginekologa i napise ti upute za: Hiv, sifilis, heptitis c i ono cetvrto, tokso i rubelu, ako imas od ovog postupka, super, vaze godinu dana. Veliku vecinu mozes u Gzzz ili kako se sad zove, ako nema reagenasa onda ne znam, ko je isao skoro zna. Ako ti daje za gzzz, mora na jedan uput jedna analiza, znaci 6 kom, gore desno gde pise ustanova, pise za besplatnu vto.

Tm isto to, osim rubele i tokso, isti postupak. Meni je moja gin davala i za njega, sad neki kazu ne moze, bem li ga.

Da ti uput za hormone, moja preporuka je Front, kad odes, 2-4 dan, javis se dole na sterilitet, sestra te posalje u lab, budu isti dan. Takodje u cosku da pise za VTO. Vaze 6 meseci, mozda se uklopis.

Amh, privatno, ne u Konzilijumu vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Icon_wink

Briseve, ja sam isla u Front, dole ne sterilitet, odmah ti uzmu sve, hlamidiju, miku, urea, cervikalni, vs. Moze sve na jedan uput, takodje da pise za VTO. Rade posle 12h

Tm moze takodje u Front za briseve, javi se , takodje na sterilitet, upute ga na prvi sprat, urade mu. Takodje posle 12h, takodje na uputu da pise za VTo, meni dala moja dr i za njega.

Papa, kolpo, uz, meni radila moja dr u dz.

Spermogram radio na Uroloskoj, moja dr dala uput, u cosku pise za VTO. Vazi sad godinu dana, tako da verovatno imate neki.

Treba ti jos jedan plavi uput za komisiju, jedan plavi uput za spermogram i jedan plavi uput za uz.

Sa svime time, odes u Nemanjinu, prvi sprat, predas, pregledaju da li je sve tu, i daju ti neki obrazac. Tu se opredeljujes gde ces na komisiju, Front ili Visegradska, mada to moze i da ti napise gore u cosku i dr, na ova tri uputa. Takodje tu kazes gde bi radila VTO.

E sad, ja znam za Front. Komisija je utorkom. Kad zavrsis u Nemanjinoj, najkasnije za dve nedelje si na komisiji u Frontu. Tamo ti urade uz, premere te, tm da uzorak. Odmah, nakon 1 sat idete na komisiju, koja izgleda tako sto neko od dr pregleda papire. ODMAH, znaci ne ceka se kao u Visegraskoj dobijas na RUKE resenje i to je to. Sledece je de te zovu iz odabrane klinike, to zavisi od klinike do kilinike, ali bude za 2-3 nedelje.

Znam da se u Visegradskoj ceka na odluku, pa se ceka na resenje.. U frontu je to sve za 1 sat. E sad, ko ima problema sa kilazom, u Frontu mere i racunaju BMI, u Visegradskoj veruju na rec, koliko sam cula.

Ne da hvalim Front, daleko od toga, ali komisija se zavrsava za 2 sata i resenje je odmah tu, bolja je varijanta za zene koje su u frci sa vremenom. Sad je samnom, pre nego sto je povecana granica, bila zena koja u augustu puni 38. Njoj su odmah dali resenje i kao zakazali konsultacije za juli, da se pise da je zapocela postupak. Iako ne rade, tj ona ce piti cikloproginovu, ali i to vode kao da su zapoceli postupak.

Sve u svemu, kad skupis analize od momenta kad odes u Nemanjinu, do dobijanja resenja, ako ides na komisiju u Front, prodje max 2 nedelje.

Takode, ko ne zeli, sve aalize mogu i privatno da se odrade,, niko ne pravi problem.

Proverite na sajtu rzzo koliko koja analiza vazi, da ne vadite ono sto vam vazi od ranije, vreme je novac, treba ga stedeti.

Nadam se da sam malo pomogla, zvuci strasno, ali za 10 dana mogu da se skupe analize, samo malo organizacije. vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Orline 28/8/2010, 20:16

Bak, mnogo ti hvala.
Znaci, definitivno mora spermogram na licu mesta, ja nekako shvatila da u Visegradskoj mozes da doneses nalaz.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maja76 28/8/2010, 21:12

Ori u Visegradskoj donosis nalaz spermograma, a na komisiji muski ne rade spermogram, niti dolaze kasnije da bi odradili. Tako smo mi prosli pre dva meseca.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 28/8/2010, 21:27

A da nazoveš i proveriš? Rolling Eyes
U Frontu moraš doneti nalaz,koji btw i ne pogledaju,i plus na licinom mestu daje uzorak...
zato mislim da je najbolje da proveriš.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bak 29/8/2010, 12:51

bak ::

E sad, ja znam za Front.
vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 275568

Nemam pojma za Visegradsku, nisam pratila, posto sam odlucila da cu u Front na komisiju, jer se mnogo brze zavrsi, tj odmah na licu mesta dobijes resenje, ne cekas neku odluku, pa postara, pa telefon... Mrzim da cekam!

A nema veze gde ces raditi VTo sa time gde ces na komisiju.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Orline 29/8/2010, 13:25

mali pariz ::A da nazoveš i proveriš? Rolling Eyes
Zvaću, ima vremena, ja na više strana štrpkam informacije, ionako ninakakvu komisiju ne mogu bez M, o tom potom.
bak ::
A nema veze gde ces raditi VTo sa time gde ces na komisiju.
Hvala, vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 29/8/2010, 14:06

Orli,je l' tebi dragi još nije došao?
ups.nije tema za to Embarassed
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od mika811 30/8/2010, 09:50

Ori, ja sam u procesu dopune dokumentacije za VTO u Visegradskoj (onaj sto finansira grad). Spermogram traze iz Uroloske klinike, prvo se zakaze preko puta Ginekologije, mislim da je to urolosko odeljenje, zakazu za dvije nedelje. Spermokulturu mozes gdje hoces.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 31/8/2010, 14:54

Ori...pa, tek sam sada otvorila ove stranice!1.faza:Ovako: prvo komisija u Nemanjinoj sa svim rezultatima koje imaš.Koje rezultate treba da imate imaš na sajtu RZZO.U Nemanjinu ideš sa uputom za Komisiju za VTO.Znači: Nemanjina-samo uput i vaši rezultati.U Nemanjinu ne treba suprug da ide sa tobom.To sve predaješ na prvom spratu komisiji.Ta Komisija je OK, ne analiziraju rezulate, samo pobroje da li su svi tu.Od njih dobiješ neki papir, koji nosiš dalje i tu odmah zaokružiš gde ćeš da radiš vto i gde ćeš na Komisiju:Višegradska ili Front-ti biraš.2. faza:Višegradska:Čekaš da te iz Višegradske pozovu, a oni te zovu tek kada u svom kompjuteru vide da si prošla komisiju u Nemanjinoj.Sa svim time iz Nemanjine, plus uput za Komisiju za vto u Višegradskoj i uput za UZ u Višegradskoj ideš na šalter br.3 u prizemlju.Sada ti treba muž!Predajete dokumentaciju, i tu popunite neki upitnik-formalnosti neke i teta na šalteru sve to uzme.E, sada čekaš da  te pozovu da uradiš UZ u Višegradskoj. Znači, samo ti radiš UZ, suprug ne radi spermogram!Priznaju onaj iz dokumentacije!Kada uradiš UZ, original papir zadržiš za sebe, a kopiju nosiš dole na šalter kod iste tete da stavi u tvoju dokumentaciju. I... gotovo je sve.Komisija zaseda četvrtkom i nas su zvali sledeće nedelje u utorak da kažu da smo prošli i da dođemo po potvrdu u Višegradsku(opet kod iste tete na šalter).3. faza: Uzmeš potvrdu i opet sa svom dokumentacijom  u Nemanjinu. S tim što ti je sada potreban i zeleni uput koji glasi na kliniku u kojoj si odlučila da radiš vto.Sve to odneseš u Nemanjinu.Oni opet otkucaju neki svoj papir i daju ti. Meni su u Nemanjinoj rekli kog datuma i u koliko sati da se javim u Jevremovu, a i poziv mi je iz RZZO-a, za Jevremovu stigao na kućnu adresu.Nije ništa komplikovano.Možda sam ja malo konfuzno pisala, ali ako, nešto nije jasno, tu sam!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 31/8/2010, 15:03

Ja sam 09.07. videla da je produžen rok za godine za vto o trošku države. 16.07. smo prošli Komisiju u Nemanjinoj. (za 4, 5 dana smo skupili sve rezultate koji su potrebni). UZ u Višegradskoj bio 11.08. Komisija zasedala 19.08.24.08. su nas zvali iz Višegradske da smo prošli komisiju.Na potvrdi koja se dobije piše da je Komisija zasedala 19.08.... (i pozitivnu odluku donela o ispunjenosti uslova za vto o trošku države)... i to je taj bitan datum, od njega , pa narednih šest meseci mora da se uradi vto.

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 31/8/2010, 15:06

Priznaju analize svih privatnih laboratorija. Mi ništa nismo imali npr. iz Urološke klinike, iz koje kakvih instituta...Sve su to bile analize iz: Bio Medice, Forum Laba, Ristića...ama, baš sve iz privatnih laboratorija. (i spermogram).

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 31/8/2010, 15:12

Opet ja...Malo, malo pa se setim nečega.Da rezimiram:Potrebna su ukupno 4 uputa:1. za komisiju za vto za Nemanjinoj ;2. za komisiju za vto u Višegradskoj; 3. za UZ u  Višegradskoj; i 4.za odabranu kliniku gde se radi vto i taj je jedini zeleni.

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Orline 31/8/2010, 17:33

7-patuljaka, mnogo ti hvala vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Icon_biggrin
trenutno MM nije tu, ali mi treba taj logistički deo razradjen, kad dodje da mogu da ubrzanim tempom da završim. vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Icon_biggrin

Nema veze što si odgovorila tek sad, nisu mi hitne info, a i bak mi je dala većinu, mene je posebno interesovao ovaj deo za Višegradsku, a ti si mi sad dopunila.
poljubac vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 31/8/2010, 20:11

i mene je zanimao ovaj deo vezan za visegradsku. dvoumim se gde ponovo da podnesemo papire za komisiju. sada je visegradska efikasnija koliko vidim. u aprilu su cekalidugooo da ih pozpovu i sve to rese a u frontu su bili expedetivni. izgleda da zavisi kako koj talas naidje
Hvala za info u svako slucaju Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od elijana70 1/9/2010, 16:02

Draga Ori, izvini što ti nisam odgovorila, ali tu je na svu sreću bila patuljčica. Sve ti je objasnila. Mislim da imaš vremena, meni i patuljku je bio zadnji voz da se prijavimo pošto uskoro punimo 4 banke. I sad polako sve na tenane spremi, sačekaj mužića i u nove pobede. Nego mene još nisu zvali, 24.08 je bio UZ!?! Već postajem poprilično neurozna! Cici, koliko znam u Frontu zaseda komisija samo u junu i septembru, zato sam izabrala Višegradsku, da se što pre završi. b
elijana70
elijana70

Broj poruka : 179
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 2/9/2010, 18:25

Elijana, mi smo bili u decembru na komisiji u frontu i prosli je.
Koliko po novome vaze: brisevi 3 meseca? hormoni 3 meseca? spermogram 1 godina? imunologija godina dana? uz? verovatno sam zaboravila nesto pa me dopunite plizz. Pokusavam da skockam da ove rezultate koje imam iskoristim za komisiju-novo izvlacenje Wink a umedjeuvremenu zakazem konsultacije i ljubic vidi ove rezultate koje smo uradili. ambiciozan plan Laughing
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od elijana70 2/9/2010, 19:47

Cici za hormone znam da važe 6 meseci, brisevi tri, a spermogram i imunologija godinu dana. Pretpostavljam da ti je nešto od toga sveže pa ne moraš ponovo. SREČNO love
elijana70
elijana70

Broj poruka : 179
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu