KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 29/3/2010, 17:40

DRAGE MOJE,MOLIM VAS DA LI SAM JA LUDA ILI BAKSUZ ILI STA JE UPITANJU,DANAS ZOVEM VISEGRADSKU DA PITAM KADA DA DODJEM ZA DIFERELIN I ZNATE STA MI KAZU MOZETE DOCI ALI NECETE POCETI SA TERAPIJOM DIFERELINA JER VAM PADA POSTUPAK DA RADITE SREDINOM APRILA KADA BIOLOZI IDU NA GODISNJI ODMOR.POPITE PILULE DO KRAJA I U MAJU KADA BUDE 1 DAN CIKLUSA TADA SE JAVITE vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Affraid vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 444178 vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 764421 BOZE PA DA LI JE OVO MOGUCE PA DA LI SU ONI DRZAVNA USTANOVA ILI PRIVATNA ILI STA SU,JA NISTA NE RAZUMEM...
TAKO BIH VOLELA DA MOGU NEGDE DA SE IZVRISTIM MISLIM DA BI MI BILO BAR MALO LAKSE NEGO OVAKO...EVO SUZE SAME TEKU
OVO JE STRASNO A TAKO SAM SE PRIPREMILA I VIDI SAD
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 29/3/2010, 17:44

Vesna- katastrofa, popuno te razumem, u aprilu idu na odmor a onda ponovo od juna do septembra ne rade vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 510326 , nemam komentar, zali se u RZZO kao sto sam ja za tu letnju pauzu, poslala sam mail i odmah mi se javila dr iz socijalnog pa joj malo prenesi kako se ponasaju vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 635297
Boki -no comment vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_mad vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_eek
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 29/3/2010, 18:36

vesna ne mogu da verujem, ja sam tako letos izvisila za IUI

ti bas nemas srece sa Visegradskom, uputi zalbu RZZO-u i trazi promenu klinike. Mozda ce te promena rasteretiti negativne energije.

Bilozi idu u aprilu na odmor, a Tulic ide krajem juna (to je onaj stari za one koji ne rade u drzavnom sektoru).

Ja zato i znam da za mene nema nista pre septembra, na to sam se psihicki pripremila.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 29/3/2010, 19:04

DEVOJKE HVALA NA RAZUMEVANJU,KETI KAKO DA SE ZALIM ZAVODU KADA SAM TRAZILA DA IDEM BILO GDE SAMO NE U VISEGRADSKU JER NEMAM POVERENJA U LEKARE ONI MI KAZU MORATE SE OBRATITI MIN.ZDRAVLJA,A SVE SU TO ISTA ........ MUKA MI JE.JA I DALJE NE RAZUMEM KAKO SVI IDU NA GO...KETI DAJ TU ADRESU ZA ZAVOD DA SE ZALIM JA STVARNO VISE NEZNAM STA DA RADIM POLUDEH...
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 29/3/2010, 19:15

Shocked Auuuuuuuuu ženeeeeeeeee....pa šta je to???
Nemam reči.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 29/3/2010, 20:02

Setila sam se posle da se to tebi sve izdesavalo -strasno vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_mad , ako nista makar mozes kao covek da ih ispljujes da ti ne bude zao -public@rzzo.rs
a pisi i ministrstvu zdravlja ( i to sve sto ti se izdesavalo) -Служба за односе са јавношђу: телефон: 011/ 2656381
a da sam na tvom mestu ja bih ovo i u novine dala
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maja76 29/3/2010, 23:08

Vesna nemam reci, mozes da se zalis i sigurna sam da neko treba da cuje tvoj glas, nisam pesimista, ali bojim se da kod nas ljudi nemaju sluha i ne interesuje ih mnogo to kroz sta ti prolazis vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_cry
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 29/3/2010, 23:11

Majo ja sam dobila dr iz socijalnog koja je odmah zvala nacelnicu u bolnici da proveri da li i zasto prave pauze preko leta, ima ljudi koji dobro rade svoj posao a lazem se da je vecina drugacija ali se nikad ne zna na koga mozes da naletis- pa probas
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 29/3/2010, 23:14

ja nemam reci Mad jel su oni pri pameti tako da se igraju sa nama affraid

ko zna sta mene ceka, onda i ja odpadam za april boks oni su mi naoarvili taj plan a ne ja! jos ga doktor i podpisao! sto ga je pravio kad zna da mu kolege idu na odmor! boze moj, smiluj nam se
ja svaki cas ocekujem vesticu i psihicki se pripremam da pocnem sa bockanje
cekam da vidim sta ce meni reci
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 29/3/2010, 23:36

vesna, da li si ti dobila neki papir od tvog doktora tipa plana kod se sta prima kad uz i tako to?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 31/3/2010, 12:03

malo sam dosla sebe juce i prekjuce sam bas dozivela stres i bes mi je tesko neznam kako cu pregurati sve ovo.juce sam bila u visegradskoj razgovarala sam sa tulicem on mi kaze da je koleginica koja mi je rekla da biolozi idu na go pogresila neidu na g.odmor vec na kongres biologa od 19.04 do 25.04...ko da je to vazno ja necu raditi postupak u aprilu ma gde oni bili.kaze to im je vazno jer je rec o zamrzavanju embriona.
da cici imala sam papir sa planom ali to vise ne vazi u maju cu ici po drugom planu kako tulic kaze nekom brzem a znate kako se kaze STO JE BRZO TO JE KUSO...NARAVNO AKO SE NEDESI OPET NESTO NEPREDVIDJENO
MA DODJE MI DA SVE POSALJEM DODJAVOLA I.... vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 764421
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 31/3/2010, 12:53

Vesna razumem te skroz ali pusti te izreke-sto je brzo...verovatno je mislio na kratak program -sto je bolje manje ces se maltretirati, sta ce ti gomila suprefacta pre stumulacije, moja jetrva je izasla sad trudna iz tog kratkog programa-drzim palceve i za tebe. Sad nema nazad, sta je tu je, da su te izmaltretirali-jesu i sram ih bilo i kazem ponovo da treba da se zalis ali zbog svog mentalnog stanja moras da se smiris i cekas maj. Mene su isto tako sa juna premestili bili na septembar pa sam poludela, ali sta da radimo, to je van nasih moci.
Zelim ti sve najbolje vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 21831
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od buby 31/3/2010, 14:02

mene sa maja na decembar vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Lol ...jeste...jeste...preko leta ne rade...dok su me pripremili eto dozla zima...zato bez nervoze...bitno da bude bebicetno...nije bitno kad vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 639820
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 31/3/2010, 15:00

Vesna,zbog nečega to mora biti dobro.Kao što ti Caty reče,to "brzo" je kratak postupak sa gonadotropinima,bez dosadnog suprefacta.Dr duži protokol nazivaju "zlatnom" šemom jer navodno daje manje,ali kvalitetnije jajne ćelije,ali ja sam bolje odreagovala na kratku šemu.To se i ne oseti.
Bockala sam se 7-8 dana,i tad primila stop.
Ma super je to,videćeš,samo lagano...tek predstoji put lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 31/3/2010, 21:28

vesna, hvala na odgovoru. sta da ti kazem neznam ni sama jer cu verovanno biti u isstoj kozi ko i ti pa ce te onda mene da tesite. znas i ja se spremila za april ali sta je tu je, iz ove koze ne mozemo-probala sam
bitno je da nam uspe :)))

od kada do kada ne rade leti, zna li ko?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 31/3/2010, 21:46

Cici u frontu je bilo od juna (mislim od kraja juna) pa do 01.09.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od eni 31/3/2010, 22:47

Znaci strasno! vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_mad Ne znam kakav je Front, ali meni je Visegradska ostala u losem secanju. Kako se lekari tako poigravaju nasim zdravljem i emocijama?! Ja sam pre dve, tri godine, vise se i ne secam pocela sa terapijom u Visegradskoj, kod Tulica. Kada sam posle suprefakta trebala da krenem sa stimulacijom rekose mi da je jedini biolog koji je radio icsi u Visegradskoj presao u Front!!!!!! vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Affraid Tek tako, a nas pacijente ostavio. I sve sam prekinula. Dosla sam do pomocnika ministra i njemu ispricala sve, ali je on naravno bio upoznat sa situacijom i stao na stranu kolega i pravdao ga. Ocekivano! Drze se zajedno. Muka mi je kada se setim svega! vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 157192
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 31/3/2010, 23:07

Vesna nemoj da brines. Dobro je da bilozi idu na kongres i da se usavrsavaju. To je za opste dobro.
Nista ne brini sto ce biti kratki protokol. A njega radi jer ce Tulic verovatno u drugoj polovini juna na godisnji pa da zavrsite.

Mene ce zato verovatno ostaviti za septembar.

Mislim da vec krajem avgusta krecu sa diferelinima. Ja sam radila IUI od 3. septembra i bilo je zena koje su vec primale terapiju.

Inace taj pocetak septembra je prava milina. Bilo je nas 5-6 zena sto VTO sto IUI.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 1/4/2010, 15:31

Hvala Chatherine :)
Eni, jel si zavrsila uopste postupak ili si odustala? znaci, nevereovatno! No

meni stigla veštica sutra idem u visegradsku po prvu bocu radost ako je dobijem. pisemo se sutra
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 2/4/2010, 20:34

Ipak pala prva boca x f
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 2/4/2010, 20:38

cici ::Ipak pala prva boca x f
f b b b b b b vv vv vv d bb bb bb g g g g c
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od eni 3/4/2010, 23:15

Cici, odustala sam. Zvala sam Front, ali me je dr Garalejić ljubazno otkačila jer se nisam kod njih prijavila tako da nisam mogla tamo da predjem.
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 6/4/2010, 15:04

DANAS JE PRVI PUT IZDATO JAVNO SAOPSTENJE

Drugi pokussaj vantelesne oplodnje o trossku RZZO
BEOGRAD, 6. aprila - Republiccki zavod za zdravstveno osiguranje (RZZO) podsecha sve parove koji su o trossku zdravstvenog osiguranja imali jedan neuspessan pokussaj vantelesne oplodnje da imaju pravo i na drugi pokussaj na teret RZZO, saopsstio je danas taj zavod.
Svi parovi koji zzele drugi pokussaj vantelesne oplodnje mogu se obratiti svom izabranom lekaru ginekologu koji che ih uputiti u dalju proceduru koja je ista kao i kod prvog pokussaja.
Postupak vantelesne oplodnje obavlja se u 10 zdravstvenih ustanova - ccetiri drzzavne i ssest privatnih, pri ccemu se sami parovi opredeljuju u kojoj ustanovi zzele da obave vantelesnu oplodnju, navedeno je u saopsstenju.
Upuchivanje u odredjenu zdravstvenu ustanovu se obavlja u skladu sa zzeljom para i raspolozzivim kapacitetom same ustanove.
Postupak vantelesne oplodnje se obavlja bez ccekanja i zdravstvene ustanove su u obavezi da ceo proces takve oplodnje zavrsse u roku od ssest meseci.
Do sada je o trossku zdravstvenog osiguranja proces vantelesne oplodnje prosslo visse od 3.000 parova, za ssta je RZZO zdravstvenim ustanovama isplatio milijardu dinara, pisse u saopsstenju.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 6/4/2010, 15:11

cekaj dal sad to znaci da ipak moze i kod privatnika opet?
gde je to objavljeno
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Zaneta 6/4/2010, 15:31

Ja sutra počinjem sa bockanjem vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Icon_biggrin
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu