KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj-Korona ćao!

+2
MalaSaJuga
BiKsi :)
6 posters

Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Maj-Korona ćao!

Počalji od BiKsi :) 15/5/2020, 23:57

Da vam mahnem!
Mi još uvek na Zlatiboru, još malo pa 2 meseca, nikad duzi odmor! 😁
Doduse, muz radi.
Ljubim vas sve
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od MalaSaJuga 17/5/2020, 08:48

Cao,Cao Biksi....kod nad korona uveliko, Leskovac je sada zariste.
Najvise obolelih Iz Yure, a njih nesme drzava da ogranici I zatvori. Ljide do posla prevoze u prepunim autobusima a da ne pricamo o uslovima rada, distanca nije ni pola metra....
Samo da ovo prodje...
Inace smo mi dobro. Kujemo plan za novu vto pa videcemo gde I sta....
Ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od lola1980 19/5/2020, 13:35

I kod nas u Barceloni je popustilo, setamo se od 20 do 22. imamo dosta manje novih zarazenih i umrlih, nema vise redova ispred prodavnica.

Prezivesmo i ovo...sta ce nas jos stici No

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od nina :) 20/5/2020, 08:39

kod mene na selu kako kazemo a nije selo nego opstina proslo da sam samo zbog hleba primetila da je policijski cas jer nevolim od juce da jedem mesila ali mi ni to nije to kako kazem ja ga jedem a on mene,ovako smo isli po komsiluku istrcimo iz dvorista dve tri kuce u krug isli jedni kod drugih,slavili zajedno uskrs,prvi maj provodili vreme zajedno,jer nisam mogla kao prvo da se izolujemo skroz jer mi je muz vozac i celo vreme je iso preko granice ode na 7-10 dana i dodje kuci na 1-2 dana nisam imala gde da ga izolujemo a i nas dvoje jedva cekamo da se vidimo i ispricamo a ne i tad da budemo odvojeni,mariji su ubedili da nesme da mu pridje pa je prvih pola sata bezala od njega ali kaze ma neinteresuje me sta ko prica ja ocu mog daju da zagrlim da se izljubimo i igramo a ako dobijem dobijem.a i prvi put su komsije imale distancu od njega nisu teli da dodju ali posle dan svi se sjatili ko da juce nisu bezali.a u kuci imam i dvoje preko 65 oni prvi isli po komsiluku a deda cak iso kolima na par mesta
jedino nas skola u pocetku urnisala jako ali posle 2 nedelje se normalizovalo pa su lepo davali domace nedeljno jednom a prve dve nedelje bilo uzasno skoro svaki dan i to svi odjednom,jedva stizali u roku da saljemo ali u jednu ruku to nam dalo podrsku da kako stigne domaci odma se radi a ne da cekamo nedelju dana da se uradi i od pocetka su bili medju prvima koji predaju domace a sin sto je imo jako lose ocene konacno sve ispravio da sam na konju zbog njega da kaze nemogu verovati da cu ja 7 razred a na prvom polugodistu imo 4 keca ko kuca a sad sve 4 i 5 ali mu nemogu zakljuciti vece ocene od 2 zbog prvog polugodista,nastavnici nemogu verovati da on radi sve jer ga ja kontrolisem i teram a ovako uvek nemam nista za domaci i samo redjo minuse i pisu 1
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od Blanka 22/5/2020, 00:28

Kod nas U CG je stanje super. Iako ih ne hvalim sada moram, odlicno su odradili sve, uveli su vanredne mjere prije ijednog zarazenog, mislim da smo mi prije svega bili disciplinovani pa sve onda ostalo. Sad se svakako ubiraju politicki poeni, slijede izbori... Sva prica oko korone mi daje za pravo da sumnjam u mnogo sta, ne kazem da ne postoji, ne kazem da nije opasan za ranjiviju populaciju, ali mi mnogo tu sta ne stima. Bogu hvala da prolazi inda se vracamo svi u normalu.
Ljubimo vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od Nessi 22/5/2020, 09:51

Evo da vam mahne jedna koja je prezivela koronu na sopstvenoj kozi :). Zarazila sam se jos krajem marta dok je virus bio jaceg intenziteta, a da ne znam ni sama kako. Srecom, prosla sam sa laksim simptomima Posle svega, mogu reci da je od korone gori strah od korone. Nadajmo se da je sve to iza nas Wink

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od Blanka 2/6/2020, 22:59

Nessi draga hvala Bogu da je to sada iza tebe. Super sto si ok. Ljubac za tebe srca srca srca

Mi smo proslavili 4.rodjus, bilo nam je super. Skocice su sada velike djevojke, poslusnice i pametnice. Imajubsvoje momente, ja se trudim da budem stroga nekad ide nekad ne ide, ali borim se.
Kosta je zvrk, vezan za mene ali dobro, valjda to ide tako s muškima Very Happy
Ja moram na neka dodatna ispitivanja zbig lijeve dojke, korona me skroz paralisala, pa sad cekam magnet i cekam dr da dodje iz BG kao ozeblo sunce, jer od pocetka maja sam u nekoj fazi nikud s mjesta ali dobro, bitno je da ce sve biti ok.
Ljubac za sve vas, pa se nadam da ce ovaj Kutak malo vise zivnuti, bar upola kao ranije ❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj-Korona ćao!  Empty Re: Maj-Korona ćao!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu