KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

5 posters

Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od micam 1/7/2019, 22:29

Cure moje ajmo u akciju.Svi na odmor i uzivanje.Opustanje i prirodni radovi nekom,ostalima priprema zatisje pred buru.Da se svi sjatimo ovde posle vrelog leta i da se druzimo na trudnickim stranama.Ajmoooooo cure podrzite i ozivite forum nema vas
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od MalaSaJuga 2/7/2019, 10:30

Pozdrav micam. Tu Sam, citam, pratim. Pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od micam 2/7/2019, 12:09

Mala osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od nina :) 2/7/2019, 17:18

tu sam i ja svaki dan ali nekuckam u zadnje vreme samo pratim sta se desava
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od micam 20/7/2019, 15:32

Devojke odmarate li?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2019, 14:19

Cao drage.
Micam odmaramo , nego sta. Eto za nedelju Dana idemo ja I Vasa malo do Soko banje.
Inace ja Sam dala otkaz. Previse Rada, putovanja, bez akongacije, Iz minimalac I 12h rada. Bila Sam zeljna Vase. Izgleda da svi na pocetki obecavaju sve a onda bumm. Zamislite samo da su me slali na put ,a autu curi ulje. Bila sam 3u1, Vozac, komercijalista I magacioner za te pare. Jednostavno premalo vremena za sve poslove pa Sam duze radila bez placanja visak radnih sati. Kada Sam potrazila bar vecu platu dobila sam-"Uzmi ili ostavi"!
Tako da sam se vratila opet poslicu Koji Sam radila sa mamom dok ne nadjem nesto normalnije.
Toliko o tome.
Inace uzivamo u letu. Ugadjam Vasi, zaradim Koji dinar I vreme je ispunjeno, ne zalim se.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od mimi85 28/7/2019, 14:07

Mala, tako i treba ceniti sebe i ne davati da jaše ko kako hoće. Pojaviće se nešto bolje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od micam 28/7/2019, 15:32

Mala samo vi uzivajte,a posla ce biti.Sa znanjem moze da se bira nego sta.Poslodavci bi hteli da za male pare imaju 3u1 radnika neide to tako.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od Blanka 31/7/2019, 01:55

Jao sram me bilo, prođe jul ja se ne upisah. Ali opravdano.
Evo druga nedjelja kako sam na bolovanju, upala pluća, ali sad sam ok. Bila sam baš zaglibila. Krajem nedjelje kontrola pa se nadam da smo upalu ubili.

Grlim vas sve drage moje i volim puno... Iako ne stižem da se javim mislim na sve vas.

Micam grlim te , tebe posebno srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta Empty Re: JUL-odmor,opustanje,prirodni radovi...i puuuuno +++ beta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu