KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

+13
Sirijus
Jerapetra
lola1980
Principessa
micam
Zensko pero
mimi85
Tavita
Nessi
Lakisa
BiKsi :)
srculence 84
MalaSaJuga
17 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Sirijus 11/1/2019, 09:04

Još samo jedna noć i beta yes
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vreme je za rode osmeh srce

Ismejah se za sise  b  b  b  b  b kome fali rado dajem 95e slobodno se poslužite d
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od MalaSaJuga 11/1/2019, 10:56

roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Evo ove Leskovacke, ekspresne😂
Sirijus,dolazim po sise, pakuj ih lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Zensko pero 11/1/2019, 12:28

Lete,lete i sa Vračara roda roda roda roda roda
as as as roda roda roda roda roda
Celo jato! d d

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 11/1/2019, 12:40

Evo cure, ja tek u 12h ustala...pola noći sam vilenela, što bi rekla ona pesma “neće mi neće san na oči...”😂😂😂 tačnije probudio me jak bol u desnom sinusu, pa dok nisam dobila odgovor od moje drugarice Cece (sveže mamite dečaka od 3 meseca, a po struci doktorke) da smem Caffetin, ‘tela sam da mrem od tog bola. Kako popih to, prestade bol, ali onda krete žurka- te mi se piški, te me boli želudac, pa napad užasne gladi i tako u krug jedno 3h...zaspah tek negde oko 7.30 jutros, pa me probudi alarm za utrić u 8.30 i onda konačno odspavah 4h u cugu, uh...
Elem žene, približi se teta beta, brojimo sitno, 00noć što bi rekli vojnici...ne mogu da kažem da mi je baš svejedno, ali imam daleko veći mir nego prethodna dva puta, što zbog toga što sam svesna svojih godina (kao što napisah u uvodnoj reči...😜😜), što zbog toga što ipak imam backup varijantu ako ovo ne uspe, što zbog toga što po prvi put imam neke malo izraženije simptome...tako da sam više uzbudjena u smislu pozitivne treme (ono kao kad treba da sviram koncert) i iznad svega nestrpljiva da saznam da li su svi ovi simptomi bili lažna ili realna uzbuna. 😃
Danas 9. dpt, situacija sledeća:
-u toku noći bol u grudima i u stomaku
-sad isto samo manje, bol u stomaku izraženiji u jajnicima
-glad, glad i samo glad kao najdominantnija
-nervozna creva i česte posete toaletu, ali to pripisujem uzbudjenju, iliti narodski rečeno pundravcu. Piškam takodje svaki čas.
-temperaturu čekam oko pola 5, prethodnih 5 dana me nije zaobišla 😂😂😂
Inače od 13.30-20h Bogu hvala radim, pa će i ovaj dan brže proći nego da sam blejala i ne radila ništa...
Hvala vam cure za bodrenje i navijanje svih ovih 9 dana, sad primam samo rode i prašinu i da mi svi sutra kad javim da sam pustila krv, držite stisnute fige! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼
Biksi draga, mislim da su one srednje od 3 vrste roda najbolje centrirane tj. usmerene od tebe ka meni severozapadno, pa njih forsiraj do sutra...😜
Što se princes krofnice tiče, to će sigurno biti u naslovu trudničkog dnevnika (ako ga bude bilo), originalnije od toga ne može biti! 👍🏼👌🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Nego da te pitam, te vene na grudima, kako to izgleda? Baš ono iskoče, ili se samo onako provide? Mislim, ja ove svoje balone i ne zagledam nešto previše, ali pošto videh da si o tome pisala, obratih pažnju malo, pa vidim da mi se provide vene. E sad da li se i inače provide, jbm li ga, mislim da ne..
Sirijus, ludačo, ‘ladno sam pomislila da naplaćuješ sise po kubiku 95€ (95e po srpski), ahahahahahaa! 😂😂😂😂😂
Svima vama, porodico moja Kutanjska, hvala od srca! SILA STE, sa vama mi je mnogo brže prošlo vreme nego bilo koji prethodni put! 😘💋❤❤❤
Pišem ako još bude novosti...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 11/1/2019, 20:31

Dobro veče drage moje,
Temperatura neizostavni deo i ove večeri, 37.3...
Radila sam do malopre, što je super ispalo da mi potroši vreme. Moram vam priznati da mi večeras nije svejedno...ako uspem da zaspum noćas biće dobro, uh...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od micam 11/1/2019, 21:27

Principessa da sutra bude mnogo suza od srece da neverujes sta vidis na papiru(ekranu),da otvaras 100 puta i pitas se da li dobro citam...Popi pola bromazepama ili bensedina i spavanje bez brige,a i bez toga nema frke sutra razvaljujes sa betom videces
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 11/1/2019, 21:59

Zvala Micam, dušo draga....💋😘❤
Nemam bensedin, a drugarica koja je lekar kaže da može samo bensedin, bromazepam ne...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Tavita 11/1/2019, 22:41

Principessa, držim fige jako za ujutru. Neka na Kutku zablista još jedna sjajna beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od BiKsi :) 11/1/2019, 22:47

Mantram iz sve snage! Da beta bude velika kao kuća!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Idemooooooo princes, od sutra krofna zvanicno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 11/1/2019, 23:12

Ahahahahahaaaa Biksi lujko! Hvala vam cure! ❤❤❤❤❤Evo zakazala sam, sutra mi vampiri dolaze u 9.30 po krv, oko 12 će biti rezultati otpr., pa mantrajte i drž’te mi fige u to vreme. 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
Od simptoma večeras glavobolja, temperatura i “vrele grudi” što bi rekla Nessi...ako zaspim biće dobro 🤪😉
Pišemo se sutra 💋😘💋
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od lola1980 12/1/2019, 08:20

Ajde drugarice moja love love love love molitva molitva molitva

BOZE POMOZI!!!! I svi sveti ne sveti smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Jerapetra 12/1/2019, 09:14

Mantram, držim fige, drma me trema, šaljem rode, ma sve, ali sa telefona kuckam, pa zamisli jato roda, nose jedno malo zlato :-*

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 12/1/2019, 09:28

Evo drage moje cure, pustih krv, pa šta mi Bog da...
Uzbudjenje na vrhuncu, ali sve je lakše uz vas.......
❤❤❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Sirijus 12/1/2019, 10:03

roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Navijam, šaljem rode i sa nestrpljenjem očekujem izveštaj srca navijači2 navijači2 navijači2
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od BiKsi :) 12/1/2019, 10:03

Nek krv kaže trocifrenu brojku na papiru! Joj ne bila ti u koži sad. To iščekivanje i vrhunac ludila mozga, uh!

Idemo Princes, da eksplodiramo ovde od lepote tvoje bete, ajmooooo!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Nessi 12/1/2019, 10:11

Pridruzujem se navijanju!
  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jos samo malo i  beta roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 12/1/2019, 10:16

Hvala drage moje devojke! Sila ste! 😘❤😘❤😘
Ako mi se posreći da uspem da pobijem statistiku mojih godina, javno ću se za koji dan izviniti nekim stranicama na fb-u...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2019, 10:23

beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od sanja 73 12/1/2019, 10:41

Principessa svim srcem uz tebe generacijo, beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Lakisa 12/1/2019, 11:16

Cekamo betuuuu beta beta beta beta napred scuro

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Zensko pero 12/1/2019, 11:29

Srećno dušo draga!! molitva molitva as

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Principessa 12/1/2019, 12:03

Beta je negativna nažalost...nemam više snage za ovo. Nikad nisam videla veću cifru od <1...pitanje je da li ja ovo uopšte i mogu i želim više...hvala vam beskrajno na svoj podršci koju ste mi pružile. Divne ste. ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Sirijus 12/1/2019, 12:12

Žao mi je baš mi je žao draga tuga . Grlim te jako najjače zagrljaj


Poslednji izmenio Sirijus dana 12/1/2019, 12:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od BiKsi :) 12/1/2019, 12:17

Evo pisem a ne znam sta pametno ni smisleno da kazem... ostala sam bez teksta jer sam izistinski verovala u uspeh.
Grlim te jako. Jako. Najjace.
zagrljaj
Bas nije fer...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Zensko pero 12/1/2019, 12:23

Steglo me je u grudima. Sve što napišem mi se ne čini dovoljno utešno. Žao mi je Princi,poznat mi je taj bol,on se teško potisne i zaboravi dok još tragaš i pokušavaš. Kažu da se preoblikuje i zdravo ga prihvatiš tek kada ostvariš da držiš svoje čedo u rukama. Ti si hrabra žena,ovo ćeš izdržati i sigurna sam da nećeš zatvoriti ovu stranu u tvom životu. Ideš na plan B u koji i ti i sve mi ovde verujemo.
Ljubim te i odboluj ovo da se više ne provlači u tvom umu ubuduće!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :) - Page 4 Empty Re: Principessa - Fet sa mojim poslednjim biološkim embrionom :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu