KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 2 od 13 Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Borbica 29/11/2018, 18:09

Iz mog ugla gledano,lici malog batu.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 29/11/2018, 18:48

Biksi draga nek je samo ok i bezbrizno.Pile lepo raste pupupu a vreme prolazi sad ce to jedan cas i Arsa ima dustvance
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od sanja 73 29/11/2018, 20:10

Veliki poljubac za pilence ima najbolju mamu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od hany 30/11/2018, 08:59

Zdravo pilence srca1
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od aurora 30/11/2018, 09:37

Lepota jedna 😍😍 pu pu
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sirijus 30/11/2018, 10:01

slatko malo skakutavo pilence. Isto Biksi osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 30/11/2018, 21:30

Jao koko draga, što smo lepiiiiiii!!!  osmeh srce

Rastite i samo rastite!  love love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 1/12/2018, 07:54

Kakav decko, ovo je djevojcica. Navijamo za djevojcicu😍😍😍😍
Ma samo neka je sve do kraja skolski pa kako god.
Ljubac Koko nasa draga ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 1/12/2018, 14:55

Jao Biksi ja sam se naježila love love ..
Ćao draga bebo,želim vam lepo druženje narednih meseci trudnica ljubav

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od caci 2/12/2018, 16:48

Biksii moja ....dugo nisam na kutku svracala. Al sad zbog tebe i tvoje pilence eto mene opet ovde. Kako se meni vidi ovo tvoje pilence bas uziva tamo gde jeste. Pa ko zna mozda se rodi i na moj rogendan 17.06 😁😁
Ljubim tebe ,tvoje pilence a najvise Arsa sa Marssa
🤗🤗😘😘
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 3/12/2018, 22:40

Ju, koliko je proslo od kada sam poslednji put videla neku, bilo ciju, slicicu sa UZ. Ma, ovo je devojcica. Naravno da se slazem da je pol nebitan i zna se sta je bitno, ali ovo je jedna vojcica, sto bi rekla moja kumica sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bobaue 4/12/2018, 11:21

Biksi samo neka bude sve mirno i dosadno do kraja trudnoće , ali ja nešto mislim da je tvoje pilence jedan pevčić Laughing nekako si mi ti oličenje mame dečaka ! Very Happy U suštini nebitno , ali mi baš slatko da ovako nagađamo. osmeh srce love

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 5/12/2018, 02:22

Helou drustvo. Ponovo smo u stanu i imam net.

Dobro smo. Zamicu ovi dani nestvarno brzo. Evo nas 11+3.

Juce sam bila kod endokrinologa. I zaboravila da pitam za glukofaz sta raditi, pileci mozak u Koke...😂🤣. Tsh i ft4 radim sledece nedelje jer nisu bili reagensi u drzavnom labu a nisam stigla u privatni. No, doktorka mi rece da joj donesem bez zakazivanja da baci pogled da li ostajem na istoj dozi leka 150 mg svaki dan.

I meni je zabavno da pogadjamo pol. Znacemo mozda i sledece nedelje, ili za tri nedelje kad cu raditi 4d.

Arsenije je danas video prvu slicicu sa uz i rekao: Mama, bas je lepa ova slicica, sta je ovo? A da! Zaharije! 😃 Jer moj muz bebu tako krstio. Kaze Arsa: Mama, meni beba lici na pandu! 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 Jer je slicica sa uz crno bela. S njim vazda zabavno.

Sledece nedelje imam i uz i dabl i d dimer i kks i stitnu, urin, dakle svasta. Do tada uzivanje.

Arsenije je ozdravio al ga necu slati u vrtic ni u decembru. Ne trebaju mi vise virusi.

Ja sam ok, jedino se brze umaram i osecam katkad da se materica siri, tj raste, blaga napetost mi tada bude. Pijem mg direkt ali ne svaki dan. Grcevi u nogama i bolovi u kostima popustili. Povremeno opet imam gorusicu ali vodim racuna o ishrani.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bobaue 5/12/2018, 12:12

Biksi ova doktorka endokrinolog kod mene kaže za Glucophage do kraja trećeg meseca trudnoće da se uzima. Ali im to koliko vidim nije jedinstven stav , pa ti pitaj i tvoju doktorku za svaki slučaj . Znam da je ovde bilo veliki broj žena koje su uzimale kroz celu trudnoću. Tako da u svakom slučaju nećeš pogrešiti ako uzimaš do sledeće kontrole.ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od mimi85 5/12/2018, 12:36

Meni je npr rečeno da ću uzimati celu trudnoću, a da će možda uvesti i insulin... doduše ja se vodim kao da imam diabetes tip2 iako mi hba1c 5.2 a jutarnji šećer ne prelazi 5.4
Ja sam slatka samo na testu opterećenja

Rekao mi internista da je to zbog PCOS ( jedan jajnik je policistican) i da je to sve povezano.
Još jedna info za sve zenice koje koriste metformine (glukofaz, siofor)- obavezno uzimajte B vitamin jer je smanjena apsorpcija iz hrane kada koristite dugotrajno metformin. To vam nijedan dr neće reći a pojma nemam što. Meni veterinarka skrenula pažnju a onda sam čitala neke tekstove na tu temu...
Izvinjavam se na off-u
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 5/12/2018, 14:27

Mima, neka si napisala.
Bobo, ja sam 0rosli put do punih 14 nedelja uzimala. Videcu sledece nedelje sa doktorkom kakvog je ona misljenja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Lakisa 8/12/2018, 20:50

Jaoooo divnoce Biksiiiii srca Dao Bog svima da docekaju ove lepe slicice sa uzv ....cekamo 4D jel da? Posle dabl?

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/12/2018, 09:59

Zdravo društvo.
12+4
Juče sam bila na uzv. 3 minuta to u dz traje. Nuhalni nabor je 1,4mm, CRL 5,85 cm. Doktorki deluje da je sve ok. Bekan je opet vrckao. Po uzv i zadnjem ciklusu beba vise ne kasni.
Jutros sam dala krv za dabl i sutra će mi biti rezultati. Iskoristih te dadoh i krv za kks, za štitnu, kao i urin. U ponedeljak, 17.12. imam savetovalište kod moje doktorke u dz, te njoj nosim te rezultate. Danas u pola jedan idem i na transfuziju da dajem krv za d dimer i anti X a. Da i to otkačim, možda sutra ili prekosutra da odem i da mi dr na transfuziji pogledaju rezultat i napišu izveštaj. Treba i endokrinologa da pojurim da mi vidi nalaze za štitnu i da je pitam za glukofaž.
Tako da je ova nedelja ostavljena za lekare i nalaze.
4 d je sledeća stavka na listi. Za nepune dve nedelje ćemo i to uraditi, treba da zakažem to privatno. Ja se fino osećam, da nema tog uzv ja ne bih ni znala da sam trudna. Piškim često, brže se umaram, i dalje sam često gladna. Hranom sam regulisala gorušicu, pa me baš retko muči. Pu pu pu da ne ureknem. Ponekad imam nesanicu. Dakle, sve isto kao u prvoj trudnoći.

Lakiša, pozdrav i da konačno krenu da se popunjavaju trudničke strane, puste su!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od mamadabudem 11/12/2018, 11:03

Samo guraj radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 11/12/2018, 12:58

Rasti bebo rasti!! family bravo Biksi,ide to sve lepo i lagano!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 12/12/2018, 09:35

Bravo pilence😘
Biksi ja jedva cekam slike tvog stomaka😘
Ljubi Nam druga Arsu
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od HappyGirl 13/12/2018, 11:07

Uživaj, uživaj i samo uživaj! osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 13/12/2018, 15:46

Hvala drustvo. Kuliram i uzivam. Dabl test je ok. Sem rizik zbog godina. Ostali rizici niski. Stitna je ok. Tsh 1.73, ft4 19.
Krva slika super. Pijem ja heferol skoro mesec dana jer je hemoglobin u bolnici krenuo drasticno da pada. Sada je 137. Trombociti 308. Glukoza 4.7. Urin ok.
Dabl:
Free bhCG 27.6 mlU/ml: 0.76 MoM
PAPP-A 2992 mlU/l: 1.47 MoM
NT 1.4 mm (CRL 58mm): 0.92 MoM
Rizik pojve Daunovog sindroma 1:5749 - nizak rizik. Rizik pojave Daunovog sindroma u odnosu na starost majke je 1:110. Visok rizik.
Rizik pojave Edwards- Patau sindroma: manji od 1: 100000 - nizak rizik.
4d smo zakazali za 27.12.
D dimer i anti X a su isto ok. D dimer 67 a anti Xa 0.29. Ponovo samo reči hvale za doktorke na Transfuziji u Užicu. Najsvetlije odeljenje. Ljubazni, dostupni, pristupačni. Sve za pacijenta. Vraćaju nadu u zdravstvo.
Sutra idem kod endokrinologa i u ponedeljak kod ginekologa pa sam mirna narednih 10 dana.

Ljubim vas

p.s. Stomak mi od Arse nije spao pa je on vec vidljiv ima eto 5 godina! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 13/12/2018, 17:07

Bravo za rezultate😘
E Biksic sad ga pretera, cekam ja slicice ,znamo razliku I kakva SI nam zgodnica bila😘😘😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 14/12/2018, 23:33

Sve prochitah, pola ne razumijem. Embarassed Ali sam ukapirala da lijepa bebica fino raste. radost
Ljubi nam Arsu, po stickeru zakljuchujem da mu je jucher bio rodjendan? love
Ljubim kvochkicu love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 13 Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu