KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

+16
micam
noja
sanja 73
Blanka
MalaSaJuga
Ancica 87
Sirijus
Dora1
Zensko pero
kobac robac
Tavita
alisa
Principessa
BiKsi :)
BabyBear
Nessi
20 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 8/11/2018, 11:26

Drage moje dobro mi dosle u ovaj nas vto dnevnik...
Evo odlucili smo da jos jednom pokusamo pa kako dragi Bog kaze...
Naucili smo I znamo da je u ovoj nasoj prici samo Sreca presudna.
I tako s verom u Boga krecemo u postupak I ovaj put.
Znate da imamo jednog predivnog medu, naseg Vasicu koga smo dobili Iz druge vto.
Evo sada je cetvrta vto po redu I mislim da cu se tu zaustaviti kakav god ishod bio....
Jednostavno jako tesko podnosim hormone, da ne pricam o glavoboljama I ostalim problemima...
Nego, da se vratim...
Evo danas je 7.dan ciklusa. primam gonal od 150 od drugog dana ciklusa. Na uz sledece stanje na desnom jajniku folikuli od 12-14mm, levi je bolji I I'ma ih vise isto 12-14mm. Endometrijum,za sada 5,5mm. Kaze Dr ok za 7mi dan ciklusa. Problem je sto bas brzo reagujem na terapiju pa on nema vremena da se udeblja. U subotu kontrola pa ce mo videti. Malo Sam se ubedacila nakon danasnjeg uz, ali bice kako je sudjeno, ni u postupku da Vasom nije bilo idealno a eto nama momcina vec tri godine....nesto mi s druge strane kaze da budem mirna, kao da ce sve biti u redu....mozda je to iskustvo Iz proslih postupka, a mozda I nesto vise od toga....
Pre stumalicije, u oktobru sam pila mikroginon..
Nego, ajde, idemo mi polako pa ce mo stici do nasih malih mecica.


Poslednji izmenio MalaSaJuga dana 8/11/2018, 16:13, izmenjeno ukupno 1 puta
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 8/11/2018, 11:36

Zaboravih da napisem, danas mi ukljucise I cetrotide.
Inace grickam brazilski, pijem kvas,jedem smokve, narandze,cveklu...ma sve muljam😁
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Nessi 8/11/2018, 11:55

Srecno Mala! osmeh srce

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od micam 8/11/2018, 12:16

Mala sjde da zalivamo folikule i endometrijum i da bude malo mece.Fali nam ovog navijanja nesto smo se ulenjile zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Gde radis postupak?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 8/11/2018, 12:21

Hvala Nessi,hvala micam.
Micam, opet smo se odlucili za Spebo
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od alisa 8/11/2018, 13:09

Udeblja ce se taj endo nis ne brini... a i ako se ne udeblja uvek mozes embrione u nekom sledecem ciklusu da vratis zato nema nerviranja vazno da mi sad dobijemo lepe folikule i da se lepo oplode a vidim da su folikuli poprilicno ujednaceni sto je super znak! Zalivamo i navijamo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Jerapetra 8/11/2018, 21:07

Ooo, Mala ima dnevnik! Zalivam, navijam, za Vasino drustvo! Bas lepo sto ide drugi krug u poslednje vreme- Ancica, Biksi, sad ti. E, a ti bi mogla i blizance ☺️

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od BabyBear 9/11/2018, 10:43

Srecno Mala! Navijamo jako osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 9/11/2018, 11:29

Hvala drage moje.😘😘😘😘😘😘
Jerapetra,mogla bih,mogla😉😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od BiKsi :) 9/11/2018, 16:53

Drugarice, vucem te za nos jako najjace!
Predosecam da ce ti ovaj postupak doneti jednu lepu i zdravu trudnocu! Pa bilo da je jedna beba ili dve!
Sto se tice endometrijuma, znas da vazda s tim kuburim. Arsa se zakacio na 10mm, kao i ova beba sada! Deca odlikasi, vole desetke! Imas vremena da ubuckas endo, nista ne brini. Ja sam pila kvas, jela cveklu, ananas, bademe, brazilski orah, obavezno ubaci vitamin c kroz limun i pomorandze recimo! Da li su ti dali bevipleks, vitamin b takodje utice na rast endometrijima, takodje i vitamin c!
Zalivam endo, zalivam folikule, bice to jedan lep i miran postupak! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

I jos jednom nek ti je sa srecom otvaranje dnevnika! Ajmo, vreme je za nove trudnice na forumu, trudnicke strane se bas prazne!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Principessa 9/11/2018, 22:39

Evo i ja da se upišem medj’ navijače! Srećno mala i da nam nastaviš uspešan niz koji su potegle Ančica i Biksi, pa da nas što više krene istim stopama za vama cure! Navijam jako najjače! 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼👏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Blanka 9/11/2018, 23:31

O moja majstorice kulinarskih specijaliteta, bas ste sinoc prozvah na onim stranama dje me mamis raznim djaKonijama.
Radujem se tvom dnevniku i postupku, dobitnom 100%

Srecnoooo!!!! Ljubi Vasicu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 10/11/2018, 11:16

Cao zene moje. Evo ja dosla da uz , 9ti Dan ciklusastanje sledece folikuli od 16-18mm,Endo 7mm. U zavisnosti od hormona bice veceras ili sutra stopka jer kao sto vidite folikuli su brzo narasli.
Ono sto je dr video na uz je ,kako on kaze, ili malo zaostale krvi od ciklusa ili polip, ali pre misli da je krv....Jos uvek ne znamo ali po njegovoj prici bitno da dobijemo embrione a za transfer videcemo.
Kako god, vec sam oguglala, mirna Sam, prepustila se njemu, on je Dr pa valjda zna najbolje. A I bice kako je Bog odlucio. Ja verujem da ce Iz ovog postupka u mom stomaku rasti jedno malo debelo mece
Vi zalivate,navijajte, ja verujem I Mora biti uspeha.
Ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 10/11/2018, 11:18

Biksi ,sto se tice vitamina c ja ga pijem dva puta dnevno zbog heferola.jedem I narandze. Pijem folnak I 2x2 bevipleks.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od BiKsi :) 10/11/2018, 11:49

Super je i izvestaj a endo lepo raste! Premasice on desetku! Nadam se da nije polip, da je samo zaostala krv, a ti si trebala cesce muza da spopadnes da to sve lepo uscistis!

Mantram i dalje za lep endo i kvalitetne embrione! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 10/11/2018, 15:09

Haha Biksi . Gde da ga spopadam kad Sam ko balon. Kaze on imas stomak ko trudnica😂
Kazite mi koliko bese apstinencija kod muskarca. Dal bi veceras moglo biti nesto😉
Inace sad me zvali sa klinike. Ipak ce sutra stopka sto je I po meni ok. Onda se aspiracija pada 12og dana ciklusa. Ima vremena za transfer I endometrijum. I ja se nadam da nije polip. Opet kazem nekako verujem u sve ovo...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od BiKsi :) 11/11/2018, 11:07

3 dana apstinencije se preporucuje. Imate vremena za sve.  lol!
Meni je sa Arsom, koliko se secam bilo tako,12. dan aspiracija.
Navijaaaaaaam i prasim!
b  b  b  b  b  b  b
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 11/11/2018, 11:24

Evo mene opet. Opet jutros uz. Veceras je stopka ali Dr kaze da najverovatnije embrione zamrzavanje. Ima Biksi vreme od aspiracija do sl meseca I transfera ihaaaa..😁😁😁
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od lola1980 11/11/2018, 12:23

Ajde da krene malo na Kutku, bas smo nesto "zatajile"

javljaj nam sta se desava, drzim ti "fige"

osmeh srce

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od alisa 11/11/2018, 16:45

Mala kazu i da je bolje vracati iz feta da se organizam ocisti od hormona tako da sve to sluti na dobro a mi sad navijamo za zurku u labu b b b b b b
Ne rece nam koliko ima folikula?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 11/11/2018, 16:55

Lola,Alisa😘😘
Alisa, na desnom ima 4 folikula a levi je bolji I rece doktor I'ma isto 4 vodecih I par manjih. Videcemo u utorak
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Tavita 11/11/2018, 17:37

Mala, srećno otvaranje dnevnika, da ovaj postupak donese medene mede beba u kolicima beba u kolicima
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od BiKsi :) 11/11/2018, 17:48

Malo sam ti promenila naslov, jer mora prvo nik pa ime dnevnika.

Bice tu lepih celija.

Sad gledam tvoj potpis, prvo biohemijska pa Vasa, pa biohemijska pa ce sad opet biti jedno ili dvoje kao Vasa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od kobac robac 12/11/2018, 21:49

MalaSaJuga drzim palceve jako, jako. Koliko imas embrina na kraju? Cini mi se da nisi napisala.
zagrljaj
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od MalaSaJuga 13/11/2018, 11:16

Evo me drage moje. Aspiracija je prosle ok imamo 12 jajnih celija. Marku su radili punkciju I nasli spermice,Dr kaze cak I'ma I par plivaca, tako da radimo sa svezim. Transfer nece biti ovog meseca.
Navijajte da se moje JC I spermici zaljube.
Malo Sam blesava od anestezije al bice bolje. Malo I bolucka stomak. Marko I Vasa otisli po surutku.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice Empty Re: MalaSaJuga-Mama i tata medvedi, Vasa meda-zele male mecice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu