KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pomoc

3 posters

Ići dole

pomoc Empty pomoc

Počalji od mirko 25/2/2018, 21:37

ljudi pozdrav,treba mi pomoc ili savet..brat od moje zene je radio spermo kulturu i bila je jako losa,ceo rezultat je bio sa nulama,sve nule..pa me yanima da li je to moguce i da li postoji mogucnost izlecenja,pobosljanjatog stanja ili je to to,sterilitet i nece moci da ima decu ili postoji jos neki problem??? da napomene da mu je spremna bila sa puno vode..hvala i pozdrav

mirko

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

pomoc Empty Re: pomoc

Počalji od micam 25/2/2018, 22:15

Mirko prvo radio je spermogram verovatno,a ne spermokulturu.Nije definitivno postoje dodatna ispitivanja i nacini da se utvrdi da li je to trenutno stanje ili neko trajno.postoje lekovi koji pomazu poboljsanje stanja,pa i hirusko vadjenje sperme ako je ima i svasta nesto.Mora kod urologa pod hitno pa redom.samo polako i strpljivo bez velikog padanja sa psihicke strane
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

pomoc Empty Re: pomoc

Počalji od HappyGirl 26/2/2018, 18:44

Uzgred, nema potrebe za panikom. Neka i dalje uživa u seksu, muško je bez obzira na rezultate spermograma i nek iščita sve ovde što ima omuškom sterilitetu , mek s emalo upoyna sa tematikom i pravac urolog. Sa srećom i da nam javiš kad postane tata Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

pomoc Empty Re: pomoc

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu