KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 40 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 28/11/2017, 00:53

Divan izvestaj Blanka!!!! To te Kosta za srecu popiskio lol! . Misli on na svoju mamu. Bice i kod dr sutra sve u redu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 28/11/2017, 06:15

Bravo Blankic,nije smelo drugacije ni da bude.Uzivajte,mazite se,ljubite
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 28/11/2017, 07:28

Bravo Blankić, samo neka je sve u redu!!! Uživajte!
Da nisam doživela ne bih verovala kako i devojčice znaju da popiške, mene je Katarina par puta i to kao pravi dečak, kao da ima pišu a ne pišolinu! Very Happy osmeh srce radost cvet

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 28/11/2017, 10:29

Bravo, Blankic!!! Znala sam da ce sve biti dobro i nikako drugacije!!! Sad samo uzivajte, mazite se, ljubite...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 28/11/2017, 11:13

Bravo mala!!! srca srca srca
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 28/11/2017, 21:10

Bravo Blanka bas mi je drago da je sve u redu.😙😙😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/11/2017, 22:32

Hvala vam puno zene moje 💋💋💋💋
Da javim da je  ultrazvuk u redu. Sve je super sto se tice rane i reza.  Rez tj rezove je snimio posebno i sve je ok. Jedini problemcic je žuč u kojoj imam polipe pa se to mora pratiti polugodisnje. Ali to je nesto sto vucem odavno.
Ono sto mi je receno je da se do kraja zivota moram pridrzavati odredjenog tj strogog rezima ishrane. Posle svega ovoga , tj posle operacija, imam puno priraslica koje su problem a za koji nema lijeka. Samo ishrana je vazna da ne bi doslo ne daj Boze do spleta crijeva. Ne smijem podizati nista tesko za dugo, djecu ni pod razno, nema savijanja, naglih pokreta,itd da ne nabrajam jer su mi sve to u klinickom rekli. Inace bio je sokiran kroz sta sam sve prosla. Stalno je ponavljao : Samo kad si ziva, samo kad si ziva!
Sjutra ujutro Kosta ima savjetovaliste, vode ga tata i tetka jer ja ne smijem da ga nosim. Nakon toga idem kod hematologa za Pg a onda uvece kod moje doktorke koja mi je vodila obje trudnoce i pred kraj trudnoce sa Kostom dala otkaz i radi sada privatno. Sve to sjutra da zavrsim pa sam mirna. Eto.

Bas sam happy. Hvala Bogu na svemu. Jos sjutra Kole da vidimo kako ce proci pa da nazdravimo.

Ljubimo vas moja vojska i ja srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 28/11/2017, 23:08

Hvala Bogu sestro draga da je sve tako sada I da je sve tako proslo. I stvarno, hvala Bogu dragom da si ziva posle svega sto ti se izdesavalo. Ali nisi ti dzabe najjaca zena na svetu, zena zmajica, lavica I nadasve mamica najsladje K trojke na ovim prostorima. Ljubim vas sve  cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 28/11/2017, 23:29

Mama 3K bravo za UZ i sve ostalo sto je ok.Ljubite se i mazite tvoja vojska i ti,ukljucite i tatu malo u ritual zasluzio je. ljubav ljubav ljubav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Simona 29/11/2017, 07:05

Blanka,
divno da su sve nedaće za vama i da ste svi zajedno family bebe

To pojačano čuvanje i režim ishrane - šta da radiš kad mora... Vremenom će ti preći u naviku pa će pretpostavljam i to biti lakše...

Uživajte mama, tata i 3K srca srca srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 29/11/2017, 07:58

Bravo Blankic za ultrazvuk, samo da je sve u redu, jos danas da zavrsis sta imas, pa da mozes da se opustis! Mogu zamisliti dr kad je cuo tvoju pricu, sokirao se covek, samo da si ti to sve pregurala.
Mazite se i uzivajte! srca ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 29/11/2017, 08:30

Hvala Bogu da je sve dobro, bice i danas, sigurna sam. I sto se tice tvojih pregleda i Kostinog savetovalista. Ljubim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 29/11/2017, 08:46

Biće to sve u redu kad si ti nama dobro! osmeh srce

Samo da ti kažem, da ne bi došlo do vezivanja creva NE SME da se jede halaplljivo i svaki zalogaj treba dobro sažvakati. Znači jesti češće ali manje porcije. Nikako se prejedati i preskakati obroke.

mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 29/11/2017, 08:49

Draga Blanka bitno da je sve ok. Da si ti svojim bebama ziva i zdrava a hran ce vremenom preci u naviku, i kad znas da je zbog zdravlja nece biti pretesko. Vecu zrtvu si vec podnijela ova ce ti biti macji kasalj. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 29/11/2017, 09:01

Bravo, Blankice, presrećna sam zbog svih tvojih rezultata i tvog povratka u normalu. Ti ćeš se sigurno pridržavati uputstava i više neće biti problema. Samo uživanje sa 3K radost radost radost
Da i ja prijavim da sam par puta na početku pošteno ispišana lol! Kasnije sam se uštosala, ne dam se prevariti lol! Moja zaova se uzalud namještala svaki put da je mlaz dohvati, jer to, po narodnom vjerovanju, donosi sreću Very Happy

Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 29/11/2017, 19:41

Tavita ::
Moja zaova se uzalud namještala svaki put da je mlaz dohvati, jer to, po narodnom vjerovanju, donosi sreću Very Happy


Eto, jesam li odmah rekla zasto te je Kosta popiskio? lol!
Iako, moram priznati, nisam znala za ovo narodno verovanje....
Ali mi je bilo nekako logicno. To malo cudo sve vec oseca, sigurna sam.  srca
Divno sto je i ultrazvuk dobar. E sad za onaj deo da ces se do kraja zivota morati pridrzavati nekih smernica....sigurno nisi srecna. Ali zdrava glava na ramenima, sve to nece biti problem kad se izvezbas.
Moja svekrva je imala splet creva pre xxxx godina i jedva prezivela. Od tad pazi samo sto jede (ali zaista ozbiljno), nije vise imala nikakvih problema. Fizicki se isto tako nije nesto posebno stedela. Dobro, svakako i zbog godina nece sad da uzme da premesta namestaj po stanu, ali normalno funkcionise..... Tako da ces i ti naci neku svoju meru, sto i kako ti odgovara. Osetices to, uostalom.
Veliki si "posao" obavila u zadnje 2 godine, sad je samo ostalo da uzivas u rezultatima. Vasi zivoti su bogatiji za tri male glavice. Sto lepse moze da se desi? love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 29/11/2017, 21:17

Bravo Blanka za dobre rezultate, dobar ultrazvuk. Znam da ces se pridrzavati svega sto je doktor rekao, a kasnije kad se skroz oporavis videces sta ti vec prija i u kojoj meri.

Uzivaj sa svojom decicom.

Grlim vas sve i jedva cekam roditeljski dnevnik. Pisacu i praticu stalno, bas kao sto sam pratila i Cudancetov dnevnik.

Ljubim!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/11/2017, 23:44

Zenice moje vi ste divne. Bas me slatko nasmijete sa komentarima, a tek podrska ma nemam rijeci. Eto Mimi12 bila si sve u pravu. Popiski me dijete i zali me srecom ❤
I danas kod ginekologa sve ok. Kod hematologa isto sve ok samo mi je smanjila dozu clexana na 0.4 ne bi mi bas jasno sto ali ona rece tako treba. Aj da poslusam.
Inace veceras kod ginekologa sam se malo iznervirala, to je dr kojoj vjerujem jer mi je vodila obje trudnoce i bila jako posvecena. U bolnici dok sam bila stalno smo se cule, stalno me zvala da pita kako sam. Ona je veliki prijatelj sa doktorom koji me operisao tj radio CR. Jednim od njih dvojice. Osjetila sam branjenje u svakoj njenoj rijeci, ne direktno ali ono izmedju redova. Na pocetku je odmah slikala moje otpusne liste kao fora da ih kuci dobro pogleda a znam da ce ih poslati ovom doktoru jer ljudi moji ufrčili su se svi tužbe. Po njoj vidim da su se bukvalno usrali od straha. Napravila sam se luda, nisam htjela da joj prigovorim zbog fotkanja a i na kraju krajeva neka vidi sta sam sve prosla i neka vide za sta ce biti tuzeni jednog dana. Ja kazem da sam im oprostila ali moj muz nije. Ne moze sa tim da se pomiri nikako. Kaze samo polako, samo se ti oporavi a sve ostalo prepusti meni. Ja ne znam da li sam za to ili ne, iskreno. Nekad bih tuzbu odmah predala protiv svih ukljucujuci i direktora bolnice koji je rekao da mi nije nista da samo setam, a onda vec sjutra dan odustanem jer niko tu bitku nije dobio a da sve prolazim opet ne mogu. Tako da sam jos u nedoumici dok je moj muz i svi ostali cvrsto rijeseni da ih treba sve tuziti. Prije dvije noci sam saznala tj cula rijeci jednog od doktora koji ih sve dobro poznaje jer je cuo za moj slucaj, rekao je da je uzrok moje sepse nesterilisani instrumenti u sali. To je bas teska optuzba samo ne znam odakle mu to. Mozda zeli da zastiti kolegu pa da sve svale na instrumentarku u sali. A mozda je stvarno tako bilo. Ko ce ga znati. A onda mi kazu ma znao je da ce to meni biti preneseno pa ih stiti. I onda se ja tako iznerviram... i razmisljam dokle sve to ide. Cime se sve doktori bave. I ona nocas koja fotka moje otpusne jbt kao da sam vesla sisala. I tako dodjoh iznervirana ...
....ali kad vidjeh Koleta majkinog petokilca koji je danas bio na konttoli i napredovao odlicno, onda sve zaboravim, i kad mi Katja kaze Mako, Mako, sice moje ( majko, majko, srce moje) a Kasija mi poleti u zagrljaj, e onda sve stane, moj svijet su oni i bas me briga za ovaj uzasni, okrutni svijet iza mene. Ma dizem veceras kineski zid i bas me bole brige. I ajte zene davajte mi tu dozvolu da otvaram roditeljski dnevnik da pisemo o ljepsim stvarima jer vise necu da se nerviram.

Volim vas zene ❤❤❤❤❤❤

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 30/11/2017, 00:42

Ja razmisljam kao tvoj muz. Bez zurbe i frke. S moje tacke gledista tu tuzbu dugujete svojoj deci. Ti si im oprostila za svoj zivot, sto i razumem, s obzirom do koje si tacke bila ugrozena. Ali nisi samo ti bila u pitanju. To su ljudi koji su tvoju decu svojom nemarnoscu i bahatoscu mogli ostaviti bez majke. Devojcice od nesto vise od godinu dana i tek rodjeno dete? Da li to treba da im se oprosti? Ako su nesterilisani instrumenti bili u pitanju, onda je i Kosta bio ugrozen.... Ja to ne bih gledala kao nikakvu osvetu, napad, ne znam ni ja sto.....vec jednostavno neka svako radi svoj posao i da inspekcija ili vestacenje pokazu sto se desilo. Samo svako da odgovara za svoje postupke, nista vise. I mi odgovaramo za svoje na poslu, a cak ne radimo tako odgovoran posao.
Ti samo pusti muza, ne lomi glavu vise tim pitanjima. Pokusaj da ostavis iza sebe sve to. To ti je potrebno za oporavak. Verujem da ni njemu nije bilo nimalo lako. Mazi i ljubi malo i njega, ne samo decu osmeh srce .
Ovako ja razmisljam...ne znaci da sam u pravu. Vi cete svakako napraviti onako kako vi mislite da je ispravno, jer tako i treba.


Poslednji izmenio Mimi12 dana 30/11/2017, 00:51, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 30/11/2017, 00:49

Draga moja, mislim da je tvoj muz u pravu 100% jer sve dok pacijenti cute I stavljaju probleme I greske doktora pod tepih dotle ce njih da boli uvo za lekarsku etiku I samoce I dalje da prave s... I da ih bude briga za nas. Razumem te da ne zelis ponovo da prolazis kroz sve sto si prosla ali pomisli na sve one posle tebe I sta mogu I njima da urade. Neko to od gore vidi sve I stici ce I njih kazna od Boga kad tad, ali do tad moze mnogo vode da protece I mnoge zene da nastradaju. Nisu se doktori, a ni ta tvoja postovana doktorica, usrali za dzabe. Pomisli samo da je malo falilo da su tvoja predivna deca mogla da ostanu bez tebe, DALEKO BILO. A imas I ti dvoje zenske dece...

Sto se rezultata tice, necu ni da kazem koliko mi je drago, ali znala sam da ce biti dobri I da ce svi biti sve bolji.

Ljubi te macice male, Mako, Mako, sice moje  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 30/11/2017, 08:29

Bravo Blankic, bravo za dobre rezultate!

Sto se tice tuzbe, ja se samo plasim da ce tu deblji kraj da izvuce neko zrtveno jagnje, neka medicinska sestra verovatno... Kao sto to obicno biva. Ne znam ni sama. Ako tvoj muz ima snage, prepusti mu, i nek se zna o tome, nek se sledeci put debelo zamisle sta ce i kako raditi. Stvarno su ispali totalno nefer, da te nijednom ne pozovu da vide kako si... Ne znam, iznerviracu se. Stavi na papir za i protiv tuzbe i sta to sve nosi sa sobom, pa onda odlucite. Nit ih ostaviti sa tim sto su uradili, nit se ponovo upustati i prezivljavati sve, nisam pametna.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 30/11/2017, 08:33

Draga Blanka, iščitah post i u pravu ste i ti i tm 100%. Ti si u pravu sa rečenicom "Niko tu bitku nije  dobio" a suprug što hoće da ih tuži. Ima pravo, jer znate šta ste preživeli za tih mesec dana. Ali, živimo u  državama gde je pravosuđe korumpiramo i na klimavim nogama, ne zna se gde je gore  kod vas ili kod nas. Budi ubeđena, da će ukoliko ih tužiš, i lekari koji su ti spasili život iz Podgorice stati na stranu onih iz Nikšića. U to budi uverena, jer "vrana vrani oči ne vadi". Podržaće kolege iz PG kolege iz NK jer se nikad ne zna kad takva stvar njima može da se dogodi pa im zatreba zaštita. Jako teško, jako teško ćete ih dobiti na sudu jer će on smisliti hiljadu razloga a vi ćete potrošiti vreme i novac. Onda će to da se pročuje jer je to mala sredina, pa će vas svi lekari počevši od onog sa Opšte prakse gledati kao potencijalne tužitelje za svaki njihov potez. Marva je to. I još nešto , vraćaćeš se svaki dan tim mislima i biti smorena umesto da uživaš sa decom.  U svakom slučaju, odluka je vaša! Jesu zaslužili jednu tužbu pa i da izgube licence za rad.
I još nešto, kod njih će definitivno biti kriva sestra koja steriliše pribor za rad i njen šef, jer jeste bakterija tebi napravila haos. Svaka bolnica ima svoju bakteriju (najčešće je to klostridija)  koju vrlo teško može da odstrani iz prostorija, ali u operacionoj sali ona NE SME da postoji, tj. instrumenti treba da se dobro sterilišu!
Nek si ti nama živa i zdrava  sa svojom decom i mužićem! osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Poslednji put izmenio mamadabudem dana 30/11/2017, 08:47, izmenio ukupno 2 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 30/11/2017, 08:37

Blankic draga razumijem te potpuno. Ne znam mi ja kao ni Bixi sta je pametnije. Znam samo da bih se potrudila da se dobro cuje po cg. Jer ionako kad kod njih krenemo glava nam je u dzaku.
Za NG kad je Ksenija umalo glavu izgubila od dr u dz meni je bilo najbitnije da prodje sve. Moji su se naostrili bili ali nisam imala snage za tuzbe prosto organizam nije mogao to da gura. Tako je ostalo. I dalje sam ogorcena a sad posle tebe jos vise. A tm takodje razumijem posebno ako ima snage da sve to gura do kraja.
Ljubim te draga.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 30/11/2017, 09:24

Blankic, bravo za dobre rezultate!!!

Sto se tice tuzbe, i ti i zene ste sve vec rekle. Nisam pametna, ne znam sta bih jos dodala. Sigurna sam da cete doneti najbolju mogucu odluku.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 30/11/2017, 09:28

Blankić, bravo za obre rezultate. Srce mi je puno kada vidim tvoje dobre vesti srca srca srca uživaj sada sa svojom vojskom.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu