KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 39 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 27/11/2017, 08:47

Navijam da rezultati budu dobri! love love love
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 27/11/2017, 09:06

Blankic da nalazi budu pilotski!!! osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 27/11/2017, 09:24

Blanka bice ok moraju inace ce se sukobiti sa svima nama ovde.Ajde da danas kafenisemo i gatamo do mile volje. love love love
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 27/11/2017, 10:41

Bobac ::
Mimi12 ::A ja bih volela da ima univerzalna tema i za roditeljstvo kao su Desavanja za trudnice i Koraci za one koje se za to spremaju. Ovako pisemo o svojoj deci i savetujemo se na temama koje za to nisu...

Ja necu nista da dodam osim  smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw


Editujem, opomenu me Biksi s pravom da ne pravim zabunu  Embarassed  postoji deo foruma koji se zove roditeljski dnevnici, u njemu možete voditi svoje dnevnike i razmenjivati iskustva.  Nisu svima vidljivi, uslovi za dozvolu su postavljeni. Tako da tamo možete bez problema postavljati pitanja i razmenjivati iskustva. Evo šta je potrebno za pristup roditeljskim dnevnicima https://kutak.forumotion.com/t1483-dozvole-za-otvaranje-i-eitanje-roditeljskih-dnevnika

Blanka dušo, neka ti rezultati budu pod konac i da od sada samo uživaš u dečici. veliki ljubac za tebe osmeh srce


Poslednji put izmenio Sirijus dana 27/11/2017, 12:52, izmenio ukupno 3 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 27/11/2017, 10:44

Evo Blanka ja sam stavila kafu. Ma dobices veliku solju, kakvu malecku?!?!?! Za takvu zenu ne ide malecka kafa sreca .

Verujem da ti nije svejedno cekajuci rezultate posle svega prezivljenig. Verovatno ce ti ostati trauma za ceo zivot. Ali mi, koji smo sa strane, znamo da rezultati moraju biti dobri. Ti se dobro osecas, kriza prosla...nema razloga da ne bude sve naj, naj.

Nego ne pitah: pijes kafu sa mlekom ili bez njega?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 11:30

Eto zene, otvorena je tema da caskamo o svemu sto je u vezi sa decom. Izvolite na kafu Very Happy

Blankic, jedva cekam danasnji izvestaj osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 27/11/2017, 11:54

Blanka, izveštaj će biti dobar kad se ti dobro osećaš.

Ja pijem domaću kafu, jaču, bez šećera likeit
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 27/11/2017, 13:20

Blankic, srecno na kontrolama, da sve bude cakum pakum!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 27/11/2017, 13:49

Gde je tema?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 14:10

Palcice, procitaj iznad u Sirijusinom postu crveni tekst
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 27/11/2017, 14:37

Sirijus ::
Bobac ::
Mimi12 ::A ja bih volela da ima univerzalna tema i za roditeljstvo kao su Desavanja za trudnice i Koraci za one koje se za to spremaju. Ovako pisemo o svojoj deci i savetujemo se na temama koje za to nisu...

Ja necu nista da dodam osim  smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw


Editujem, opomenu me Biksi s pravom da ne pravim zabunu  Embarassed  postoji deo foruma koji se zove roditeljski dnevnici, u njemu možete voditi svoje dnevnike i razmenjivati iskustva.  Nisu svima vidljivi, uslovi za dozvolu su postavljeni. Tako da tamo možete bez problema postavljati pitanja i razmenjivati iskustva. Evo šta je potrebno za pristup roditeljskim dnevnicima https://kutak.forumotion.com/t1483-dozvole-za-otvaranje-i-eitanje-roditeljskih-dnevnika

Blanka dušo, neka ti rezultati budu pod konac i da od sada samo uživaš u dečici. veliki ljubac za tebe osmeh srce

Sirijus, a zasto u okviru roditeljskih dnevnika ne mozemo imati jedan zajednicki, za zene koje ispunjavaju uslove za pristup? Ja imam dozvolu, ali bih volela da imamo zajednicki. Ne znam da li cu imati vremena da svaki ispratim, a pogotovo da li cu imati vremena da otvorim svoj i da u njemu redovno pisem... Sorry ako smo dosadne, ali mislim da bi zenama to koristilo...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 27/11/2017, 16:59

Ni ja ne razumem, ali necu vise da pitam na ovu temu. Mi sad delimo pp umesto da sve to pisemo na forumu. Generalno, veoma mali broj zena ostane na forumu posle porodjaja. Tu su dok cekaju da zatrudne i dok se porode. Verujem da bi veci broj ostao da imaju mesto za sebe i svoje nove probleme. Ovako idu dalje...
Ja licno retko citam dnevnike (ovaj je izuzetak). Za to treba vremena....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 17:59

Zenske, Biksi je napisala objasnjenje na Desavanjima, pa vas molim da ga procitate. Kiss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 27/11/2017, 20:43

Blankiiiii!!! Gdeeee siiii?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/11/2017, 22:51

Zeneeeeee, moji nalazi su FENOMENALNI!!!! (moja omiljenja rijec) Crp je pao, nema dalje 3,8 😊😊😊😆😆
Jedino me trombociti zezaju oni su malo visociji 477 ali to cu sa hematologom ovih dana. D dimer je ok kao i sve ostalo. Cak je i hgb skocio sad je 128 kako veze nemam
I gvozdje je skocilo sa 6 na 10! Sve sto je trebalo da skoci je skocilo a sve sto treba da padne je palo. Da, izuzetak je sedimentacija koja je 38 ali su mi rekli da ona sporo pada posle jakih infekcija i da joj treba baaaaas vremena da dodje na svoje. Ali pada i ona.
Nisam mogla prije da javim, mazunjala se sa skocicama, a onda cijelo popodne smo Kosta i ja imali mazenje i ljubljenje. Danas je po prvi put i mama Blanka dobila piš po sebi dok ga je presvlacila hahaha E ispiškio se Kole dobro. Bas ove kuronjice imaju dobar šor lol! lol! Upozorena sam bila od strane mama djecaka ali ne vjerovah da toliko mogu da dobace kuronjice male. Ma FENOMENALNO! lol! lol! lol! lol!

Sjutra vece snimanje i neko me pitao da li je dr Kovac u pitanju. Ne,nije nego dr Mihajlo. Nadam se da ce i tu sve biti ok dace dragi Bog

Javljam se sjutra vece.

Ljubim vas sve redom Kutanjke moje osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 27/11/2017, 22:56

Super Blanka...bas takav izvestaj cekamo danima...
Ajde i da sutra bude sve kako treba!!!
Uzivaj sa svojim pilicima!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 23:05

Nista lepse nisam mogla da procitam! osmeh srce

Poljubac za kuronjicu, ljubi ga majka, I skocice  ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 27/11/2017, 23:14

Bravo zeno zmaju potamani ih ti sve udruzena sa tvojom vojskom.Neka ste se mazuljali i ljubili tako i treba.To je najbolja terapija.Nek skace sta treba i nek pada sto mora,ako.
Bravo za Koleta i njegov šor na mamu bice to kosarkas visoko gadja.
Veliki poljubac za skocice,kuronjicu i mamu lavicu.
ljubav ljubav ljubav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 27/11/2017, 23:21

Divne vesti! Baš sam se obradovala! Uživaj u kafi i čokoladi, izlišno je i reći koliko si zaslužila da se malo počastiš sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/11/2017, 23:39

Divne ste drage moje. Bas bih voljela nekad da ste mi blize pa da tu kafu pijem sa vama, onako pravo od srca. osmeh srce

Na ovom mom putovanju sam stvarno shvatila da ste svaka od vas prije svega covjek, a to koliko ljubavi imate u sebi govorili su vasi postovi u mom dnevniku, svaki pun pozitivne energije, ogromne podrske i ljubavi koju ste mi upucivale. Beskrajno vam hvala. I voljela bih da vas imam za prijatelje onako prave i istinske. Nadam se da cemo se nekad upoznati.
Stisak zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 23:47

Sto se mene tice, zauvek ces me imati za pravog I iskrenog prijatelja, ali znam da to znas.
Samo mi je zao sto smo daleko ali si mI najblize u srcu.
osmeh srce love love ljubav zagrljaj poljubac srcasti poljupci poljubci srca cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/11/2017, 23:51

BabyBear ::Sto se mene tice, zauvek ces me imati za pravog I iskrenog prijatelja, ali znam da to znas.
Samo mi je zao sto smo daleko ali si mI najblize u srcu.
osmeh srce love love ljubav zagrljaj poljubac srcasti poljupci poljubci srca cveće

Tetkaaaa nasa najdraza, naravno da znam ljepoto moja:aa61:
Jedva cekam da te vidim ponovo. Ali to ce biti najljepsi susret u prosirenom sastavu osmeh srce srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 27/11/2017, 23:55

To carice, kraljice i prviputpopisana mamice! Ja sam jednom bila i ukenjana, popisana vise puta, ah ti decaci, hahahahhahha!

Nemas pojmakoliko mi je drago za nalaze! I sutra fige stisnute! Skocilo sve sto treba od mazenja sa skocicama i Kostom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/11/2017, 23:59

BiKsi :) ::To carice, kraljice i prviputpopisana mamice! Ja sam jednom bila i ukenjana, popisana vise puta, ah ti decaci, hahahahhahha!

Nemas pojmakoliko mi je drago za nalaze! I sutra fige stisnute! Skocilo sve sto treba od mazenja sa skocicama i Kostom!

Biksi carice osmeh srce
Samo neka oni kenjaju to je znak da dobro jedu sto bi babe rekle.

Hvala ti puno!!! Znam da ti je drago nego sta! Ljubi onog tvog medenjaka pametnjakovica osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 28/11/2017, 00:00

Blanka ::
BabyBear ::Sto se mene tice, zauvek ces me imati za pravog I iskrenog prijatelja, ali znam da to znas.
Samo mi je zao sto smo daleko ali si mI najblize u srcu.
osmeh srce love love ljubav zagrljaj poljubac srcasti poljupci poljubci srca cveće

Tetkaaaa nasa najdraza, naravno da znam ljepoto moja:aa61:
Jedva cekam da te vidim ponovo. Ali to ce biti najljepsi susret u prosirenom sastavu osmeh srce srca
Oooo jedva cekaaaamoooo!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu